Star Wars: The Old Republic (MMORPG)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Személy szerint nem várok új raidet, túl kicsi a játékosbázis, hogy megérje nekik csinálni bármit is. Legfeljebb egy Eternal Champion jellegű pici valamit, aminek esetleg lesz csoportos változata, de teljesen kazuároknak, nem HM/NiM kihívásra váróknak.
Mert a DvL account wide achie progresse miatt ugyebar csak egyszer lehet elerni az adott merfoldkoveket, vagyis accountonkent csak egyszer nyithatsz X darab ladat ahogy haladsz elore a DvL tiereken. Biztos vagyok benne, hogy aki csak casualkent foglalkozott az eventtel eddig, az is eljutott mar a 2-3. szintre (bar szerintem a "valiant" tier 4-es is siman meg lehet mostanra kockulas nelkul is), vagyis az aktiv (valoszinuleg elofizeto) jatekos bukott egy rakas ladaban talalhato, de szamara 90%-ba hasznalhatatlan targyat, amelynek egy-egy alt nagyon orult volna.
Na mindegy, ahogy irtad, megint egy felemas, atgondolatlan intezkedes, amely tobb problemat fog generalni, mint megoldast.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
És persze úgy hiányzott ez az egész, mint egy falat kenyér, annyi az új kontent, hogy jó egy kis változatosság a packok bontogatásával.
Utoljára szerkesztette: oz, 2016.08.03. 10:02:15
a 4.7-es updattel jön némi változás, a lényeg, hogy addig már ne nyissunk ki LvD pakkot.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka
Credit sem problema, nem nagyon tudom mire kolteni, annyi van. Oke, GTN-ben el lehetne verni minden szarra, de annak sem latom sok ertelmet.
CDC miatt nem hogy 65-on, de mar 60 korul is folyamatosan pattog a game, hogy 800+ korul jarok es mindjart elerem a maximumot. Na persze Rishi eseteben kapott +300 kavics is segit ebben, illetve a temerdek heroic, mert azokat le szoktam nyomni. Nem ez a gond.
A mod pakolason azert sporolok, mert LUSTA vagyok 😄 Mert ahogy irtad, ha visszarakom a cuccost a bankba, akkor a kovetkezo alt mar nem tudja hasznalni, es kezdhetem kiszedni belole, lecserelni, stb. Nah...
Es ez a gond. 😊 Ha sima armorrol van szo, akkor 5-6 szintenkent raszanom a 10 percet, es elugrom a flottara, megveszem, lecserelem oket. De az uj XP szettnel en mar nem kinlodok.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Amúgy nem kötekedésképpen, de kis szinten nagyon olcsó (500-1000 credit) a mod-ok kiszedési költsége, sőt visszatenni a ruhába ingyenes. Így ha mind az 5 ruhából kiveszem az összesen 8-10 modot, az maximum 10k credit. Ennyi pénz 1-2 Heroic 2-ből simán bejön, a kiesett felesleges kék geareket meg eladom a vendornak (ékszereket persze felhasználom én is). Sőt, ha narancssárga cucc esik valahonnan, azt GTN-n szoktam eladni 20-100k darabjáért. Így pénzem mindig bőven van, általában 2 millió credit összejön, mire elérem a level 65-öt.
Egyszóval, szerintem nem érdemes a mod pakoláson spórolni, mert kis szinten filléres téma. Ugyanez a véleményem a MOD vásárlásról is, 2 Common Data Crystal olyan kicsi összeg, hogy ezen nem értem mit spórol az ember. Bezzeg régen, amikor minden mod 8-20-50 crystal volt, na az volt a drága időszak! 😊
Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka
Az en eseteben pl szoloban az XP boost szettet csak kuldetesek befejezesekor veszem fel. Amikor felugrik a reward ablak, esc, boost gear felvesz, reward ablak vissza, accept, majd gear csere vissza a korabbira. Nem modolom, mert ahhoz lusta vagyok, hogy 2-3 alttal folyamatosan modokat csereljek benne, meg ugyebar minek? Szintezes kozben hasznalom a heroicbol esett cuccokat (boven jok), altalaban4 szintenkent futok par heroicot es abbol meg is van a kovetkezo "tier", amely szinten tart es boven eleg.
Tacticalban a trashra viszont felveszem az 5 darabos xp geart, uresen, az alap statjaival. main+offhand, meg az ekszerek szinten vannak tartva heroicbol (fegyverben szoktam cserelni surun a barrel/hilt parost, mert kurva sokat segit, ha legalabb a fegyverek alapsebzese a szintnek megfelelo maximumon van), igy az ezekbol szarmazo statokkal boven jo vagyok. Bossoknal aztan visszarakom a normal geart, mert az a minimalis XP, amit ezzel bukok nem er annyit, mint a kiesett eletbenmaradasi esely, ha esetleg olyan a party.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.08.02. 11:45:01
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Utoljára szerkesztette: Shion, 2016.08.02. 11:13:46
Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka
Az XP Boos-os új armorból egyelőre hiányzik a kesztyű és cipő, ezt mindenképpen meg szoktam venni a Adaptive Armorként. Plusz megveszem a Main hand-et és az Offhand-et is. Level 10-20 között (ahogy eljutok a kezdőbolygó után a Fleet-re), megcsinálom az "Introduction to Warzone" küldetést és abból megkapom mindegyik ékszert (ear, 2 implant, 2 relic). Így gyakorlatilag level 15 körül teljesen felgearelt lesz az új karakter, ezzel már lehet menni bárhová 😊
Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka
Azt is ingyen ki tudom venni,a flottás adaptive szett árust nem is ismerem.<#buck>#buck>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.08.02. 09:59:57
Most hogy van már Adaptive Armor Vendor a Fleet / Supply részen és mindössze 6 Common Data Crystal-ért árul cuccokat, valamint 2 kristályért lehet venni modokat, így én is upgrade-elem a cuccaimat. Igaz, csak akkor amikor 15-20 rating már a különbség a régi és új cuccom között. Ez már bőven elegendő a mostani gyors fejlődéshez. Ha valakinek kevés kristálya van, akkor javaslom, hogy egy bolygón üsse végig a Heroic 2 küldetéseket, ahol 5 Common Data Crystal jön küldetésenként. Kb. 40 kristályból simán új szintre lehet gearelni magunkat xp Boos-ost ruha esetén.
Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka
Ne írj egyszerre ilyen sokat mert a szösz sem tudja végig olvasni.<#vigyor>#vigyor><#vigyor>#vigyor>
A Tactical Fp-t az utóbbi hetekben én is a Dark vs Light event miatt erőltettem. Egyrészt, kellett az összes az achievement-hez, másrészt amikor 8 class-t fel kell rántani 50/65-re, akkor Heroic 2 és Tactical Flashpoint a leggyorsabb módszer. 4-5 óra játékidővel simán 50+ a karakter és ebben benne van 1-10 szinten a kezdőbolygó végigverése és 10-20 szint között 2 Warzone is. A 8 class-ból én 6-ot megtartottam, így azokat 65-ig húztam fel. Plusz sok guild társam elmaradt a DvL eventben hozzám képest (van aki csak ezen a héten kezdte el), így jönnek mindig, hogy segítsek már itt vagy ott. Emiatt van az, hogy bár én már végeztem minden Tactical Fp-vel, mind a 8 class is kész van már (max szintűek), de még napi szinten hívnak a guild társak, hogy segítsek nekik egy-egy Tactical Fp-t megszerezni. Szóval nem úszom meg a tactical fp-ket még egy darabig 😊
4.x egyik nagy hibája, ahogy szerintem már régebben is írtam, hogy nem tanít meg játszani a Tactical Flashpoint semmilyen szinten. Aki most kezd játszani a játékkal, az örül, hogy a Group Finder-re kattintva perceken belül van csapata és játszhat. De se a saját class-át, se a szerepköröket (tank, healer, dps), se a harc mechanikáját nem lehet megtanulni tactical-ban. Sőt, a 65-ösre szintre felszintező buff miatt egy full level 15-ös gear bőven elég még 50+-es szinten is Tactical Fp-re, ergo 65-ös szintig lényegtelen a gearelés. Régen 3.x-ben ha egy bolygóra túl alacsony szintű gearben mentem, bizony nagyon hamar sírás lett a vége. Most 4.x-ben semmi jelentősége a gear-nek, már ha van egy alap gear-ed, amit fel tudsz szorozni a játék. Ugyebár a nulla gear-nek a 10-szerese még mindig 0 😊
Open World PvP szerintem semmilyen szerveren nem működik. Én anno (5 éve) PvP szerveren (szerintem Progenitor) kezdtem el az SWTOR-t, mert a haverok imádták az Open PvP-t. Nos, 3-4 hét alatt kiderült, hogy az SWTOR-ban nem működik. Így a társaság (köztük jómagam is), abbahagyta a játékot. Egy évvel később egy másik barátom visszacsábított a játékba, de akkor már a Red Eclipse PvE szerverre és azóta itt vagyok. Azt elmondhatom, hogy RE szerveren is tök üresek a PvP instance-k, sokszor amikor telített egy-egy instance és elakadok a küldetésben, akkor átmegyek PvP instance-ra és ott csinálom meg. A PvP instance-n nagyon ritkán látok 10-nél több embert, de inkább 5 alatti létszám a jellemző.
Blood Hunt esetében legutóbb még ticketet is írtam, mert 3 guild társam kérte, hogy csináljuk már meg nekik a Tactical Fp-t a DvL-hez. Oké, gondoltam akkor hozok egy 65-ös healert. Nos, 10 wipe után eljutottunk oda, hogy egyik haver behozta a level 65-ös tankját és akkor már végigment. A 3 kis szintű (20-30-as) dps-t a 224-es gearben lévő Scoundrel healer képtelen volt életben tartani, annyi sebzést kaptak. Így dühömben írtam egy ticket-et a Bioware-nek, ahol a Blood Hunt skálázásának módosítását kértem és elég diplomatikusan leb...tam őket.
Manaan a másik mumus, itt 4 dps szinte totál esélytelen, de még 1 healer esetében sem garantált a siker, ha a dps-k nem tudják, mit kell csinálni. Ha értelmesebbek a játékosok, akkor a szájbarágós taktikai elmesélést követően meg tudjuk csinálni. Ha nem, akkor kick vagy leave group, nem töltöm ott az időt feleslegesen.
Tactical Fp-ben nincs Enrage timer, így bármeddig verheted a boss-t. Már ha egyáltalán életben van a karaktered 😊 Itt sokszor az a gond, hogy a 1-2-3 játékos vacak gearben eleve nem éli túl az első 1 percet, így elég nagy challenge leölni a boss-t és az addokat.
Pár hete jártam úgy, hogy Mandalorian Raiders-ben a lézer implantos boss-nál egyedül maradtam életben a kis szintű Scoundrel healeremmel (kb. 30-as lehettem). Láttam a reménytelenséget a társaságon, így 4-5 perc alatt leszólóztam a dögöt (dot-okat pakolgattam rá, majd elbújtam és felgyógyítottam magam). Utána a zóna végigment, bár az utolsó (sniper-es) boss-nál hiába a taktikai szájbarágás, megint egyedül maradtam a boss utolsó 50%-ára. De levertem. Ennél a zónánál is az a gond, hogy nem csak a boss-ok nagy lövésébe lehet belehalni, hanem a kicsikbe is a rossz skálázás miatt. A némelyik boss-nak olyan erős a 10 másodpercenként eltolható kis támadása, ami gyakorlatilag lenullázza a játékost max. hp-ról. Ha a játékos Kolto mellett áll és el tudja közben nyomni, akkor túléli. Amúgy esélytelen. A fenti lézeres boss-nál is a kis támadásokba haltak bele a társaim, a lézer lövésig még el sem jutottunk.
Melee class-ok: valóban nagyon nehéz jó eredményt elérni velük Ops-on, de aki nagyon érzi a karakterét és keni vágja, hogy mikor mit kell csinálni adott boss-nál, az csodákat tud művelni. A guildemben a top dps-ek mind melee class-ok: Sentinel és Guardian dps. Én a Sage-mel sokszor esélytelen vagyok ellenük., akár Balance (dot-os), akár Telekinetics (burst) ágon próbálkozom. Legutóbb NiM TFB-n 5800 körüli dps-t toltam a bosson, a két melee meg 6300-at. "Utálom" őket 😊
Feladom és legközelebbi kiegészítő esetén inkább Commando-val fogok próbálkozni. A ranged karakterek fekszenek nekem és mivel a kisebb gear-ben lévő Commando-m lassan már annyit tol, mint a 224-es Sage-m, ezért látok benne potenciált. Bár van Sentinel, Shadow és Guardian dps-em, átlagot tudok hozni velük, de a csúcsra járatás még nem megy velük. Lehet, hogy adnom kéne nekik esélyt, mert ezek sem rosszak. Sőt, igazából mind a 27 karakterem és mindegyik class tetszik. Na jó, egy class-t utálok: Scoundrel / Operation dps. Healerben imádom, a második main karim, de dps-ként hiába húztam fel már 3 karit is, sose bírtam megszeretni. Nagyon életidegen tőlem ez a class 😞
Banyek, már megint novellát írtam. Szerintem így nyár végén tényleg el kéne már mennem szabadságra, mert agyilag nagyon fáradt vagyok. Jobban élvezem az itteni csacsogást most, mint a melót. WTB holiday 😊)))
Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka
A Blood Hunt és Manaan a két klasszikus példa arra, hogy hogyan lehet tactical móddal megszívatni a játékosokat. De mostanában Kilran is bebugozik.
Azért aközött van különbség, hogy nem kell top gear és totál modmentes gear (bár ezt nehezen hiszem, hogy tömeges lenne)
Lehet tévedek, de normál FP-knél ( solo és tactical) nem igazán van Enrage timer.
A 3.0-ás csoprtos tartalmak meg már megjelenésükkor is büntették a közelharci karaktereket, bár az underlurker talán már nem instant wipe, de még mindig elég "vicces"
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Story opra valóban nem kell gear, ha tudják a játékosok, mi a dolguk. Ha kutyaütők, akkor maga a gear keveset segít. Opsolásra a legjobb egy guild 😊.
Már többször írtam, hogy a játék nem ad semmilyen támpontot az egyes szerepkörök feladatáról, használatáról. Alapvetően ez egy játék, nem kéne elvásának lennie, hogy olvass egy leírást az alap fogalmakról, mechanikákról, majd egyet a klasszod alapjairól, aztán egyet a klasszod finomságairól, majd egyet a választott role alapjairól, majd egy gear guide, majd egy boss guide, stb. Nem véletlen. hogy minden az egyszerűsítés felé megy. Nem is hiszek igazán pl. abban, hogy új opsot kihoz a Bioware. Teljesen egyjátékos játék a mostani irány, némi csoportos kikacsintással. Sőt, még a meglévő tartalom kiegyensúlyozásával sem foglalkozik a Bioware. Kiváncsi vagyok, hogy egy Manaan tacticalt 4 alacsony szintű DPS hogyan abszolvál. Vagy Maelstrom Prison bónusz boss, ahova elfelejtettek gyógyító állomásokat tenni. Egyszerűen betolták a rolefüggetlen verziót, de végig nem nézték, hogy teljesíthető-e. Néha egy trash pack nehezebb, mint maguk a bossok. Vagy egy HM Rav Master&Blaster, ami NiM nehézségű (nem beszélve arról az apró tervezési malőrről, hogy 3+ közelharci karakterrel nem lehet megcsinálni), míg az utána lévő Corán nem kell foglalkozni a mechnaikák nagyrészével, mert tolható az egész izomból.
A tactical fp-ket is bontani kéne szintekre, hogy ne 4 15-20-as szintű dps próbálkozzon egy Blood Hunttal.
Most elég pesszimistán állok a dolgokhoz, új group kontent úgysem igen lesz, a régieket meg addig butítják, hogy már a group finderes, se gearrel se skillel nem rendelkező játékosok is meg fognak tudni csinálni mindent.
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.08.01. 15:32:13
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.08.01. 15:19:46
Nagyon szep es jo amit leirtal, nincs benne semmi kivetni valo. Egy dolgot leszamitva. Hogy elfelejted, de vagy a jatekosok 5%-a - na jo, legyen 10% -, a maradek 90%-a pedig az, akit leirtal. Ez meg nem lenne baj, de megis mi a faszert megy te FP-be, tudod, hogy egy, mindenki idiota es bena akit ott talalsz, es ketto, tudod, hogy csak felbaszod az agyad? Nem ok vannak rossz helyen, hanem te 😄 (ha pedig ezt tudod, akkor nem szoltam, mert akkor direkt szopatod magad, ahhoz meg jogod van) 😊
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
- a fertőzős acsi, amiről többen is beszéltünk, van 10 perces Stage 1 és 10 perces Stage 2 fázisa. Amikor a Stage 2 lejár, vagy éppenséggel leugrasz valahonnan és meghalsz Stage 2-ben, akkor felrobbansz és fertőzöl meg másokat. Ennek van 5, 25, 100 és 1000-es acsija. DvL-hez elég az 5-ös acsi.
- "kill enemy player in Rakghoul tunnel" meg egy teljesen másik acsi, itt ténylegesen meg kell ölni X játékost a Rakghould barlangokban. Most ezen a héten Corellia-n van. Ennek szerintem a legegyszerűbb módja, hogy egy haverral összeállsz, ő hozza mondjuk a republic karaktert, te meg mondjuk az imperial-t és találkoztok a Rakgould Tunnel PvP térképén. Én úgy szoktam csinálni, hogy elmegyek a haver éledési pontjára és megölöm mondjuk 100-szor egymást után, ahogy feléledt. Utána csere, az én éledésemi pontomon öl le a haver 100-szor. Ennyitől már általában lezsibbadunk és máskor folytatjuk. De szerintem ez a leggyorsabb módja a PvP kill acsinak 😊
Ami szerintem zavaró lehet a témában, hogy mind a fertőzés, mind a "kill enemy player" acsi a PvP szekcióban van. Szerintem ezért kevertük össze a fenti két acsit. 😊
Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka
4-5 év játék után nekem már nincs türelmem azokhoz az agyatlan játékosokhoz, akik level 46-on 7500 hp-val és gear nélkül jönnek Tactical Fp-re. Mikor megkérdezem, miért nincs gearjük, akkor csak röhögnek, hogy nem kell az. Aztán néznek mint borjú az új kapura, hogy 42-es dps barátom 42-es zöld modokkal mindenkiről leszedi az aggrót és furcsa mód egyedül elbánik egy csapatnyi mobbal, míg a többiek egyet próbálnak közösen leverni. A kedvencem, amikor egy juggernaut (nincs se ékszere, se mod az xp boost-os ruhájában, de azért egy focus offhand ott figyel a bal kezében) kitalálja, hogy ő bekapcsolja a tank class buffot és majd ő tankol. Aha, itt már röhögni szoktam. Aztán csodálkozik, hogy behúzza az Elite társaságot és a második másodpercben fekszik a földön 😊
A másik agyatlan "nagyképűség", amit hallani szoktam, hogy Story Operation-re sem kell gear, mert ott a buff és simán lemegy. Aha, hát persze. Érdekes módon minden második napi group finderes Ops nem megy végig, a zóna közepén feladja a társaság. Amikor SM Dread Fortress második boss-án (Gate Commander) 2 ember marad életben a harmadik próbálkozás után is, akkor szerinted milyen gearben vannak, vagy éppenséggel mennyire ismerik a saját karakterüket?
Akkor már végképp sírni szoktam, amikor 190-es gearben azt mondja az illető, hogy ő egy állat dps. Sőt, már annyira táp, hogy van már neki 208-as lila cucca is pár. Hm, mondom oké, menjünk el egy Hard Fp-re és nézzük a Starparse-t. Mennyit csinált szerinted? Segítek, fel annyit, amit most gondoltál. 😊 1700-2300 dps-e volt, sőt egyszer aoe-val sikerült a 3600 is 😊 Itt mondtam neki, hogy amíg nincs 5k dps-e dummy-n, addig még SM Ops-ra se próbáljon eljönni. Segítek ezt elérni, de addig nehogy eljöjjön. Hogy miért 5k dummy-n? Mert éles csatában az 5k leesik 4 - 4,5k környékére és egyes boss-okon kell ez a szint. Például Scum and Villainy SM utolsó kettő bossa 4,5k alatt nem megy le. Személyes tapasztalat és mérés.
Persze a másik végletet is ismerem, mert van olyan guild társam, aki olyan szinten keni-vágja a Guardian dps-t, hogy level 50-as karijával többet tol, mint az átlagjátékosok 70%-a a 65-ös kigyúrt karijával. Level 65-ön pedig olyat tol, hogy ... hagyjuk, én sem tudom mit művel 😊
Az a helyzet, hogy vannak a rutinos játékosok, akik jól ismerik a zónákat, jól gearelt a karakterük és tudnak is vele játszani. Ha néhány ilyen játékos van a csapatban, akkor furcsa módon minden zóna olyan könnyűnek tűnik. Én eljátszottam a saját guildemben azt, hogy Eternity Vault HM-re bevittem az okoskodókat és direkt megkértem a rutinosakat, hogy ne jöjjenek. Eredmény? 2 óra és 8 wipe alatt végigment EV HM?!. Na azóta nem hallok okoskodást senkitől. 😊
Ne érts félre, én nem szoktam azonnal mindenkit lehülyézni, sőt a guild társasaim úgy ismernek, hogy mindenben segítőkész vagyok. Bármiben segítek, amiben tudok, amennyiben az illető nyitott a segítségre. Ha valaki szeretné jobban megismerni a karakterét, milyen gear-t és hogyan érdemes összeszedni neki, milyen taktika van egyes boss-okon, menjek segíteni neki, akkor én mindenben segítek. De ha valaki a szemembe röhög, hogy level 40+ se kell még gear, hát az inkább boldoguljon egyedül, de az én időmet ne csessze el egy Fp-ben vagy egy Ops-on. 😞
Ja és elnézést kérek a fenti kirohanásért, de így nyáron a nagy pangásban nagyon megszaporodtak a bénán játszó és okoskodó játékosok létszáma, úgy érzem nálam most lett teli a pohár 😞
Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka
Tomb of Freedon Nadd
A fertőzés gyorsítható, ha van VIP hozzáférésed, és fel tudsz menni az emeltre. Másokat nem akkor fertőzöl, amikor lejár a stage 2, hanem amikor meghlasz a stage 2 alatt (amikok lejár, akkor meghalsz, így fertőzöl). Ha stage 2 alatt felmész a vop szekcióra, le tudsz ugrani az érkezési pontra. Azonnal meghalsz, egyből fertőzöl.
Tactical fp-be geart megkövetelni? Modolatlan xp ruha miatt kirugsz embereket? Helaerként? lol.
A Dark vs Light eventhez bőven elegendő 5 másik játékos megfertőzése, erre leggyorsabb megoldás a fleet-en, az érkezési ponton várakozni és "hamar" meglesz. Nekem az első próbálkozásból 10 fertőzés jött össze. Emiatt fellelkesültem és gondoltam akkor már megcsinálom a 100-as achievement-et is. Nos, ez már lassabban haladt, mint vártam, kb. 4 óra alatt lett meg. Okai:
- ha egy játékos már meg van fertőződve, vagy éppenséggel beoltotta magát és immunis, ő nem számolódik az achievementbe.
- a Stage 2 lejártakor meghalsz, felrobbansz és ekkor fertőzöl meg másokat. Na már most, Stage 1 és Stage 2 10+10 perces időtartamú, tehát legjobb esetben is 20 percenként fertőzöl meg másokat.
Nekem átlagosan 2-10 fertőzésem volt 20 percenként és csak úgy bírtam végigcsinálni, hogy filmet néztem a háttérben. Plusz érdemes néha megmozdulni a karakterrel, mert 15-20 perc inaktivitás után kidob a játék a karakter választóra.
A fentiekből kiindulva a multiboxing esetén amikor 20 percenként lesebzed a másik karakteredet, az 1 fertőzés / 20 perc sebességet jelentene. 1000 fertőzés eléréséhez 333 óra játékidő kellene így. Én biztosan nem csinálnám így egy nyamvadt acsiért 😞
World Boss-ok között is nagy különbségek vannak. Ugyebár régen (3.x) 60-as szintűként bementél egy kis szintű bolygóra és leszólóztad szerencsétlen 30-as vagy 40-es WB-ket. Meg se tudtak ütni. Azonban 4.x óta már a te szinted is a bolygónak megfelelő, így irgalmatlan nagyokat odacsap a WB.
- Level 40-ig, mondjuk Hoth-ig bezárólag egy 4 fős, de jó csapat elegendő a WB leveréséhez. Egy jó healer minimum követelmény, anélkül el se induljatok. Healer companion nem működik, mert companion sem Ops-on, sem WB ellen nem működik. Inaktív totál.
- Level 40 felett már inkább Ops csapat ajánlott legalább 1 tank és 1-2 healer felállásban. Sőt, Belsavis és Voss inkább már 16-os.
Mostanában nagyon nehezíti a játékot (Flashpoint, W😎 az az új szokás a játékosok részéről, hogy miután megszerezték a 3 vagy 5 set-es XP Boost ruhát, úgy játszanak, hogy SEMMILYEN mod-ot vagy enchancement-et nem tesznek bele! Hogy ez miért baj? Én ezzel tactical fp-ken szembesültem és jöttem rá a tényleges gondra. Éppen egy healer karaktert húztam és mivel már van healerem jó pár, így rutinos healer vagyok 4 év játékot követően. Sőt, Scoundrel-t healert húztam, amiből már van olyan nagy karim, amivel Hard Operation-re járok gyógyítani. Szóval képben vagyok a Scoundrel gyógyításával. Nos, a Tactical Flashpointra kaptunk egy random játékost, XP boost ruhában, nulla mod és enhancement-el, sőt mint utólag kiderült, az egyik guild társam is így jött be. Én meg azon kaptam magam, hogy nem elég, hogy baromi lassan haladunk egy tactical fp-ben, de folyamatosan haldoklik ez a két jómadár. Aztán feltűnt, hogy a 4-ik társunk bizony rendesen felöltözött, gyakorlatilag szintjének megfelelő mod-okat használt és őrá fél percenként dobok egy heal over time-t, egyáltalán nem kell foglalkoznom vele. Nos, most már ott járok, hogy tactical fp elején azonnal megnézem a többiek gearjét és ha nincsenek modjaik, reflexből kivágom őket. Egy akármilyen szintű companion többet ér, mint ők. 😞
Utoljára szerkesztette: Shion, 2016.08.01. 08:40:20
Final Fantasy XIV: Shionka Szilard (Omega server) Elder Scrolls Online: Shionka
6-8 emberrel már el lehet döcögni, ha van köztük 2 healer és 1 tank. (nyilván ha jobb a gear, kevesebb ember is elég)
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.07.31. 16:56:46
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Guildek: Progenitorról tudok csak jelentkezni. Ott egyedül a Fényhozók(rep)/Éjhozók(imp) guild van jelen mind 2 frakciónál ha jól emlékszem. Talán 1-2 kisebb van még, de azok nem nagyon aktívak. Fényhozók is inkább Rep Oldalon, de mikor hogy.
http://swtor.hu/ezek-vagyunk-mi-avagy-a-nagy-magyar-seregszemle
Akik EU-s szerveren vannak, majd írnak tapasztalatot, hogy mi s merre.
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Nemrég elővettük haverral a játékot, ToFN-ból költözve Red Eclipse-re. tudnátok valami aktív klánt esetleg?
It\'s a trap!!! :)
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu
Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2016.07.23. 16:50:50
uplay: N0m4d_HUN Ryzen 9 3900x / 32 Gb ram / Gygabyte 2070 Super 8 Gb
Promo vagy sem, de ebben legalább konzekvensek, s ezért respect. Másokkal ellentétben.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
kép a promopról
Utoljára szerkesztette: Gudott, 2016.07.23. 08:15:13
The Old Republic Hungary ----- swtor.hu