763
  • PLackó
    #603
    Látom végre megkapták itt azt amit megérdemeltek jónáhányan..
    Sajnálom,de már eléggé szenvedett szegény.Nyugodjék békében!
  • dunga
    #602
    igyvan'
  • gameplusz
    #601
    Igazad van, én személy szerint kedveltem ezt a Pápát, és sajnálom hogy így szenvedett. [pont]
  • Láma!
    #600
    [egyetért]
  • dunga
    #599
    sztem le is lehetne zárni a topicot, elég lesz már...
  • gameplusz
    #598
    "Online" én se találtam, én is keresem, de ezt fater mondta, meg mutter, mert ők a könyvet olvasták. Egy webcímet valaki dobhatna. Csak ne legyen francia, mert azzal küzködök.
  • vezeték
    #597
    hol található ez a "jóslat" ???
  • gameplusz
    #596
    A hírekben is ezt hallod, hogy lehet, hogy Afrikából, Ázsiából, vagy Európából valószínű.
  • Braveheart
    #595
    Hm ezt én is olvastam... de csak akkor fogok aggódni ha a következő pápa tényleg néger lesz, mert az az egyik utolsó jóslat...
  • gameplusz
    #594
    Akkor hamarosan világvége Nostradamus szernt.
  • sweech
    #593
  • Vegas
    #592
    én is irta ma moderátoroknak h rakjanak rendet..muszály volt..
  • Braveheart
    #591
    Nekem az a film tetszett nagyon II. János Pál pápáról amikor a havas hegyeken sétált, és mosolygott... mennyire tetszett neki az, amit Isten teremtett. Öröm volt nézni.
  • cyrus #590
    egyébként érdemes megnézni a büntetőpont-naplót. tanulságos. Tudok gratulálni az összesnek. Van egykét banános aki abszolút nem lepett meg.
  • tehen_m
    #589
    Szerinted az eddigi hozzászólók küzül hányan vannak tisztában ezzel?
  • cyrus #588
    de te ezzel az egész világgal és az egyházzal nem vagy tisztában ha te azt hszed hogy ez egy MUNKA, amit Ő elvégzett. Ez nem munka volt, ez az élete volt. Ő maximálisan hitt abban amit csinált, és ebben a szellemben próbált élni.

    Jo mindegy, közben láttam hogy banánt kaptál, akkor nincs értelme itt tépni a számat, ugyse tudsz válaszolni.
  • Shogun
    #587
    meg amit te is elmondtal
  • Shogun
    #586
    nemtudom miert irtad ezt a gondolhatnátok reszt mert sztem sokan ugy vannak vele ahogy a #565 as addonba leirtam
  • reménytelen
    #584
    Most már jöhet vissza a régi banner. 1920-2005
  • Magic Boy
    #583
    Egyetértünk!
  • rezsofiz
    #582
    Ilyen alapon minek beszél az ember ennyit? Hisz sztem kb a mondatok 60%a nem tartalmaz uj informáciot. Szal ne beszélj hüjeségeket megkérlek.
    Meg ez elvégre egy forum nem lol? Arra valo hogy beszélgessünk. Ha nem tetszik akkor szevasz
  • zero_cool51
    #581
    hoppá... szegény...
  • zero_cool51
    #580
    szegány pápa...
    nem vagyok hívő ember, de nyugodjon békében.
    de azért arra is gondolhatnátok, hogy szegénynek ez lehet megváltás volt, hisz cső volt a torkában, azon etették, szegény mióta szenvedett. minden ember példát vehetne a kitartásán, az akaraterején. nagyon nagyon tiszteletreméltó ember volt.

    Rest In Peace...
  • Magic Boy
    #579
    Nyugodtan írd le,de csak akkor,ha megértetted,hogy mitjelentett II János pál a világnak!
  • Shogun
    #578
    csak sajnalni tudlak..
  • Marko001
    #577
    Basszák meg!!! Inkább nem írok többet, mert akasztás lenne a vége...
  • Magic Boy
    #576
    Használd a válasz gombot!
  • reménytelen
    #575
    Banner, és topic név csere. Tényleg meghalt. XXX
  • RelakSfromhome
    #574
    De film sem lesz :P
  • Marko001
    #573
    Végre vége, erre még be...znak reklámot. És most kövezzetek meg...
  • RelakSfromhome
    #572
    ?
  • tehen_m
    #571
    Nem felesleges! Adjuk meg neki a tiszteletet hogy helyesen írjuk le.
  • torrente
    #570
    Az a baszott féreg...
    Ezt kiszedhetnéd mára tiszteleted kimutatásképpen. Elég jól néz ki, de egy ilyen topicban...
    Elég baj hogy el kell mondani!
  • RelakSfromhome
    #569
    Ez viszont buinkóság a retektől: Az renben, hogy nem lesz heti hetes. De, hogy most hirtelen reklám, majd mindjárt boxklub, a filmet meg nem fejezik be....
  • Bandee1987
    #568
    Én meg köszönöm, hogy végre eltűnsz ebből a topicból.
  • Shogun
    #567
    ideje volt...
  • Magic Boy
    #566
    Egyetértünk!
  • Shogun
    #565
    annak "orulok" hogy nem kellett mar tovabb szenvednie de ilyet mondani hogy miert sajnalom....ehh

    talan azert mert sokat tett a bekeert es jo ember volt
    de ezt eleg baj ha el kell mondani
  • torrente
    #564
    Mit osztottál meg? Sajnálom hogy meghalt, szegény pápa! Kösz hogy megosztottad velünk. Na én lépek. További jó siránkozást.
  • Bandee1987
    #563
    Attól még, hogy taszít, attól még nem kell fikázni. Én sem megyek fikázni pl. egyes játékok fórumába, csak azért, mert nem tetszik...