763
  • John Cena
    #763
    első 2009 komment:D 08 ki maradt:D
  • PíszLávJuniti
    #762
    lol ?:o
  • Ronny
    #761
    csak egy kis pöcs, aki most megmutatta:)
  • R0sc0
    #760
    te jo ég, még mindig vannak hozzád hasonlo barmok.
    Gtratulálok..
  • REALista
    #759
    ezért fontos volt felhoznod a topicot!:DDDD
  • Lpneo
    #758
    leszarom
  • Vegas
    #757
    lehet hogy a sok trópusi viharra gondolt? :S
  • Vegas
    #756
    már azzal ellett rontva hogy nem néger..
  • Mike at home
    #755
    nem
    meg van ez, aztan a kovkezo alatt lesz a leepules

    es nem Nostre, hanem egy szerztes muki josolta, de a neve most nem jut eszembe

    remelem megerem, kivancsi vagyok, bejon-e a joslat
  • Dead
    #754
    Német.

    Nem azt jósolta Nostradamus, hogyha a pápa meghal akkor lesz káosz?
    Mondjuk ez nem következett be.
  • uv
    #753
    kár....mit szólt volna a Ku-Klux Klan
  • Vegas
    #752
    Hát nem néger lett..:)
  • Láma!
    #751
    jaja, közba rájöttem, csak már elküldtem
  • gameplusz
    #750
    Nem az én nézetem, hanem Nostradamus-é, és még egy pár prófétáé...
  • Láma!
    #749
    pff, érdekes nézet....
  • gameplusz
    #748
    Mert akkor világvége közeleg...
  • Vegas
    #747
    Miért nem lehet szinesbőrű??
  • gameplusz
    #746
    Megválasztották az új Pápát! Reméljük nem színesbőrű!
  • Bogyi007
    #745
    Válaszok a témára más fórumban...

    http://www.demokrata.hu/node/803
  • FrezeR
    #744
    ok van abban valami amit irtál, de ezt nem én találtam ki csak leirtam amit találtam :) de ha igy számolták ki és igy értelmezzük akkor érdekes. de nem lényeg:)
  • Garfield
    #743
    Te kezdtél el pártokra mutogatni és belekeverni a politikát (lásd utolsó 3 mondat)...
  • torrente
    #742
    Szerintem sem politikai kérdés. Egyik politikust sem érdekli, hogy mi van pont a te honlapodon. Ráadásul, ahogy írod, semmi olyan nem volt, ami törlésre érdemes lett volna. tehát ez csak és kizárólag az ATW bűne. Addig örülj, míg nem Fidesz van, mert akkor lehet hogy APEH-vizsgálatot is kaptál volna!
  • Bogyi007
    #741
    Figy, a politikát hagyjuk is, de nekem 3 hónap munkája ment kárba
    még egy rohadt figyelmeztető levél sem jött.


    Ők most ugyanezt nem mondhatják el. 20 levelet küldtem cserébe egymás után , természetesen másololatot kab cimkébe is őket írva. :D
  • Garfield
    #740
    Felesleges eszdéeszezni, hőzöngeni és politikai kérdést csinálni abból, ami nem az.

    Egy levlistán a napokban szintén azon panaszkodott valaki, hogy az ATW se szó, se beszéd, törölte az oldalát, pedig - állítólag - semmi illegális cucc nem volt rajta. Márpedig ez nem újdonság az ATW-t használók részéről.
  • Bogyi007
    #739
    Sajnos Nálunk Magyarországon is előfordulhat már olyasmi mint Kínában:

    Szeretnék egy tegnap történt esetre felhívni a magát kicsit is vallásosnak tartó emberek figyelmét!

    Magamat bár vallásosnak tartom, nem járok templomba, de a pápa halála engemet is megrendített. Egy weblapot üzemeltettem http://f1paradise.atw.hu címen /Forma - 1 témában/. Mivel tiszteltem Őszentségét, úgy véltem hogy megadva a tiszteletet /sok más honlaptulajdonossal egyetemben/ az oldalam kezdőoldalát 2005.04.08. dátummal fekete háttérral és A pápa képével láttam el In memoriam II: János Pál /19920-2005/ láttam el és a reklámokat is amit tudtam eltávolítottam. A tegnapi napra minden előzetes figyelmeztetés ellenére /pedig nem ez a gyakorlat/ nélkül az atw.hu tárhelyszolgáltató törölte a teljes weblapot az ÖSSZES adattal együtt.

    Ez engemet több indokból is felháborít. Egyrészt a "híres" SZDSZ szerint Magyarországon mindent szabad. Ez úgy tűnik mégsem igaz. Másrészt a szolgáltatónak kötelessége értesítenie arról, hogy ha esetleg olyan van az oldalon, ami közizlést sért / elég baj ha Mo.-on a pápa és a vallás ilyen dolog lenne/ akkor azt távolítsam el.

    Harmadrészt mivel én is vallásos vagyok, így szomorúan kell megállapítanom, hogy már az internetes tartalomszolgáltatásban is felbukkant az egyházellenesség és így a politikai harcszíntér.
  • torrente
    #738
    26 évig és 5 hónapig volt hivatalban
    which is 9301 days -> 9+3+0+1= 13
    26*365=9490 (+ néhány nap a szökőévek miatt) és még az 5 hónap kb. 150 nap

    26 évig és 5 hónapig volt hivatalban
    Kéne venni egy közös egységet (vagy hónap vagy év) mert így hülyeség ->317 hónap, tehát 3+1+7=11

    Ha azt írod, hogy a 85. évben halt meg, akkor úgy kéne írni, hogy az 59. évében lett pápa (5+9=14). Vagy 84 évesen halt meg (8+4=12) és 58 éves volt a pápaválasztáskor.

    455 év óta ő lett az első – Szent Péter óta sorrendben a 264. - nem olasz pápa. (forrás: www.kereso.hu)

    Ennyit a hülye számmisztikáról.
  • Bandee1987
    #737
    ez tényleg érdekes...
  • FrezeR
    #736
    The Pope

    The Pope died 02.04.2005 -> 2+4+2+5= 13
    halálának dátuma
    The time of his death is: 21:37 -> 2+1+3+7= 13
    halálának ideje óra/perc
    This is week 13 in year 2005
    13. hét volt ez 2005-ben
    He was the Pope for 26 years and 5 months -> 2+6+5= 13
    26 évig és 5 hónapig volt hivatalban
    which is 9301 days -> 9+3+0+1= 13
    ami összesen 9301 nap
    13 May -> he was shot by assassin
    május 13.-án lőtte meg a merénylő
    By years, the Pope was 85 -> 8+5=13
    85. éves volt amikor meghalt
    Karol Wojty³a has been chosen for Pope when 58. Again it's 13
    58 éves volt amikor megválasztották
    John Paul II was 265th Pope -the sum of these numbers is ...13
    és ő volt a 265. pápa

    kis számmisztika...lehet hülyeség de azért érdekes
  • zakika
    #735
    nem en talaltam ki, mar 2000 eve ki van talalva csak aktualizaltam az aktualis szentre
  • steweee
    #734
    igaz hogy vki olyanokat írt hogy "game over 2jp" ? hol jelent meg ez?
  • Magic Boy
    #733
    Ez olcsó poén volt!
  • Frank99
    #732
    MIKOR HALT MEG???


    :-()
  • torrente
    #731
    Nem vagyok a témában túl erős, ezért teszem fel a kérdést: Hányadik napon kell visszatérnie? BACK TO THE FUTURE IV, Starring Dzsón Pól dö Szekond
  • zakika
    #730
    a legfrisseb vatikani jelentesek szerint II janos pal papa meg mindig halott es el van temetve
  • AnuluWork #729
    Kicsit sok itt a Keresztapás vonal ... :)
  • AnuluWork #728
    Ez hülyeség!
  • AnuluWork #727
    Aki akar gyászol, aki meg nem, nem. Mellesleg nemzeti gyászt ritkán szoktak elrendelni. Ráadásul törvény mondja ki, hogy nem szabad kedvezni egyik felekezetnek sem. Ez politika volt. Egy olyan dolog, amit "Mária levette az országunkról a kezét", meg a GY vatikáni látogatásakor elhangzott dolgok után enyhén szólva bután nézett ki. Mell, ha gyász volt, akkor inkább lett volna munkaszüneti nap.

    OFF (általánosságban):
    Ettől a szótól, hogy Köztársaság, részemről hányok? Inkább a hazánk. Ritka buta - és érzelmileg nem létező - "fogalmat" ültettek el a média segítségével a kormányon lévő urak az emberkékben, ugyanis nekem az, hogy "köztársaság" szart sem jelent. Mellesleg Olaszország is köztársaság, Lengyelország is, Dél-Amerikában sincs sok királyság, mégis gyászoltak.
  • Garfield
    #726
    OFF:

    Korántsem volt gyásznap az egész világon abban az értelemben, hogy az arra illetékes közjogi méltóság nemzeti gyásznapot rendel el az országban az ilyenkor szokásos külsőségekkel együtt (nálunk ilyesmik: félárbócra eresztett nemzeti lobogó, fekete zászló a közhivatalokon, de nem munkaszüneti nap). Hogy az emberek hogyan élték meg, az más kérdés. Ez utóbbit nézve tényleg szinte mindenütt gyászoltak, de a hivatalos nemzeti gyásznapot korántsem rendelték el olyan hűű, de sok országban.

    Hogy mást ne mondjak, északi szomszédunknál, Szlovákiában sem volt (most derült ki náluk, hogy nincs egészen tisztázva, kinek is a joga nemzeti gyásznapot elrendelni), de az egyik legkatolikusabb európai országban, Írországban sem volt gyásznap. (Ha a Gugliban rákeresel a megfelelő szavakra, pont az ezzel kapcsolatos írországi vitáról dob ki egy rakat linket.)

    Magyarországon eddig gyásznapot a speciálisan magyar vonatkozású tragédiák kapcsán rendeltek el, pl. móri mészárlás, stájerországi buszbaleset, Antall József halála. Nemzetközi tragédiáknál - pl. WTC lerombolása, cunami - fel sem merült még csak a lehetősége sem.
    Szóval nálunk eléggé kilóg a sorból. Ráadásul az Alkotmányban rögzített állam-egyház szétválasztás is csavar egyet a helyzeten.
  • torrente
    #725
    Reménykedjünk benne hogy az utódját a Vatikánban nem fogják a 33. napon megölni, mint ahogy I. János Pál pápa is járt(ki akarta nyomoztatni a Vatikán korrupciós ügyeit, és véletlenül infarktust kapott; boncolásról szó sem lehetett...), mert akkor megint 2 hétig gyászol a világ!
  • reménytelen
    #724
    Akkor zárd el a csapot!