838
NHL 2006 EA Sports
  • WazheadBoci
    #838
    sajna nem tom pontosan
  • Cavalera89
    #837
    Mit jelent az hogy GIVEAWAY ,TAKEAWAY,mert a csapatom jatekosainak mindig 0
  • bigapó
    #836
    ugyanazokat, mint amikkel passzolsz, kapura lősz stb. az egyik fejre ütés, a másik hasba vágás :) és van amivel a felső ütéseket valamint az alsó ütéseket tudod kivédeni
  • Bambbu
    #835
    sziasztok!
    Valaki nemtudja hogy amikor elkezdek verekdni mit kell nyomni hogy meg tudjam ütni a másikat billentyűzeten!!!!?
  • WazheadBoci
    #834
    mindegyik USAB-n uigyanezt nyomja és a gém is felismeri. nem tom egy Logitech R preccesion mennyire régi ennyire nem kéne annak lennie nem értem :S
  • bigapó
    #833
    valamivel összeakad vagy nemtom. próbáld másik usb porton, hátha a csatija rossz. nekem logitech wingman rumblepad 2-es van és nincs problem vele, automatikusan felismerte és nem csinál hasonlókat.
    van egy régi joystick-om, nekem az csinált ilyeneket, igaz már az elejétől fogva. húzott jobbra, azóta se nagyon használom.
  • WazheadBoci
    #832
    hali most nyomattam fel a gémet és lenne egy olyna gomdom h kontrollerrel szeretnék gémelni de amikor bedugom akkor össze vissza ugrál és nem irányítható rendesen. a konroller egy logitech alap egyszerű semmi + nincs benne fel is ismeri az optionsban ha nagynehezen odajutok. tudnátok segíteni h tudnám megoldani előre is kösz
  • bigapó
    #831
    annyit tudsz csak állítani, máshol nincs. ennyi a kiállítás. old meg korongszerzésből, én úgy szoktam bár elég nehéz még úgy is, főleg mióta gamepad-dal nyomom. azért kezdek belejönni:)
  • Cavalera89
    #830
    Mit kell beallitani a settingsben hogy sok kiallitas legyen?,nekem maximumon van a penalty de csak 2,3 kiallitasom van meccsenkent.
  • bigapó
    #829
    hali srácok.

    senki nem jáccik má ezzel? pedig jó lenne, mert egy érdekes folyamat kezdett lejátszódni nálam. ha nyerek ha vesztek csökken a bevételem. mármint az előrejelzett. ezáltal minden hónapban azt kapom levélben, hogy nem vagyok benne a top5-ben, pedig ez a cél. jegyár olyan szinten van, hogy mindig max néző jön, a pofa vigyori (eggyel lentebb a maxnál), tehát nem értem az egészet. ja és gamepad-dal iszonyú nehéz:))
  • mike0013
    #828
    akkor csináld vissza:P
  • Cavalera89
    #827
    Igen.Letoltottem valamilyen grafikai programot bemasoltam oket es aztan mar ezt csinalta...
  • mike0013
    #826
    :S nem tudom...
    Frissítettél valamit a gépedben az utolsó játék óta?
  • Cavalera89
    #825
    mitol lehet az hogy mikor elinditom a jatekot par masodperc mulva kidobja a desktopra?
  • bigapó
    #824
    a jegyárnál figyelni kell a nézőszámra is. ez mindig legyen maxon.
  • bigapó
    #823
    egyébként lehet, hogy nem a draft-on kell elsőnek lenni, hanem pénzben. legalábbis nekem top5-ben kellett lennem gazdaságilag. ezt úgy kell érteni, hogy a nettóbevételed szerint kell az első 5-ben lenned. nekem már sikerült az első helyre felnyomni a csapatot. a megoldás egyszerű. el kell cserélni a sok fizetéses játékosokat kevesebbért játszókra, de persze majdnem ugyanolyan képességűre. például egy 85-öst egy min 80-asra. persze a legjobbakat meg kell tartani. érdemes újoncokat is kipróbálni. én általában a speed-et nézem, mint mérvadó összehasonlítási alap. az összpontok és az ár után mindig ez dönt.

    ja és játszani kell a bevétel-kiadás menüben is az értékekkel. addig kell felnyomni mindent amíg mosolygós marad az arc. például a jegyárakat. meg a többit is.
  • bigapó
    #822
    ja, fordítva. az választhat először a draft-on, aki utolsó lett a bajnokságban és így tovább.
  • Etelkozi Vata
    #821
    pont fordítva
  • mike0013
    #820
    hát... azt nem tudom, de sztem úgy, hogy minél jobb vagy annál előbre kerülsz draftban
  • Cavalera89
    #819
    Es ezt hogy tudom elérni?
  • mike0013
    #818
    a draft az a sorsolás, gondolom jó lenne, ha az első helyen lennél a sorsoláson
  • Cavalera89
    #817
    Mit jelent az a dynastyban hogy a legjobb helyet kell megszerezni a drafton?vagy valami hasonlo
  • Me0w
    #816
    %system root%\Documents and Settings\%system login%\Documents\NHL06\
  • Cavalera89
    #815
    Hova kell masolni azt a rostert amit az easportsrol toltottem le
  • Cavalera89
    #814
    Hol lehet olyan programot letolteni amivel lehet szerkeszteni rostert?

  • Cavalera89
    #813
    nhl06liga.atw.hu
  • mike0013
    #812
    a játék zenéjét honnan lehet letölteni?
  • bigapó
    #811
    jó a hozzáállásod, nem feladni, gyakorolni. csak így tovább és sok sikert, remek élményben lesz részed. olvass vissza pár oldalt, mert a gazdasági részt elég jól kiveséztük. nekem már Top1-es lett a csapat:) olvasd el, hogy hogy csináltam:))
  • Desert
    #810
    tényleg jó most ismerkedem a játékkal az első meccseken sorra kaptam a gólokat és nem adtam DE ma olyan gólokat szórtam
    még én is megirigyeltem. Majd gyakorlok még, mert gyenge vagyok
  • mike0013
    #809
    igen, semmi baj nincs vele
  • forsbergp21
    #808
    azaz 8 iranyos 11 gombos
    siman megy?
  • mike0013
    #807
    nekem a 11 gombos gamepad simán müxik:))) persze, sztem amiatt mert 11 gombos
  • forsbergp21
    #806
    helo
    az volt a tapasztalatom a 04ben hogy tudom használni a sima 8 irányú joypadomnat, a 05ben mar nem es a 06ban sem
    lattam kiadtak erre a problemara patchet de nem az enyemre.
    nektek mukodik? :D
  • Cavalera89
    #805
    Szeptemberben fog megjelenni a 07es NHL
  • bigapó
    #804
    jó:)
  • Desert
    #803
    jó játék ez au NHL? ma hozzák meg és kíváncsi vagyok
  • ChevyG work
    #802
    hát a 20007 biztos jobb lessz
  • CS@
    #801
    Hát így látatlanba nagyon valószínűnek tartom, hogy jobb lesz a 20007 mint a 2006 lett.
    Persze ez nem lesz nagy érdem, mert a 2006 szerintem valami kegyetlenül gyenge lett, amit már már lehetetlen lenne alulmúlni. Jó nagy gondban lennék, ha meg kéne határoznom, hogy melyik a leggányabb NHL, mert nehezen tudnék dönteni, hogy a 04re vagy a 06ra voksoljak, de mivel a 04et már kezdem elfelejteni így valószínűleg a 06ra szavaznék
  • nutiform
    #800
    http://www.gamestar.hu/kommentek.php?sid=22766
  • ChevyG work
    #799
    jaja!

    amúgy: (Oblivion)