9
  • totl
    #9
    Mikor fog kijönni?
  • Ombika
    #8
    Logikus,hogy mikor 3d-re irjak at strategiai gamekat megvaltozik ez alap de mind1!!
  • Flashy
    #7
    ja, megint az a baj hogy egy jó játék és egy jó név együtt tönkreteszik egymást. bár ha úgy vesszük, StarWars játékból is van versenyzős, kardozós, kaland, rpg, rts, minden... a baj az hogy nem tudtuk előre hogy milyen lesz, azt hittük olyan mint amilyet várunk.
  • Axon
    #6
    Én inkább azt mondanám, hogy a Settlers 5 volt maga az áprilisi tréfa.
    Ennyi erővel egy fps-t is kiadhattak volna settlers 5 néven, ahol egy duplacsövű vadászpuskával kell szétlőni a gaz mecha robotokat.
    Arra is azt mondták volna, hogy ez egy igen jó program, remek grafikával, pörgős akcióval, szuper új fegyverekkel, csak éppen semmi köze a settlers sorozathoz.
  • Flashy
    #5
    lehet hogy a cikk áprilisi tréfa és nem is jön küldetéslemez hanem a játék marad olyan szar amilyen volt hehe jóvicc :D
  • BlueGold
    #4
    Szerintem is inkább egy Warcraft clon, de a jobbik fajtából ( az elözö részeket nem ismerem igy azokhoz képest nincs viszonyitási alapon), de ez igy magában elég jó RTS néhány idegesitő részlettől eltekintve.
  • awender
    #3
    Nekem kifejezetten tetszik, egyfolytában ezzel játszok.

    De ez nem a Settlers V, inkább valami AoE-s cuccos 3D-ben és elég jó sztorival és remek grafikával, átgondolt kezelőfelülettel, sok akcióval.

    A Settlers nem igazán volt egy akciókkal zsúfolt game.
  • Flashy
    #2
    ja, n+1-edik warcraft klón lett
  • [HUN]Richard
    #1
    Az 5-el eltünt a régi settlers varázsa :)
    nem csodálom hogy hangosak a forumok