459
  • algor91
    #259
    bejön nálam néha ez a critical error hiba, és kilép a játékból, de mindegyik változatnál megtörtént ez a hiba, megtörtént többször is a sima Postal2 ShareThePain-nál, ApokalypseWeekendnél, AWeekInParadise-nál,és az EternalDamnation-postal2 módnál is, mindig critical error -criticus hibát ír ki és mellé még ezt írja ki:
    Ezt írta ki az eternaldamnation módnál:
    General protection fault!

    History: AFileLog::execLogf <- (xVoteHandler MPY-ED-Ponderous.xVoteHandler1 @ Function EDMultiBase.xVoteHandler.PostBeginPlay : 00C4) <- UObject::ProcessEvent <- (xVoteHandler MPY-ED-Ponderous.xVoteHandler1, Function EDMultiBase.xVoteHandler.PostBeginPlay) <- ULevel::SpawnActor <- (xVoteHandler) <- UObject::ProcessEvent <- (EDSnatch MPY-ED-Ponderous.EDSnatch0, Function EDMultiGame.EDSnatch.InitGame) <- BeginPlay <- UGameEngine::LoadMap <- LocalMapURL <- UGameEngine::Browse <- ClientTravel <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop
  • ocskoszilard
    #258
    ok thx majd kipróbálom
  • Najpi
    #257
    Pontosan. Egyébbként az A Week In Paradise, alias AWP néhány szempontból durvább, mint az AW7: motorfűrész, boxer, baseball-űtő,kvázi-lángszóró, ezek a plussz dolgok
  • algor91
    #256
    Hogy tudjál a postal 2 week in paradise kiegészítőben hugyozni, ahoz szedd le a postal 2 apokalypse weekend -kiegészítőhöz azt a javítást patch-ot ami kijavítja az apokalypse weekend kiegészítőben a hugyozási problémát, és, ha az apokalypse weekend kiegészítőben már tudsz hugyozni, akkor működik a week in paradise kiegészítőben is a hugyozás.
  • ocskoszilard
    #255
    ha már az udvaron vagy, akkor ott van egy kapu, azon keresztül
  • bj10
    #254
    Megszereztem a zöld üveget, utána hogyan lehet kijutni a katonai bázisról, ahol vonatok vannak meg sínek?
  • Najpi
    #253
    Kórházból a következőképpen lehet kijutni: végig a folyósón, majd egy fejfájásroham+halucináció. Három Gary legyak. Exit feliratu ajtón be. Csapázol tovább a folyósókon. Elég, ha a démoni Garyket gyilkolod, a többiek nem bántanak, és nem a Postal 1. Sok gyaloglás közben ki kell mászni egy ablakon, ugrálni a párkányokon, majd le az alagsorba. Ott néhány Gary, és némi akorbatikázás, és csöveken ugrálás után elérsz egy terembe, szintén 3 Gary. Menj tovább a az újabb folyósón, küzd le a macskákat. És a "szenvedéseid" ezzel véget érnek. Innen már nincs messze a kijárat. Pénz felszed, és a kapcsolódobozba dob egy ollót, azzal nyilik az ajtó. Lesz egy robbanás, aztán ki az ajtón.
  • bj10
    #252
    A legelső kórházi pályából hogy lehet kijutni?
    Már megöltem mindenkit.
  • Cat 02 #251
    azt nagyon bírtam ^^ bár asszem ott hagytam abba ( túl sok erőszak ^^)
  • Najpi
    #250
    Börtöncellából? Gyújtsd fel a terroristát. Utána meg készülj arra, hogy nem lesz egyszerű...
  • stargatelost
    #249
    hmm...a börtöncellából hogyan lehet kijutni?
  • ocskoszilard
    #248
    a share the pain egy multiplayerrel is rendelkező változat, azon kívül semmi extra
  • Cat 02 #247
    az asszem + verzió és lehet vele multyzni
  • algor91
    #246
    Mi a külömbség a sima Postal2 és a Postal 2 Share the pain között, nekem a Postal 2 Share the pain van meg?
  • ocskoszilard
    #245
    valako tudna segíteni, hogy a postal 2 week in paradise kiegészítőjéhez milyen kódók vannak? meg nem tudtam megcsinálni a "piss on dad" küldetést mert nem lehet benne hugyozni. valaki meg tudta ezt csinálni???
  • ocskoszilard
    #244
    nem mindegy hogy melyik postal. mert a 2-nek is két változata van: a sima Postal2 és a Postal 2 Share the pain. az utóbbit nem "postal2" nevű mappába rakja, hanem "postal2stp" nevűbe. és ha te nem abba a mappába rakod bele akkor nem működik. amúgy a telepítő automatikusan megkeresi a mappáját
  • Angle
    #243
    Sziasztok! nekem megvan a sima postal 2 és leszedtem hozzá a az apokalypse weekend nevű kieg.-et na és azt hová kell tenni mert beleraktam a postal 2 mappájába, elindítom és azt írja ki hogy v.milyen fáj hiányzik namost tudna ebben v.ki segíteni?
  • ocskoszilard
    #242
    nem tom ti hogy csináljátok,de nekem nem akar működni egy csalás se. az örökéletnél össz-vissz 1 életem marad, és még halhatatlan se leszek
    Valaki tudna segíteni!!
  • Rolly
    #241
    Enter the console in the game with [Shift][~] then type in

    sissy

    to enable the cheat mode. Now you might also type in

    gunrack All weapons
    blockmyass Body armor
    boppincats Cats bounce off walls - ON
    splodincats Cats bounce off walls - OFF
    iamthelaw Cop Uniform
    headshots Enables 1 shot kills when shot in head
    likeabirdy Fly mode
    blastacap Full ammo
    smackdatass Gimp Suit
    limbsnapper Hit enemy in head with hammer for silly slomo
    alamode Leaves you with 1 health
    iamsolame Leaves you with 1 health
    jewsforjesus Lots of cash
    iamtheone Lots of catnip
    boyandhisdog Lots of dog treats
    headshop Lots of health pipes
    catfancy Lots of spinning cats
    walk Turn fly mode OFF
    fireinyourhole Rocket cam
    rockincats Shoot cats from guns - ON
    dockincats shoot cats from guns - OFF
    hulksmash Throw lots of hammers
    bladey Throw lots of machettes
    reaperoflove Throw Lots of scythes

    These codes must be entered while you are playing in maps.

    set P2Player bGodMode True God Mode on
    set P2Player bGodMode False God Mode Off

    Forrás: dlh.net
  • sturrock
    #240
    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem: a god mode-hoz mit kell beírnom?
    Előre is kössz.
  • mici11
    #239
    postal 2 apocalyipse weekend
  • imirus
    #238
    hello

    tud valaki végigjátszást a postal 2: apokalypse weekend-hez?

    köszönöm

  • Firerock
    #237
    császtok
    lenne pár kérdésem
    1.kell e hozzá a Postal 2?
    2.van e szinkron(magyar)?
    3.vannak a hozzá cheatek?
  • gameplusz
    #236
    Keress kodokat Google-ben.
  • blinty
    #235
    hali! valaki nem tudja hogy hogyan kell csalni amíg még nem játszottam végig???
  • NiggerKacsa
    #234
    Már nem kell
  • NiggerKacsa
    #233
    Hello! Az Apo. Weekend be,hogy lehet pipilni? (mert nem az r
    billentyűvel az biztos. sőt még az optionsban sincs benne)
  • blinty
    #232
    hali! valaki lécci válaszoljon...a postal 2 apocalypse weekend-végén van szabad mód?csakmert láttam videókat és azokban a régi városban játszottak az emberkék és volt kasza meg minden ami az apo-ban van....
  • szakipajti
    #231
    csácsá a link amit irtatrok az teljes játékokat tartalmaz? télleg csak 370 MB a APOCALYPSE WEEKEND? v az vmi kiegészitő? (mer szedem már)
  • dani000
    #230
    de nem tom én még nem töltöttem le egy haverom atta meg és asztmonta hogy ő megtutta úgy hogy ingyen letöltötte azt nyomta
  • dani000
    #229
    szerintem nem
  • Cat 02 #228
    ez fizetős nem ?
  • dani000
    #227
    egyépként INNEN lelehet tölteni a Postal eddig megjelent 3 részétINNEN
  • impiránya
    #226
    Csak annyit kellett volna tenned mielőtt ilyen hülyeséget beírsz, hogy elolvasod a legutolsó hozzászólást (ami történetesen akkor az enyém volt), abban le van írva, hogy minden fegyvert az aw-ből sőt csomó plusz cuccot belehet pakolni a síma Postal 2 STP-be és máris megvan a szabadság + a király fegyverek pl szöges baseball ütő, katana és még néhány dolog ezeken kívül.
    Mondjuk kissé meglepett az, hogy erre senki még a füle botját se mozgatta de mindegy, ha más nem is veszi a fáradtságot, hogy kipróbálja és csak azon síránkozik hogy jó fegyverekkel pályához van kötve, akkor az magára vessen.

    És ezeket a cuccokat a postal 2 apocalyose weekwnd mappáiból kell átmásolnom a sima postal 2 share the pain-ba???
  • cr3ativ3
    #225
    honnan lehet leszedni a hunfix comagot? Ugyanis a szerver indításnál nem tudom beállítani a játékmódot, és azt mondták, hogy egy hunfix kell hozzá.
  • Pheaper
    #224
    szeva game+ mivel nem tudok privátot küldeni ide irom : ki csinálta a logogD? csak mert én is ugy akanám meg csinálni mint a tied abban a formában ..:)köszi..
  • gabf1
    #223
    Firefox
    +
    Flashget
    +
    Flashgot plugin a firefoxba, https://addons.mozilla.org/firefox/220/


    Így tuti jó.
  • gabf1
    #222
    www.old-games.ru
    Arcade-ban van.
  • lukacspeti
    #221
    üdv, a critical erroros hibára tudtok valami megoldást nekem is azt dobja ki
  • cr3ativ3
    #220
    honnan lehet beszerezni?