459
  • ocskoszilard
    #339
    ez így tág fogalom. írd le a hibát vagy csinálj róla egy képet, ez lenne a legjobb. a telepítése meg nem nehéz. ha megy a sima postal2 meg az apocalypse weekend, akkor ennek is kellene elvileg.
  • gubor
    #338
    HI!

    VAlaki nem tudja hogy kell megcsinálni a week in paradiset mert hiába telepítem segogy sem műxik.
    Aki tudja az irja már le THX.
  • ocskoszilard
    #337
    hááát... én is ezt hittem, de amikor felmentem a tetőre sniperezni nekem akkor is kilépett. igaz kicsivel tovább bírta
  • Rundstedt17
    #336
    Amúgy reájöttem mitől lép ki a játék,pontosan a mód lényegétől ha szabdalós közelharci fegyvert használsz,volt tegnap 2-3 órás lövöldöző szakasz egyyszer se lépett ki
  • ocskoszilard
    #335
    nem az másik. és mellékesen sokkal jobb, de az is ugyanúgy kilép nekem mint az aw7. google a barátod mert már nemtom h honnan van meg nekem
  • Rundstedt17
    #334
    A week in paradise módot nem tudod hol tölthettem le vagy már maga az aw 7 az?
  • ocskoszilard
    #333
    tudom... engem is... azóta nem is rakom fel, pedig jó lenne. csak mindig akkor vág ki, amikor kezd elborulni az agyam, és jönék bele a hentelésbe
  • Rundstedt17
    #332
    jó az aw7 nagyon,csak kb 25percenként kivág valamilyen hibával...Az a lényeg előbb utóbb kivág:(
  • ocskoszilard
    #331
    ez nekem is volt, sőt, a mentések se működtek többé. szomorú dolog, de az egészet újra kell raknod
  • algor91
    #330
    S.O.S.

    Segítség! Ma a Postal 2 AWP7 kiegészítő játszása közben lefagyott a számítógépem, újra kellett indítani a gépet, de ezután már nem működött a játék, nem lép be a menübe csak ezt a kritikus hibaüzenet írja ki:

    Critical Error:
    Can't find 'ini:Engine.Engine.GameEngine' in configuration file
    History: UObject::SafeLoadError <- UObject::StaticLoadClass <- InitEngine

    Mit tegyek, hogy újra elinduljon a játék?
  • Rundstedt17
    #329
    honnét tölthetem le a játékot jó torrentet adna valaki?pm ben.KÖSZÖNÖM
  • ocskoszilard
    #328
    megint egy kieg?
  • szopacska
    #327
    Hali valaki meg tudná mondani milyen kódok vannak a very postal christmas-hoz?
  • ocskoszilard
    #326
    nincs ötletem, nekem csak akkor van hiba, ha egy rossz kiegészítőt vagy magyarosítást rakok fel.
  • bozsi09
    #325
    sziasztok!

    megvettem eredetiben a postal 2 : share the pain-t de amikor el akarom indítani kiírja hogy KRIIIKUS HIBA + alatta mindenféle hülyeséget.
    Ilyenkor mit kell csinálni, már párszor újratettem de nem használt
  • ocskoszilard
    #324
    tudunk... nyomj egy tab-ot, aztán írd be: imacheatingcheaterwhocheats
    ha beírtad akkor enter, és csak ezután írd be azt a kódot, hogy: gottabefuckingkidding és akkor a menüben lessz egy cheat menü.
    de ha nem, akkor itt az oldal is : Postal2: A Week in Paradise cheats
  • Teko99
    #323
    Császtok!
    Lécci segitsetek!
    A postal2 a week in paradise-hoz tud valaki kodokat?
    Lécci irjatok a [email protected]
    Kössz
  • Najpi
    #322
    akkor most kezdődnek a bajok. Ugyanis a kieg nélkül nem megy az AW7.
    A kieg meg kb 450mega környékén van.
  • szopacska
    #321
    sikerült felveni msn-re
  • szopacska
    #320
    azt se tudom,hogy hol kell msn-t csinálni és nekem csak a share the paint van meg
  • Najpi
    #319
    Vegyél fel MSN-re
    A cím:[email protected]
    Egy 180 megés fájlról van szó

    Ami fontos: az Apocalypse Weekendnek fent kell lenni!(Ez magában foglalja, hogy a Postal2-nek is)
  • szopacska
    #318
    Meg köszöném. mit kell csinálnom?
  • bbchris
    #317
    4 magos rendszeren hogyan kell futtatni a game-t ? Egyszerűen tök bénán fut mert kapdodva fut a game és iszonyú gyorsan szinte játzshatatlan .
  • Najpi
    #316
    Szopacska! Átküldjem neked?
  • szopacska
    #315
    Honan tudom le szedni a az aw7 kiegészitöt mert már megprobáltam mindent és nem sikerül,köszi elöre is. Egy torrent mentes oldalt mondjatok amire nem kell várni Ja még ki tudja,hogy a share the Painban merre vannak a rejtekhelyek?
  • ocskoszilard
    #314
    óóó köcce fel is rakom és kipróbálom
  • Najpi
    #313
    A kódok ugyanazok, mint az AW7 esetén. Csak annyit írjál be a konzolon, hogy iamafuckingcheaterwhocheats, és utána ha játék közben ESC-et nyomsz, a menüben lesz egy új menüpont, ahol lehet a kódok közt válogatni.
  • ocskoszilard
    #312
    akkor lenne egy kérdésem: mik a kódok? mert nekem nem működött egy se...
  • Najpi
    #311
    Az AWP, és az AW7 között van különbség! Pár új fegyó: Stynx nevű lánszóró, boxer, láncfűrész, kóddal elcsalható dupéacsövű sörétes, sima baseball-ütő. Megy egy rakás hoba: ha túl sok embert robbantasz darabokra, kiakad.
  • szopacska
    #310
    http://www.moddb.com/downloads?filter=Search&kw=E&type=def&game=53 Meg találtam az eternal damnationt is az elözö le töltések nem akartak össze jönni ugy,hogy hagytam a fenébe. Meg probálom ezt ha nem jön össze kész feladom! EchoDelta.exe néven van.
  • ocskoszilard
    #309
    és ha jól tudom az "apocalypse weekend 7"(aw7) és ez a másik, "a week in paradise"(awp) ugyanaz, legalábbis különbséget nem láttam...
  • ocskoszilard
    #308
    ez az a pack ami összerakja a postal2-őt és az apocalypse weekend-et. jó móka próbáld ki
  • szopacska
    #307
    azt írja,hogy 182mb és ez mit tartalmazhat?
  • szopacska
    #306
    http://www.moddb.com/mods/6008/awp-a-week-in-paradise/downloads ezt az oldalt találtam és innen töltöm az awpsetup.exe -t.
  • ocskoszilard
    #305
    postal 2 all pack
  • ocskoszilard
    #304
    adok egy linket, ebben benne van mind, de még próbálkozok
    http://thepiratebay.org/tor/3667082/Postal_2_ALL___mods_and_cracks
  • ocskoszilard
    #303
    megmondanám, de nekem nem tölti be az oldal. ahogy betölti megmondom...
  • szopacska
    #302
    Azt nem tudod meg mondani,hogy a gopostal.com rol hogyan tudom leszedni az AW7 et? Elöre is kösz.
  • szopacska
    #301
    Azt írja,hogy a share the ... és az apocalypse ... t tartalmaza 15 rar fáljt tartalmaz.
  • ocskoszilard
    #300
    erről a special editionról még nem hallottam... mi különbség nemtudod?