428
  • rosemberg
    #388
    Fa.. kivan minden csatánál lefagy a játék és tök nehezen megy tovább nagyon tetszik de letöröltem mérgembe ha van ötlet a megoldásra légyszi segitsetek addíg ADVENT RISIN-gezek az is nagyon állat."igaz nem kardozós"
  • imilee
    #387
    Hi! Tudnátok segiteni egy baltás főgonosz ellen vagyok Talal és egyszerűen nem tudom megölni egy ütésétől 600-1000 pontot veszitek majd ha lő akkor 5 súgár jön ki és az is 600-at sebez. mit lehet tenni ellene. Légyszi segitsetek. Előre is köszi
  • rosemberg
    #386
    Az f12 gomb mellett van egy olyan gomb ,hogy PRTSCRN "print screan nem biztos hogy így írják" azt megnyomod amikor rögziteni akarod a jelenetet utánna windows gomb és megnyitod a kellékeben a PAINT progit és nyomsz egy CTRL + V-t
    és elméletileg ott lessz amit akartál azt meg elmented úgy ahogy akarod FÁJL MENÜ MENTÉS MÁSKÉNT.
  • rosemberg
    #385
    Hi!
    Azt szeretném kérdezni,hogy most keztem a játékot és nem tudom mivel lehet varázsolni ha tudna valaki segiteni megköszönném.
    az SP-re gondolok ha az egyáltalán valami ilyesmi.
  • Shep
    #384
    ok köszi
  • haxoror
    #383
    A varászlócsajnak (Ailish?) van egy olyan spellje amivel az egész partit tudja gyógyítani és a páncélokba is lehet regeneráló enchantot rakni, varázspontok feltöltése szintén megoldható manalopós enchantokkal a fegyverekben én a játékban szinte csak a bossfightokban használtam lötyiket. Pénzszerzés farmolásból összejöhet, az árnyékvilágban a révész elég jól fizet a spirit orb(?) cuccokért amit a szellemek dobnak el, bármi más szörnyre rá lehet kattanni ami értékesebb cuccokat dob
    Ja és az se mindegy hogy melyik kereskedőnek mit adsz el, van amelyik a szőrmékért fizet többet, van aki a drágakövekért stb
  • Shep
    #382
    Fel lehet valahol tölteni italok nélkül is az életerőt meg a varázspontokat, meg lóvét hol lehet találni, mert nekem alig van és az is elmegy életfolyadékra.
  • zsotesz
    #381
    És maradj távol tőle. ha ügyesen hátrálsz és figyelsz arra, hogy ne üssön meg, akkor nem fog bemenni középre, és nem fogja regenerálni magát.
  • haxoror
    #380
    lődd a gömnöket is amikből újratölti a pajzsát
  • imilee
    #379
    Hi! Tudnátok segíteni elakadtam azon a pályán amikor elconak ki kell nyirnia a kernn nevű pokot v mit processzort, hogy lehet kinyirni légyszi segitsetek.
  • imilee
    #378
    Hali! Kiprobáltam néhány trainert, de ha megprobálom használni kilép ez miért van segítsetek, vagy ha egy jó végigjátszást találtok irjatok a forumon hol található. Előre is köszi.
  • c115
    #377
    bocs hülységet irtam
    itt
  • c115
    #376
    itt az oldalam: itt itt
  • ssk3
    #375
    Én a térképet néztem mert amúgy ugye semmi sem látszik, aztán egyszer kikeveredtem belőle.
    Szerintem ez elég nagy gyíkság hogy full sötétban kell zúzni
  • littlehansen
    #374
    hello mindenkinek!
    Valaki kifejtené kicsit bövebben mit kell a pók útán csinálni a sötétben
    köszi!
  • c115
    #373
    és nem tudjátok a játék közbr hogyy lehet fényképezni???
    ja és hogy lehet olyat itt az sg én hogy kék szöveggel irja ki aztán ha klikk rá akkor ott a file vagy a weboldal!!!
    hogy lehet?
  • c115
    #372
    cs fejlődik az oldalam má csak a menpontok kellenek apum segít benne!
    www.sudeki.click.hu
  • zsotesz
    #371
    Na mégegyszer.
    Szóval én úgy nyírtam ki, hogy körbe körbe rohangáltam, úgy, hogy ne tudjon ütni. Így nem ment be középre sem, nem kezdték el visszatölteni az életét. Türelem kell hozzá de meg lehet ölni.
  • zsotesz
    #370
    É
  • Seth
    #369
    nincs ..cső
  • mattempus
    #368
    Cső! Megtudnátok mondani h van e benne multi?Köszi
  • haxoror
    #367
    be lehet állítani hogy fps egérrel legyen, ha fogy a HP SP-d igyál lötyiket
  • Dzsí Pí
    #366
    Hi! PLZ help ott vok hogy a Krenn CPU-t kéne kinyírnom. Lövöm a ,,szemit''->fogy az élete (ok). A felénél jön a kék gömb azt is lövöm amikor éleszti Krenn-t, DE AZ ISTENIT HOGY OLYAN K**** LASSAN fogy az élete, rádásul fél életen vok(851 hp) SP-m nincs így mikor a gömböt lövöm a kis szarok 2 pillanat alatt lealáznak. Próbáltam a GS-ről trainert (mert hogy gs-es a Sudekim)de azzal meg loading-kor kidob a game-ből. JA! A kontroll nál nem lehet beállítani h az fps módban az egérrel irányítsam a kamerát? Mert én nem találtam sehol. PLZ HELP [email protected]
  • c115
    #365
    itt a rajongói magyar oldalam még nagyaon nagyon szar!!!!
    www.sudeki.click.hu
  • Ottto
    #364
    Meg kell ölni mind.
  • imilee
    #363
    Hi! Tudnátok segiteni shadowban vagyok és egyszerűen nem tudok tovább menni mert folyamatosan jönnek a szörnyek hogy lehet megállitani őket előre is köszi.
  • c115
    #362
    jo má mwgvan kössz
  • c115
    #361
    bocska de nincs ott a prof!!! se a portal!
  • c115
    #360
    thank
  • koppim
    #359
    Azon a szinten ahol kijöttél menny jobbra és egy barlangfélében megtalállod a profot és a portált.
  • zsotesz
    #358
    Szerintem nincs hozzá magyarítás.
  • c115
    #357
    ja és tudna valaki magyarítást küldeni az sudekihez?
  • c115
    #356
    csá
    tudtok segíteni ott akattam el hogy van az aaz 5 szintes város .
    ott van egy ilyen próbatétel mikor bemész eggy ilyen arénába.
    utána kijöösssz ott a Hyton professzor utána qest comlite.
    de utána azt irja a qest logba hogy:Return to Hyton and ready go portal.
    valami ilyesmi miit kell ott csinálni??????
    semilyik szinten sincs a prof!!!!
    köszz
  • haxoror
    #355
    Ha az a siege ogre akkor csak simán tartsd a távolságot és próbálj mindig mögé kerülni, táncolj arrébb amikor üt, rácsapsz a hátára aztán arrébb mész.
  • imilee
    #354
    Hali! Tudnátok nekem segiteni hogy lehet megölni az első nagyobb szintű ellenséget a vizmossásnál ha tudtok segitsetek.
  • zsotesz
    #353
    Bővebben
  • Zoleeex
    #352
    csátok mikor másodszor mentek a sötét világban mit kell csinálni?
  • Hoz_Hun
    #351
    Elég nehéz akármit is mondani, lévén, hogy egyedi a hibád, másnál nem jelentkezett.
    Próbáld meg újratelepíteni a progit, szórakozni az opciónál, esetleg patchelni.
  • VGQ
    #350
    valaki plz segitsen!!! megörit hogy nemtok játszani ezzel a gaméval,mert nagyon tetszik..
  • Ottto
    #349
    Aha...