3942
  • ibrik
    #3622
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Artúrtól elveszed a kardarabot, a kinyíló kapun kimész, aztán a "harc" hidrával.
  • Ny Papa
    #3621
    Az igaz , hogy a lengő csillár megkongatja a harangot, de utána mit kell csinálni
  • Hoz_Hun
    #3620
    Az egyik sír törött. A darabját odatolod a törött oszlophoz, amire így már fel tudsz mászni. Lengesd meg a csillárt mász fel az oszlopra, ugrás a kötélre, az felemeli a harangot, amit a lengő csillár megkongat.
  • Ny Papa
    #3619
    Segitség kellene. England pályán lemászunk egy kötélen.Ott vannak a lovagok sírjai, hogyan lehet tovább jutni.
  • Vlala #3618
    De jó, hogy minden hsz-t meg kell magyarázni... a platformok már nem sakktáblára emlékeztetnek felülről, nincs olyan, hogy hármat még átugrik, négyet már nem...
  • Pharaoh
    #3617
    A grafikára gondol, nem olyan kockás lara teste.
  • marcio mela
    #3616
    A kocka alatt mit értesz?
  • Vlala #3615
    Az ez előttio TR epizód, amely már nem annyira kocka. Elég darkos sztorija van.
  • Aspyrin
    #3614
    Angel of darkness, az egyik tr epizód.
  • marcio mela
    #3613
    az mi?
  • Vlala #3612
    Az AOD van az "egyik" G betűs szoftverújság játékmellékletében!
  • armageddon666
    #3611
    Tomb Raider: Legend - Lara's Lingere Outfit
    Használja valaki ezt a módot? Rakna be róla képet? :D thx előre is.
    Jó játék volt! 1. TR amivel jáccottam :D várom a következőt.
  • böröczk
    #3610


    Habár délelőtt a Core Design oldalán a Tomb Raider: 10th Anniversary Edition fejlesztésének leállításáról olvashattunk, azonban az Eidos cáfolta a projekt törlését.
    Az első két Tomb Raider-epizódot felelevenítő csomag munkálatai állítólag remekül haladnak, s nem csupán PSP-re, hanem PC-re és PlayStation 2-re is kiadják majd! Az SCi egyik fejese, Larry Sparks szerint "a Tomb Raider: 10th Anniversary Edition nemcsak a rajongókat, hanem a játékos közösség maradék részének nagy töredékét is lenyűgözi majd." Úgy legyen!
    (forrás: gamekapocs.hu)


    Hát igen, ámen. De én mondjuk új ötletekre és sztorira is kíváncsi lennék, mindegy, vegetációnak ez is jó lesz! : - D

  • marcio mela
    #3609
    Szerintem is rövid de a történet kerek jól ki lett találva.Tetszett.
  • 2121
    #3608
    hát..nem gondoltam hogy ez a vége. rövid volt.
  • 2121
    #3607
    köcce. mennyi bajom van ezekkel a bengákkal.
  • marcio mela
    #3606
    Fuss oda amikor a földön van (ezért ne legyél messze tőle a küzdelemben).Amikor odaértél nyomd meg az E gombot.Akkor beledöföd a kardot.Ez kell néhányszor eljátszani.
  • 2121
    #3605
    nahh. a bolivia első pályán ezt a büdös nagy iron maiden szörnyet hogy nyomom le??a kis szöszivel mit csináljak mikor padlóra kerül ez az izé??
  • böröczk
    #3604
    Legalább addig kapunk egy Anniversary Edition-t ...
  • Vlala #3603
    Szerintem már készül.
  • bubi07
    #3602
    Mikor készítik már a nyolcat.
  • Mikiller
    #3601
    Thx! ezt akartam tudni, nálam az 4. egérgomb :)
  • böröczk
    #3600
    interact jobbaknál.
  • Mikiller
    #3599
    Pl. vannak ilyenek az Opciókban, hogy Interact, Grapple,Lock/Unlock target, melyiknél van nálad az E?
    Nálam egyiknél sem.
  • Mikiller
    #3598
    De nem döfi bele, mert nálam E betű semmi, ezért kérdezem, hogy mi a funkciója az E betűnek, mert én átkonfigoltam a billentyűzet beállításokat, most meg nem tom mi lenne az.
  • Pharaoh
    #3597
    A végén, mikor a szörny a földön fekszik oda kell menni hozzá és a kardot az "E" gombbal beledöfi.
  • Mikiller
    #3596
    Valaki írja már be mi az "E" betű funkciója, mert én hiába nyomkodom a végén nem csinál semmit, ha elrakom a kardot, ha nem.Lehet átkonfigoltam másra, de nem találom melyik az
  • marcio mela
    #3595
    Köszi most már megy
  • Pharaoh
    #3594
    Menüben load game és van olyan, hogy replay map, majd ahol a nehézségi szintet lehet beállítani ott van olyan, hogy Time Trial.
  • marcio mela
    #3593
    A Time Trial módban hogyan kell játszani?Külön kell bekapcsolni?
    Bolivián most mentem végig 15 perc 23 másodperc és nem teljesítettem
    a Time Trialt.
  • marcio mela
    #3592
    Én is találtam ilyet.


  • 2121
    #3591
    köszi. időközben leesett. de utálom az ilyen sárkányosdit.. :D
  • marcio mela
    #3590
    A tóban van 4 sziget.Azokon egy harang és egy kar.Ha lövöd a harangot akkor rezeg és a hangrezgés látható lesz.Addog lődd a harangot amíg az a vizisárkány oda nem kapja a fejét és figyeli.Te akkor elrakod a fegyvert és a mellette lévő karnak lövöd a mágneses kötelet.Meghúzod és leesik egy ketrec.Az fejbevágja.Ő összetöri a harangot.Ezt kell csinálni minden haranggal.A negyedik fejbevágás az élete vége.
  • 2121
    #3589
    és ugyanazon a pályán ezt a retek nagy sárkányt hogy ölöm meg? de utálom az ilyen sárkányosdit.
  • Pharaoh
    #3588
    2 és 3. ra:
  • Pharaoh
    #3587
    Ha jól emlékszem az elsőt úgy kell, hogy a rúdról ráugrasz a lejtőre és csúszás közben átugrasz a revardhoz.
    3. nál azon a falon kell menni, de vigyáz, mert csak akkor lehet menni, ha a rúd jó helyzetben van, így már rá lehet ugrani arra a vas platóra.

  • marcio mela
    #3586
    Képekben mondom el.





    3 reward maradt (azt hiszem),a több kép azért van,hogy látszódjon hol.
  • Vlala #3585
    Mintha a fórumban képekkel lett volna illusztrálva, hogy melyiket hogy kell megszerezni... de egyszerűbb, hga elmondod, melyek nincsenek meg, és leírjuk, merre menj.
  • Pharaoh
    #3584
    Nem tudok róla, bár azokat nem nehéz, csak ügyesség kell hozzá.
  • marcio mela
    #3583
    Van még ilyen video a Manorban a tornateremben levő rewardok megszerzéséről?Legalább 3 db-ot még nem tudok meszerezni.