3942
  • ffxi
    #3742
    Akárhányszor neki állok jácani, begerjedek. Nem jutok sose a végére. Lehet, hogy fordítva kéne. Előbb sex és utána Tomb Raider
  • arty
    #3741
    sajnos nextgenben nekem is kifagy a kazasztáni pálya, ahogy nyilik az ernyőm : desktop :( patch 1.2, eredeti exe, nem a tört, nextgen bekapcsolva, AA nincs egyedül.

    nem hallani semmi javitásrol? ezt igy merték hagyni ??? :(
  • ffxi
    #3740
    kösziiiii!!!
  • Pharaoh
    #3739
    A szobot két kezét ki kell szabadítani, az egyiket úgy lehet hogy rátolsz egy dobozt egy kapcsolóra, ez úgy látom megvan. A másikat úgy lehet, hogy ráálsz a kapcsolóra és vársz egy kicsit míg a szobor kezéről a bilincs teljesen le nem jön, ezután oda kell rohanni a szoborhoz gyorsan, mert különben visszacsukódik a bilincs és a szobor közepéből valamit kihúzni.

    A forgó platform előszöt nem tűnik valami biztatónak, de én egyszer sem estem le róla, csak jókor kell ugrani.
  • ffxi
    #3738
    HELP!!!
    Kép1
    Kép2
  • ffxi
    #3737
    THX, meg van!!!
  • mozesapo
    #3736
    Ha jól emlékszem kapaszkodni kell, talán az E gomb az, vagy amire konfiguráltad.
  • ffxi
    #3735
    HELP!
    Mit kell csinálni?
    kép!
  • Maxtreme
    #3734
    Talán mert nincs hozzá olyan editor, amivel meg lehet nyittani a játék file-ait.
  • ffxi
    #3733
    Nemtom mért, de rohadtul bejön nekem a csaj
  • akyyy
    #3732
    miért nem készült ehez magyarítás??????????
  • Seth
    #3731
    rádiós,infrás billed van??
  • DnAJr
    #3730
    hellosztok lenne 1 problémám:belépek a játékba és megnyomom valameik gombot elkezd arra rohanni de nincs bekötve a gamepad se semmi minden be van állítva jól csak szar az egész plzz segítsetek előre is kösz
  • fejbefejsze
    #3729
    Hi >ibro_ !

    "csak nem jófelé kerested rajta a cuccot."

    http://www.tombraiderchronicles.com/tr7/soundtrack.html oldalról minden file-t letöltttem mind a pg1 és pg2 oldalról. De egyik sem az. ű
    Merre felé van akkor a jó felé?
    8)
  • chakotey
    #3728
    megvan
  • ibrik
    #3727
    Hehhe...
    Most nézem csak, hogy ez ugyanaz az oldal, csak nem jófelé kerested rajta a cuccot.
  • ibrik
    #3726
    Egyébként meg csak a guglit kellene használnod jól...
    A legelső találat a "tomb+raider+legend+soundtrack" keresésre:
    http://www.tombraiderchronicles.com/tr7/soundtrack.html
  • ibrik
    #3725
    Esetleg próbálkozhatsz a Dragon UnPacker progival. Abban van egy Hyper Ripper alprogram, amivel ki lehet szedni a videó, zene és kép fájlokat az olyan játékfájlokból, amelyeknek nem ismert a csomagolási/kódolási módja.
  • fejbefejsze
    #3724
    No feladom nem tallálom seholsenem a muzsikát.
    Tud walaki olyan WAP oldalt ahonnan Noki 6111 re lehetne letölteni Tomb Raider Legend háttérképet? Mondjuk olyasmit mint ennek a topiknak a fejlécképe.
  • chakotey
    #3723
    Helló.Az a helyzet,hogy még a játék elején (peruban)ahol a földalatti teremben víz van és ki kell húzni a kristályokat,akkor lemegy a víz.Eddig megvoltam.Majd át mászok egy résen és egy terembe kerülök(egy kis intró ..valamit olvas a falon.)..megkerülöm és van egy párkány amire fel kell mászni.Majd a lasszóval (mikor a célkereszt kéken világít) átlendűlni. Dade innét tovább kellene menni ami nem megy.Mert felmászok egy újjabb párkányra, dobnám a lasszót de semmi.A célkereszt is fehéren világít.HM???
  • Pharaoh
    #3722
    A végén nem e-vel kell megkapaszkodni, hanem egy nyillal, amit jelez is a gép.
  • dookie
    #3721
    szóval még1x..a végén akadtam el amikor az uccsó felmászás kéne...
  • dookie
    #3720
  • Pharaoh
    #3719
    Ha esetleg benzomsy egy képet tán tudok segiteni, mdert igy leiras alapjan nem ugrik be ex hol lehet.
  • dookie
    #3718
    Hali elakadtam a peru 11% ánál amikor "leesik" alattam a talaj, és egy ilyen mini-gombnyomos részhez érkezünk, amikor kimész a kövekre középtájon leesik az összes fel kell ugrani egy oszlopra aztán előre és meg kéne kapaszkodni de nem tudok hiába nyomom az e-t az e + felt az e+fel+space-t...
    szóval pls segítsetek :)
  • dookie
    #3717
    Hali elakadtam a peru 11% ánál amikor "leesik" alattam a talaj, és egy ilyen mini-gombnyomos részhez érkezünk, amikor kimész a kövekre középtájon leesik az összes fel kell ugrani egy oszlopra aztán előre és meg kéne kapaszkodni de nem tudok hiába nyomom az e-t az e + felt az e+fel+space-t...
    szóval pls segítsetek :)
  • fejbefejsze
    #3716
    Szia Akranor!

    Erre gondolsz?: http://www.tombraiderchronicles.com/music/index.html

    Mert ezek közül egyik sem az amit keresek. Én a Tr Legend első kis beharangozó mov-jának a zenéjét keresem. Ami egy pörgős zene volt s a játékban ezexerint hamva sincs, ami nagy kár mert brutálisan ütős muzsika volt. Sajnos megmutatni nem tudom, mert a hivatalos eidos oldalon
    www.tombraider.com/download/ahonnan le lehetett tölteni, most egy 509Mb os böszmenagy valami van.

    De ha figyelted a legend-et biztos találkoztál vele és tudod mit keresek.
  • Akranor
    #3715
    www.tombraiderchronicles.com
  • fejbefejsze
    #3714
    Sziasztok!

    A játékkal sajnos még nem találkoztam ,de a demo-jának a zenéje nagyon tetszik.
    Valahonnan le lehet tölteni mp3 ban valami normális minőségben?
    Már próbáltam a tombraider.hu -t de ott nem volt csak a játék zajai.

    Előre is köszi.
  • Balazs15
    #3713
    #3705-üzenetre: Lara ugyis jobban néz ki ruha nélkül minek akarsz ruhát szerezni?
  • xeth004
    #3712
    Nekem jónéhány outfit-nél egyszerűen nem "vizeződeik" a model. Pl. az angol pályán az alap ruci se. Másnak is van ilyesmi problémája, és lehet-e ezt valamivel orvosolni, patch-el?
  • PhantomAss
    #3711
    köszöntem végigvittem naon kirély a game..90%-nál állok :)
  • Pharaoh
    #3710
    Próbáld ki mindent és megtalálod.
    Valahol a hj környéjén van.
  • PhantomAss
    #3709
    hali
    az artur király-os pályán nemtom leengedni a targonca villáját
    milyen gombbal megy?
  • Yrda
    #3708
    köszi :)
  • Pharaoh
    #3707
    Ha teljesíted a pályákat, pajzsokat megszerzed úgy unlockolhatod a ruhákat, amiket utána Manorban lévő hálószobában fel is tudsz venni.
  • Vlala #3706
    meg kell találni minden pajzsot hozzá, ha jól tudom.
  • Yrda
    #3705
    valaki nem tudja, hogy hogyan lehet megszerezni a Croft Manor-ban a Lara ruháit?
  • Yrda
    #3704
    új gépet na :)
  • Yrda
    #3703
    csak az a baj ezzel a next gen-el hogy nálam szaggat.. hehe
    majd venni kell úh gépet :DD