3942
  • akyyy
    #3822
    kellet nekem is egy kis gondolkodás tán mire rájöttem, de azt úgy kell, hogy kilököd, a szélén lévő gömböket a heléyre teszed, és mior mind a heléyn van( ha eetleg visszajön aszörny, lökdki megint), gyorsan szálj ki és kötéllel a gép tetején lévő izét ránsd le.
  • ffxi
    #3821
    Nos a szörnyet nemtom kinyírni :(
    Adtam energiát a masinának, és meglököm a szörnyet az elektromos mezőbe, de mindig marad pici élete és újból töltődik neki.
  • ffxi
    #3820
    THX skacok!! Most már működő képes a masina.
  • Pharaoh
    #3819
    Idde nem kell bemenni, majd csak betolni azt a valamit amit a másik ajtó mögűl hozol majd ki.
  • ffxi
    #3818
    Köszi skacok, de már megint elakadtam.
    Ezt a kaput el tudom húzni, de ha bemegyek meghalok.
  • Pharaoh
    #3817
    Szerintem ott még nem tart,mert a gép energia szintmérője közelít a nullához.
  • akyyy
    #3816
    vagy ha már müködőképed, akkor azt a felfüggesztett izét mágnesezd a híd heléyre hogy át tudj menni..

    én csomószor azt hittem hogy ez is egy nagy bug hogy beleülök lö egyet utánna meg nem mozdul:D
  • Pharaoh
    #3815
    Lődöz egy kicsit a géppel, így leszakad pár állvánmy és letudsz menni a "szakadékba"
  • ffxi
    #3814
    Fizika!!!
    E+le, lejebb csúszik, így nagyobb a lendület. Én utána akadtam el :)
  • Balazs15
    #3813
    áááá elakadtam...kazakhastánnál a téli pályán amikor a magas feszültségü drotokon át kell ugrálni...utána egy olyan folyoso szerüségre jutok ahol van egy nagy mágneses golyo ügye kilövöm rá lara mágneses korongját..és ügye bekéne lendülni de akkár mennyire belendülök és megnyomom a space-t egyszerüen képtelen átugrani a tuloldalra...remélem tudtok segiteni..
  • ffxi
    #3812
    Én is elakadtam! Mit kell csinálni ezzel a masinával?
  • Balazs15
    #3811
    áááá elakadtam...kazakhastánnál a téli pályán amikor a magas feszültségü drotokon át kell ugrálni...utána egy olyan folyoso szerüségre jutok ahol van egy nagy mágneses golyo ügye kilövöm rá lara mágneses korongját..és ügye bekéne lendülni de akkár mennyire belendülök és megnyomom a space-t egyszerüen képtelen átugrani a tuloldalra...remélem tudtok segiteni..
  • Pharaoh
    #3810
    Úgy rémlik, hogy ott a mágnese kötelet kell használni. Ugrás, majd a kötelet eldobod, az rátapad a plafono lévő vasra és így "átrepűlsz" a kések felett
  • akyyy
    #3809
    képet tegyélbe és megmondom:D
  • Scholes1989
    #3808
    csáó

    az lenne a kérdésem h még az elején amikor beérek egy csarnokba és onnan távoznék van gy szétnyíló talaj és kések pörögnek meg minden. milyen billentyű kombinációval kell tovább lépnem??

    köszi
  • akyyy
    #3807
    nah megvan végigvittem jeee..elég hülye vége van:(
  • arty
    #3806
    köszönöm!!!!!!!!! :D
  • akyyy
    #3805
    jah hogy első nekifutásnál mikor ki kel nyírni akatonákat, lehet lelni életet, de ha nem veszed fel, és majd meghalsz, akkor a betöltésnél már nem lesz ott egy sem:(
  • akyyy
    #3804
    Amandát hogy nyírom ki? Visszaolvasva azt látom hogy ha le van dőlve, E betű, de nűálam nem csinál semmit, sőt, feltámasztja, felkell, és egyből 100%os élete lesz:(

    nekem meg nincs scak 1 életerő csomagom, az meg kevés:(
  • akyyy
    #3803
    [spoiler] Ha nepálban tünik vagy hal meg lara anyja, akkor mit kersünk Bolíviában?:D:D:D
  • akyyy
    #3802
    Ajj, hülye rács, fene se gondoltam volna hogy arra a pajzsokra fel lehet mászni:D

    Ne Pál!
  • akyyy
    #3801
    pedig zsír:D

    csak nagyon rossz kis hely alig lehet mozdulni mégis el vok akadva:@
  • arty
    #3800
    nem akadtam el, csak irritál az egész pálya-design :) elment a kedvem a játéktol ... ha tuljutottál anglián, na akkor ha adsz egy mentést, hálás leszek :))
  • akyyy
    #3799
    hajj basszus, zipék bakba vannak, kinyifrtam egy gyikot, menekülök, jön egy másik, de az megjed tőlem, két rács közé kerülök, és nemtom mit kell csinálni.. a kötelet ki tom szabadítani, de hogyan tvobb?:S van bal oldalt ilyen faváz, de nemtom a közelébe menni..

    meg a rács mögött látok ilyen bónusz keresztet:(
  • akyyy
    #3798
    nah már londonnál vok, mond hol akadtál el, és segítek:D
  • akyyy
    #3797
    jahjah én már kazaszhtába vok, reméltem találkozok Borattal
  • Pharaoh
    #3796
    Ha a golyókat a helyükre tettek a fénysugár miatt kinyílik egy szobor és oda kell mászni.
    Amúgy 3 golyó van.
    1. a földön
    2. amit le kell lökni a magasból
    3. egy platformon van, a szakadékhoz közel, a másneses kötéllel le lehet rántani.
  • tomtrial
    #3795
    csatlakozom ehhez a hozzászóláshoz ... elakadtam én is :(

    "én öööööööööö.....nemis tudom hiftelen hol járok:D ja de. épp el vok akadva.

    iylen golyót kell görgetni három helyre, és akkro vagy megjelenik iylen fényes lézer izé, ahova elvileg fel lehetne mászni, ...

    előtte meg egy jó nagyot kellet ugrani:D tán volt is a topik elején egy kép róla:D"

    felmászom erre a kinyíló toronyra, legurítom a 2. golyót és utána mivan??? mert már 2 napja ezzel szenvedek ..
  • Vlala #3794
    Mindenbe bele lehet kötni. :)
    Fogadok, hogy mnegtalálnám a neten azt a kérdést is, hogy mitől nem lesz töredezett a haja ilyen igénybevétel mellett...


    Fery02: Pedig ez az, Garbage-től a Push It, legalábbis szöveg alapján... (csak dalszöveget találtam)
  • akyyy
    #3793
    és ha majd segítek ?:D

    mellesleg elküldtek mailban egy kis fordítás félét.:)

    a pda szöveg fordítása van benne. igaz játékba nem nagoyn lehet tán beletenni, de kinyomtatva olvasva is ngyjából meg lehet érteni:D

    de egy kis angoltudással is simán lehet érteni:D
    az elején mikor a csávóka mutatja larának h ez kéne mi, nah azt a részt olyan jól értettem
  • fery02
    #3792
    Erre a Push it-re valami rap zenéket hoz nekem ki a kereső. Nem hiszem hogy ez rap volna, vagy mi :) Ha valaki tud linket adni nagyon megköszönném :)
  • arty
    #3791
    jahh, azt tom holvan :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ahol bementél a terembe, ott a tartooszlopok tetején van még 1 golyo, amit a grapling hookkal (kilőhető köteles izé) leránthatsz


    cserébe ha átértél az angol pályán, kérem a mentésed :D
  • akyyy
    #3790
    én öööööööööö.....nemis tudom hiftelen hol járok:D ja de. épp el vok akadva.

    iylen golyót kell görgetni három helyre, és akkro vagy megjelenik iylen fényes lézer izé, ahova elvileg fel lehetne mászni, ...

    előtte meg egy jó nagyot kellet ugrani:D tán volt is a topik elején egy kép róla:D
  • arty
    #3789
    sajnos a pálya hangulatán nem változtat, h 1m-es körzetben látok valamit :( nincs vkinek gyorsba egy mentése az angol utáni pálya elejéről? :D

    full savegame azért nemjo, mert ismerem magam és nem tolnám végig, hanem megnézném a maradék pályákat :))
  • akyyy
    #3788
    L betű
  • arty
    #3787
    nna, én egy időre (végleg?) abbahhagyom a Legendet, fél orája haladok az angol pályán és ez valami pokoli bénaság :( Grafikailag pedig a nagy sötét semmi :D
  • Vlala #3786
    A kommentek alapján Push it, talán Garbage, de nem értem, mert a kommentelők SG-mínuszos szintűek :)
  • fery02
    #3785
    Most pedig egy nagyon nem ideillő kérdés következik :D
    http://youtube.com/watch?v=k7csbPEjXkU
    Ami ebben a videóban megy zene, nem tudja a címét valaki?
  • Pharaoh
    #3784
    Szerintem a 8. rész és az Tomb Raider 10th Anniversary Edition (1. rész újrakiadása) nem ugyan az. De javítsatok ki a tévedek. Amúgy én is nagyon örűlök neki, mert sajnos az első részhez nem volt szerencsém
  • hinar
    #3783
    Én alig várom.Nekem a legjobb játék élményem mind közül az első rész volt. A tombraider 1 hiába van meg legálisan, xp alatt nem fut tökéletesen.Sajnos.Mindent fel kell teni (glidos stb.).
    Én örölnék, ha a tombraider 1 rész végre normálisan müködne xp alatt...