3942
  • Fido4life
    #3862
    Üdv all kalandor !

    Pár percel ezelött vittem végig ezt a remek játékot, és igazán jó élmény volt. Bár sokáig nem tartott eljutni a végig (3 nap) ezt megkell szokni manapság a játékiparban sajna :( Mindenesetre asszem utána nézek a korábbi részeknek is, hátha befogna annyir ajönni mint a Legend..

    Na csak ennyit szerettem volna megosztani :)

    U.I.: akit érdekelnek új skinek, modok annak itt egy link elég jopofa cuccok vannak fent
  • Prince23
    #3861
    már mint a Q-val?

    amúgy kösz
  • akyyy
    #3860
    kötelesd ránsd fel
  • Prince23
    #3859
    Most játszom először a Legenddel,
    minden jól megy Bolíviában Croftnak, de egyszer csak egy nagy terembe találta magát Lara.
    Szal, most lara levan döbbenve, ugyanis nem tudja, hogy mit kell csínáljon és én sem tudom ().

    Szal tudna valaki Larának segíteni és társának?! (hehehee)

    Na komolyra fordítva a szót: mit kell tennem?

    A segítséget előre is kösz. ( a végigjátszás nem érdekel, mert nagyon hosszú)
  • arty
    #3858
    vista? vagy csak skin? :)
  • böröczk
    #3857
    anniversary edition trailer
  • Hoz_Hun
    #3856
    Jessica Alba?
    király wallpaper.
  • Vlala #3855
    a tombraider.hu-n kérdezd meg.
  • kaiser960
    #3854
    HAHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ
  • kaiser960
    #3853
    100%-kos mentés kell pc-seknek
  • kaiser960
    #3852
    persze a legend-hez

  • kaiser960
    #3851
    hova külgyem a 100%-kos mentést lehetőleg e-mailben
  • akyyy
    #3850
    NEMTOM de a hátteredet elkü,ldhetnéd, köszi:D
  • Maxtreme
    #3849
    Srácok van valakinek 5lete hogy ez mi a fenétől lehet?



    kb 10 prcenként ezzel az üzivel kivág a winbe :/
  • ffxi
    #3848
    HELP!!
    Most joöttem vissza fel. Hova kell menni?
  • Toomy
    #3847
    Azért THANX !
  • Toomy
    #3846
    Találtam egy 100% os mentést és cheat-al kinyírtam . Nagyon felb...ott.
    VÉGE :(
  • Kindgrind
    #3845
    Az szép =))
    Nekem barátnöm végigtolta már a játékot :D
    Én meg még csak most keztem :S
  • akyyy
    #3844
    háát, én küldenék, de utána sztem nincs több mentés:D bár nem tudom a készítők nevénél nincs e chekpoint
  • Toomy
    #3843
    Nekem is tele van már a tököm ezzel a rohadt fehér hajú ribivel :(
    Nem tudna valaki egy mentést küldeni miután a démoni rüfke ki lett nyírva . Már fél napja nem bírom legyakni , mindíg már csak egy kicsi hiányzik hogy legyakjam , de mindíg ő nyer GRRRRRRRRRRR.
    [email protected]
    Ha valaki küldene egy mentést azt megköszönném !
  • akyyy
    #3842
    nincsen , a pda lefordítása van meg nekem, de csak mint külső fájl. szal kinyonmtatod és ovlasod papíron:D
  • ZÓÓÓcsi
    #3841
    Csá!
    Van a játéknak magyarosítása?
  • Hoz_Hun
    #3840
    Ki kell nyírni.
    Ütöd-vágod, mikor földön van odarohansz és E gombot nyomsz. Ezt ismételgeted míg meg nem hal. Ha nem mész oda E-t nyomni akkor mindig feltölti magát.
  • Peetyaa
    #3839
    Szevasztok! Én a bolivia redux pályán akadtam el mikor ez a csömör ribanc átt alakul szörnyé! Ott mit kell csinálni segitsen már valaki!
  • Hoz_Hun
    #3838
    Úgye ez a játék 5.1-es?
    Most újra játszani akarnék, de csak szereó. Viszont én úgy emlékszem 5.1 volt. Nem tudom mi lehet, mert a winben 5.1 van beállítva.
  • ffxi
    #3837
    Ha unom vagy úgy érzem, hogy monoton már akkor váltok, ennyi!
  • Pharaoh
    #3836
    Hogy lehet egyzserre nyomni ezeket? Mintha több filemt néznél és mindből csak 10 percet egyszerre. (Ez főleg a Syberiára és a legendre igaz.)
  • ffxi
    #3835
    Jah közbe Resident4, FEAR-EP, Carbon, PoP, Syberia 1-2. Jóhogy lassú az ember.
  • Balazs15
    #3834
    hély fuck én már amandánál járokXD amikor átváltozik szörnyé..lassu vagy..:)
  • ffxi
    #3833
    Mindent próbáltam és pont azt nem pfff...
    Oda építettem ládákat, hogy átugorjam
  • Hoz_Hun
    #3832
    Van rá egy gomb. Én átálítottam, hogy jobban kézre essen, úgy hogy nem tudom mi volt a default, de nézd meg a gombkiosztásnál az Opcióban.
  • Hoz_Hun
    #3831
    Beszálsz a ki'kocsikába és felhuzod vele a kaput.
  • ffxi
    #3830
    Itt elakadtam!!! Nemtok tovább menni, hogy kell kinyitni ezt a kaput?
  • Balazs15
    #3829
    és mivel tegyem el?
  • Pharaoh
    #3828
    Előbb tedd el a fegyvert és utána használd a Q-t
  • Balazs15
    #3827
    ok..thx most már eljutottam a viziszörnyig csak azt nemtom hogy kell kinyirni hogy ha a harangot elkezdem löni ráfigyel a szörny és ezután kell elvileg gyorsan a mágneses kötélell a kart elforditani...nah de ez szerintem lehetetlen márpedig AZÉRT MERT HA ÍLÖVÖK ÉS UTÁNA MEGYNOMO A Q BETÜT NEM CSINÁL SEMMIT HANEM UGYAN UYG AKAR LÖNI TOVÁBB HA ELTELIK KB 1 PERC UTÁNA TWESZI EL A FEGYVERT ÉS CSAK UTÁNA LEHET A Q BETÜT HASZNÁLNI(VAGYIS A MÁGNESES KÖTELET) szal...most vagy lövök vagy mágneses kötél ez a kettö egyzserre nem müködik...
  • Pharaoh
    #3826
    Az ágyúval be kell lökni több nagy vasgolyót az áramba, ekkor a fejed feletti lila mező megszűnik és a kötéllel ki tudod rántani a karddarabot.
  • Balazs15
    #3825
    na már addig megvan hogy leereszkedtek a karok és a grav ágyu fölött egy bazi nagy grav "golyó" na azután mit kell csinálni..
  • ffxi
    #3824
    Én is sokat vesződtem, de végül sikerült.
    Na szóval! Adjál energiát a grav.ágyúnak első lépésnek. Próbálok nem naon spoilerezni.
  • Balazs15
    #3823
    én is a szörnynél akadtam el...nem vágom azok a nagy gömbök a helyén vannak mér szedjem ki öket????söt nem is lehet se a g se a h val
    "gép tetején lévő izét"na ebb öl sokat nemtok kivenni