167
7 Sins
  • eliana88
    #167
    nincs benne de amugy rájöttem
  • Rundstedt17
    #166
    nézd meg az options controlst,ki emlékszik már az irányítógombokra?
  • Rundstedt17
    #165
    hülye kérdés
  • eliana88
    #164
    sziasztok Én most töltöttem le a sins 7et tudom hogy hülye kérdés de az elején hogyan lehet a csajjal beszélni? mik az irányítógombok?
    előre is köszi:R
  • Ancsee
    #163
    mondjuk igaz. csak meg kérdeztem :/
  • Rundstedt17
    #162
    minek?.....mi értelme lenne?...
  • Ancsee
    #161
    Nincsenek hozzá csalások ?
  • Rundstedt17
    #160
    Nem,egyszerű a megoldás ne menj oda
  • circa
    #159
    3. fejezetben visszamentem a ruhaboltba és egyből ott állt a főnök az ajtóban és elszedett tőlem egy rakat pénzt amit nem is ott gyűjtöttem, nem lehet ezzel valamit kezdeni? Hazavágni a főnököt, vagy megvenni a boltot?
  • szeszko
    #158
    Felejtsétek el az msn címem ne keressen senki se mert nem érdekell ez a játék hagyatok lógva köszi
  • Sp3Dy
    #157
    A célod, hogy 5000 dollárt és 100 pontot gyűjts. először próbálj meg eladni apróbb dolgokat. Van egy gazdag spiné bundával a vállán. Vele kell dugni a próbafülkében és tőle kérhetsz érte pénzt. Így a leggyorsabb
  • qtab986
    #156
    A játék elején vagyok.A Suks-ban dolgozok.156%-on vagyok.Onnan csak haza mehetek otthonról meg a Suks-ba.Hogyan lehet tovább lépni a következő fejezetre?

    Lehet valahogyan magyarosítani az angol verziót?
  • Rundstedt17
    #155
    jah ha valakinek kérdése van a játékkal kapcsolatban nyugodtan felteheti,régen sokat játszottam és végig vittem vagy 2 szer,nagyon jó humora van:D
  • Rundstedt17
    #154
    tanuljatok meg angolul.lol
  • skyler
    #153
    Helló mindenkinek! Nekem is az angol verzió van meg sajnos, amivel küszködök már egy ideje. Légyszi küldje már el valaki a magyar fájlokat e-mailben. Előre is köszi...

    [email protected]
  • skyli991
    #152
    tud vki adni a magyar változathoz nude patchet?
  • richard092
    #151
    Akinek meg van a magyar változat csak annyit kéne tennie hogy elküldi nekem a magyar fájlokat és én elküldöm a többieknek akik kérik.
    [email protected]
    Ha megszereztem a magyar fájlokat majd írok.
  • szeszko
    #150
    Valaki magyarosítást vagy a magyar fájlokat tegye már fel valahova vagy itt az msn címem [email protected] és küldje el msn-en!!!THX
  • Pukkandur
    #149
    Sziasztok,

    Légyszi akinek megvan nekem is küldje már el a nude patch-et! köszi előre is. [email protected]
  • Bully1993
    #148
    heló!
    eltudja nekem küldeni valaki a Nude pathct?
    a cím:[email protected]
    előre is köszi!
  • mariann84
    #147
    Továbbra sincs magyarosítás? Bizti nem olyan nagyon a fájlok hogy ne lehetne feltenni valahová... :( ezt utálom a magyarul megjelent játékokban... ezekhez nem csinál senki mert minek, úgyis van, akinek meg angol verzió van az meg szívjon.
  • Mikilaci
    #146
    Nekem angol van... ahhoz ha hozzárakom a magyar ver. fájlokat akkor mükdöik? és úgy még tudok patch-et hozzárakni ?
  • Mikilaci
    #145
    sziasztok !

    nagy méretűek azok a megyar fájlok ?
    meglehet oldani hogy átkülditek vagy fennt van valahol ?
  • bcrics
    #144
    vagy ide is felrakhatn vki a fájlokat
  • Bodrey
    #143
    HAli ha vki tudna nekem abban segíteni, hogy a program magyar nyelvű fájljait elküldené a [email protected] azt meg köszönném
  • Flexen
    #142
    Hello!
    én mostanában játszok ezzel a gammel szerintem már a végén járok, a Dream nevű pályán, ahol a Final test küldetésben vagyok, ellvileg a csajokat fel kell öltötztetni valami sexy cuccba aztán le fotózni őket nah de nem akarnak be állni a gép elé... mindegyiknek egy konrét cuccaban kell lennie vagy mi??
  • rezty5
    #141
    Trebel!!! Ami neked megvan patch, az a magyar verzióhoz működik?
  • rezty5
    #140
    de nem műkszik:(
  • rezty5
    #139
    Megszereztem már
  • rezty5
    #138
    Sikerült!
    Akinek van nude patch-e az elküldené?
    Köszi
    [email protected]
  • rezty5
    #137
    Helló!
    Letöltöttem a game-t de nem a akar működni. Kihúztam a cd-romokat, megnéztem starfuckerrel, de így is error. Failed to identify...
  • Trebel
    #136
    Nude pathc nálam!

    Valaki aki tüdja terjeszteni az dobjon meg egy e-mail címmel és küldöm.
  • ibrik
    #135
    Már a Játékmagyarítások fóruma topikban is írtam, hogy nincs hozzá külön magyarítás, mert a játék megjelent magyarul.
    7 Sins magyarul a SeVeN M-től
  • Zoli Zoltan
    #134
    Valaki nem tudna feltenni valahova a magyarítást!?
  • istvan3
    #133
    help me
  • istvan3
    #132
    a második pályán mit kell tenni? már a csajjal passionon van mindíg de jön az a köcsög és elkezd bunyózni de mi a küldetés célja?
  • istvan3
    #131
    igen de nem teljesen
  • Csacsi
    #130
    én úgy emlékszem, hogy levetkőznek.....már régen játszottam.
  • istvan3
    #129
    kár pedig joólenne
  • nagykispeter
    #128
    nincs