6461
  • Qbu
    #6261
    Hali!
    SP-ben tolom, felraktam az 1.2-es patchet, nincs vele gond, csak egy kicsit más a skillfája a Marksmannek. A kérdésem az lenne, hogy vissza tudom-e állítani az eredeti, patchmentes állapotot reinstall nélkül, ha igen akkor megmarad-e a karakterem? Vagy ha nem lehet visszaállítani, és reinstallálom akkor az 1.2-ben lévő karit használhatom-e, mármint a metést felismeri-e a game?
  • mascarun
    #6260
    "Hellgate: Resurrection néven éled újra"

    Valószínű hogy mivel valami új cuccos lesz így újra lehet majd kapni ha eljön az ideje!
  • mascarun
    #6259
    Még semmi!
    Ez még egy elhintett mag volt várni kell amíg lesz is belőlle ténylegesen valami!
    Addig is türelem!


    "A cég július óta komolyan fejleszti a friss változatot, mely Hellgate: Resurrection néven éled újra. Sok, egyelőre nem részletezett, fejlesztés kerül majd bele, valamint ingyenesen játszható lesz valamikor még idén. "


  • Fehercsoki
    #6258
    Ez engem is érdekelne,illetve hogy újra árusítják-e majd a játékot.
  • csuszi
    #6257
    minden ellenhez más kard/pisztoly/pajzs a nyerő.
    ezért szokták váltogatni.

    valami okos tájékoztatna róla, hogy hogy áll a server restart?
  • Qbu
    #6256
    Ha még valaki látogatja ezt a fórumot, és ért is hozzá lécci árulja el nekem hogy a Guardianok többsége, amiket vidiken látok miért megy Fröccsenő Méreg karddal? Az lenne a legerősebb? Bossokhoz nem lenne jobb pl a Tűz? Előre is köszi.
  • stevyxix
    #6255
    Eredeti játékot nem kell crackelni, 1.2-es patch-et kell feltenni, majd a revival patchet és csak a legutóbbit, mivel mindig leszedi és újra felteszi az újabb verziót. Revival team.
  • Nyugis
    #6254
    #6239
  • cikasz
    #6253
    Mi a legutolsó patch a játékhoz? 1.2?
  • csuszi
    #6252
    jó játékot;)
  • cikasz
    #6251
    Meg is jött a gém a postával ma. :)
  • steweee
    #6250
    namost akkor ha már eddig nem játszottam a játékkal, akkor várjak inkább a resurrection megjelenéséig és akkor a gyári felturbózott változtattal nyomjam majd ?
  • cikasz
    #6249
    Meg is vettem. 1613ft.- lett postaköltséggel együtt.
  • cikasz
    #6248
    Ez tűnik a legjobb vételnek!

    valószinüleg rendelek egyet.
  • cikasz
    #6247
    ebay
    vatera
  • mascarun
    #6246
    Én nagyon remélem hogy újra árulni fogják mert nekem sajnos csak tört van és azzal ugye nem tudnék felmenni játszani!
    Amúgy kb 2000pénz volt amikor utoljára láttam Tecsóban!

    Reménykedjünk![Legalábbis én...]
  • mascarun
    #6245
    Hellgate: London Újra Európában (PCdome)
  • Fehercsoki
    #6244
    Mondjuk azért ennyi idő után már sokan lemondtak róla,és már nem érdekli őket.

    Szerintetek újra árusítani fogják a játékot?
  • csuszi
    #6243
    ááááááááááávvvááááávvvváááááááááá
  • Fehercsoki
    #6242
    A pokol kapui újra megnyílnak.
  • steweee
    #6241
    rendi. köcci, már alig várom hogy kipróbáhassam..... :)
  • Mike at home
    #6240
    bár lenne benne LAN vagy directIP támogatás, mert jó játék volt, nekem nagyon tetszett, a Dio3 is lehetne vmi ilyesmi, inkább mint a klasszikus izometrikus :(
  • Nyugis
    #6239
    okés a hellgate-hez CSAK 1.2 patch és srack van. minden más valótaln elavult multi stb, tehát LÉNYEGTELEN.
    1.2 felteszed +crack aztán mehet a revival ennyi.
  • steweee
    #6238
    már látok hozzá 1.43.25-ös cracket is. lécci hogy peccseljem a revivalt hanyas után ?
  • steweee
    #6237
    http://www.hellgateaus.net/forum/viewtopic.php?f=4&t=1170

    na találtam is

    viszont a második letölthető fájl vajon mit tud?

    help plz !
  • steweee
    #6236
    ezt az 1.2-es peccsre kell rátenni ? és linket tudsz hozzá ?
  • stevyxix
    #6235
    EU/US szerverek minkét régiónak elérhetőek voltak (szóval EU-ból el lehetett érni USA szervereket, sőt béta csak USA szerveren volt, EU szerverek élesben indultak csak szinte), sőt igazából EU és US egy régiónak tekinthető, olyannyira, hogy én USA-ból rendeltem anno a HG:L-t és bármelyik szervert használhattam és elő is fizethettem rá és a játék magyar nyelven települt, mivel minden kiadás tartalmazta az összes hivatalosan támogatott nyelvi verziót (nyelvet is simán lehet váltani, ugyanis magyarul nagyon félre van fordítva minden ill. javításokban eszközölt skill változások (pl 1.2-es Marksman balance) le sincsenek fordítva, vagy a régi skill leírás olvasható.
    Szerintem joggal reménykedhetünk, hogy fel tudunk lépni USA szerverre, egyedül a ping lesz gond.
  • Nyugis
    #6234
    tedd fel ezt és láss csodát:

    Revival SP modification 1.1.0
  • steweee
    #6233
    na adok a játéknakm még egy esélyt.... mikor megjelent töröltem kipróbálás után. de a timeshiftel és a gesar of warral is ez volt a helyzet. aztán rá kellett hogy jöjjek hogy mégiscsak jók :)
  • Nyugis
    #6232
    ezek jó hírnek TŰNNEK! köszi szépen!

    Már csak az a kérdés, hogy akinek megvan EREDETIBEN ugye anno megvette, az mehet és játszhat a gaméval multiba? netán magyar nyelven?
    Erről esetleg van valami infód?
  • stevyxix
    #6231
    Az első hellgatelondon.de hír nem fontos, fejtegetnek szerver nyitással kapcsolatban dolgokat ill. korai fórumról szemezgettek beírásokat, szóval találgatnak a szervernyitással kapcsolatban, második hír a lényeg "HanbitSoft kündigt mit Hellgate: Tokyo die Wiederauferstehung an" erről írtam én is ezt fordítottam nagyjából.
  • stevyxix
    #6230
    Jah azt is írják rögtön Abbyssal jelenik meg az Amerikai szerver (csak kérdéses, hogy miként lesz, ugyanis ez fizetős résznek készült).
  • stevyxix
    #6229
    Röviden (ez állt az első linkben ami már működik, csak volt egy kis fennakadás):
    A lényeg röviden, 2009.11.17-től egy zárt béta fut amerikai szerveren ami 12.08-án fog megnyílni hivatalosan (vagyis Hanbitsoft tulajdonában, teljesen hivatalos szerver).
    Továbbiakban leírják, hogy szerver üzemeltetési jogokat 43k dollárért megvették a Namco-tól. Az USA-ban létrejövő szervert állítólag nagyon le fogják tesztelni (hát ismerve a HG:L eleve alapnak kell tekinteni, játék bugban született onnan nőtte ki magát, mondhatni). Lesz még egy szerver parlagon, ha az első bemondaná az unalmast, szóval nagyon tutira mennek (ha a fele igaz ennek a hírnek, már jól jártunk).
    Végül 2010 Márciusban fog megjelenni a Hellgate:Tokyo 10 helyszínnel (vagy szinttel) és három új főellenséggel.
  • Nyugis
    #6228
    megtennéd, hogy esetlen a németet kivonatolod? elolvasni elolvastam csak nem értem! ;)
  • stevyxix
    #6227
    Zárt teszt van, vagyis nem publikus még, majd Decemberben meg lehet nézni.
  • csuszi
    #6226
    ping?:)
  • stevyxix
    #6225
    Ill. 2. hír is, ahol HG:Tokyo-ról írnak.
  • stevyxix
    #6224
    Bocs nem jó az oldal most, megkeresem az eredeti hírt.
    Itt első hír, igaz Német, de leírom a lényeget ha kell:
    http://www.hellgatelondon.de/
  • Nyugis
    #6223
    ez a link NEKEM nem müködik. másnak?
  • csuszi
    #6222
    ping?