6461
  • NiGhTM4R3
    #6341
    Igen, ez volt a baj.
    Viszont újabb problémába ütköztem.. gondolom ez is még az elején van: azt hiszem Lucious Aldin-nak hívják a fickót akinek az egyik társát 'fürdetem' meg egy izzó gödörben, miután végeztem a feladattal, beszélnem kellene ezzel a taggal. Viszont nem jelenik meg a párbeszédablak, nyitottam egy térkaput amivel visszatérek az állomásra, gondoltam majd ott beszélek vele. Na itt is szellem képében van a csávó, beszéd nélkül meg nem tudok továbbhaladni a sztoriban.
    Visszatöltenék egy régebbi állást, de itt én nem találkoztam mentéssel. Valakinek valami ötlet?
  • FSpofon
    #6340
    megszűnt jó ideje. ázsiában már tesztelik az új ingyenes változatát, de abból sokára lesz vmi errefelé
  • toarpad
    #6339
    A játék ingyenes lett ? vagy még mindig havidíjas ?
  • Fantusz
    #6338
    Kezdd újra a küldetést (indítsd újra a játékot), valószínűleg bug.
  • MerlinW
    #6337
    Ez egy RPG, ahhoz hogy legyőzd a nálad erősebb ellenfeleket, fel kell tornásznod magad a szintjükre, illetve megfelelő fegyverekre van szükséged.
  • NiGhTM4R3
    #6336
    Hali, most kezdtem el a játékot és kicsit kuszának tűnik.
    Első kérdésem, hogy miért nem tudom legyőzni az ellenfeleimet? még csak az oktató módban vagyok, 8 generátort vagy mit kellett megkeresnem a csatornában de találkozok olyan ellenfelekkel, amiket egyszerűen nem lehet megölni. Hiába gyepálom a kardmesteremmel, nem csökken az életvonala. Nem foglalkozva a dologgal továbbfutottam, de most ismét belebotlottam újabb ilyen legyőzhetetlen dögökkel, s feladtam. Így nincs értelme tovább játszanom.
    1.2-es javítással játszom.
  • uv
    #6335
    nem olyan gyenge az a mesterlövész, mint amilyennek látszik. én ugyan soha nem játszottam a vadász frakción kívül mással, de mérnököt és lövészt is toltam már el 49-es szintig (aztán megdöglött a vinyóm, éppen most barkácsolok két új karit).

    valóban nem sebez túl nagyot (direktbe), de azért ezt meg lehet turbózni elég rendesen.

    általában egy 8 helyen modolható elektromos karabélyt használok, teletömve olyan modokkal amik legrosszabb esetben is 2-4% metafizikai- láng- vagy méregrobbanást adnak (találatonként). gyönyörű látvány ahogy egy-egy robbanássorozat után a következő sarokig kiürült az utca...

    természetesen a pajzsátütés alap, illetve bőven fér még bele olyan is ami a sebzést növeli.

    ezen kívül még kell olyan mod ami pár százalék eséllyel repeszt ad, meghallod a pendülést és már fekszik is a monszta, de a durvább ritka és legendás szörnyek életét is simán lefelezi. ráadásul pattan is egyet, tehát pl. az alagutakban ami hátrafelé jön ki belőled az kap egy gellert és szépen előremegy. ha nncs repesz akkor jó a visszaáramló villám (lófasz a fordító valagába) is, az néha kettőt hármat is pattan, meg lehet tőle vakulni.

    a legtutibb azonban az amelyik elektoromos robbanást (nem kisülést)ad találatonkét - ez a talpuk alatt robban, kisebb csoportok (ha elég közel állnak egymáshoz) döglenek meg egyszerre dulpa és tripla oldalszaltókkal. ilyet életemben kétszer találtam...

    ha jól feltolod a gellert meg a lepattanó lövést akkor ráadásul a modok által adott robbanás ott is érvényesül, néha csak annyi látszik, hogy robban az egész szakramentum, és a pálya feléig kiiürül az egész, csak össze kell szedni a cuccokat.

    én használom a taktikus viselkedést is, hosszú egyenes utcákon, alagutakban jól jön a +lőtáv, pláne a megemelt kritikus esély (a geller és a lepattanó miatt is).
    másodlagos támadásnak gyorstüzelést használok - sokan utálják, mert 3 másodpercig le vagy szögelve - de nekem bejött. a nem kicsit megnövelt tűzgyorsaság miatt a modok is gyakrabban aktiválódnak, persze ezt csak akkor használom, ha nagyon rámmásztak a monszták, és azért előtte illik közéjük vágni egy fázisgránátot.

    másodlagos fegyvernek meg van egy gépkarabélyom, nem tud semmi extrát csak pajzsátütése van, meg akkorát sebez, mint a disznó (no meg ugye 4% repesz) - ezt használom mindenféle egyedül jövős bossok, monszták ellen.

    a statpontoknál jóformán csak az állóképességet és a pontosságot nyomom - viszon olyan cuccokat hordok amik 8-10 pontot adnak minden tulajdonságra, ezekből összejön ami erő és akaraterő kell. igaz ezek valósággal zabálják az állóképességet.

    mint mondtam én nem játszottam kardozós/varázslós karakterekkel, szóval nem tudom hozzájuk viszonyítani a lövészt, nem mondom, hogy húde könnyű vele, de nem is lehetetlen.
    az viszont biztos, hogy a lövészhez képest a mérnök maga a halhatatlan hétszentség - a jó mérnöknek még a közelébe sem tudnak menni, néha-néha bekap egy távoli lövést, de attól nem kell félnie hogy az arcába másznak - vagy ha igen akkor valami el lett ottan baltázva.
  • MerlinW
    #6334
    Pengemesterem volt.
  • Nyugis
    #6333
    korrekt leírás volt, magam is osztom ezt az álláspontot.
    Annyit hozzáteszek hogy én mesterlövésszel toltam végig és a második fokozaton néha amikor csőstöl jöttek tény h volt egy két meleg pillanat! ilyenkor nagyon jól jött egy kis területi sebzés ugy mint napalm csapás, meg sokk -akármi.. :D
    Viszont háromféle fegyvert vihetsz magaddal és tetszőlegesen bármikor válthatsz közöttük plusz hozzá a sepc képességek. nem olyan rossz az a lövész tény hogy jobban kell figyelni taktikázni.
  • Fantusz
    #6332
    Lövésznek van egy speciális képessége, amivel néhány másodpercre láthatatlanná válhat, új pozíciót vehet fel, de ezzel együtt is ez a legnehezebben játszható kaszt - felszerelésnek állandóan topon kellene lenni, pillanatok alatt megfelelő pozícióba jutni - nehéz, ha sehol nincs fedezék, vagy egyetlen lövéstől nem hullik az ellen.
    Mérnöknek ott vannak a fejleszthető robotja, lassítják, sebzik az ellenséget, de itt is alapprobléma a technika, s a fegyverek rövid hatótávja.

    Energia mágus, illetve az idéző képviseli a mágiát, energia mágus többnyire egyedül száll harcba, az idéző kisebb sereget varázsolhat különböző elementálokból, idézhet egy erős tankot (cornagor), vagy helyette egy támogató, átkozó lényt (térgörbítő, vagy vajákos).
    Idézővel elég jól lehetett haladni, egyik kézben egy fókusztárgy, másikban egy harp pisztoly - utóbbi sebzése nem jelentős, de leszívja az ellenfél pajzsát, gátolja annak mozgását, a summonok gyorsan kivégzik, illetve az idéző is besegíthet.
    Energiamágussal a metafizikus korbácsot érdemes használni.

    A klasszikus tank egyértelműen az örző, a dualos pengemester lazább karakter.
    Az örző pajzsa növeli a védelmet, ugyanakkor veszélyes fegyver is, ennél a karakternél nem gond, ha körbeveszi az ellenfél: pajzspörgetés, s körülötte minden ellen kábultan várja a kivégzést.
    Persze arra illik figyelni, hogy ne tucatnyi eellengés sorakozzon körülötte több vonalban, az örző sem halhatatlan.
    Combat karakterek védelmét különböző aurákkal lehet növelni, amelyek hatékonysága az aurán belül tartózkodó ellenfelek számától függ.
    Első nekifutásból a HP-t visszatöltő aurát véltem legjobbnak, de hamar kiderült, sokkal hasznosabb a manát visszatöltő mező (alkalmanként a különböző védelmet növelők is hasznosak), hisz van olyan képessége az örzőnek, ami reg idő nélkül használható, csak mana legyen elegendő (leszámolás kardja - lehet nem pontos, már régen játszottam HL-al)
  • mascarun
    #6331
    Pengemester tud használni két kardot.
    Őrző a másik kardos. Nekem ez a kettő tetszett!
    Elkezdtem mesterlövésszel is de ott csak az érdekelt hogy milyen páncéljai lesznek / vannak.
    Annak idején Őrzővel vittem végig. Amikor átjutottam a pokolkapun befigyelt valami bug ami miatt azt a részt csinálhattam újból mert nem akart tovább engedni! Megöltem mindenkit de csak nem akart jönni a fő fő Monszter!
    Egyébként nekem a vége kicsit csalódás volt. Magyarázott valamit a tag amit nem értettem pontosan aztán kész...
  • MerlinW
    #6330
    Már nem emlékszem a kaszt nevére, de anno egy dupla kardos kis picsával játszottam végig:)
  • steweee
    #6329
    de igen, alap + 1.2 peccs + revival

    tényleg kinyírják szegény mesterlövészt, ha főszörnyv jön több és nincs hova futni... :(:(:(

    pedig sokkal izgibb volt lődözni mint szaladgálni. mondhatni házhoz jöttek a szörnyek :)

    a british múzeumba törtem be, és akkor jöttek a bajok a hellgate kiiktatása után, mikor utánamjött vmi főmufti és idézett maga mellé lényeket...

    melyik kaszttal jó lenni akkor?
  • MerlinW
    #6328
    Csak zárd be őket, nem kell törölni:)
  • titani
    #6327
    thx
  • FSpofon
    #6326
    daemon toolsot nerot stb töröld le
  • titani
    #6325
    Üdv
    a hellgate london megvan eredetiben.
    installálom , letöltöm a Patch NA Europe Germany SP 1.2-es patchet
    185 mb , extractin , install,update complete ,finish.
    elindítom a single játékot /direkt angol nyelven installáltam az alapot is / és ezt írja :Emulátorprogrammal való ütközés észlelése.
    és nem indul el.
    /az 1.2 patch felrakása előtt elindul. / ilyenkor mi a teendő , ha az eredeti játékot singlebe patchelve szretném elindítani ?
  • MerlinW
    #6324
    Az nem a sima 1.2-es javítás? A Resurrection Hellgate Tokyo néven jelenik meg valamikor. Tavaly decemberben indult a béta japánban.

    Feltéve, hogy pontosak az ismereteim, rég foglalkoztam a témával:)
  • steweee
    #6323
    nem, csak kevertem a neveket. vmit olvastam itt arról hogy lesz egy felpeccselt verzió, ami resurrection néven jön ki. namár most az enyém fel van peccselve az alapjáték, anélkül nem is jáccanék vele.

    rájöttem hogy kell betölteni a módosítókat a fegyverbe

    amikor kinyírnak, a totemoszlopunkkal lehet vmit csinláni, vagy csak dísz ?

    a skillpontokat el lehet vhogy újra osztani ? mindenre tettem párat hogy kipróbáljam, de van ami nem igazán jön be
  • FSpofon
    #6322
    korábbi kommentjeiből itélve vmi gányolt peccsel játszik csak
  • MerlinW
    #6321
    Hogy jutottál Resurrection-hoz? Én még csak ázsiai kiadással találkoztam.
  • steweee
    #6320
    na bazzk, nem is tudtam hogy lehet bontani a felszedett cuccokat. picsába !!!!! mindjárt ki is próbálom, mert akkor be tudok pakolni egy csomó jó fejlesztést végre a fegyókba.

    amúgy tegnap jáccottam vele, ma hogy újra bekapcsoltam is sokkal erősebbek már a monsztrák mint tegnap, pedig ugyanazon a szinten vagyok. találkoztam már hasonló játékkal, pl: a sacred is akkor erősítette igazán a lényeket a szintünkhöz, amikor újra lett indítva a játék. addig csak ímmel ámmal erősödtek...
  • MerlinW
    #6319
    Megjelent angolul a Resurrection? Hol hol hol?:)
  • Fantusz
    #6318
    Ezek szerint még nagyon a játék elején vagy (én pedig már nagyon régen játszottam vele).
    Lövésszel nem lesz könnyű a játék, később egyre magasabb szintű lények tömegesen özönlenek (némelyik a semmiből esik a nyakadba), s nem lesz egyszerű az egy lövés-egy halál szintet tartani.
    Az állomásokon vannak különböző masinák, közülük az egyikben lehet fegyvereket fejleszteni, egy másikban pedig bontott cuccokból tárgyakat építeni (mit random felajánl) - ezt érdemes nézegetni, de csak a valóban hasznos cuccot megépíteni, irdatlan mennyiségű bontott cuccot zabál.
    Az előbbi miatt érdemes mindent összeszedni, s lebontani, kereskedőnek nem sok cuccot adtam.
  • MarkBlade
    #6317
    Sziasztok! Lan nincs ebben jól tudom?
  • csuszi
    #6316
    ugorj neki elite hc-nak:) garantáltan marod a falat.
  • steweee
    #6315
    a resurrection. nagyon jó így peccselve, még a megjenéskori verziót próbáltam, de az nem jött be úgy.

    ajánlom hogy lövöldözős karit indítson aki esetleg még nem próbálta, sokkal élvezetesebb mint csapkodgatni. azt vhogy nem igazán találták el ebben.

    pár kérdésem lenne, amire nem jöttem rá, és fontos lenne :

    hogyan lehet berakni a fegyverekbe a bővítményeket ? 1xűen nem tudok rájönni. van a befogadóheyl, ami karakterosztály fegyverétől függően változik. akkor ha találok olyan bővítményt, miért nem tudom beleilleszteni ? azt tudom hogy vmelyik gép kell hozzá, de ott kérne ilyen kacat alkatrészeket is, oylat meg még egyet se találtam

    akkor hogyan és hová kell berakni az italokat, hogy gyorsban ki tudtam választani a használattal ?


    sztem nagyon könnyáű a játék, megnézem új karival, de talán nics is választható erősségi fokozat, csak van egy olyan kapcsoló hogy elit. na azzal is kipróbálom, mert normálon élvezhetetlenül könnyű

  • MerlinW
    #6314
    Gondolom a Hellgate Tokyo beta-t. Link

    Mondjuk tudtommal csak novemberben kezdődik.
  • Nyugis
    #6313
    mit is próbáltál ki egészen pontosan?
  • steweee
    #6312
    megvan, egész jó. viszont van még hozzá két megjelent dolog, amit nem tudom hova kellene telepíteni. az egyik az optional mod, a másik meg a revival peccse 1.2.1-re. valaki tudja hová kell bemásolni azokat a fájlokat ?
  • steweee
    #6311
    na én már kíváncsi vagyok, így kipróbálom még mielőtt megjelenne...
  • mascarun
    #6310
    Semmi újdonságot nem mutatott!
    Ez csak össze volt vágva a régebbi trailer-ekből meg a játék videóiból!
    A feliratok nekem nem sokat mondtak sajnos!

  • MerlinW
    #6309
    Hellgate Ressurection Trailer

    2011-re datálják.
  • Noodlee
    #6308
  • zsidoka123
    #6307
    ok csá ..I..
  • Bhalage
    #6306
    nem tudunk. bye
  • zsidoka123
    #6305
    már találtam tört szerot 2őt is de azok meg szüntek ha esetleg valaki ismer egy működő képes szerot meg köszönném ha linkelné:D
  • mascarun
    #6304
    No comment!
  • zsidoka123
    #6303
    hello all valaki esetleg nem ismer hellgate tört szervert? vagy ahol lehetne gamelni multit nagyon bejött a játék és szeretném ki probálni multiba nagyon megköszönném!
  • cikasz
    #6302
    Bakker mert valószinü, hogy nem crack könyvtárban van.
    Hanem "razor" vagy akármilyen könyvtár aki feltörte.
    Vazze ha ahhoz van eszed, hogy leszedt ahhoz nincs, hogy krekkeld? pfff