59456
banner
  • csaba90
    #58887
    Szoasztok! Lenne egy sürgős problémánk a Daf 85 Cf teherautónkkal, remélem tudtok segíteni, bocsi hogy pirossal írok de jó lenne ha kapnék rá hasznos válaszokat!
    Következő a probléma: az autónak a hűtő rendszeréből folyamatosan fogy a hűtővíz, hosszabb táv esetén az első lökhárítónál még csöpögött is, akkor sajnos nem tudtuk megnézni.
    Viszont ha fel billentjük a fülkét akkor a hűtő tetején ahol van a beömlője a motor felé/felől az a kis felső műanyag sávnak az összetételénél végig nedves és be is porozódik egyből.... érdekelne, hogy járt e már így valaki volt e másnak is hasonló problémája? Illetve ha igen akkor hogyan tudta megoldani, mekkora lehet a baj?
  • luspaydavid
    #58886
    KisTuning felém is járt ma

  • imihaver
    #58885
    Szép napot!

  • ScaniaBoy
    #58884
    OFF:
    Kérlek szavazzatok erre.

    http://www.mcdonalds.hu/azenhamburgerem/index.html#/galerie/detail/24885

    köszi
  • Sóschips
    #58883
    Pontosan,apámnak is ugyan ezt csinálták..pl töréskár,miközbe sehol semmi törés,aztán megkérdezte őket,hogy mit is tört össze?!..és azt a választ kapta,hogy hát nem tudják,de le kellett vonni...szóval...
  • Rikcsoo
    #58882










  • Máté97
    #58881
    Szemerey-t inkább ne...
    Majdnem egy szintem van a Wabival...
    Ismerősöm ott dolgozik,neki képesek voltak egybe levonni több mint 100.000Ft-ot.
    A fizetés sem a legjobb..
  • roller460
    #58880
    Esetleg még a Szemerely-t próbáld meg ha gondolod, bár nem hinném hogy sokkal jobb cég lenne mint az általad említettek.
  • krisz253
    #58879
    Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni!Pályakezdőként akarok elhelyezkedni,belföldön mondjuk van 1 éves gyakorlatom teherautón!Na már most én úgy hallottam hogy a waberers és a horváth rudi vesz fel kezdőket.de ezekről sok jót nem hallottam!Egyszóval nemtudnátok esetleg más cégeket ajánlani ahol próbálkozhatnék!Köszönöm!
  • MANos csávó
    #58878
    Szevasztok! Az FK-transz miskolci cég autóiról nincsenek valakinek képei? Amúgy tetszik az oldal,sok az érdekesség!
  • leho94
    #58877
    hogy nyűzi :D
  • SzabyV8
    #58876
    Sziasztok! Dobok pár képet Tomi haverom gyönyörűségéről,épp indult Törökbe :)




  • Istikee
    #58875
    Nagyon szép képek(Y):D
  • imihaver
    #58874
    [center]Szevasztok!

    Roller: nagyon jók lettek

    Nagy és Társa Kft. - Tiszaföldvár


  • Szabi84
    #58873
    köszi
  • jozsiking
    #58872
    Munka helyemen fényképeztem.


  • hungaro
    #58871
    Oda csak a nehéz-gépkezelői és hasonló bizonyítványok számát kell beírni, ha nincs ilyened, csak sima jogsid akkor hagyd üresen! Amúgy gyors visszajelzést ne várj, Én már 3hete várok rájuk...
  • roller460
    #58870
    Apumék nagyrészt állandó fuvarokat csinálnak, arra felé nem nagyon látni révészes autókat. Pályán meg nem sokat közlekednek.. :)
  • Szobi30
    #58869
    faszák
    Révészes nincsen? :DDD
  • roller460
    #58868
    Pár silós kép még májusból...

    1-3. kép : Silo - Melmer
    4. kép: Melmes & EGO








  • Istikee
    #58867
    jóvanna:DxD nem tudtam h kell:D
  • roller460
    #58866
    Sok értelme lesz ha belinkelgeted az internetes képeket... ;)
  • Istikee
    #58865
    http://dayerses.com/data_images/posts/iveco-stralis-560/iveco-stralis-560-09.jpg
  • Istikee
    #58864
    Szevasztok:D Én még most regisztráltam de egy ideje már nézegettem a kéöpeket és grat szépek(Y):D . Nemsokára hozok énis sajáét fotókat :D , de addigis csekkoljátok :D szerontem ez szép:D

  • Szabi84
    #58863
    Szevasztok a PÁV adatlapon a "Kezelői bizonyítványa száma, kelte:" rublikába mit kell írni? hol található az a jogsin?
  • 308as Kis Janó
    #58862
  • imihaver
    #58861
  • roller460
    #58860
    [b]KisTuning[/b újra Kaposváron járt.



  • varsanyi92
    #58859
    Akkor szerintem a jó öreg magyar postán kell keresni a papírokat :D:D
  • hungaro
    #58858
    E-mailben küldtem el a jelentkezést és azt írták, hogy a csekket és az időpontot postán küldik!
  • varsanyi92
    #58857
    Ha jól emlékszem mi először telefonáltunk, és akkor mondtak egy körülbelüli időpontot, és mondták, hogy küldjük el email be a jelentkezési lapot, erre másnap azonnal válaszoltak, és írták hogy vagy telefonálunk, vagy postázzák az előjegyzést...
  • hungaro
    #58856
    Üdv Srácok! Lenne egy olyan kérdésem, hogy kinek mennyi idő alatt küldték az értesítést a PÁV vizsgálat időpontjáról?! Nekem már 2 hete semmi nincs....
  • omnirapid
    #58855
    ★ ★ ★ ★ ★ I. ORSZÁGOS KAMIONOS VS: REPÜLŐS TALÁLKOZÓ ÉS FESZTIVÁL!★ ★ ★ ★ ★

    Időpont: 2012 augusztus 10-11-12 // Helyszín: Hajdúszoboszló / Repülőtér

    PROGRAMOK:

    AUGUSZTUS/10/PÉNTEK

    ★ 20h-tól: Kamionos felvonulás konvojban Hajdúszoboszló főutcáján.

    ★ ★ 22h-tól: Rock koncertek a repülőtéri színpadon amatőr és profi zenekarokkal.

    ★ 24h-tól: Retro Disco / 80'-90' évek slágereivel.

    AUGUSZTUS/11/SZOMBAT

    ★ 10h-tól: Egész napos családi programok.

    ★ Kamionok és repülőgépek találkozója és kiállítása.

    ★ Kamionos ügyességi versenyek, szlalom- akadálypálya, légi bemutatók, előadások, és mókás vetélkedők.

    ★ Külön programok csak 18 év felettieknek.

    ★ Sport porgramok: "Túl a csúcson!"szkanderverseny, Kispályás foci Kamionosok-Rendőrök-Zenészek-Tűzoltók-Repülősök tornája

    ★ Sétarepülés, ejtőernyős ugrások, kötelékrepülés, szimulátor a gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt.

    ★ Főzőversenyek, étel és ital standok, termék és cégbemutatók nem csak kamionosoknak.

    ★ Gyerek sziget programokkal, ugrálóvár, bohócok, vetélkedők, film vetítések.

    ★ 21h-tól hajnal 04h-ig Elektronikus zenei fesztivál népszerű lemezlovasokkal és show műsorokkal.

    AUGUSZTUS/12/VASÁRNAP

    ★ Délelőtt 10h-tól Repülős programok, Kötelék repülés bemutató, Rc modell repülők versenye.

    ★ 12h-tól Kamionos gyorsulási verseny a reptér előtti lezárt útszakaszon.

    ★ 15h-tól eredményhirdetések a szünetekben amatőr zenekarok.

    ★ 17h-tól Check Out!

    KERESS MINKET A FACEBOOKON!!!!

    facebook.com/kamionostalalkozo
  • TOPLINE
    #58854
    Utána már rájöttem de mégis érted miről beszéltem :)
  • kis kindertojás
    #58853
    tesiórán csinntam a képet:
  • ScaniaBoy
    #58852
    Azt nem ködlámpának hívják.
  • Szobi30
    #58851
    TaktaTrans
    középfülkés DAF-jai vannak főként, de van asszem egy pár Prémium is nekik, Silóznak, és ponyvásokat is húznak.

    itt lakok nem messze tőlük, szóval ha kell még valami infó, akkor nyugodtan kérdezz :)
  • matyi9546
    #58850
    Nem bíztos,de szerintem ez:
    HARKÁNYTRANS Nemzetközi Fuvarozási és Kereskedelmi Kft.
  • kalee
    #58849
    Sziasztok!
    Véletlenül nem tudja valaki hogy melyik cég központja van Taktaharkányban??
    Előre is köszi!
  • imihaver
    #58848