3073


Mielőtt feltennél egy kérdést, előtte olvasd el az

F.A.Q.
-t, mer leleszel ugatva ifjú csillagharcos!!!




Magyarosítás letöltése

  • danikarate
    #2753
    Menjél klón mérnökkel és és folyamatosan javítgas egy szekrényt. Persze közbe lődd a jediket is.
  • pirosBoci
    #2752
    az lenne a kérdésem hogy a jedi templomben vagyok és meg kell akadályozni hogy a jedik ne b@sszák(bocs) szét a könyveket és nem tom megcsinálni mert azt nem lehet megcsinálni tudtok tippet adni hogy lehetne megcsinálni?
  • EgriAti22
    #2751
    Van tört server?
  • danikarate
    #2750
    hy!
    Ha valakit érdekel egy új klán az írjon a fórumba. a fórum neve: Chubbaka. Hétfő-től csütörtök-ig 19:00 lenne játék.
  • Cat 02 #2749
    de :D

    Kry3 pass 012345
  • zilktorn
    #2748
    Hi fiúk,szeretnék én is csatlakozni a Kry2-be ha még nem halt kia dolog meg alapból a fórum:Dprobáltam csatlakozni de nem enged be a 2esbe mer teli van.Nem lehetne kry3at csinálni?:D
  • peti94
    #2747
    ha más cd-t vagy dvd-t teszel bele azt olvassa ??
    2 olvasód van ??
    van jumpingolva mert lehet hogy az a baja ha semmit sem olvas mind a kettő
    (de ezt csak akkor kell ha kettő olvasód van )
  • medvesajt
    #2746
    Kicsit sok lett a semmi, de hát tényleg SEMMI:)
  • medvesajt
    #2745
    Hello!

    A kérdés:

    Van egy 80Ft-os BFII DVD-m, telepítettem, játszottam, minden OK volt.
    A gépen eszközöltem egy komolyabb beruházást(alaplap, proc, vk, memoria) a c particiót töröltem, majd újra telepitettem XPt. A D-n fennmaradtak a játékok. Amikor futattni akartam a progit feldobta a kezdő ablakot, és felajánlotta, hogy install.? mondom OK, beteszem aDVD-t, de semmi. Ugy csinál,mintha nem lenne a meghajtóban semmi. Ha másik gépbe teszem a lemezt egyből felugrik az ablak a lehetőségekkel. Itt semmi. Ha csak beteszem a lemezt, akkor is köszörül egy kicsit, majd semmi. Mintha üres lenne a DVD író. Valószínű van egy file a gépen, ami ezt a gubancot okozza. csak mi az, és hol van?

    Köszi az ötleteket
    Levente
  • reco
    #2744
    több képen láttam hogy feltudták rakni a kill limitet 1000-re, na az lenne a kérdés hogy hogy lehet 1000-re felrakni a limitet ?
  • ScarY MAN
    #2743
    oksa
    kossze:D
  • Balumann
    #2742
    Igen, én tudom és én írtam a FAQ-t is! :D De ezt elfelejtettem beírni.
    A crack okoz ilyen hibákat. Ha nem jó valami, akkor indítsd a FAQ-mban leírt másik módszerrel, és ne crackeld.
  • ScarY MAN
    #2741
    Jee:D koszi a valaszokat
  • ScarY MAN
    #2740
    nah lenne egy olyan kerdesem hogy szeretnek inditani lanba szervert es ha a palya betolt akkor egyszeruen kilep a jatekbol...otlet?
    Regebben mikor kijott a game ment....hamachival
    es a cd-n levo crack el van crackelve:D
    otlet?
  • ScarY MAN
    #2739
    bazze...torolni..cask mar este van es ide irom azt amit a keresobe akarom ..sry
  • ScarY MAN
    #2738
    mod
  • ScarY MAN
    #2737
    :D
  • ScarY MAN
    #2736
    only hős
  • Cápafogxy
    #2735
    Már meglett, kösz.
  • bigapó
    #2734
    korábban volt róla szó, keress rá a hős szóra alul, biztos megtalálod.
  • Cápafogxy
    #2733
    Valaki mondja el pls hogy hogyan lehet only hős harcot csinálni!?
  • Cat 02 #2732
    jóvanna :D igaz suliban a gépek nem birták a CS-t :D
    mi 1ébként Hamachin nyomtuk és sajana laggol mert ADSL ünk volt :(
  • CCSCsibe
    #2731
    de a cs meg a battlefront egy külön tészta// nahogymá ezzel hasonlítsd össze:D
  • Cat 02 #2730
    nálunk suliban lanban (igaz CS volt) de 70 es ping is türhetelne volt
  • Balumann
    #2729
    512/128 -as nettel is simán lehet játszani akár 26-os szerveren is. Hogy mennyire lag az a szervertől függ nagyrészben :/
    Csinálj egy szervert, és nzéd meg hogy hány embert bírsz el úgy 100 -as ping alatt ^^ (és a pinget figyeld, ne azt hogy laggolnak-e a többiek mert a szerver sose lát senkit laggolni, legalábbbis én nem láttam)
    Egyébként neten és LAN módba is mások a pingek asszem, mert lan-ba 180-as ping még teljesen sima volt ^^
  • CCSCsibe
    #2728
    hát nemis :D
  • Cat 02 #2727
    gondolom nem ADSL :D
  • CCSCsibe
    #2726
    nemtom nekem egy 26-os szerveren 100-as pingem szokott lenni! akkor nektek vagy szar anetetek vagy nekem jó!
  • Cat 02 #2725
    hupsz nekem 15 kb /s es volt :D
  • Balumann
    #2724
    De ha már játékot vesztek akkor ne ezt, van ennél jobb játék is amire érdemes kiadni, és tartósabb, nem annyira feledékeny a nete (Battlefield részek, Splinter cell 3 a kedvencem (bár én azt is csak lanon nyomom hamachival, de az is elég nekem így, mertn incs pénzem játékra). De még azért még pár
  • Balumann
    #2723
    nem tom, nem akarok lebeszélni senkit, mert én is nyomtam párszor lan-ba. De emlékszem mikor 12-en volta benn a szerveren, akkor volt 200 körüli ping, és kicsit már laggolt. Ha jól emlékszem így volt.
    De a játék elején mégha jónak is tűnik neten, nem nagyon éri meg az árát, mert nagyon hamar egy unalmas feledékeny játék lesz :-(
    Hogyha akartok játszani akkor úgy érdemes hogy Hamachi-ra felmentek páran, és játszotok. Botokat is lehet berakni, tehát ne mrossz. Lehetőleg 512 feltöltése legyen annak a ki aj átékban hosztol, ajánlott!
  • Cat 02 #2722
    figy ha a szerver pingje annyi az jó de ha 1enként :D
  • bigapó
    #2721
    a 200-as ping az jó vagy rossz? (még nem nyomtam neten játékot, legalábbis nem ilyet)

  • Neoncsoves
    #2720
    Vegyed, nem az én pénzem jó játék, de ha van kedved 32 emberrel jatszani 200as pinggel, nyugodtan! Támogatom döntésed... :D De rám ne hallgass... :)
  • CCSCsibe
    #2719
    már megoldottam! mükdöik fakán!
  • CCSCsibe
    #2718
    nemtud senki megoldást az én problémámra? vagy frissítsem 1.2 re?
  • Cat 02 #2717
    nem
  • CCSCsibe
    #2716
    hellsoztrok! megvettem a játékot és megy is a gamespy de amikor kapcsolódni akar amultinál az accounthoz akkor kilép a játék ! nemtudtok valami megoldást?
  • mike0013
    #2715
    szerintetek érdemes lenne a játékot megvenni, légyszi segítsetek ez ügyben
  • peti94
    #2714
    ha zsedek le emberek (clone trooper) hez módosítást azt hogy kell beletenni ?