3073


Mielőtt feltennél egy kérdést, előtte olvasd el az

F.A.Q.
-t, mer leleszel ugatva ifjú csillagharcos!!!




Magyarosítás letöltése

  • Koon JM
    #2833
    Császtok, valamikor, én is BattleFront 2-őztem, miről beszéltek ???
  • Dexantreal
    #2832
    ...FAQ vagy google :P.
  • colin05
    #2831
    Hello mindenki végre megszerváltam a bf2-t csak az a nagy gáz vele hogy kér az installáláskor egy installkódot ami nekem nincs meg.
    Ha fel tom tenni végre akkor multizhatnánk. Szóval valaki pls pls irja meg az install kódot!
  • Dexantreal
    #2830
    Gyáhh, de már nincs ott fent. Ha tudtok más linket is, akkor pls tegyétek be.
  • Dexantreal
    #2829
    Valaki még játszik vele? Mer én a napokban fogom letölteni és akkor multizhatnánk. Hehh, látom magyarosítása is lett.
  • Balumann
    #2828
    crack nélkül kell akkor indítanod a játékot, mert az okoz ilyen hibákat. Tehát ne írd felül a feltört exevel amibe kivan véve a védelem hogy elinduljon, hanem kikell játszanod a védelmet!
    FAQ-t használd, vagy már van esetleg újabb megoldás is, INNEN töltsd le a Y.A.S.U toolt, indítsd el (csap pittyen és nem látod hogy megy), majd indítsd el aj átékot (persze a játék képfájljának, az mds fájlt mountolni kell daemon tools 4.06 -ban.)
    Vagy daemon-ba bemountolod az mds-t, emulációk bekapcsol, majd az előb említett oldalról letöltöd a AlkiSecuROM v1.0 -et, vagy a SecuRom v7.26 Loader -at, elindítod és megnyitod vele a játék indítófájlját, nem a luncher-t!
    Majd lehet frissítem a faq-t ha nagyon unatkozom :|
  • GTA
    #2827
    Szasztok, van egy kis gondom, nem működik a multi rendesen.
    Lanon próbáltam, a pályákat még ki tudom választani, sőt el is kezdi betölteni, csak aztán kilép a játékból, mit tegyek??????
  • Istencsászár
    #2826
    Valszeg, nem valid seriallal, ha fejen áll akkor sem multizik "normálisan" :D
  • Balumann
    #2825
    A cd kulcs a lényeg nem az hogy tört-e vagy nem! Akkor szerencséd van, vagy találtál akkor egy olyan cd kulcsot, amit még nem használtak, és az a tiéd lett, vagy a CD kulcsod eredeti?
  • peti94
    #2824
    nekem megy neten és mégis tört ráadásul nem tört szerveren
  • demetan
    #2823
    hali lehet vele valahogyan multizni?
  • petikemény
    #2822
    hello mindenkinek !van egy kis gondom a battlefront 2 vel nem mükődik az sr7stop vele.Aki tud segiteni az irjón please hellosztok!
  • Balumann
    #2821
    Totti igazat mond, úgyvan megcsinálva a nete, hogy kizárják a tört CD kulcsokat. Kizárólag eredeti CD kulcsal lehet, amit más még soha nem használt neten! Lehetséges tört szervert csinálni, olvassatok vissza (jó sokat kell visszaolvasni), hogy ezt hogy tudtok csinálni, igazából én is próbáltam nekem nem ment. Akinek routere van csak az próbálkozzon sztem!

    Egyébként frissítettem a Hamachi FAQ-mat, külön forumot is csináltam neki, hogy lehessen saját szobákat reklámozni. Aki multizni akar keressen embereket és ezen keresztül játszon! (Én sokat multiztam ezzel a játékkal, bár legtöbbször csak 2-3 -an játszottunk sajna, bár volt hogy 10-en is voltunk :) Jókat lehet játszani, csak idő után nagyon meglehet unni, kevés az újítás. Bár lehet érdemes körül nézni az SW Battlefront 2-es oldalon, lehet hogy van már sok király mód hozzá ;)
  • Fresh Duke
    #2820
    Hy all!
    Kinek van kedve multizni vele velem?
    Totti, szóval azt állítod, hogy a tört verziómmal nemtok vele játszani?
    Majd meglátjuk...
  • Istencsászár
    #2819
    Azt nyokodhatod az idők végezetéig, neten való játékhoz MEG KELL VENNI!, tudom ez valakinek fizikai fájdalamt okoz ( álltalánosítás ), de valamit valamiért.
  • tpM
    #2818
    Nekem meg az a próblámám van ,h már egy csomó CD key-t generáltam a KyeGen-nel és még minig nem engedi ,h neten nyomjam :\
  • Makimukk
    #2817
    Szasztok van eggy kis problémám.Megvan a SW:Battlefront2 és nem engedi ugy megcreckelni hogy bemegyek a total commanderbe és átmásolom a crack fálj a Sw:battlef.....mappályába
    átmásolom meg is kérdezi hogy felülirja a létező fájlt? én catt arra hogy felülir. MÁSOL aztán amikor befejezte akkor semmit nem csinál.
    Szal ha valaki tudná mi a baj akkor légyszi erre a cimre irjatok mert nagyon szeretem ezt a játékot és nem viselném el ha nem menne:[email protected] kérlek segitsetek
  • Dani8
    #2816
    Van egy problémám. Még nyáron amikor elmentem nyaralni, előtte jó volt, amikor visszaértem amikor szerver akartam lenni kidobott. És az az érdekes, hogy a nyaralás előtti napon írtam át a serialom eredetire. Lehet hogy a serial a baj? kipróbáltam, nem. Bár úgy még nem próbáltam ki, hogy úgy telepítem fel, csak úgy hogy az install/cdkey-nél átírtam.
  • peti94
    #2815
    én nem adtam volna el
    csak leszedtem volna az internetről és azzal az eredeti kóddal játszottam volna !!
  • Tom Tom
    #2814
    Nekem meg nem indult el az EREDETI bf2 ezért eladtam.
    Nemtom miért van a lanos...Aki meg tudja az nem jár ide
  • peti94
    #2813
    én még játszok singleben
  • ToCsEk
    #2812
    Dehogynem, haverombnak még clánja is van!
  • HF
    #2811
    Senki nem jáccik már ezzel a gaméval??
  • HF
    #2810
    Hy all. Olyat produkált már valakinek rajtam kívül, hogy amikor lan-szervert indítanék, abban a pillanatban hogy betölt, kilép?? FAQ-ban már kerestem, de sehol nem találtam ilyen jellegű hibát (pillanatnyilag be se hozza a faq-t)
  • roli1990
    #2809
    Vagy legalább annyit mondjatok meg hogy mit töltsek le mert nem korlátlan netem van és hülyeséget nem akarok letölteni. Pl: ti milyen kiegészítővel nyomjátok?
    Léci segitsetek!
  • roli1990
    #2808
    Valaki igazán segithetne hogy most azt a pályacsomagot tölcsem amelyik a Gamestar.hu-n van vagy egy másikat ami a Mod Tools néven fut. Mert az egyik 300 mb
    a másik meg 500. Melyiket érdemse használni. Léci valaki segitsen.
  • Andrejka
    #2807
    valaki tudna segíteni a death star prison brake pályán vagy és nem sikerül bevenni a fire control roomot.Valami ötlet stratégia plz
  • Abeddon
    #2806
    kösz a gyors választ:) igen elolvastam az F.A.Q-t még mielőtt feltettem a kérdést és végig is olvastam a fórumot, de a problémámra nem találtam megoldást. a játék prímán elindul, a singleplayer résszel semmi baj csak a multiplayer LAN részével. az online játékkel meg elég nehéz lenne modemes kapcsoltattal játszani:)
  • Istencsászár
    #2805
    "Mielőtt feltennél egy kérdést, előtte olvasd el az F.A.Q. -t, mer leleszel ugatva ifjú csillagharcos!!!"
  • Istencsászár
    #2804
    Mint minden játékkal, amit ugybár megvesz az ember... szóval ilyen netes mókákhoz adnak cd kulcsot, és csak az leregisztrálásával lehet fellépni, szóval te warez verzióval nemfogsz neten játszani, vedd meg, de nem logikus amikor kiirja hogy invalid cdkey? / nemsok eredeti játékod lehet /
  • tréj
    #2803
    hy all lene gy kérdésem hogy az sw battlefrontott akarom neten játszani gamespy segitségével csak amikor fel akkarok csatlakozni egy szervere akkor azt irja ki hogy evel a cd keyel nem lehet játszani vagy valami ilyesmi nem tudja valaki hogyan tudnák játszani neten????
  • Abeddon
    #2802
    hali mindenki! jó a gáma csak az a bajom, hogy LAN-on nem tudok vele játszani. elindítom a pályát és amikor teljesen betölti kidob az asztalra. az instant action megy. ha segít RELOADED verzióm van és DVD-ről telepítettem. előre is kösz a segítségetek:)
  • Drizzthsz
    #2801
    Alig bírtam Skóciában ellenállni a kísértésnek, hogy megvegyem(jó, nem volt nehéz, mert asszem 40 font felett volt. :D)
  • forgoszek66
    #2800
    Nem találom adj linket légyszi!
  • gnagy
    #2799
    Tud valaki olyat, hogy pályákat realtimeben lehet szerkeszteni?
    Mert az kéne nekem, hogy a pályákból csinálnák képeket/videokat a filmemhez,

    Fontos lenne, köszönöm előre is!
  • zilktorn
    #2798
    Figyelj még nem biztos a server,de szerintem nem fog tört játékkal menni.Egy próbát majd megér,hiszen magyar szolgáltató csinálja a servert.
  • Cat 02 #2797
    faq ?
  • forgoszek66
    #2796
    Szia mindenki!!! Nincs sok időm ezért sietek!!! Nekem nem indul a játék (nem eredeti) lehet hogy crack kéne de adtak hozzá és ezt írta mellékelve a gyerek: "Mikor kicserélted a cracket, a shortcut célfájlát is arra az exe fájlra kell beállítani!,, Nekem ez túl magas letudnátok írni mi a gond?????????
  • adios
    #2795
    Olvasd el a főcímet!!
  • proxy
    #2794
    nemtudja vlaaki hogy honnan lehet leszedni a Cracket????