3073


Mielőtt feltennél egy kérdést, előtte olvasd el az

F.A.Q.
-t, mer leleszel ugatva ifjú csillagharcos!!!




Magyarosítás letöltése

  • Gyocsika
    #2499
    Sziasztok lehet tört játékkal játszani és melyik szerveren??
  • reco
    #2498
    az elöső üzenetbe le van irva (#2496)
    és nem kimenteni kell leia hercegnöt ha nem megölni
  • webinport
    #2497
    Hali!

    Segítség kellene a következő küldetésben:

    Ott tartok, hogy a Star Wars 4 filmben a legelején amikor betörnek a hajóra, hogy elrabolják a Leila hercegnőt, és a Dart Vader -el vagyok, elvittem a tervrajzokat a számítógépbe, és msot ki kéne szaabdítani Leila hercegnőt, de nem jelzi a térkép, hogy hol is találom. Meg tudná nekem mondani valaki, hogy mit kell csinálni?

    Kösu
  • reco
    #2496
    van agépnek egy hátso része ahol vörösen izzanak a lámpák ott kell lennie ha ott nincs akko menj fel alá azt keresgéld
  • Laxxa
    #2495
    Sziasztok! Remélem tudtok segiteni, elakadtam a játékban! Hol találom Lejla hercegnőt azon a pályán amikor ellopják a HCS terveit és diplomáciai hajón lerohanós módszerrel harcolok. El kell fognom és sehol se találom a katonák meg csak özönlenek. váazotokat előre is köszönöm. Léci nagyon fontos lenne!
  • [IceTea]
    #2494
    Jó lesz ez ! :) Sajnos rövid ideig tudtam maradni, dolgom van, de nagyon szivesen játszok este, vagy du-n!
  • Csirke 013
    #2493
    Ebbe a hamacsiba hogy kell belépni a játékba
    beléptem a szerverbe
    csak elkell indítani a battlefrontot oszt kész?
    vagy mi?
  • reco
    #2492
    mustafar-klasszikus-birodalom
  • reco
    #2491
    most is éppen jáccunk
  • Tom Tom
    #2490
    na ha lesz valami netes vagy hamachis game szóljatok!!!!!!!
  • gery36
    #2489
    Melyik pályán lehet anakinnal menni??
  • Gyocsika
    #2488
    Sziasztok lenne egy kérdésem hol lehet tört játékkal melyik szerveren lehet játszani a tudtok mondjátok meg köszi név ip !!!!!
  • reco
    #2487
    ma lesz reggel 10 orakor ugy hogy ha akarsz jönni gyorsan rakjad fel a progit

    nem bonyolult progi
  • Tom Tom
    #2486
    Ez a hamachi bonyolult program?Mert ha nem én is megyek bár eredeti a játékom...Csak már unom azt a sok köcsög angolt.Majd írjatok ha lesz valami
  • reco
    #2485
    Most kajálok (vacsorázok)

    komolyan
  • reco
    #2484
    nem itt nem irja ki ez nem internetes játék

    ez a program interneten kereszzül csinál LAN kapcsolatot

    gyere te is ha ráérsz
  • [IceTea]
    #2483
    Már bent vagyok GCIcetea néven a Hamacsiba
    Kiváncsi vagyok hogy fog müködni
  • Csirke 013
    #2482
    EBBEN A HAMACSIBAN KIÍRJA HOGY ROSSZ CDKEY?
  • reco
    #2481
    én miattam jöhetsz

    a sever neve:BF Hungary
    és a kod: Martin
  • [IceTea]
    #2480
    Hamachi party lesz ? Jöhetek én is ? :D Már ha müködik, még sosem próbáltam...
  • Csirke 013
    #2479
    Csátok!
    Nektek jó a patch?
    me nekem kiírja hogy nem jó verzió
  • reco
    #2478
    oké akkor vasárnap 10 óra
  • Ryleh
    #2477
    jo lenne...vasárnap a cégnél vagyok.....itt bérelt vonal van...200k fel/le...addig tudnom kéne majd ho hogyan lépek be,mert mint irtam..elhülyültem és bénázok:)))))
    reloadosom van,és a hamachi...fix ip vel...köcce a meghivást:)))))Vas reggel 10 töl vaok:)))
  • reco
    #2476
    ryleh össze jöhetnénk egyszer multiznánk egyet
  • reco
    #2475
    a t551 én vagyok
  • Ryleh
    #2474
    Hi..ujrtaraktam a hamachit...
    BF Hungary alatt a Martin jelszoval beléptem..na nem a gaméban!!!
    A hamachin látok:t511,BAD00 (hun),Bundibácsi,stalker 94 neveket...mit nem csinálok jol??mert a gaméban a LAN alatt nem látom azt a hálozatot...a netes szerverek meg(johogy)be sem engednek...köszi:))
  • Ryleh
    #2473
    Üdv ujra...kérdezem ismét,hogy nem hivatalos uton:)))) nyomjátom valamellik szerveren???vagy lan ban a hamachival???mert akkor pliz az adatokat...mert nem tom a régit,amivel kb 2-3 hobapja jáccottam Veletek..asszem Baluman intézte akkor a free cuccost,és elég jol volt jáccható...thx:))
  • baca01
    #2472
    hali
    másolt játékkal lehet neten játszani?
    ha igen, hogy?
  • Aspyrin
    #2471
    Friss 1.1-es patch
  • bigapó
    #2470
    meg kell védeni a könyvespolcokat!! legjobb hátra bemenni és az ott lévő két polcot oldalról védeni, úgy, hogy mindkettőre lövési pozíciód legyen. mikor odamegy a JEDI, akkor veled nem foglalkozik, csak a polccal. egy-két pontosabb lövés, főleg fejre és már meg is halt. jó ilyenkor mérnöknek lenni, mert a másodlagos fegyverrel (ami igazából egy heggesztő-pisztoly:)) meg tudod javítani a polcot. elég erős fegyvere is van, a "sörétes". elvileg két hullámban támadnak, asszem két percig kell kitartani.
  • susubaba
    #2469
    Sziasztok!
    Kérném még 1 szer a segítségeteket!
    Amikor a jediket kell ölni, írja menjek a könyvtárba akkor odamegyek, írtom öket.
    Írja utána hogy védjem a könyvtárat ebben a pillanatban kiírja hogy vesztettél!
    Mit kell csinálni ott pontosan?
    Réka
  • MrChef
    #2468
    Szoktak olyan "csapattársak" lenni, akik lődöznek a gépedre, meg aknát raknak rá! Az ilyeneket örökre letiltanám minden szerverről, és örülhetnek, ha nem ütöm állon őket személyesen.
  • bigapó
    #2467
    állítsd meg a játékot (pause) és ott nyomd azt amivel beszállsz a járművekbe (alapból Space talán). itt kiírja hogy mit kell csinálnod.

    ha dokkolsz akkor óvatosan tedd, mert ha nekiütődsz valaminek hamar felrobbansz. a katonák is szoktak lődözni rád, lehet ez történt. kevés élet és bekaptál párat. vagy éppen akkor jelent meg egy űrhajó a dokkban és azért durrantál el. szóval sok oka lehet.
  • susubaba
    #2466
    Sziasztok!
    Segítséget kérek: a második részben az űrcsatában, ahol le kellene szállni az ellenség űrhajórára és ott meg kell semísíteni valamit, akkor amikor leszállok felrobban a r.gépem. A sárga háromszög pedig nem a leszállopályára mutat hanem mellé az ágyukra mutatde azt már szétlöttem!
    Mit kell még csinálni?
  • Ryleh
    #2465
    hi...én mindenhz a K lite codecpackot használom...138 ast..ha gondolod,áttolhatom msn en,tömöritve....30 valahány mega:)
    [email protected]
  • rollscroll
    #2464
    Hi!
    A játékban nem tudom megnézni az átvezető videókat,csak a hangot hallom sötét kép mellett.Nem tudja valaki mi lehet a gond.Talán vmilyen kodek kell hozzá?(milyen?)
    Előre is kösz.
  • Ryleh
    #2463
    nya....

    hamachi ba beirtam..:

    BF Hungary
    Martin

    él eza szerver,s ha igen akkor mikor lesz aktiv?

    Köcce
  • Ryleh
    #2462
    hi...régóta nem jártam erre...
    Mingyááá install....hamachi is....
    mi most a szerver neve,ill a jelszo??..
    máá nem emléxem,ill sorry ho nem olvasok vissza annyi oldalt...
    köszi:)))))))
  • Tom Tom
    #2461
    ha megvan még a blokkja akkor próbáld kicseréltetni hogy hibás a lemez és hátha a másikon már jó lesz
  • peti94
    #2460
    (neten)