3073


Mielőtt feltennél egy kérdést, előtte olvasd el az

F.A.Q.
-t, mer leleszel ugatva ifjú csillagharcos!!!




Magyarosítás letöltése

  • gergő992
    #2587
    császtok kéne nekem egy battlefront 1 kod
  • peti94
    #2586
    sziasztok
    leszedtem a jedi vs. clones modod feltettem
    az volna kérdésem melyik pályán lép érvénybe ez a mód ?
  • reco
    #2585
    nem jáccotam az egyel de mégis hogy lehet menni a Bespinen hisz az gáz bolygó
  • Cat 02 #2584
    már jó de mit kell leszedni ? :D
  • Cat 02 #2583
    link nem jó :(
  • Tom Tom
    #2582
    Nekem volt egy kedvenc bolygóm:Bespin az 1ből és remélem az most van a pályák közt.Ok csirke majd letöltöm aztán megyek angolokat gyalázni.A hibajavítások közt szerepel a mos eisley-i épülethibák tömkelege is?
  • bigapó
    #2581
    és azokat honnan tőtötted le? instant battle-ként lehet játszani csak? vagy megy a többiben is? az tök jó lenne, mert a galaktikus hódítás során elég sok bolygó/csillag csak felesleges "megálló".
  • Csirke 013
    #2580
    www.starwarsbattlefront.filefront.com
    minden hibát javít (vagyis a legtöbbet)
    amúgy nektek már van új pálya berakva?
    nekem vannak kurva jók
  • Tom Tom
    #2579
    Honnan lehet leszedni ezeket a peccseket?most kicsit lemaradtam bf2s ügyekben...Mit javít a peccs?
  • peti94
    #2578
    MrChef neked még jobb énnekem meg 1 internetes szerver sincs (van Gamespy m )
  • reco
    #2577
    hát minden játék egyszer kimegy a divatbol
  • MrChef
    #2576
    Srácok! Nekem a legújabb (asszem 1.51-es) peccsel megy a game (eredeti), de baromi kevés server van, kb 15! Ennek a fele jelszavas, a többin meg 1-2 ember lézeng.
    Most akkor miaf*** lesz?
  • reco
    #2575
    én lezsek a 3. uralkodó
  • sWbFII
    #2574
    Ahogy elnézem ketten uraljuk ezt az oldalt.(Amúgy kössz!)Sajnos magadra kell haggyalak,mert a játék nem fog nálam menni,ezért ide se jövök egy ideig.Ha megszerzem az SW Empire at war,akkor átmegyek annak az oldalára.Egyébként:Nem www.stickdeath.hu ,hanem .com
  • bigapó
    #2573
    hát ehhez nemtok szólni, mert nekem nem csinál ilyet:) :(
  • sWbFII
    #2571
    Ha már probléma hiányba szenvedünk,akkor én csinálok problémát.Minden okés addig míg ki nem választom a profilomat(a régit),mert ekkor kilép a Windowsba.Az új profilok bezzeg mennek!A régi amin "istencsászár"(na jó,csak simán "imperátor")szinten vagyok az bezzeg nem megy.
  • bigapó
    #2570
    szerintem egyenlőre nincs olyan problem amit meg kéne oldani vagy senki sem akar neten játszani:)

    tegnap is nyomtam vagy fél órát, egyenlőre nem tudom megunni. olyan, mint a battlefield2, azt se untam meg, csak win újrarakás óta még nem tettem fel, inkább ezt próbáltam ki és leragadtam:))
  • sWbFII
    #2569
    Ez a fórum egy temetőre emlékeztet!
    ....Na jó,itt-ott azért néha felbukkan egy-két zombi.
    Van itt valahol egy élő?????!!
  • bigapó
    #2568
    nekem sincs otthon és most 3 napot nem melóztam.
  • sWbFII
    #2567
    Én már pénteken rájöttem,csak nincs otthon internetem.(A rombolás nem nehéz)
  • bigapó
    #2566
    ha nem ma jövök melóba, akkor már rég beírtam volna én is:)) pont tegnap jöttem rá, csak nem tudtam eldönteni, hogy attól volt a pont, hogy "felvágtam" a heggesztőpákával vagy attól, hogy utánna ráraktam egy aknát:)) kösz a segítséget:)

    ja és a pontjaim:

    pont:11951 gyilok/halál arány: 9,5 körül (volt már 12 is, de untam, hogy mindig én nyerek és párszor öngyilkos lettem:))

    bérgyilkos: 18 technikus: 3
    rombolás: 0 (ez még nem megy) mesterlövész: 66 (legendás:))
    sorkatona: 34 szívósság: 351 (legendás)
    örző: 291 (legendás) háborús hős: 101 (legendás)
    dühöngés: 52

    némely adat eltérhet, mert nem a legfrissebet írtam le, pár pont eltéresek lehetnek +/- ban.
  • peti94
    #2565
    nekem is van Bs playerom
    mindjárt megnézem hogy viszi e
    ezt írja ki :file is corrupted ! Seeking will be very slow
    na ez mi ?
  • sWbFII
    #2564
    Az instantra gondoltam.Szerintem lehet nehézséget állítani,ha j.ték közben Esc-beállítások-játék-nehézség.(normál,elit)-de nem biztos!
  • sWbFII
    #2563
    Örülök,hogy segg--íthettem.
  • sWbFII
    #2562
    Na szóval mérnökkel a fúziós vágóval bandukolj és ha szembe jön egy ellenséges járgány,akkor kezd el vágni 100%-ig.Ha megvan kipotyognak az emberek belőle és áram futkos a járgányba.Lásss csodát:technikus,ajándék járműjavítás,mely ha gépbe ülsz autómatikusan javítja a verdád.(Néha kisebb gépeknél pl gyorsrobogó-vagy mi-nem ad elsőre technikus pontot.)
  • sWbFII
    #2561
    Nem tudja valaki mi lehet a baj?Egyik nap simán fut a gépem,másnap azt írja ki bekapcsoláskor:új hardvert észlelt.NINCS hang sehol!A Media Player 10 nem tud lejátszani semmit,a SWBFII elindul(hang nélkül),majd az elején lazán kilép a gémből.
  • sWbFII
    #2560
    Nekem 16 technikus pontom van és sz-tem nagyon is tévedsz,NEM a javítással szerzed!!!!Sokkal könnyebben!!!Ha elmondanám biztos mindenki a homlokára csapna-"De egy ---- vagyok!"(Legalábbis én így reagáltam,amikor 2,5 óra kísérletezés után rájöttem.
  • reco
    #2559
    én a BS player-el (nem tudom melyik verzio)simán lejátszottam
  • Istencsászár
    #2558
    Olyan nincs hogy nem viszi, rakj fel codec-ot free-codecs.com
  • peti94
    #2557
    nekem is az van de nem viszi
  • Istencsászár
    #2556
    Pl: Win Media Player 10...
  • peti94
    #2555
    felvettem a FRAPS a l1 videót de nem tom megnézni segítene vki ?
    (mivel tom megnézni )?
  • LegionarR
    #2554
  • Csirke 013
    #2553
    Igen nekünk is
    MEgoldás:2471-es írás vagy szöveg vagy duma vagy vmi hasonló!
  • LegionarR
    #2552
    Nemtom más észrevette-e, vagy csak nekem van így de a Geonosis-i pálya égboltja iszonyat bug-os (nézzetek körbe) rosszul van összeillesztve. Nektek is? Próbálok képet is berakni...
  • Csirke 013
    #2551
    Csátok!
    VAn 5 teknikus pontom
    úgy kell szerezni hogy az űrcsatában mindent meg javítasz
    kurva unalmas azért van csak ennyi
  • bigapó
    #2550
    sniper-hez 4 pontot kell szerezni fejlövéssel. technikust nemtom.
  • Cat 02 #2549
    szereztem ilyne lila lövedéket :D
    Techinicant hogy lehet fejelszteni ???
    és Sniperest ?(gondolom sniperkedzs XD)
  • bigapó
    #2548
    az egyedül az az instant battle-t jelenti? vagy a single pályákat? :)) már végignyomtam minden játszhatót egyéniben, így előlről kezdtem az egyik galaktikus hódítást, mikor a klónok vannak az FRSZ ellen. picit unalmas, hogy mindig én nyerek. lehet szintet állítani? nem emlékszem, hogy hol, ha igen.
  • sWbFII
    #2546
    Egyébként az ajándék mesterlövész erősen lő csak a +(célkereszt)fölé lő."Rombolás"-hoz mennnny egyedül a HOTH pályára és célozd az ATAT-k(sötéteknek:négy lábú vaze nagy birodalmi lépegető)nyakát.4 lövés és megvan az irányítható rak-kéta(mejjj*jjjet ha begyorsítasz,akkor sokkkkkkal erööösebben sebez :dé .