3073


Mielőtt feltennél egy kérdést, előtte olvasd el az

F.A.Q.
-t, mer leleszel ugatva ifjú csillagharcos!!!




Magyarosítás letöltése

  • Tom Tom
    #2627
    Te kussoljál már vagy 2 hónapja mondtad akkor se néztem meg szal erre most külön jöttem rá amikor néztem a hivatalos oldalát és ott volt hogy expansio pack.No mindegy.De tuti hogy lesz PC-re?
  • Csirke 013
    #2626
    igen van egy millió custom map amit le lehettölteni
    nekem naon teccenek csak túl sok a bug bennük
    amúgy én is kurvára várom hogy pcre legyen ez a pacs tom tomnak meg én mutattam ezt
    (majd letisztázzuk ezt az ügyet msnen tomtom)
  • vki
    #2625
    Csá! Vannak a játékhoz costum mapok?
  • Tom Tom
    #2624
    de legalább elindult ez a szar!!!És nem tudjátok hogy lesz e pc-re?Tök fain lenne Fistoval Rhen waron nyomulni...
  • reco
    #2623
    akkor tökön is szurhatod magad :DDDD
  • Tom Tom
    #2622
    Basszameg le se tudom törölni és nem tudok vele jáccani se!!!!!Eredeti játék mi bazdmeg?!
  • Tom Tom
    #2621
    Ezt nézzétek meg!!!.Ez csak xboxra van?Mer ha igen én tökön szúrom magam!!!Mi az hogy mindent ilyen kis kurva konzolokra fejlesztenek mi meg itt szopunk a pcvel.Ráadásul nem indul az eredeti BF2-m szal most szét kell vernem valamit!!!!!
  • Kry
    #2620
    Figyu mindenki aki már eddig csatlakozott hozzám(VictorVektor, Pendragon, Montly, Darth Janosz, Csirke 92, és Tom-Tom) és mindenki más aki még nem akart csatlakozni, ma (szombat) délután olyan kb 7-8 körül jöjjenek és játszunk minél többen!!
    Mivel velem eggyütt 8-an vagyunk igy csak két szerverbe férünk be szoval majd csinál eggyet Montly (Mos eisly-t) meg bárki más aki még jártas a pályacsinálásban!
    Amit egy üzivel lejjebb irtam azt kéretik megcsinálni mindenki érdekbe, hogy egyesüljünk eggyé és ne ugy legyen hogy az egyik networkben vaunk 4-en a másikba megint 3 különböző személy van!!!!
  • Tom Tom
    #2619
    ok semmi baj.Majd forma 1 után meek mert az első futam mindig érdekel!Vazz láttátok már az új McLarent?Kurvajó!!!Akkor majd olyan 2-3 körül jövök gamelni addig is csá
  • Kry
    #2618
    #Kry#
    Jelszó: 123456

    Kry2
    Jelszó: 012345
  • Kry
    #2617
    Van egy kisebb gondunk!!
    Két felé lettünk szakadva!
    Ugyanis valaki a #Kry#-ba van valaki pedig a Kry2-ben van!
    Megadom mindkettőnek a jelszavát (elöször a #Kry#-ét) és arra kérek mindenkit hogy csatlakozva legyen mindkettő networkbe!!!!!
    :)
  • Kry
    #2616
    Na jó akkor holnap vagyis szombaton délelőtt jó lenne akkor ha minél többen fenn lennénk hogy tudjunk egy jót harcolni!

    Bocs tom tom hogy nem válaszoltam péntek este csak azé volt mert éppen kiprobiztam a crashday-t.
    Remélem hogy sokan ráfogtok érni akkor szombat délelőtt!!
    Ha hamachiba nem válaszolnék akkor lépjetekbe a gamebe és csatlakozzatok a szerverre amit majd montly csinál!!
    Elméletileg a mos eisly pálya lesz de majd látni fogjátok a lanba csatlakozásnál biztosan!!
  • Kry
    #2615
    Na fiuk most gyertek játszani!!!
    Ma nyomhatjuk vagy fél 10, 10-ig!
  • Kry
    #2614
    Tudjátok mit?!
    Akiket érdekel ez a dolog azok vegyenek fel az msn cimükön partnernek!!!
    Sztem ez jó ötlet!
    Msn-em: [email protected]

    EZ: @ a kukac lenne.:D
  • peti94
    #2613
    ok kry én mek. de sztem így egyesülhetne a két banda és lenne 1 nagy a BF hungary és a kry nem ?
  • Kry
    #2612
    Azt vettem csak észre, miután leszedtem az 1.1-es patchet, hogy ujra kell a játékot crackelni, ill ujra kellett magyaritani! Azt viszont hogy csinált volna vami pozitivat is azt nem vettem észre.Sztem nem sok értelme van max annyi hogy mostmár azt mondthatom másnak hogy nekem fenn van az 1.1-es patch.:)
  • Kry
    #2611
    Lehet jobb lenne ha inkább erre a networkre csatlakoznál hamachiba:
    Név: Kry2
    Jelszó: 012345
    Mer mégis csak ezen vagyunk többen!
    DE mind1 hogy melykre jösz.
    Majd msn-emet megadom ha kell.
  • Tom Tom
    #2610
    asszem meek én is!nemtom mi értelme van az 1.1es pecsnek de azért felraktam...
  • Kry
    #2609
    Valaki jöjjön már még!!!
  • Kry
    #2608
    Bocs egy ideig nem volt elérhető a network de mostantól újból az!
  • Kry
    #2607
    egyébként mindenkinek mondom hogy a battlefront 2-ről van szó.
  • Kry
    #2606
    de most má jó lesz!!!
  • Cat 02 #2605
    megpróbáltuk Kry-al elggé laggolt :(
  • Montly
    #2604
    Ez jó ötlet Kry. Én is csatlakozok, ma valamikor később belépek hamachiba és játszhatunk. Ezaz végre valami jó dolog... :)
  • Kry
    #2603
    Sziasztok!
    Akinek van hamachija az jöhetne Battlefront 2-ni! Én egy haverommal játszottam idáig de 2-en nem olyan jó szoval remélem még jöttek többen is.Aki tényleg akarna játszani velünk de nem ismeri a hamachit az irjon ide ebbe a forumba és majd segitek!!!
    Aki viszont ismeri ezt a progit(a hamachit) annak mondom hogy a network amire csatlakozhat a neve (kettőskeresztet is bekel irni!): #Kry#
    A jelszava pedig: 123456
    Haverommal szinte minden nap játszunk tehát biztos elég gyakran tudnánk játszani!
  • Csirke 013
    #2602
    a gamedata mappába kell az addon t
  • peti94
    #2601
    helósztok az 1.1 es patscoh honnan lehet letölteni ??
  • Tom Tom
    #2600
    vazz hogy a francba kell berakni a pályákat???Csináltam addont beraktam semmi beraktam az lvl be is ott is csináltam mappát de semmi.Mi a faszt kell csinálni?????
  • peti94
    #2599
    császtok idő közben megjavult a bf 2 őm szal ki akar 15 perc múlva játékos 1 című szerveren nyomatni ?
  • Csirke 013
    #2598
    ccsásztok
    na baszod úgy keel felrakni a pályákat hogy letöltitek az 1.1es pacsot
    ha szerencsétek van csinál 1 addon nevű mappát a játék mappájába oda kell rakni a pályákat kicsomagolva
    ha nem rak addon mappát akkor csináljatok ti
    és oda másoljátok pálya mappáját
    instant actionban lesznek a mapok
    hülye névvel
    gametoast.com
    itt vannak a mapok a download star wars battlefront 2 map mappába
    vagy lucasfiles.com
  • Csirke 013
    #2597
    ccsásztok
    na baszod úgy keel felrakni a pályákat hogy letöltitek az 1.1es pacsot
    ha szerencsétek van csinál 1 addon nevű mappát a játék mappájába oda kell rakni a pályákat kicsomagolva
    ha nem rak addon mappát akkor csináljatok ti
    és oda másoljátok pálya mappáját
    instant actionban lesznek a mapok
    hülye névvel
    gametoast.com
    itt vannak a mapok a download star wars battlefront 2 map mappába
    vagy lucasfiles.com
  • peti94
    #2596
    már nem kell
    (tudtok a Half Life 2 höz serialt nagyon kéne ? )
  • peti94
    #2595
    szasztok
    a jedi vs. clones mod melyik pályán lép érvénybe ??

    előre is KÖSZ
  • bigapó
    #2594
    szerintem Empire at war, a másik SW játék:)
  • Cat 02 #2593
    nem Empire Earth topicba akrt ez menni ? :D
  • reaper4
    #2592
    wazz rossz helyre írtam :D lol
  • reaper4
    #2591
    akkor lehet azér :)
    akkor is ekkora szar játékos lennék? ez lehangoló így 15 év játékosként :) na mind1
  • Cat 02 #2590
    de ez nam stratégia :D
  • reaper4
    #2589
    wazz srácok a 2. pályán voltam a "gonoszokkal" a kampányban amikor úgy döntöttem h soha többet :( . pedig teccett a game de amikor folyamatosan támadnak (ízin) és semmit (szinte) nem tok csinálni elmegy a kedvem :( kár érte. mi lehet hard-on? sok stratégiát végignyomtam már de áááááááááá :)
    sajnálom
  • Cat 02 #2588
    ilyen lebegő izéken kell menni + a városban ami Bespinen van