237
A könyv és a film
  • daxan
    #237
    Sziasztok! Egyik haveromnak kellene ennek a filmnek a cáfolása. Pontos információt nem adott róla....Tudnátok segíteni? Mi lehet a címe annak a filmnek?
  • szucsy89
    #236
    a könyv hátoldalán ahol leírja pár mondatba a könyv tartalmát néhány betű félkövérrel van szedve...ezeket összerakosgattam..:D van ennek valami értelme vagy csak hülyeségből csinálták?D
  • lemongrass
    #235
    hát... elkezdtem olvasni a könyvet... meg párhuzamban beizzítottam a torrentet...
    végeztem a könyvvel... nekiláttam a filmnek...
    háát.... a forg.könyv író jópár helyen megvariálta a cuccost...
    nekem a film lényegesen silányabb volt, mint a könyv...
    persze, ha csak a filmet látom, akkor húúúúú... aztaaa... meg ilyesmi... szóval... tényleg tetszene...

    ja... meg utálom azt a nagyorrú franciát... mi is a neve? :D zsánrénó...

    /illetve nem tetszett, h az albínónak nem piros a szeme! :D/
  • blackgamer
    #234
  • ZilogR
    #233
    #126 utóirata??? ;) Tényleg van ott titok elrejtve!!!!
  • blackgamer
    #232
    megnéztem a filmet, tetszett, ma lesz egy dok. film is (ismétlik)
  • Magoo
    #231
    Remélem is.
    Karácsonyra tuti bexerzem :D
  • David01
    #230
    Akkor nézz körül több helyen is. Valószinű lesznek akciók ás akkor lejjeb mehet az ára. Karácsony tájékán szerintem olcsóbb lessz.
  • Magoo
    #229
    Na még egy megjegyzés: Jobb szeretem az orig dvd-ket mint a letöltött cuccokat :)
  • Magoo
    #228
    De nekem kéne a cryptex mert én ilyen kis hülye vagyok :D
    Szeretem az ilyen filmes hülyeségeket :D
  • David01
    #227
    Töltsd le
  • Magoo
    #226
    Waz...
    Ugyebár jön a DVD ami alapből bővített 25 perccel ami faja.
    De van itt egy tuti díszdobozos verzió ami limitált példányban lesz kapható.
    A bibi az hogy Qrva drága!!
    Az alap film 4 rugó. A díszdoboz meg 19!!!!!!!

    http://www7.cd-wow.com/detail_results_2.php?product_code=385505

    Így fog kinézni. Az Xpress-en meg elő lehet rendelni.
    De akkor is necces...
  • della
    #225
    Sztem anélkül senkise nézze meg a filmet hogy el nem olvasta volna a könyvet, mert nem hinném hogy megértené.Ugyanis a fél könyvet kihagyták belőle és átírták hogy még rövidebb legyen(pl. könyvtár->WAP).
    Én eddig még csak a Da Vinci kódot és Az angyalok és démonokat olvastam, de imádom dan brown összeesküvés elméleteit, és szerintem igenis van valóságalapjuk, méghozzá jó sok.
  • della
    #224
    Az angyalok és démonok filmváltozata az imdb-n 2008ra van írva. jó sokat kell rá várni...de remélem megéri
  • Sephi
    #223
    "A megtévesztés fokát olvasta valaki? Miről szól úgy nagy részletekbe?"

    Hat szvsz nem annyira erdekes.... nekem nem teccet annyira.
  • David01
    #222
    Igen a digitális erődöt én is olvastam. Nagyon jó az is. Az angyalok és démonokat is megfilmesíthetnék, az is tetszett.

    A megtévesztés fokát olvasta valaki? Miről szól úgy nagy részletekbe?
  • kobra17
    #221
    Elöször a könyvet olvastam el, és mivel az nagyon bejött megnéztem a filmet is. Nekem nagyon tetszett a film is, bár a könyv akkor is jobb volt. Az írónak még van több könyve is, egyik közülük a Digitális erőd, remélem azt is megfilmesítik.
  • joe14
    #220
    Jó film, de aki hülye az többször nézze meg hogy megértse :)
  • Sephi
    #219
    Nekem akarok undok lenni de akkor te semmit nem ertettel meg ebbol a "mesebol" vagy nem figyeltel elegge oda.
  • cstomi16
    #218
    Ma néztem meg a filmet. Történetileg és tartalmilag is jó volt, bár szerintem ha ez a történet igaz lenne, akkor mi értelme lenne a Sion-rendnek, ha egyáltalán létezik? Ha mindez igaz lenne, amit a filmben vagy a könyben olvashattunk és ha a Sion-rend is létezik, akkor ezekről nem is tudhatnánk, mivel a rend állítólagos feladata az, hogy megőrizzék a "titkot".
    Egy több mint ezer éven át fennálló rend (persze csak ha létezik) "titkának" nem szabadna csak így hipp-hopp napvilágot látnia. Nekem ez a meglátásom.
  • pepe792
    #217
    Innen le tudod tölteni ha tag vagy http://el-sl.net/index.php
  • adsa
    #216
    megkaptam!!!
  • adsa
    #215
    hali mindenkinek. vki nem tud egy honlapot ahol le lehet tölteni a da vinci code-ot magyarul? előre is megköszönöm.
  • David01
    #214
    NA UGYE :D
  • pries
    #213
    Tud valaki feliratot a DivX -es verzióhoz ( tört )
  • pepe792
    #212
    Valahol itt a neten olvastam, lehet hogy épp itt az SG-n. De látom valaki berakott már egy linket is ahol olvashatsz róla.
  • Sephi
    #211
    Az elso igen masodik szerintem egyenesen borzalmas volt.
  • TNormi
    #210
    EZAZ! de jó hogy az angyalok és démonokból is csinálnak filmet !!!
    A megtévesztés fokából is csinálhatnának mert az is nagyon jó lett!
  • Sephi
    #209
    Annak ellenére, hogy negatív kritikák érték a filmet a Cannes-ban tartott világpremieren, A Da Vinci-kód minden idők második legnagyobb nyitását produkálta a 224 millió dolláros bevételével. Azok után, hogy 77 millió dollárt hozott a nyitó hétvégén, a rá következő hétfőn 8,9 millióval fejelte azt meg, annak ellenére, hogy ez csak a felnőtt célközönséget célozhatja meg.

    :DD

    De szerintem nem lesz belole semmi.


  • brucelee
    #208
    Hali a Da Vinci kód előtti film angol címét tudom megírni csak.
    CLICK a címe
  • vg
    #207
    Folytatják A Da Vinci kódot
  • Sephi
    #206
    Ezt hol olvastad?
  • vg
    #205
  • pepe792
    #204
    Szerintem qrva jó a film. Örömmel olvasom hogy az Angyalok és Démonokból is csinálnak filmet. :)
  • BADE
    #203
    szerintem nagyon keveset ad vissza a könyvből,amit szinte nem bírtam lerakni.A filmnél ezt sajna nem éreztem.Egy közepes filmnek ítélem.Mindenképp olvassátok el a könyvet!
  • homeless
    #202
    Dan Brown könyve úgyanúgy fikció, mint ahogy az egész Bilblia.
  • Zséé
    #201
    Most néztem meg a filmet. Hát érdekes...
  • akyyy
    #200
    és ott szól a kedvenc filmzeném:) [már meg is van neki empé3bah]
  • Davidus
    #199
    melyik a sokbol?:P
  • [Jakuza]
    #198
    Hozd ide hozzam.
    Mutasd be nekem. Nem nekem kell bebizonyitani, hogy nem letezik, henem neked, hogy letezik. :P
    De meg nem talalkoztam vele egyszer sem.Latta egyaltalan valaki ? :P