15640
  • Tian
    #14662
    Email címre igényeltem, nekem is működött ESS-sel. Mia naptól egy hónap az érvényessége.
    Egyúttal köszönet az eddigi kitartó munkádért, hosszú éveken át biztosított kódokért!
  • Karamellokri
    #14661
    Sziasztok! Mi a véleményetek a kaspersky ingyenes vírusírtójáról a kaspersky security cloud-ról?

    https://www.kaspersky.com/free-antivirus
    https://www.kaspersky.hu/free-antivirus

    Mik a tapasztalatok? Van annyira hatékony mint a fizetős változat?
    Utoljára szerkesztette: Karamellokri, 2020.04.13. 17:46:58
  • Kubu86
    #14660
    Nagyon szívesen!
    Örülök neki hogy sikerült!

    Üdv.: Kubu :)
  • siptiesto
    #14659
    Köszi szépen az ötletet! Megcsináltam, igényeltem, aktiváltam, és igy is működik az új ESS kóddal 2020-05-13-ig az Eset IS.
  • Kubu86
    #14658
    Ezt nagyon egyszerűen ki tudod deríteni az általam lentebb kiposztolt linken keresztül igényelsz az emailcímedre egy trial kódot és újra aktiválod a programot ha elfogadja nyert ügyed van nem kell letörölnöd ha nem akkor viszont lekell és vissza kell telepítened az Smart Security-t.
  • Kubu86
    #14657
    Akkor én kérek elnézést! :)

    Az írásodból arra következtettem hogy az én általam posztolt eladóval jártál így.
    Nos igen valóban így is lehet járni minden olyan licenszel ami nem a hivatalos forrástól származik ez sajnos 100% kivédhetetlen.
  • piamania
    #14656
    Kiderül. Ebay-en vettem 1800 forintért licenszt. Elvileg 1 évre szólt, de 2022-ig írja az Eset. majd kiderül. Spanyol csávótól van.
  • siptiesto
    #14655
    Sziasztok! Érdekesség képpen megosztom történetemet veletek: ma újratelepítettem a laptopom windows 10-el. Utána egy frissen letöltött de elvileg a legutolsó hivatalos 64 bites Eset Smart Security-t tettem fel, a lejjebb említett 7UBG.... kóddal, amit el is fogadott, és jó is lett 2020.05.12-ig. Na de! Ez a kis huncut frissítette magát Eset Internet Security-re, majd később ennek is a legfrissebb verziójára. Alul kiírja, hogy a próbaverzió 28 nap múlva lejár, tehát még megy az ESS kóddal. Viszont kiváncsian várom, hogy ha lesz újabb trial-os ESS kód majd, akkor azzal fogom e tudni tovább használni ezt az Eset IS-t. Na nem tudom hogy más járt e így, esetleg ő nem engedte az ESS-nek a programmodulok frissítését, mindenesetre ez történt... Köszi hogy elolvastad! :-)
  • TomBond
    #14654
    Nem vele jártam pórul, hanem egy másik eladóval (neki is 100% volt az értékelése). És nem a NOD32 illetve az ISS volt a gond. Megvettem a licencet, és működött is 2 - 2,5 hónapig. Ki volt írva, hogy 2022 decemberig jó az érvényesség (az eset program írta ki), aztán egyszer csak már azt írta ki, hogy érvénytelen kulcs. Én így jártam! Ezért vettem meg hivatalos forrásból. A 4 gépre a 2 éves licenc került 36 ezer Ft-ba. Ez azért nem olyan vészes szerintem.
    Utoljára szerkesztette: TomBond, 2020.04.13. 12:09:30
  • Kubu86
    #14653
    Nos ez elég szomorú hogy így jártál viszont azt azért leszögezném hogy ez sajnos a te hibádból történt mivel le van írva rendesen minden hogy milyen vírusirtóhoz lehet nála licenszt vásárolni. A Nod-nál is oda van írva hogy antivírus tehát ebből azért egyből kitudod következtetni hogy melyik verzió az de ha még így sem vagy benne biztos az eladót is meg tudod kérdezni.

    Sose vásárolj úgy meg valamit ha nem vagy biztos benne 100% hogy ez az amit te megszeretnél vásárolni!
    Ha valamiben nem vagy 100% biztos inkább kérj segítséget!

    Az eladóval itt nincs semmi probléma még egy negatív visszajelzés sem érkezett hogy rossz lenne a licensz amit árul!
    Itt maximum a vásárló figyelmetlensége lehet probléma!
    Mindig légy körültekintő mielőtt vásárolsz!

    Üdv.: Kubu
  • TomBond
    #14652
    Arra figyeljetek, hogy ez a sima NOD32!
    Egyébként én jártam meg a hardveraprón vett licencel. Inkább megvettem a saját webhelyükön 50%-os kedvezményben.
  • Kubu86
    #14651
    Köszi hogy lecsekkoltad. :)

    Na srácok lenne itt akkor egy olyan lehetőség hogy emailcímre lehet trial kódokat igényelni a Nod hoz.
    Sajnos abban nem vagyok biztos hogy ezek a kódok már előre aktiváltak vagy egyedileg aktiválhatók mint a CHIP-nél de úgy tűnik hogy működik. Nos a lényeg hogy megadtok egy tetszőleges nevet emailcímet kiválasztjátok hogy melyik vírusirtóhoz szeretnétek próba licenszt és végül ráklikkeltek a küldés feliratú ikonra mivel Angolul-van a SEND felirat lesz az és emailben megkapjátok az 1-hónapos kódot. Ha esetleg nem működne a kód csak igényeltek egy másikat és kész. Ez nem egy promóció és nem korlátozott időre szól tehát minden hónapban elvileg meg tudjátok újítani a licenszt. Ezt egyenlőre csak teszt jelleggel teszem közzé de ha pár hónap után is működni fog a dolog akkor álandó posztot kap a fórumon. Ha lehet minél többen próbáljátok ki és ha megkérhetlek benneteket egy visszajelzés is jöhet hogy működik e avagy sem!

    Itt tudjátok igényelni a licensz kódot: Nod licensz igénylése emailcímre!

    Az oldalon több előre aktivált kód is található ennek használatát nem javaslom de rátok bízom a döntést!
    Ha menet közben kiderül majd a visszajelzés alapján hogy aktiválás után érvénytelenítették valamelyik kódot akkor ezt a megoldást nem fogom erőltetni mert úgy semmi értelme ha bármikor blokkolhatnak egy licenszt!

    Ja és végezetül még annyit hozzáfűznék hogy ennek a témának semmi köze a CHIP magazinhoz tehát nem a magazin promó kódjait igénylitek hanem ez egy külföldi weboldal kimondottan Dod kódokra specializálódva.

    Ezzel a posztal csak azoknak szeretnék segíteni akik nem szeretnének megválni a Nod-tól és persze azért is hogy ne keljen fizetni a kódokért azoknak akik nem engedhetik meg maguknak.! :)

    Tehát akkor várom majd a visszajelzéseket remélem ez a módszer beválik hoszzútávon.

    Üdv.: Kubu

  • szozo75
    #14650
    A 7UBG kezdetű működik. Köszi.
  • Kubu86
    #14649
    Ha megkérhetnélek benneteket valaki tesztelné hogy működnek e a kódok?

    ESET NOD32 Smart Security
    Username: TRIAL-0266222579
    Password: p8247d34tk
    Key: 7UBG-XV9T-XXXF-G483-4MMJ
    Valid: 12-05-2020

    ESET NOD32 Smart Security
    Username: TRIAL-0266223526
    Password: e3dv4m2u7s
    Key: 53JB-X3S8-984W-RK55-JRAB
    Valid: 12-05-2020

  • Kubu86
    #14648
    Ha megbízható helyről szeretnétek vásárolni és baráti áron akkor ajánlom figyelmetekbe a következő eladót: Vírusirtók vásárlása
  • Alex2
    #14647
    Ebay-en található kulcsokról van valakinek tapasztalata? Töredék árért értékesítik őket.
  • bajgunar
    #14646
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    4k-ért van Kaspersky Internet Sec kódom. 1pc 1év, 7k 2pc 1év. Ha vkit érdekel...
  • piamania
    #14645
    Én is köszönöm szépen az elmúlt évek önzetlen segítségét a kódok terén. Úgy döntöttem,hogy meg fogom venni a licenszet, van nyugdíjas is és diák is a családban,így az 50%-os kedvezmény elég jónak tűnik,havi 360 forintra jön ki 3 évre.
  • Kubu86
    #14644
    Nem rég raktam ki egy linket ( Vírusirtó Programok Tesztje 2018-2020) ott megtalálod a listában Microsoft címszó alatt.
  • ntex
    #14643
    Ez a Windows 10-es Defender mennyire megbízható? Van olyan jó mint a NOD32? Ha lejár a license én is kénytelen leszek elhagyni :\
  • Kubu86
    #14642
    Szerintem a lista alapján egyértelmű a választás. Véleményem szerint nem az számít hogy hogyan néz ki a kezelőfelület egy adott vírusirtónak hanem hogy mennyire hatékony. A kezelőfelületet ha havonta egyszer megnyitom sokat mondok ha jól be van állítva az igényednek megfelelően nem igazán fogod nézegetni én már évek óta Kasperskyt használok nálam ez bevált és a tesztek is magukért beszélnek!

    Hidd el nekem hogy pár hét és simán megszokod aztán meg már teljesen természetes lesz.
  • bajgunar
    #14641
    Kaspersky jobb a lista alapján. De a vásárlás miatt, meg az eddigi Eset melletti voks miatt, melyik lenne a jobb választás?
    Árát nem nézem, nem az ára az érdekes. Venni kell kulcsot, hát venni kell...
    Megszoktam már Eset-et. De így, hogy beszívattak minket... Akkor már vásárolok.
    Táblázat alapján Kaspy jobb. De Eset-et már ismerem, megszoktam. (ikonja is jobban tetszik :P , meg a képek alapján látott kaspy kezelőfelülete se jön be annyira). De ha jobbnak titulálják...
    Melyik érdemes akkor megvenni?
  • Kubu86
    #14640
    Sziasztok!

    Ha esetleg valaki vásárláson gondolkodik annak ajánlom figyelmébe ezt az oldalt mielőtt bármien vírusirtó programot megvásárolna: Vírusirtó Programok Tesztje 2018-2020

    Ez a weboldal vírusirtó programok elemzésével foglalkozik.
  • perelli
    #14639
    Kemény, de az utolsó kommentek közül Wreck86, moonster, tompka emlékeim szerint akkor is itt volt. Még ha probléma volt, kellett fórumozni. Emlékszem, 2009-ben elején ezért regeltem. Talán az új, 4-es verzió nem akar működni rendesen.
  • perelli
    #14638
    Hát gyerekek, a helyzet nekem is nagyon fura. 2007 decembere óta használtam az ESET-et. Pontosabban legelőször NOD-ot, de aztán hamarosan váltottam ESS-re. Kb. fél évvel később kezdtem el használni a magazinos kódokat. Az első pár év után már azt se vettem észre, hogy a gépen van. Havonta beütöttem a kódot, és ennyi. Sosem volt semmi problémám.

    Köszönöm mindenki munkáját!

    Nota bene, fura, hogy kötődik az ember egy szoftverhez. :D

    Felraktam a G-Datát, de már az ikon miatt más. Lehet MS saját megoldásai lesznek. Vagy megveszem ESET-et, megérdemlik.
  • gabo91
    #14637
    G-Data esetén nektek működik a tűzfal? Azt írja, a Biztonsági központ fülnél hogy "normál biztonságos" ki van pipálva, viszont a tűzfal fülre nem enged át. Beállításoknál ha a tűzfal beállításaira mennék azt írja a "tűzfal modul nem tölthető be"
    nem tartalmazza a ez a licenc?
  • gabo91
    #14636
    köszi,

    (elsőre nekem sem fogadta el telepítést követően. Kell a gép újraindítása, ezt követően már elfogadja)
  • Alex2
    #14635
    Sziasztok, tudom nem ide tartozik, megvettem a dimag.hu-ról a digitális Chip magazint+dvd, ez volt odaírva. Meg is kaptam az újságot de a dvd kód nincs ott. Direkt ezért vettem meg hogy tudjam aktiválni a vírusirtót.Valaki esetleg vásárolt már ott Chip magazint?
  • dimo1111
    #14634
    G-data öregecske gépeket megrottyantja,erös gepen szepen fut.Régi pc-men tojást lehetett volna főzni,gdata le eset vissza,csak lesz hozzá valami kokany licenc...
  • moonster
    #14633
    Próbáld ki a G-Data Intenet security-t. Azt gondolom, hogy most talán ez a legjobb ingyenes választás.
  • TYÜTYI2006
    #14632
    Szia!
    Köszönöm a sok éves munkádat, 2008 9 óta használtam a kódokat. Most 30 adikáig jó a legutóbbi, nem tudom mi lesz utána. Az internet security kódja is megszűnt a korábbi formában? A gond hogy full egyedül élek, és minimálbérből megélni sem tudok, így magazint venni sem.
  • Kubu86
    #14631
    Rengeteg pozitív visszajelzést kaptam az utóbbi pár napban ezért szeretnék nektek köszönetet mondani és büszkeséggel tölt el hogy segíthetek mindazoknak akik nem tehetik meg hogy redszeresen megvásároljáj az itt közétett kódokat.

    Üdv.: Kubu
  • Wreck86
    #14630
    Kedves Kubu86 és kódmegosztók!

    Többünk nevében is szeretném megköszönni, akik hosszú időre visszanyúlva használják a kódjaitokat Eset Nod32 IS terén.
    A megadott kódok tökéletesen működtek, soha nem volt gond velük!
    Köszönjük a munkáitokat! :)

    Viszont véleményt is szeretnék kérni a G-Data IS progiról.
    Mennyire lehet átállni rá?

    Köszi,
    M.
  • Nferike54
    #14629
    A defender átadja a valós idejű vírusvédelmet az esetnek! A rendszeres víruskeresési funkcióját viszont be lehet kapcsolni! Szerintem a kettő nem ugyanaz!!
  • Kubu86
    #14628
    Milyen kódot szeretnél pontosan?
    Minden friss kód a fórumon megtalálható!
  • hangacsi
    #14627
    Vegyél egyet és utána eldöntöd. Ha csak az Eset miatt vennéd meg, akkor esetleg érdemes lehet elgondolkodni a Pc Guru támogatásán is. Jelenleg 1000ft-al lehet őket támogatni és cserébe kapsz 1 hónapos Eset kódot.
  • lajko78
    #14626
    Szia! Kérhetek kódot? köszönöm
  • tompka
    #14625
    Én is Köszönöm az elmúlt éveket! :)
    Azt hiszem itt az ideje, hogy megvegyem az Internet Security-t 1évre. :)
  • gergely1991
    #14624
    Két valós-védelmet egyszerre alkalmazni SZIGORÚAN TILOS!
    Utoljára szerkesztette: gergely1991, 2020.04.04. 22:38:53
  • stormEAgle #14623
    Igen én is rendszergazda vagyok immáron lassacskán 15 éve (még ennyi év után sem tartom magam szakinak, hisz mindennap tanul az ember), de ilyenekkel dolgozom nap mint nap (főként Linux rendszerekkel), úgyhogy nyugika engem sem kell kioktatni, úgy fest patt helyzet van, fölösleges ezen vitatkozni, nem kapcsol le a defender.
    Utoljára szerkesztette: stormEAgle, 2020.04.04. 21:47:40