15640
  • WinT
    #14740
    Úgy sejtem ennek az orosz oldalnak a .hu-ra végződő e-mailekkel van problémája. Olyan címre aminek a végéből nem derül ki, hogy melyik országban van pikk-pakk megérkezik a levél. Csak tipp!
  • Tobikunta
    #14739
    Szia Kubu! Köszönöm szépen, az orosz oldal jól működik! Gmail-es postafiókot érdemes használni.
  • helokkittyball
    #14738
    Sziasztok! Lehet úgy venni 2 licenset hogy 2 külön városban lévő gépre veszem?
  • HJ
    #14737
    Nem tisztem megvédeni az ESET magyarországi forgalmazóját, de legyünk már őszinték: amíg lehetett akkor igencsak sokan inkább az újság kódos megoldást használták vásárlás helyett ami nem sok bevételt generált a cégnek... A magyar céget is fenn kell tartani valamiből és az a "valami" esélyes, hogy az árbevétel. Tehát ha kevés a licenc eladás, akkor nem tudják olcsóbban adni. De ha valaki így is drágának találja, azért könnyen talál kiskaput a diák vagy nyugdíjas kedvezményekkel. A német árakkal nem sok értelme van összehasonlítani, hiszen az ÁFA is jelentősen eltérő (19% vs 27%).
  • elektrorudi
    #14736
    Szervusztok!
    Csak azért regisztráltam, hogy megköszönjem Kubu86 önzetlen segítségét.
    Az ingyenes NOD kód megszűnése után, kínomban, feltettem egy Kaspersky 32 napos próbát, mert nagyon jó áron van, különösen az ESET-hez képest. A szándékom az volt, hogy utána azt veszem meg. A hatékonyságát nem tudom mérni, de ez az újonnan feltett 3 hónapos NOD nem talált utána semmi virnyót a gépeken. Ugyanis 5 nap után letöröltem Kaspersky-t, és felraktam ezt a Kubu86 által közzétett 3 hónapos próbát helyette. Még mindig határozatlan vagyok, hogyha minden kötél szakad, akkor Kaspersky internet security vagy ESET alap (antivírus)? Igazából a bank és mobil védelemre nincs szükségem, a sajátságos felhasználás miatt. Eddig is elvoltam a sima antivirussal.
    Viszont tompka felvetésére nyomán megjegyezném, hogy pl. Németországban is kb. fele annyiért adják a NOD -ot, mint Magyarországon! Ez a kedves jó szolgáltató itt is annyira húzza le a magyar embereket, amennyire csak tudja (vagy még jobban). Talán ott is érdemes lenne megkérdezni, hogy vajon csak a német embernek jár az az ár vagy az ilyen magunkfajta is hozzájuthat, ha Németországból veszi?
    Azért gondolom, hogy talán más az elbírálás, mert Németország ugye uniós, Oroszország meg nem. A tévedés jogát fenntartom. :-)
  • tompka
    #14735
    Meg is érkezett a válasz. Sajnos csak Oroszországban tudnám használni a licencet. :(
  • tompka
    #14734
    Rendben köszönöm!
    Na bocsi, hogy többször is elküldtem csak éjjel nem működött a fórum és hiába töltöttem újra az oldalt nem mutatta, hogy elküldtem volna... bocsi
  • HJ
    #14733
    Szerintem küldj nekik egy mailt és kérdezd meg benne. Ők hivatalos forgalmazók, nem egy sufni oldal. Ha azt válaszolják, hogy nincs ország korlátozás a licencben IP alapján akkor szerintem ugyanolyan legális a használata mint ha a magyar forgalmazónál vetted volna. Mielőtt megveszed tényleg érdemes erre konkrétan rákérdezni, mert bár a 3 hónapos promóciós kód működik, a vásárolt kódra nem biztos hogy ezek a területi könnyítések is érvényesek.HA nem vagy jó angolból akkor sincs probléma, egy google translates megoldás is bőven megfelel. Meg fogják érteni mire gondolsz :)
  • creativehun
    #14732
    Szevasztok.

    Kedves Kubu!
    Köszönöm a tippet!
    Az orosz oldal remekül működött 07.26-ig érvényes a kapott kód!
    Köszönettel: creativehun
  • tompka
    #14732
    Köszi!
    Az orosz oldalon vásárolt licensz kódot itthon teljesen legálisan tudom használni?
  • tompka
    #14732
    Köszi!
    Ezen az orosz ESET oldalon vásárolt kuponos 1év/3eszköz licensz kódot én mint magyar ember legálisan tudnám használni? Az 1év/3eszköz 7040Ft-ért igen jó ár.
  • tompka
    #14732
    Köszi az linket!
    A 3hónapos kódról szóló emailben van egy kupon is amivel 1592rubel lenne 1év/3eszköz ami 7040Ft-ot jelent. Szerinted teljesen megbízható oldal és én mint magyar ember legálisan használhatnám az orosz ESET oldalon megvásárolt licenszet?
  • finn11
    #14731
    Nagyon szépen köszönöm a segítséget Kubu! :D :D
  • Karamellokri
    #14730
    Kubu álltal linkelt teszt alapján érdemesebb kasperskyt vagy esetet használni.
  • Taki001
    #14729
    Nagyon szépen KÖSZÖNÖM !
  • ZaD
    #14728
    Szia! Megoszlanak a vélemények, így az egyénre van bízva hogy dönt. Személy szerint mellőzőm a használatát. Ellenben a Eset termékei mintha a gépen sem lennének, szépen végzik a feladatukat, a háttérben.
  • CroftManor
    #14727
    Sziasztok
    Az igaz, hogy ha win 10 van a gépen, akkor elegendő a windows defender? Ergo az Eset Internet security fölösleges lenne?
  • VkV
    #14726
    Üdv
    Én kipróbáltam az orosz oldalt. 2 email (gmail) címből csak az egyikre küldött kódot, de azt sem fogadta el a nod32 IS, pedig IS kódot küldött.
    Ez a másik lehetőség (diák-tanár) milyen fájl feltöltését kéri?
    Köszi
  • Kubu86
    #14725
    Már sajnos nincs meg!
  • Kami
    #14724
    Én szeretném elkérni.
    Köszi ha nem késtem le róla. :)
  • ZaD
    #14723
    Szia! A kódot célszerű akkor kérni és aktiválni, amikor az előzőnek közeleg a lejárata, így folyamatos a védelem, kevesebb utánajárással jár. Az pedig, hogy bezsebeljünk kódokat számtalan e-mail címmel, felesleges, mert egy - két nappal tolódik ki a lejárati idő. Egy ugyanaz licenc 3 gépen egyszerre használható. Ha ennél több gép van az háztartásban két e-mail címmel 6 darab gépet lehet vírusvédelemmel ellátni.
  • Kubu86
    #14722
    Nem!
  • hodila
    #14721
    Sziasztok !
    BIztos hülye kérdés, de ha most az orosz oldalról kérünk két három kódot e-mail cimekre, azt bármikor lehet aktiválni?
    Pl: ha az egyik lejár juniusba, utána a most lekért kóddal onnantól aktiválni a másikkal megint és igy tovább, mert igy akkor egy évig is ki lehetne húzni !?
    Szerintetek ?
    Utoljára szerkesztette: hodila, 2020.04.23. 14:29:19
  • Kubu86
    #14720
    Közben lett még egy felesleges 3 Hónapos kódom ha esetleg kell valakinek dobjon egy privát üzit és átküldöm!
  • Kubu86
    #14719
    Hali!

    Igényeltem neked kódot és átküldtem privátban, de egyébként van másik lehetőség is egy régebbi posztomban megtalálod ha lentebb görgetsz. Viszont annyi hogy az csak 1 hónapos megoldás és ez nem korlátozott ideig szól mint az Orosz de simán jobb minta semmi. :)
    Utoljára szerkesztette: Kubu86, 2020.04.23. 13:38:23
  • ZaD
    #14718
    Nincs trükkje, megbízhatóan működik, másodpercek eltelte alatt jön a kód. Annyi újítást vezettek be, nem vagyok robot négyzetet kipipálva meg kell jelölni az aktuális képen a megnevezést. Esetemben a gyalogos átkelőhelyet.
  • 7Ember
    #14717
    Három különböző email-címmel is próbáltam az orosz nyelvű oldalt, de nem jött semmi válasz. Van valami trükkje, vagy bezárt a bazár?
  • ZaD
    #14716
    Bízom benne hatásos lesz, és tartós. A biztonság kedvéért bebiztosítottam magam. :)
  • ntex
    #14715
    Azért várjuk ki a végét, hogy ez az orosz oldal 3 hónap múlva is adni fog kódot újra? ;)
  • ZaD
    #14714
    Ha gondolod igen. Elégedett vagyok a termékkel, annyi változást eszközöltem Eset Nod32 helyett Internet Security-re váltottam.
  • Implacabile
    #14713
    Az orosz oldal azonnal küldte a kódot, (ha gmailos postafiókra kéred, akkor a promóciók között kell keresni).

    Köszi Kubu, nagy vagy (mint mindig)!

  • Karamellokri
    #14712
    Akkor érdemes visszaváltani kasperskyről eset-re?
  • halmost
    #14711
    Nagyon köszönöm az orosz oldal linkjét. Hibátlan a beérkezett (és a Gmail SPAM mappjájából kihalászott) kód.
  • ZaD
    #14710
    Szívesen. Próbaképp kértem kódot, 21/07/2020-ig érvényes. Emellett, 3 gépen használható egyszerre ugyanaz a licenc. Igen így van, ha továbbiakban is elérhető lesz a weboldal, akkor gond nélkül igényelhetünk. Bízzunk benne sokáig hatásos lesz ez a megoldás. Köszönet Kubu86-nak a webhely közzétételéért.
  • Attis971
    #14709
    Köszi, végül is van gmail fiók de sose használom de arra megkértem jött is.

    Ha jól értelmezem július végén ugyan így lehet kérni majd?
  • hangacsi
    #14708
    Én freemail-esre kértem, és mire beléptem meg is jött. Egy próbát biztosan megér egy gmail-es fiók is.
  • ZaD
    #14707
    Lehetőségként kérd gmail-es fiókra, oda másodpercek alatt megérkezik a kért kód. Ez számomra az utóbbi időben a legkorrektebb, leggyorsabb levelező rendszer.
  • Attis971
    #14706
    Nem vagyok egy PC guru de azért ekkora madár se, megnéztem ott is semmi még most sem, de nem gmail-es fiók amire kértem

    Utoljára szerkesztette: Attis971, 2020.04.21. 16:17:56
  • ZaD
    #14705
    Gmail postafiók esetében az orosz oldalon kapott kódot, a promóció levelek közt kell keresni.
    Utoljára szerkesztette: ZaD, 2020.04.21. 15:44:01
  • geris197
    #14704
    Esetleg a Spam mappában nézd meg, nekem oda jött orosz oldalról.