15640
  • kl24h
    #10107
    Én azt ajánlom, hogy egy védelmi szoftvert használj, és akkor az legyen az ESS. Lehet nem akadnak össze, de nagyon lassítják a gépet és detektáláskor meg valós időben való védelemkor sokat használják a HDD, memóriát, stb.
    Ha mégis akarsz valamit feltenni az ESS mellé, akkor egy olyan legyen, aminek nincs valós idejű védelme, pl. Malwarebytes Antimalware Free, Spybot Search and Destroy (TeaTimer nélkül) és még vannak.
  • Airbus A380
    #10106
    Sziasztok. az ESS mellett ugye nem baj ha használom a spyware terminátor aktív védelmét is? Gondolom mivel nem ugyan az a két program feladata nem akadnak össze , de jobb a biztonság alapon inkább megkérdezem.
  • moonster
    #10105
    Regisztrálj magadnak és az tuti jó lesz. Kattints a fejlécben a CH1P -re és utána a hozzászólásban lévő kódot másold a regisztrációnál lévő linket megnyitva a kód mezőbe. A többit meg töltsd ki a saját adataiddal. Egy percen belül kapsz egy tuti jó usernév - jelszó párost.
  • dawid182
    #10104
    adjatok már usernamet meg passwordot! ami jó persze....
  • zileut
    #10103
    Alapból így állítottam be.
    Megpróbáltam újra telepíteni, de sajnos az sem segített.
  • balcsida
    #10102
    Rendben.
  • moonster
    #10101
    Nem gondolom, h bárki szívesen adná ilyen listához az e-mail címét. Nem kell magyaráznom a nem kívánt reklámleveket és a hasonlókat.
  • balcsida
    #10100
    Nem egy ilyen projekthez keresem az embereket. Semmi köze a frissítő szerverhez, viszont ugyanúgy az "élet" megkönnyítése a célom. Nem értem mi a problémád, én is a segítségeteket kérem.
    Konkrétan egy olyan oldalt akarok létrehozni, amihez egyszer kell csak beírni az e-mail címet, majd utána automatikusan mindig újraküldené a jelszót.
    Ha tényleg nem szeretnétek, hogy ilyen jellegű dolgokat itt közé tegyek, akkor elnézéseteket kérem, és egy hátrasasszéval elvonulok. Én kérek elnézést.
  • Arkon
    #10099
  • moonster
    #10098
    Balcsida!
    Kezdem elveszteni a türelmem. Van képed itt vadászni emberre olyan projecthez, amiben egy hete majdnem megütötted a bokádat. Ez a fórum jó szándékú, egymást ÖNZETLENÜL SEGÍTŐ tagokból áll.
    Ha még egy hasonló hozzászólást produkálsz, akkor kénytelen leszek a kitiltásodat kérni.
  • Shortstop
    #10097
    Mikor megvettem akkor kapott egy teljes formázást és úgy lett rá telepítve az xp. HDSentinel meg azt írja hogy minden rendben van vele.
    Ha mégis formázásra kerül a winyó akkor mind a két particiót célszerű lenne törölni vagy elég azt amin az op.rendszer van?
  • balcsida
    #10096
    A következő projektemhez keresek olyan embert, aki havonta egyszer vállalná, hogy beírja az újságkódot a megadott adminisztrációs felületen!
    Jelentkezni privátban lehet.
    A segítséget előre is köszönöm!
  • moonster
    #10095
    Nem szoktam figyelni a licensz lejáratát, csak a systray ikonját. Ha zöld, akkor minden rendben, ha sárga, akkor kattintok, h wazzup. Általában nemsokára lejár, vagy a frissítéssel van gond, vagy oprendszer frissítés hibádzik. Ha piros, akkor gubancos.
  • Ironman2
    #10094
    Na,nekem megjelent a licensz határidő.DDD Majdnem 1 napra rá
  • Athem
    #10093
    Nos az MBR mint olvashattad a rendszer indításához szükséges fájl, ha fertőzött nagy eséllyel a géped illetve a winyo látja kárát.Érdemes egy teljes formázást ejteni a winyon(nem gyors).Ha a probléma akkor is fenn áll akkor hd sentinelt eressz rá lehet gyárilag hibás a winyód.
  • husiego
    #10092
    Én ezt úgy orvosoltam, hogy az Eszközök/Feladatütemező alatt csak a Rendszeres automatikus frissítést engedélyeztem a többi elől kivettem a pipát.
    Az automatikusan futtatott fájlok ellenőrzése tart sokáig.
  • Shortstop
    #10091
    Sziasztok!

    Fél éve vettem egy HDD-t és miután felraktam rá az XP-t a nod MBR sector hibát írt ki de nem tudtam vele csinálni semmit mivel csak no action lehetőséget ajánlott fel. Kerestem a fórumban hogy miért volt ez, viszont nem foglalkoztam vele. Történt két napja hogy a gép (gyanítom hogy a HDD amit vettem) látványosan lassult, azonban a NOD már nem dobál MBR-es hibát fel. Lehet összefüggésben a két dolog?
  • zileut
    #10090
    A számítógép bekapcsolásakor a nod32 CPU használata felmegy 90%-ra kb 1,5 percig és ilyenkor szinte semmit sem tudok csinálnia gépen.
    Tudna vki segíteni?

    Ui.: Win XP SP3 op. rendsz-em van és NOD32 4.2.64.12-t használok.
  • husiego
    #10089
    Ok, akkor ez a dolog el van felejtve.
    De kérdés, ha ide belinkelem, ahogy eddig, abból nem lehet baj?
  • Arkon
    #10088
    Inkább tedd felejtősre ezt a dolgot.
    Kicsit off leszek ezért a spoiler.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Napokban szemtanúja voltam egy (csak ide haza új még) szoftver tesztelésének. Ez a következőt tudta. (többek között)
    Ugye a Proxy szervereknél a legtöbbje csak addig jegyzi meg a felkapcsolódó gép IP címét, amíg tart a kapcsolat a sz.gép és a proxy között. Nem kötelezi az IP cím tárolására semmi nemzetközi szabály egyébként a proxy szerverek üzemeltetőit. Ha lekapcsolódtál a proxyról akkor a szerver törli a cím adatokat és visszakövethetetlen a keresett gép címe. Éppen ebben van/lenne a proxy előnye. A próba alatt un. láncolt proxy szervereket használtak. Az első csak addig jegyezte meg az adott gép IP címét amíg meg nem történt a következőhöz való kapcsolódás. Öt proxy volt láncba kapcsolva. Elvileg így csak az utolsó proxy szerver tárolt IP címet és az is csak az előtte lévő proxy címét, nem pedig az alany gép IP-jét. Tehát anonim volt a kapcsolat. (eddig) Nos ez az eredetileg titkos szolgálatoknak kifejlesztett szoftver alig fél perc alatt, miután lekapcsolódott az alany számítógép a proxyról, visszakövette a proxy címeket, és szépen megtalálta a kiinduló gép IP-jét is. Már nem meglévő kapcsolat ellenére! Ilyen egyszerű ez már manapság, csak a megfelelő szoftver kell hozzá. Hát ezért javasoltam, hogy tedd felejtősre ezt a témát, ne keresd a bajt mert ma már sosem lehet tudni...

  • husiego
    #10087
    Gondolod gáz?
    Elvégre csak külső link van/lenne az oldalon, talán ez így nem annyira vészes. Bár a fene tudja...
  • moonster
    #10086
    husiego: Én a helyedben nyugton maradnék pár hónapig.
  • Ironman2
    #10085
    Ok.kösz
  • Alex2
    #10084
    nézd meg majd holnap, akkor már kiszokta írni,legalább is nekem így szokott lenni
    amúgy 07.15-ig jó
  • Ironman2
    #10083
    Használtam ezt a chip-es kódot,megkaptam az e-mailt,beirtam a kódokat,kiüritettem a frissités cachet,frissitettem,de még idáig nem tudta leellenőrizni az érvényességi időt.Miért van ez?
  • Ironman2
    #10082
    Hogyan kell használni ezt az Offline updatet?

    valaki leirná magyarul?
  • husiego
    #10081
    Csináltam egy blog-ot az offline frissítéseknek.
    Ezen a címen érhető el:
    http://essupdate.wordpress.com/
  • MaxM
    #10080
    Köszönöm a kódot!
  • perelli
    #10079
    THX!
  • fondorlatos
    #10078
  • Zsolt01
    #10077
    Köszi.
  • wicked
    #10076
  • moonster
    #10075
  • Narxis
    #10074
  • Gary
    #10073
    CH1P 2011/06

    ebezym
    Regisztráció

    Érvényes: 2011.07.15
  • vg
    #10072
  • fondorlatos
    #10071
  • moonster
    #10070
  • husiego
    #10069
    ESET NOD32 Offline Update 6144 (20110523)

    - Move that folder to the C:\. (You should have "c:\eset_upd")
    - Open up the NOD32 Control Center by clicking on the system tray icon.
    - Open the "Update" screen and click on "Setup"
    - In the "Server" dropdown list, choose the last item which should point to C:\eset_upd.
    - Click OK to close the update setup window.
    - Back at the update screen, click "Update now"

    Letöltés
  • balcsida
    #10068
    Csak úgy mondanám, a DTSH-s évek óta nem frissít, ennek az analógiájára született meg az esetupdate.tk!
    A másik oldal pedig a DTSH-ra irányítja át a látogatót.
    (Egyébként most ellenőriztem, egy kanyi frissítés nincs fent rajtuk)