15640
  • husiego
    #10067
    Firefox is blokkolja. "Bejelentett támadó weboldal!"
  • Narxis
    #10066
    Chrome blokkolja az oldalt, dtsh-sat.
  • zico87
    #10065
    NOD UPDATE SERVERS:
    V 3/4 http://esetupd.dtsh.hu/
    V 2.7 http://eset.wps4.info
  • phare
    #10064
    Sziasztok!

    Nem tudjátok, van-e működő privát update szerver valahol? Csak azért kérdezem, mert ami itt is meg volt említve, az mint tudjátok nem működik és azért valljuk be, ez sokkal kényelmesebb mint az újságos kód, vagy serialokat vadászgatni a neten.

    Köszi.
  • jamekka
    #10063
    Csak nem kapok a mail címemre semmit :S
    Nah mind1 még várok vele ma és ha nem jön mail akkor delete...
  • husiego
    #10062
    ESET NOD32 Offline Update 6140 (20110521)
    Letöltés
  • balcsida
    #10061
    De lehet én is úgy használtam. (Activate full version, és utána free trial beta, asszem)
  • moonster
    #10060
    jamekka, gondolom nincs belőle trial, ezért kell hozza username-password. Örülnénk, ha megosztanád a tapasztalataid a v5-el kapcsolatban.

    Narxis: kösz az offlinet
    Alex2: kösz a kódot
  • jamekka
    #10059
    Sziasztok!

    ESET NOD32 Antivirus 5 Beta van most a gépemen.Gondóltam megsasolom.De nemis frissít csak akkor ha adok pass-t és nevet.Most akkor nem is lehet jelszó nélkül tesztelni?

    Köszi!
  • balcsida
    #10058
    Hoppá, most vettem észre, hogy még elérhető volt egy ideig az offline frissítés oldala. Bocsánat, töröltem, most már 404-et fog visszaadni.
  • wicked
    #10057
  • husiego
    #10056
    Tudom vállalni, ha nem is minden nap. A felváltva megoldás is szimpatikus, nem tudom nbs86 mit szólsz hozzá?
  • Alex2
    #10055
    Gamestar május

    Kód: NUT7EV
    Regisztráció
    Érvényes: 2011.06.30
  • fondorlatos
    #10054
  • Narxis
    #10053
    ESET Smart Security & NOD32 Offline Update - 6133

    - Extract to any folder. You should get a folder called "eset_upd" along with the update files inside.
    - Move that folder to the C:\. (You should have "c:\eset_upd")
    - Open up the NOD32 Control Center by clicking on the system tray icon.
    - Open the "Update" screen and click on "Setup"
    - In the "Server" dropdown list, choose the last item which should point to C:\eset_upd.
    - Click OK to close the update setup window.
    - Back at the update screen, click "Update now"

    Letöltés

    Mirror

    Következőnél magyarul írom le az utasításokat, csak már fáradt vagyok.

  • moonster
    #10052
    Husiego, nbs86 : melyikőtök tolná fel rendszeresen az offline frissítéseket, ha ideje, forrása van?
    Lehet felváltva is, ha úgy könnyebb...
  • balcsida
    #10051
    Nem, mielőtt az első évben 15 ezren használták, majd kihúzták alólam a szervert.
  • moonster
    #10050
    igen...csoda, hogy 2 évig élt, bár szerintem az utóbbi időben növekedhetett meg drasztikusan a felhasználók száma.
    Csak remélem, h nem került a fórum a látótérbe és nem leszünk a következők.
  • vg
    #10049
    várható volt
  • moonster
    #10048
    "So long, and thanks for all the fish"

    Sajnálattal halljuk és tapasztaljuk:


    OFFLINE FRISSÍTÉS KIADÓ
  • balcsida
    #10047
    Közlemény - ESET Update Server (és offline frissítés)

    Az ESET Update Server két év után befejezi működését! Köszönjük mindenkinek a sok bíztatást, a megértést, amikor késett a frissítés, és a sok segítő szándékú hozzászólást, észrevételt!

    Az oldal többet nem fog újraindulni. Nem fogunk serial-t osztogatni, és nem fogunk hasonló oldalakat ajánlani sem.

    Még egyszer köszönjük annak a több mint ötezer embernek, aki napi szinten használta a szervert!

    Egy idézettel búcsúzunk el:

    A legeslegutolsó delfinüzenetet is félreértelmezték az emberek. Azt hitték, hogy meglepően kimunkált, karikán keresztül végrehajtott kettős hátrabukfencet látnak, miközben a delfinek az Egyesült Államok himnuszát is elfütyülik. Az üzenet valójában ez volt: Viszlát, és még egyszer kösz a halakat! Douglas Adams – Galaxis útikalauz stopposoknak
  • Gary
    #10046
    Én úgy szoktam bemásolni a kapott jelszót, hogy előbb a felhasználónév után illesztem be, mert ott látom, hogy nem került-e bele véletlenül egy nem odavaló karakter. Ha rendben van, akkor bemásolom a helyére, a név mögül törlöm és OK.
    Párszor már jártam úgy, hogy SPACE, üres téglalap került a jelszó elé vagy mögé és úgy persze, hogy nem fogadta el, hiába bosszankodtam.
  • darapeti444
    #10045
    Helló én még új vagyok itt.Szeretnék egy kis segítséget kérni.Eset Smarth Security 4.2.40.23 verziót használom.És elég sok online játékon játszok.Csak ha letöltöm hozzá a frissítéseket akkora játékot blokkolja és nem tudok rajta játszani.De ha viszont nem töltöm le a frissítéseket akkor nem fog normálisan működni.Ehhez szeretnék segítséget kérni.Hogy ilyenkor mit kell tenni?És hallottam hogy van ez a PcGuru-s frissítési lehetőség el tudja nekem valaki mondani hogy ez hogy működik?Köszönöm
  • Wreck86
    #10044
    Köszi!
  • moonster
    #10043
    Lehet, h valami régebbit írtál be és már lejárt, vagy csak egyszerűen elrontottad.
    Próbáld meg másolás-beillesztéssel. Ha azzal csinálod, akkor passz.
  • Ironman2
    #10042
    Nekem nem fogadja el azt a felhasználói nevet,és kódot amit küldtek e-mailben.Mi van akkor?
  • Narxis
    #10041
    Ott van a banner alatt, kódok.
  • Ragamofi
    #10040
    Sziasztok!
    Kellene kód Antivírushoz!Valaki irna nekem?:)
  • lally
    #10039
    Igen, szabályozhatod a forgalmat!
    -a jelenlegi legújabb, a 4.2.71.2. verzió esetén, például így:

    1. lépés (balra alul); Válts át "Hozzáértő módra".
    2. Beállítások / Személyi tűzfal (bal középen):
    "Váltás Interaktív Szűrési üzemmódra" kattintással.

    A most, innentől majd fel-felugráló ablakokban, az alsóba tegyél pipát,
    és a célodnak megfelelően Tiltod azt, vagy engedélyezd.
  • Wreck86
    #10038
    Sziasztok!
    Azt kérdezném, hogy eset smart security-nél van e arra lehetőség,hogy egy adott program internetre való kiengedését blokkolja? Jelen estben egy játékot nem akarnék kiengedni netre.

    Köszi!
  • Alex2
    #10037
    azt jelenti hogy fertőzött a fájl
  • moonster
    #10036
    Köcce, de #10022-ben már írták :)
  • barmi
    #10035
    Ez lett a végeredmény
    most akkor mi a f@.. van??? O.o
  • garfield5001
    #10034
    pc guru kód: panas9
  • gergely1991
    #10033
    én a helyedben ezzel még átnézném:)
  • zoszabo
    #10032
    Szia!

    1. Válaszd a "Valós idejű fájlrendszervédelem letiltása"-t.
    2. Eszközök/Karantén/Visszaállítás
    3. Beállítások/Vírus- és kémprogramvédelem Kivételek szerkesztése Hózzáadás
    Itt keresd meg a karanténból visszaállított fájlt.
    4. "Valós idejű fájlrendszervédelem engedélyezése".

  • barmi
    #10031
    kellene nekem ez a fájl ... az update 5-höz, de ahányat megnéztem mind ilyen volt ...
  • moonster
    #10030
    Az ott valóban vírusos...
    TD2 Update5..ne akard kiszedni...szerencsére van hülyeség elleni védelem is az ESS-ben :)
  • barmi
    #10029
    Nem.
  • moonster
    #10028
    Hozzáadás...-nál nem lehet a kivételek közé adni?