15640
  • moonster
    #10511
    roger roger :)
  • Arkon
    #10510
    Na szóval az mostanra már kezd látszani szerintem, hogy a valamivel több mint 2 évvel ezelőtt a szlovák céget otthagyta, néhány vezető szoftver fejlesztő (és a hozzátartozó szellemi háttér még jó pár embere) átment, pontosabban fogalmazva visszament az alapító cégükhöz. (a cseh avast-hoz, aki valamivel több, mint 1 évvel idősebb a cseh "tesónál"). Ott, avast-éknál mostanra igen csak látszik és tapasztalható is a termékeikben, hogy megvan/ott van a szellemi tőke a fejlesztéshez, és hatásosan használják is a tudásukat. NOD (Nemocnica na Okraji Disku = Kórház a Lemez Szélén) meg kezd kicsit vissza szürkülni. Láthatóan hiányozhatnak és nem tudták kellően (még) pótolni a "bátyushoz" eltávozott fejlesztőiket.

  • Narxis
    #10509
    Hihetetlen, csak ebben a topikban csinálja ezt az SG.hu bővítmény, moonster légyszives ezt ne töröld, belinkelem Ability-nek hátha tud valamit csinálni.

    Így most mindig ki kell kapcsolnom ha itt linkelni akarok valamit...
  • Narxis
    #10508
    ESET NOD32 Offline Update 6453 (20110910)

    Leírás:
    - Bontsd ki bármilyen mappába. Egy "eset_upd" nevű mappát kell kapnod benne a frissítésekkel.
    - Helyezd át a C:\ meghajtóra. (Ilyennek kell lennie "c:\eset_upd")
    - Nyisd meg a NOD32 főablakát.
    - Válaszd ki a Frissítés szekciót és klikkelj a Beállításokra.
    - A "Szerverek" közül válaszd ki az utolsót ami C:\eset_upd nevű kell, hogy legyen.
    - Kattints az OK-ra.
    - A Frissítés szekciónál kattints a Frissítésre.

    Kompatibilis minden NOD32 és Smart Security verzióval.

    Letöltés:

    Link1

    Link2
  • supermax
    #10507
    félreértés ne essék ,tényleg nem fikázni akarom a nodot,hiszen több éve használom a szoftverüket ,de ezek valos tények amiket a forum társaimmal észrevételezünk.Sokan nagyon vártunk az uj szoftvert ,de nem ilyen áron.Én spec türelmesen kivárom mig ezeket a hibákat orvosolják .Semmi esetre nem akarok más cég termékét felrakni a gépemre.
  • Narxis
    #10506
    ESET NOD32 Offline Update 6453 (20110910)


    <span class="Apple-style-span" style="color: rgb(0, 0, 0); font-family: arial, verdana, helvetica, sans-serif; font-weight: normal; background-color: rgb(255, 255, 255); font-size: medium; "><a name="pirosvonal"><center><table cellspacing="0" cellpadding="0"><tbody><tr><td><div style="width: 810px; padding-top: 15px; "><div class="msg-text checked" style="background-color: rgb(240, 240, 240); color: rgb(68, 68, 68); margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; padding-top: 3px; padding-right: 3px; padding-bottom: 0px; padding-left: 3px; text-align: left; font-family: arial, verdana, helvetica, sans-serif; font-size: 12px; text-decoration: none; "><span class="maskwindow checked">Leírás:
    - Bontsd ki bármilyen mappába. Egy "eset_upd" nevű mappát kell kapnod benne a frissítésekkel.
    - Helyezd át a C:\ meghajtóra. (Ilyennek kell lennie "c:\eset_upd")
    - Nyisd meg a NOD32 főablakát.
    - Válaszd ki a Frissítés szekciót és klikkelj a Beállításokra.
    - A "Szerverek" közül válaszd ki az utolsót ami C:\eset_upd nevű kell, hogy legyen.
    - Kattints az OK-ra.
    - A Frissítés szekciónál kattints a Frissítésre.

    Kompatibilis minden NOD32 és Smart Security verzióval.

    Letöltés:<span class="maskwindow checked">
    <div class="msg-text checked" style="background-color: rgb(240, 240, 240); color: rgb(68, 68, 68); margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; padding-top: 3px; padding-right: 3px; padding-bottom: 0px; padding-left: 3px; text-align: left; font-family: arial, verdana, helvetica, sans-serif; font-size: 12px; text-decoration: none; ">Link1
    Link2
  • Narxis
    #10505
    Ejnye skacok, nem mondom, hogy nincs igazság abban amit írtok, de írni kell a magyar supportnak. Ők pedig segítenek kideríteni a hiba okát ami ezer + 1 dolog lehet. Elavult driver, régi antivírus maradványok, de akár a Nod-ban is lehet hiba aminek a beazonosításához a Ti segítségetekre is szükség van, hogy minél hamarabb ki tudják javítani.
  • supermax
    #10504
    Egyenlöre jo nagy csalodás az 5 ös nod.Eddig a legnagyobb megelégedéssel hsználtam az elözö verziókat ,de ennél az 5 ös verziónál vannak hiányoságok.Router menübe nem lehet belépni,indokolatlanul dobál fel ablakokat,hogy nem naprakész az operácios rendszer,,jobban fogja gépet mint az elözö verziok.Szoval ma ment vissza a 4.2 es.Kinlodjon vele a szoftver fejlesztő..
  • john00001111
    #10503
    Én le is töröltem, de azért szeretném használni az új verziót.
    Addig 4.2est raktam vissza.
  • Martin82
    #10502
    Nekem is csinálja ezt de már kibaszom!
  • john00001111
    #10501
    Sziasztok!

    Feltelepítettem az új esetet:
    ESET Smart Security 5.0.93.7 x64
    Rendesen működött minden kivéve a tűzfalat.
    Álladóan felugrott ugyanaz az ablak hiába engedélyeztem.
    Tudnátok segíteni?
    Előre is köszi.
  • Modano
    #10500
    Felesleges telepítgetni! 2hét múlva meg lehet frissítenek 5.0.96 ra!Én egy év múlva telepítem ujra, csak annak már a 6-os lesz a verziószáma!:-)
  • gergely1991
    #10499
    Akkor töröld az előzőt és úgy telepítsd az újat.
  • pirobi
    #10498
    sziasztok.
    Olvasom hogy van új verzió ( 5.0.94 )
    A Frissítés részben hiába nyomok rá a frissítésre, nem tölti le és nem telepíti...
  • Narxis
    #10497
    Nagyrészt a szülői felügyeletet javították benne, ha nem használod akkor nem érdemes.
  • vg
    #10496
    Érdemes feltenni a legújabb, 5.0.94 verziót? Jó, nyilván igen, de van benne annyi új dolog, hogy valóban van egyáltalán értelme frissíteni? Nekem tökéletesen megy a legutóbbi 4-es verzió, ezért őszintén szólva nem szívesen nyúlnék hozzá, mert eddig bevált.
  • perelli
    #10495
    Lehet, hogy hülye kérdés, de Sicontact nem tud segíteni?
  • Narxis
    #10494
    Kivételekhez adtam a játékot, de az se segített. Tedd fel a tűzfal nélküli verziót vagy egy másik antivírust. Kaspersky Internet Security 2012-nél pl. nincs problem, rendesen látom a szerverek pingjét.
  • barmi
    #10493
    omg... és akkor semmi megoldás nincs erre a szánalmas anomáliára ? :-(
  • Narxis
    #10492
    Újabbnál is ezt csinálja.
  • Narxis
    #10491
    BF Play4Free-nél is ezt csinálja, közben meg üzeneteket dobál, már nem tudom, hogy pontosan mit de valamilyen támadásnak veszi és ezért blokkolja.
  • bajgunar
    #10490
    Tedd fel az újabb ESS-t, hátha megjavul!
    Am nekem is azt csin BC2-nél, de arra jött mostanában egy patch (asszem 21.én) az javította ezt a hibát.
    Én is feltettem a legújabbat és hibátlanul, gond nélkül fut! Nem írogat svchost izéket.
    Valami van abban az svchost-ban, ami állandóan ki akar menni! Ez nem a nod hibája! Nézd meg valami process elemző progival. Ami belelát az avchost-ba.
  • barmi
    #10489
    Sziasztok!

    Én a smart security 4.2.71.2-t használom és van egy kis gondom vele .
    Ha a battlefield 3 játékot elindítom (ami ugye böngészőből fut)
    akkor nem látom a szerverek aktuális pingjeit (egyszerűen nem írja ki)
    viszont ha kikapcsolom a SS4 tűzfalát akkor minden szerver pingjét
    rendesen kiírja. Hogyan lehetne ezt beállítani hogy ne kelljen
    kikacsolnom a tűzfalat ahoz hogy lássam a pingeket a BF3 battlelog-jában? És még valami! Ez a dolog már a bad company 2 játéknál is így
    volt csak ott minden szervernek 999-es pinget írt ki a szerverkereső.

    Köszi a figyelmet és az esetleges segítséget!
  • john00001111
    #10488
    Sziasztok!

    Fel telepítettem az új esetet:
    ESET Smart Security 5.0.93.7 x64
    Rendesen működött minden kivéve a tűzfalat.
    54szer ugrott fel az svchost.exe hogy kiengedem-e. Ezután meguntam, letöröltem. Van valami ötletetek, hogy miért csinálja?
  • Szuni
    #10487
    Pontosan ezt tettem, ahogy írtam is lentebb..
    Azért nem hagytam szó nélkül, és kaptam egy másik levelet, másik kóddal is az esettől. Nagyon rendesek voltak. A szomszédomnak se járt le pl, de a kollegámnak meg igen így nyilván valami belső nyavalya lehetett. Néhány évente belefér az ilyesmi ;)
  • moonster
    #10486
    Nekem is gurus van és frankón megy! 11.15.
    Válts másikra, van még :)
  • somi0209
    #10485
    Próbáljátok ezeket:

    Username: EAV-51782351
    Password: xace7pnxnj

    Username: EAV-51782352
    Password: bejm6fn6dx

    Username: EAV-51782353
    Password: 5xcc3j2mpd

    Username: EAV-51782354
    Password: f5jh2b2tes

  • iceeman
    #10484
    nekem is gurus van,és nem járt le...de akkor ha neked lejárt,válts át a chip-esre,ennyi :)
  • Szuni
    #10483
    11.15-ig, na kész, nem tudok írni :D
  • Szuni
    #10482
    Guru-t akartam, sorry. Ettől még a lényeg nem változott, le is járt a kód annak ellenére, hogy 11.05-ig van hirdetve.Nem egyedül jártam így, nem véletlenül írtam be, bár valóban hibásan.
  • moonster
    #10481
    kösz az offlinet és töröltem.
  • vg
    #10480
  • Narxis
    #10479
    Rohadt sg.hu bővítmény Chrome alatt bugzik, töröld #10477-et moonster, köszi.

    Frissítést meg ilyet találtam, ez a legfrissebb, nem a szokásos helyről szedtem de megbízható a feltöltő.
  • Narxis
    #10478
    ESET NOD32 Offline Update 6492


    Leírás:
    - Bontsd ki bármilyen mappába. Egy "eset_upd" nevű mappát kell kapnod benne a frissítésekkel.
    - Helyezd át a C:\ meghajtóra. (Ilyennek kell lennie "c:\eset_upd")
    - Nyisd meg a NOD32 főablakát.
    - Válaszd ki a Frissítés szekciót és klikkelj a Beállításokra.
    - A "Szerverek" közül válaszd ki az utolsót ami C:\eset_upd nevű kell, hogy legyen.
    - Kattints az OK-ra.
    - A Frissítés szekciónál kattints a Frissítésre.

    Kompatibilis minden NOD32 és Smart Security verzióval.

    Letöltés:

    Link1

    Link2
  • vg
    #10476
    Offline frissítést tudnátok feltenni? Köszi.
  • moonster
    #10475
    Itt csak 10.15-ig tartó PC Worldos kód van.
    A gurus kód pedig 11.15-ig lesz jó tutira, mert az újságban nem szerepel, h meddig jó, csak az Eset által küldött hivatalos levélben, amit a regisztráció után kapsz.

    3 újság címét említed a hsz-ban. Nem teljesen világos, h mit is akartál írni.
  • Modano
    #10474
    hmm ez valóban fura.
  • Szuni
    #10473
    Egy apró megjegyzés, az a PC World kód, aminek regosztrálása után nov. 15-ig kellett volna érvényesnek lennie (még itt fent is szerepel), a mai napon lejár.. elég érdekse, sztem itt valami hiba volt.. a friss chip magazinosra lecseréltem, csak gondoltam szólok, egyéb fórumokon többen s elezték már, a gurus-t valszeg elnyomtatták (mármint a határidejét).
    Kíváncsi vagyok, az újság hivatalosan mond-e majd valamit.
  • Modano
    #10472
    Nekem is fent van a Cleaner,de mélytisztításhoz a System care az egyik legjobb.Olyan szemetet is kipucol amit másik progi nem.MindenEsetre sok sikert!
  • computerguru
    #10471
    Nem is tudom...nagyjából ismerem azt a progit,én a ccleanert és a windows doktort használom,szerintem elég jól!Az hogy zabálja a memóriát,fene tudja,nálam olyan 20-30%-nál ugrál,nem vettem észre hogy lassúbb lenne,majd meglátom.Azért köszi az infókat!