15640
  • Modano
    #10470
    Privátban küldtem pár infót nézd meg
  • Modano
    #10469
    Figyu!Van két alapprogram ami ingyenes magyar nyelvü és nagyon rendbe rakja a gépedet.Advanced System Care.A másik meg a Revo Uninstaller utobbival gyerekjáték letörölni egy programot a gépről..semmi nem marad a registryben.A system care-kipucol minden ganéjt a gépedről.Ha a tisztítással végeztél,töltsd le az Eset honlapjáról az uj 5-öst.email-cim megadása után kapsz egy 30 napos kódot,ha lejár innen már tudod a folytatást.Szerintem ne telepíts ujra még.Ne add fel!Használtam Avast-ot én is nem rossz de zabálja nekem a memoriát..belassít.Az eset meg ugyebár nem eszik semmit!:)
  • computerguru
    #10468
    Nos sikerült leszednem,úgy csináltam,ahogy a YouTubos videon mutatják,de nekem aktiválás közben hibát jelez,na jólvan,mondom,nem szórakozom vele,kitörlöm a gépből és visszarakom a régebbi nodot,igen ám,de ennek az uj 5-ös verziónak egyszerűen nem volt uninstalja,és hát úgye úgy nehéz törölni,mire végre az Unlockerrel sikerült,ekkor valószinű sérülhetett,ugyanis a régebbi verziómat már nem engedi feltelepiteni,azt irta ki,hogy az eset service szolgáltatás(ekrn) nem telepithető,na jó mondom én ezzel most nem kinlódok,úgy hogy felraktam a legújabb Avastot,az legalább egy évig csöndben van,aztán majd ha újrarakom a gépet,akkor visszatudom rakni a nodot.
  • Modano
    #10467
    Hali!Rengeteg oldalon rajta van ne csináld már! 1-2mb lehet nem több 1 perc alatt lent van!You tube-on is van info.Letöltöd nem csinálsz semmit vele!Automatikusan beállítja magát hogy amint érzékeli a net kapcsolatot a legfrissebb kódokkal ajándékoz meg!
  • computerguru
    #10466
    Már három helyről töltöttem le,de nem tudom kicsomagolni,mert jelszót kér,az meg nincs,jó mi?
  • computerguru
    #10465
    Sajnos nem találok hozzá magyar leirást,hogy hogyan is kell csinálni?Ösze-vissza meg nem akarok kattintgatni!Tulajdonképpen mit is csinál ez?
  • Modano
    #10464
    Hali! Szerintem töltsd le ezt: Tnod user and password finder. Egész jó progi és elfelejtheted a jelszókeresgélést örökre!
  • computerguru
    #10463
    Kipróbáltam,működne is,de egy órán belül kidobta,hogy frissiteni kellene,de kéri a jelszavakat,különben nem frissit,azt hiszem visszarakom a jó öreg bevált 3-as verziót,azzal nem volt semmi gond,de ha van ehez valakinek jelszava,azt megköszönném! A verziószáma:5.0.93.7
  • Narxis
    #10462
    Próbáld ki!
  • computerguru
    #10461
    Oké! De találtam egy ilyent,kiütve:
    ESET NOD32 Antivirus + Fix (Verzió: 5.0.93.7 x86 & x64) de szerintem az én xp-mre nem jó!
  • Narxis
    #10460
    Az újságos kódok használata nem kínlódás.
  • computerguru
    #10459
    Is,de van mikor kiirja,hogy a programmodulok frissitése megtörtént,ezek szerint csak bevált! De te tudod?Nekem szuper,és még kinlódnom sem kell vele!Szia!
  • Narxis
    #10458
    Csak az adatbázist frissíti.
  • computerguru
    #10457
    Mint mondtam,frissit szépen minden nap,ha nem lenne jó,már gondok lennének vele,és jónéhány virust is bekaptam volna,de semmi,na mindegy!
  • Narxis
    #10456
    Elavult Nod-ot használsz, valószínűleg a programmoduljai se frissülnek. Ez nem magánvélemény hanem tény.
  • computerguru
    #10455
    Épppen elnézem,hogy miket kinlódtok a noddal,nem semmi! Én a 3.0650.0-ást használom,ami ki van ütve,sosem jár le,frissit szépen naponta,már évek óta,nekem bevált! Csak magánvélemény!
  • Arkon
    #10454
    Na ez nagyon f@sza! Bár félig-meddig jogos is. (sajnos, de be kell látnunk)
    Egyébként én NIS 2012-őt használok így nem érint személy szerint a dolog.
    De azért a többieket sajnálom, hogy így jártak.

    Csak azért próbáltam kérni mert kicsit unatkoztam.
  • Narxis
    #10453
    Nekem is megjött, de lefogják tiltani ha nem lengyel ip-ről frissít a Nod-od.
  • Arkon
    #10452
    Heló "főnök"!

    Kell egy 90 napos felh.név/jelszó?
    Nekem sikerült igényelnem és megjöttek rendesen a kért adatok.
  • Gary
    #10451
    CH1P 2011/10

    cuabhc

    Regisztráció
    Érvényes: 2011.11.15.
  • Laczyi
    #10450
    Sajnos nekem se sikerült...
    Bocsi, nem gondoltam hogy ilyen körülményes lesz..
  • Narxis
    #10449
    Már le is tiltották amit igényeltem, kb. fél nap alatt. Szemetek, de nincs gond mert visszaraktam az újságos kódot. :)
  • moonster
    #10448
    Mindig felcsillan a szemem, amikor meglátom a 90 napos kódokat, de azután jön a fekete-leves: annyi meló van vele és még soha nem sikerült :)
  • pirobi
    #10447
    Szia.
    Valóban régen dumáltunk,nem tudom már hogy mikor. De ami változott hogy öregebb lettem.
    DE....
    Nem szerettem volna lecserélni a tuti licencet, csak kérdeztem..
  • perelli
    #10446
    Rég dumáltunk, de nem változol! :D Ezeknél a licenceknél egy idő után észreveszik, h nem onnan frissít, ahonnan legális. Érdemes a tuti 60 naposat lecserélni 90-esre, lemondani a supportról?
  • pirobi
    #10445
    szia

    ha valakinek sikerült a licenc regisztrálása az megírhatná hogy sikerült neki
  • Laczyi
    #10444
    90 napos ingyen licenc:
    ESET Smart Security 5 Free 90 days Username and Password
  • vadcitrom
    #10443
    4.2-nél tökéletesen működik.
  • gergely1991
    #10442
    Kiterjesztett heurisztika kivan kapcsolva?Mondjuk a valós védelemnél a önkicsomagolós fájlok kivételével az összes tömörített fájlt kivenném az ellenőrzésből(csak futtatás előtt ellenőrizném kézileg). Esetleg állítsd át a valós-védelem beállításában a "kiterjesztések"-nél jelöld ki a Minden fájl ellenőrzése opciót.
    4.2 verzió is ugyanazt produkálja?
  • Narxis
    #10441
    Akkor írj a magyar képviseletnek.
  • vadcitrom
    #10440
    Frissítettem a drivereket, semmi hatás, ugyanaz a problem.
  • mucike
    #10439
    Köszönöm a kódot!
  • Narxis
    #10438
    Drivereid frissítsd. Videokártya, hálózati kártya stb.
  • vadcitrom
    #10437
    Sziasztok!
    Telepítettem az 5-ös ESS-t. A telepítésnél minden normálisan alakult, de utána újraindítottam. Újraindítás után betölti a Windows7-t de nod-nak csak egy részét, A rendszer belassul. Újratelepítettem a Wint, akkor is ugyanaz.
  • DjDano
    #10436
    Egyáltalán nem röhejes, felesleges állandóan figyelmeztetni, havonta úgyis megnézem, hogy van e frissítés, tehát én még a windows automatikus frissítést is teljesen kikapcsoltam.
  • Zsolt01
    #10435
    Köszönöm!
  • Narxis
    #10434
    Megtámadták a géped és a Nod kivédte. Nem kell aggódnod.
  • vorlon76
    #10433
    Köszönöm a kódot!
  • Balázs 17
    #10432
    hi
    most jött figyelmeztetés, hogy icmp alapú támadás van, ez mi a f?:O
  • wicked
    #10431