15640
  • gergely1991
    #10551
    Csak a valós-védelemnél tegye kivételbe a Malwarebytes mappáját nehogy egymásra riasszanak.
  • Narxis
    #10550
    Nem szabad fent hagyni mert alapvető szabály, hogy tilos 2 vírusirtót használni egyszerre egy gépen! A Malwarebytes-ot viszont nyugodtan fent hagyhatod.
  • mester1987
    #10549
    köszi már jó lett az MBM-el, bár régen is használtam ,csak megfeledkeztem róla...de a PC Tools Internet Security is ajánlom. nagy díjnyertes, azt írják róla, bár a NOD és az MBM mellett nem tudom van értelme fenn hagyni...

    Szerintetek? Tapasztalatok?
  • Narxis
    #10548
    Esetleg ellenőrizheted egy Hitman Pro-val ami egy több vírusmotort tartalmazó kereső. Gyorsan telepíthető és nem kell frissíteni.
  • mester1987
    #10547
    köszi remélem az kijavítja mostmár!
  • Narxis
    #10546
    Malwarebytes Free-t letöltöd, telepíted, frissíted és futtatsz vele egy teljes vizsgálatot.
  • mester1987
    #10545
    próbáltam a PC Tools Internet Security legújabb verzsönjével is,
    mit lehet tenni a hiba kiküszöbölésére, valaki ért hozzá?
  • mester1987
    #10544
    szóval?
  • gergely1991
    #10543
    Akkor foghatta el mikor éppen futott.:D
  • moonster
    #10542
    Thx,
  • mester1987
    #10541
    Sziasztok tud nekem segíteni valaki abban, hogy a műveleti memóriában talál egy módosult Win32/Dorkbot.B nevezetű vírust, azt hogyan töröljem???
    Köszi!!!!
  • fekete0012
    #10540
    eddig minden rendben a noddal
  • Ironman2
    #10539
    Ilyen szar lett az 5-ös? Akkor fel se rakom.
  • pirobi
    #10538
    Frissítettem kb 1 órája. Semmi gond ,változást nem vettem észre
  • pirobi
    #10537
    én is köszönöm
  • Zsolt01
    #10536
    Köszi!
  • Gary
    #10535
    CH1P 2011/11

    prkd9v

    Regisztráció
    Érvényes: 2011.12.15.
  • bajgunar
    #10534
    Nemtudom, de én beidegesedtem az 5.0.93.7-re, feltettem a 5.0.94-et!
    Ebben még nem vettem észre, hogy elkezdi tekerni a procit és lefoglya totál a gépet! Pedig ki van kapcsolva az automatikus keresés, az indításkori keresés, stb.. Mégis egyszercsak elkezdett "keresni" vagy mi, és a gép használhatatlanná vált! Még netezni sem tudtam! A 4-esben nem tapasztaltam ilyen hibát! Remélem ez az 5.94-es nem fog ilyet produkálni különben én is visszarakom a 4-eset! Win Def, + tűzfal, ESS, MalwareBytes Anti.., Nem talál semmi sem vírust! Futtattam a SuperAnti..-t is, az sem talált! Az ESS-t is lefuttattam, totál mély, kb 2 órás keresést, az sem talált semmit.
    Aztán egyszercsak "bekattant" és a gép kifingott! Csak a resi segített!
    Remélem ezt kivették belőle!
  • pirobi
    #10533
    Sziasztok.
    Figyelmeztet a Nod 5.0.93.7 verzió , hogy letölthető a xxx 94.0 verzió.
    Aki telepítette milyennek találja az új verziót ?
  • moonster
    #10532
    Köszönjük
  • davidka003
    #10531
    PC World

    TRAPU8
    Regisztráció
    Érvényes: 2011.11.15
  • Chrisx
    #10530
    Én emiatt raktam vissza a 4eset, mert használhatatlanná vált a gép a lassulás miatt.
  • evika123
    #10529
    köszönöm szépen a válaszod
  • moonster
    #10528
    Ezek a kódok egyaránt jók a 32bites és 64bites ESS és N0D32 AV szoftverekhez. Használd őket bátran.
  • evika123
    #10527
    előre is köszi a választ
  • evika123
    #10526
    sziasztok

    egy kérdésem lenne most vettem egy új laptopot és a win 7 el adták letöltöttem nod 64 bites licenc változatát. A kérdésem hogy az itt lévő kódokkal lehet használni tovább? vagy ennek egész máshol érhető el a frissítési kódja.
    eddig a régen innen kaptam meg ha lejárt
  • bajgunar
    #10525
    Hello!
    Halljátok! Miért csinál olyat a NOD, hogy egyszer csak elkezd "tekerni"!
    Pedig futtattam már full víruskeresést, minden be van kapcsolva, nincs egy vírus sem a gépen! De olyat csinál néha (eddig 3x) hogy a procihasználat 1%-on! Elkezdek játszani (cod4, cod7 legutoljára a Rage-el) és akad a játék! Procihasználat 100%-on! Kilépek járékból, és az ekrn.exe pörög ~50%-on! És nem lehet sehogy se lelőni! Újra kell indítani a gépet, hogy "leálljon"! Ilyenkor mit kezd el vizsgálni? Vagy mi baja van? Pedig megy napokig a gép, elindítok bármit 100x és semmi, aztán benyomok valamit és kiakad, mert leterheli a procit a nod!
    Ötlet?
    Köszi előre is!
    Jah és köszi a kódokat! Nekem is azonnal küldik, és hibátlan!
    Win Def + ESSx64 + MalwareB.AntiM. és hibátlan a gép!
  • Balázs 17
    #10524
    hi
    mostanában azt írja ki, hogy távoli portszkennelés ez mi?:S
  • moonster
    #10523
    Néha még 1 perc sincs. Rányomok az elküld-re, megnyitom a levelezést és már ott csücsül :D Villámgyors, megbízható.
  • iceeman
    #10522
    egyetértek. köszönet mindenkinek,aki ezen az oldalon azért dolgozik,hogy mindig friss kódok legyenek nekünk!!
  • Levander
    #10521
    Sziasztok

    Nem tudom, miért kínlódás a havi egyszeri jelszó kikérés... Nálam 5 perc alatt megjönnek az adatok, beírom és kész. Köszönöm annak, aki minden hónapban beírja a kódot.

    Szép hétvégét
  • Zsolt01
    #10520
    Interaktív szűrési mód:
    Mi a problémád vele? Mindenre csak egyszer kérdez rá! (kivéve, ha ideiglenesen engedélyezed az adott dolgot)
    Ez a mód jó.
  • gabo91
    #10519
    Sziasztok.
    Egy kis segítséget szeretnék kérni. Újra kellett tennem a wint, de nem volt lehetőségem megnézni hogy vannak a tűzfal beállításai eset samrt sec-ben. Most meg olyan gondom van, hogy korlátozza az adatforgalmat. Abból gondolom, hogy ha lemérem a sebességet ilyen 500-600-as pinget kapok. Állítottam rajta interaktív szűrési módra akkor folyton jönnek a kis abalakok hogy engedélyezzem az alkalmazásokat...

    Nektek hogy van, mire van állítva? 4.0.474-es a verziója
  • molnar0921
    #10518
    Jaja mára kiírta szépen az új dátumot :D
  • iceeman
    #10517
    mára már valószinüleg kiirja. kell neki egy kis idö :)
  • vg
    #10516
    kösziköszi
  • molnar0921
    #10515
    Sziasztok
    Feltelepítettem az 5- ös verziót kértem hozzá emailben licencet frissítettem a felh nevet ill jelszót de nem akarja kiírni, hogy meddig érvényes.
    Mi lehet a baj?
    Vagy csak én nem jó helyen keresem? Nem a frissítés menü alatt kellene kiírnia?

    Előre is köszönöm a válaszokat. :)
  • Narxis
    #10514
    ESET OFFLINE UPDATE [02/10/2011]

    Leírás:
    - Bontsd ki bármilyen mappába. Egy "eset_upd" nevű mappát kell kapnod benne a frissítésekkel.
    - Helyezd át a C:\ meghajtóra. (Ilyennek kell lennie "c:\eset_upd")
    - Nyisd meg a NOD32 főablakát.
    - Válaszd ki a Frissítés szekciót és klikkelj a Beállításokra.
    - A "Szerverek" közül válaszd ki az utolsót ami C:\eset_upd nevű kell, hogy legyen.
    - Kattints az OK-ra.
    - A Frissítés szekciónál kattints a Frissítésre.

    Kompatibilis minden NOD32 és Smart Security verzióval.

    Letöltés:

    Link
  • Narxis
    #10513
    Ez sajnos régebbi mint amit korábban töltöttem, sorry skacok, nem gondoltam, hogy egy értelmes, megbízható feltöltő feltölt októberben egy szeptember végi frissítést... Nekem pedig most nincs Nodom egyik gépen se és nem tűnt fel.

    #10506 -os hozzászólást lehet törölni ha bántja a szemetek. Remélhetőleg nem lesz ilyen többet mert javítva lesz az SG addon és én pedig kivételekhez adtam ezt a topikot. :)

    Mindjárt feltöltök egy október 2. frissítést, ennél frissebbet sehol nem találtam.
  • vg
    #10512