15640
  • wicked
    #10634
    Beírhatnád ide is a hibajavítás leírását, mert neked is hasonló gondjaim vannak. ;)
  • vg
    #10633
    Sokan vannak, akik szeretnek ügyeskedni, mert valljuk be, amit leírtál azt egy fogyatékos is meg tudja csinálni.
  • moonster
    #10632
    Ha valaki szeretné megcsinálni, de nem tudja, akkor annak segítséget nyújtunk. Ezt nem okoskodással, hanem problémamegoldással tesszük és nem is minősítjük.
    Szóval, amit írtál, hogy "nem akarsz okoskodni", nos ez nem sikerült.
    Köszönjük a hasznos hozzászólást!
  • Laczyi
    #10631
    Szia. Én is a magazinos kódokat szoktam használni, nincs ezzel semmi baj :)
    A hat hónapos változat is csak egy lehetősség, amit vagy használsz, vagy nem :) Én csak megosztottam ezt a lehetősséget, aki akar él vele.
    Szép napot :)
  • Szuni
    #10630
    Nem akarok senkit megbántani, vagy okoskodni, de tényleg ennyire bonyolult vagy megterhelő havi egyszer bevinni az újságok kódjait, illetve kérni úgymond ilyen módon egy legális hónapos liszenszet? Annak kéne örülni hogy van ilyen lehetőség.. totál fölöslegesnek tartom a trükközést, meg hatvanháromféle módszer próbálgatását, nehogy a havi egyszeri kb egy perces műveletet a legális programhoz meg kelljen csinálni.. egy kisit nevetségesnek érzem, hogy itt az egyszerű működő lehetőség, de van akinek semmi nem jó, csak próbálkozik.. Nekem ez érthetetlen, remélem nem tiportam bele senki lelkivilágába.
  • MrTwister
    #10629
    Köszi mindenkinek!
  • moonster
    #10628
    No de, ha beállítom a NOD-ot is, h proxyn keresztül frissitsen?
    Ekkor már csak a proxy élethosszától függhet.
    Így állítsátok be, mert enélkül egyáltalán nem frissít...
  • Narxis
    #10627
    Le fogják tiltani pár frissítés után.
  • moonster
    #10626
    Itt egy kis segítség, nálam így működött!
    Majd meglátjuk, hogy mennyire működik a frissítés nem UK IP-rol.

    Utána állítsátok vissza.

    A megnyitandó LINK mégegyszer
  • vg
    #10625
    így
  • MrTwister
    #10624
    "Ajánlót angol vagy amerikai proxit használni. " azt hogy lehet?
  • Laczyi
    #10623
    6 hónapos licensz ingyen Ajánlót angol vagy amerikai proxit használni. Nekem megjött a licensz.
    Sok sikert.
  • Vigyorka
    #10622
    Jeleztem a hibát az Eset-nek... A hibát valóban az ESS okozza!!!
    Elküldték a hiba javításának a leírását... :)
  • Vigyorka
    #10621
    ESS 5.0.94 - röl..
    Samsung külső merevlemez csatlakozása után lefagyott a gépem.
    A tesztelés során eltávolítottam az ESS-t és működik a külső merevlemezem (is)..
    Most estem gondba visszategyem az ESS-t.. :(
  • vg
    #10620
    Kösz!
  • Aquir
    #10619
    csak általános stílusban írom kösz mindenkinek általában idejövök és mindig vannak magazin kódok
  • moonster
    #10618
    köszi, várták már!
  • somi0209
    #10617
    abban tud valaki segíteni,hogy film le ill. feltöltésközben ess4 használatával hogyan lehetséges,hogy vírusos lesz a gépem.Talált már vírust úgy,hogy vizsgálat során megtalálta de nem rakta karanténba se nem törölte.Észlelte de nem csinált vele semmit.Ilyen esetben mi van.Használjam az avas-t vagy valami mást????
  • somi0209
    #10616
    szerintem használd a 4-es verziót ez az 5-ös elég gagyesz lett.Nekem újra kellett telepítenem a gépem mikor el akartam távolítani,hogy vissza rakjam a jól bevált 4-es verziót mert le sem tudtam törölni a gépről.
  • MrTwister
    #10615
    Sziasztok! Segítsetek mert végleg beleőszülök! A következő a problémám: frissítettem nemrég az 5.0.94-es ESET Smart Securityra és azóta a Starcraft 2 nem hajlandó beloginolni, míg le nem tiltom a tűzfalat az ESS-ben, ugyanakkor ha újra engedélyezem akkor megy a játék, viszont kilépéskor szénné fagy és csak a feladatkezelővel lőhető ki, viszont ilyenkor egy sc2.exe végleg bentragad a memóriában és előbb utóbb kékhalál a vége! Diablo2 szintén nem tud bejelentkezni a battlenetre míg a tűzfal aktív! Agyam eldobom! Elvileg szépen ki vannak engedve pedig a netre a játékok exe-i; itt néztem: Beállítások/További beállítások/Hálózat/Személyi tűzfal/Szabályok és Zónák/Zóna- és szabályszerk./Beállítások és itt az sc2.exe pl. Szerkesztés: Irány: minkettő; Művelet: engedélyezés! Ennél jobban, hogyan tudom őket kiengedni a netre? Mi a fenét kavar be a tűzfal a starcraft 2-nek és a Diablonak amitől nem tudnak netre menni? Kérlek segítsetek! Ja és Windows 7 64bitem van SP1 és magyar. Mindkét játék eredeti és legújjabb patch stb, ESS is hivatalosan regelve újságkódból! Windows tűzfal természetesen kikapcsolva...
  • nbs86
    #10614
    ESET OFFLINE frissítés:
    3-as, 4-es verzióhoz:
    ess_ena_v30_20111115.zip
    2.7-es verzióhoz:
    nod32_v27_20111115.zip

    2011.11.15.
  • moonster
    #10613
    thx
  • fondorlatos
    #10612
    PC w0rld

    d9phuq
    Regisztráció
    Érvényes: 2011.12.15-ig
  • HJ
    #10611
    Teljesen igazad van! Érdemes több féle programot is kipróbálni és aszerint dönteni kinek mi jön be jobban.
  • Modano
    #10610
    Gratula!:) Igérem kiprobálom,sok jót olvastam róla!De egy ideje a konkurencia szoftverét használom.Jelen pillanatban én böngésző váltásban vagyok,ki kell próbálni mindet amondó vagyok!:)De nem szídom egyiket sem!Akárcsak vírusirtóban,vagy karbantartókban!
  • HJ
    #10609
    A Smart Defrag v2.x magyar fordítását is én csinálom :) Sajnos 1-2 helyen kompromisszumokat kellett hozni, mert nem fér volna ki a szöveg dobozban a magyar fordítás :(
  • Modano
    #10608
    Köszi az infót,és a fordításokat! Várom nagyon! A logout.hu oldalon van egy srác (Goodspeed)aki nagyon sok virusírtót, spyware-keresőt, tüzfalat, tesztel és irásai nagyon jók és "szájbarágósak"! Ajánlom mindenkinek! Ő is irt az iobit e-gyöngyszeméről! Jó csemegézést mindenkinek!:)
  • HJ
    #10607
    November közepén jelenik meg az Advaced System Care 5 végleges verziója is. Most még csak a béta 3 a publikus. Sokkal többet tud mint a 4.x verzió, viszont épp ezért nagyobb odafigyelést igényel majd a használata!!! Ez a progi is tud majd magyarul - pár hete felkértek az IObit-ék a fordításra (4 progijuk magyar fordítását csináltam eddig) és már meg is kapták a nyelvi fájlokat. A tapasztalatom: jó program, könnyű használni - de ész nélkül senki se használja.
  • Modano
    #10606
    Nincs mit!:)Örülök hogy segíthettem!:)A gépünkönkön letöltünk feltöltünk kényes helyeken böngészünk.A registry-ben olyan dolgok gyülnek össze ami hazavágja a gépet egy idő után!Mindenkinek mondom, hogy a számítógépünk igényéli a havi karbantartást!!!Egy megfelelő programmal ami(all-in)Minden benne van, ez gyerek játék!Nekem az Advaced System Care jött be!(magyar nyelvű)De az Ashampoo termékei is nagyon jók erre a célra! A lényeg hogy időnként takarítsunk a gépen!Én az Eset mellett használok még egy kémprogram keresőt és irtót is..(bizos ami biztos alapon)Eset-emben ez a Superantispyware 5-free verziója ami a fura neve ellénére magasan veri a mezőnyt a kártevőfelismerésben!Ha valakinek mégsem jönne ez be akkor ott a konkurencia a Malwarebytes Anti-Malware(free) progi.Mindkettő magyar nyelven tud és gyorsvizsgálatuk 10 perc körüli,ami nem hinném hogy földhöz vágna bárkit is! Üdv
  • Iceclon
    #10605
    Nagyon szépen köszönöm! Segítettek az általad ajánlott programok.
  • Modano
    #10604
    Iceclon! Csak egy tipp: Revo uninstaller progival töröld ki,majd Advanced System Care-t ereszd a gépedre mélyvizsgálattal!Kitakarítja az összes mocskot ami a gépeden van! Újraindítod a gépet,letöltöd az esetet..és örülsz!
  • hilla
    #10603
    Az ESS 4.x-nél a főablakban is, és a Névjegyben is mutatja az érvényességi időt.
  • Narxis
    #10602
    Én most nem találok sajnos, legutóbbi október 10-es. Úgyhogy szabad a gazda, ha valaki tud akkor feltölthetné.
  • vg
    #10601
    Offline frissítést tudna valaki?
  • vorlon76
    #10600
    Sziasztok!
    Köszönöm a CH1P kódot!
  • Iceclon
    #10599
    Bocsánat, az lemaradt, hogy természetesen a gyorsítótár ürítését is próbáltam többször.
  • Iceclon
    #10598
    Sziasztok

    Segítséget szeretnék kérni, mert valamiért nem frissül a NOD.
    2 hónapja szenvedek vele, de semmi változás és már nagyon idegesít... Kértem a 2 hónap alatt már vagy 6-8 kódot, haverom is ellenőrizte mennek azok a kódok amik nálam egyszerűen nem akarnak. (a mostanit is próbáltam)

    "A vírusdefiníciós adatbázis frissítése hibával fejeződött be" üzenetet dobálja ki nekem.

    Nod32 Antivirus v5.0.94.0 (64bit)
    Windows 7 Ultimate (x64) -en.

    Mikor átálltam az ötösre még 1 hónapig ment rendesen. A rákövetkező kódokat nem fogadta már el. Gmailről jegyzettömbe másolom és onnan írom be a passt, hogy véletlenül se legyen semmi láthatatlan karakter stb.

    Uninstall/Install meg volt, nem segített, sőt már aktiválni se tudom a programot, és így még többször ugrál fel az ablak, hogy veszélynek vagyok kitéve. A Win belső tűzfalát is kikapcsoltam, de úgy se megy. Más tűzfal program nincs a gépen ill. router végzi ezt a feladatot (azon nem változott a beállítás évek óta)

    Előre is köszönök bármilyen segítséget
  • Arkon
    #10597
    Hali!
    Sajna ilyen lehetőség nincs(a nodban sem), hogy elrejtsük az IP címünket, de van rá megoldás. Ha azt szeretnéd, hogy ne a Te IP címedet lássák, akkor keresel egy (anonim) proxy szervert, és azon keresztül netezel. Ebben az esetben az ellenállomás a proxy IP címét látja és nem a Tiédet.
  • Wreck86
    #10596
    Sziasztok!
    Olyan kérdésem lenne, hogy noddal (ESET Smart Sec.4.2.67.10) van e olyan opció, hogy az ip címemet teljesen elrejtené?
    Win7-em van.
    Köszi!
  • Henrico
    #10595
    SZiasztok! Nod32 update viewer megoldás az új NOD-hoz is jó?