15640
  • moonster
    #11077
    Elég, ha a topic linkjét elküldöd nekik. Ha narancs lesz az ikon, idejönnek, 5 kattintással kapnak egy "személyes kódot" a postaládájukba.
    Valóban egy vírusirtó-t hackkelni nem a legszerencsésebb dolog.
    A username-password párosokat tartalmazó oldalak sok esetben rejtett, ártó kódokat tartalmaznak, valamint a kinn lévő username-password párosok idővel, általában a lejáratuk előtt sok idővel, a kikerülésük uán pár nappal black-listre kerülnek és nem fognak funkcionálni.

    Tanítsd meg őket használni ezt az oldalt és a kódot, így járnak a legjobban.
  • lally
    #11076
    Köszi, gyors voltál; megelőztél!

    -így is közölve, most már mindenki (sőt, még az újonnan "idetévedők") számára is sokkal "Világosabb" a szitu !(?)
  • moonster
    #11075
    PCGURU 2012/07

    Kód: 1Q184L
    Regisztráció
    Lejárat: 2012.08.01
  • lally
    #11074
    Eléggé "fogós"-kérdést feszegetsz !

    -eléggé, sőt "Qrvára"-pénzéhes világunkban nem olyan sok "dinka-fazont" ismerünk,
    aki temérdek melóval töri majd fel Azt_a_"Baciellenőrt" csak azért,
    hogy mindezt
    minden ellenszolgáltatás nélkül; Közkinccsé is tegye.
    lásd időnként:
    "http://www.virushirado.hu/"

  • f3lhasznaloinev
    #11073
    Köszönöm szépen! Működik!
  • Mr O
    #11072
    Egy teljesen nolmáris kérdést tettem fel kulturált stílusban és meg köszöntem ha valaki reagál.
    Nem tudom miért kell ilyen falmenti stílusban vállaszolni??A fórum célja,h segítsünk is ha a másik kérdez valamit szerintem.Ha nem akarsz nem írsz...
    Ha jól tudom nem ismersz és én sem téged ezért én nem minősítenélek.Ellentétben veled lehet 30 felett már nincs időm mindig a gép elött csücsűlni.Sőt a kód nem is csak nekem lesz, több ismerősnek ajánlottam.Akik nincsenek a fórumon és szintén nem tudnak 1.5 havonta kódok után keresgélni.Ezért kérdeztem mint hossútávó megoldást.
  • Terence007
    #11071
    Itt vannak mindig a legfrissebb kódok az oldalon, kb. ki van nyalva a segged, úgy megvan csinálva a környezet a frissítési regisztrációhoz. Hat darab kattintásba és fél percbe telik az egész művelet 1.5 (azaz másfél) havonta. Ennyit kell csinálnod és teljesen hivatalos frissítés megy a gépedre.


    Érzed már, hogy mennyire értelmetlen és gáz a posztod?
  • fekete0012
    #11070
    köszönjük neked
  • Mr O
    #11069
    Sziasztok!

    Az ilyen free oldalak mennyire megbízhatók?A kód nem jár-e le mondjuk 2 hét után,vírusok ect...

    Promo ESET

    Köszönöm!
  • moonster
    #11068
    Thx:)
  • wicked
    #11067
  • z1980
    #11066
    Köszönöm!
  • farkasbora
    #11065
    Köszönöm !
  • Gary
    #11064
    CH1P 2012/06

    9sq3kd

    Regisztráció
    Érvényes: 2012.07.15

    Ui.: Bocs' a késlekedés miatt, szabadságon voltam :Ð
  • lally
    #11063
    -ajaaa:
    "Minden tesztnek (is!), maga-felé hajlik a Keze ?"!
  • Narxis
    #11062
    Ezen nem teljesített valami jól az ESET. :(
  • z1980
    #11061
    av-teszt 05.2012
  • z1980
    #11060
    av-test 05.2012
  • barmi
    #11059
    köszi a gyors választ ! ; )
  • Jakuza001
    #11058
    Tobb lehetoseg is van

    Tovabbi beallitasok > Halozat > Szemelyi Tuzfal > Szabalyok es Zonak > Zona es Szabalyszerkesztonel a beallitasok gombra tenyerelj ra.
    Ott latni fogod azokat az alkalmazasokat, amik engedelyt kertek mar.

    Fencsikenek.
    Ugyanitt lehet ezeknek a programoknak megadni az adott kommunikaciot a portokon, ha a szerkesztesre klikkel.
  • barmi
    #11057
    Sziasztok ! Hol tudom megtiltani egy konkrét programnak hogy a neten kommunikáljon ? SS 4.0.474.0 -t használok. Köszi !
  • farkasbora
    #11056
    Beállítások>alul>további beállítások>szülői felügyelet>a pipát ki kell venni az integrálás a rendszerbe kockából. (remélem sikerül)Üdv !
  • Frobi
    #11055
    Hali valaki tudja hogyan kell véglegesen letiltani a szülői felügyeletet az eset smart security 5 röl?
    Az a problémám hogy csak 1-2-4 vagy a következő inditásig és ennyi.
    Jelszóval nincsen levédve
    előre is köszönöm a segítséget.
  • Fenrir
    #11054
    Eléggé brutális a Smart Security tűzfala, most fel kellett tennem egy másik dlna szoftvert és automatikus védelemnél ezt is úgy kilövi, hogy a TV-t sem látja a hálózaton :)

    A bajom, hogy ennél már nem tudom, hogy milyen portokat kell kinyitni ezért az a legegyszerűbb ha filmnézés előtt lelövöm a tűzfalat :)
  • lally
    #11053
    Előre ne is deklarálj semmit se.
    Üzemelés közben, ami nagyon ki is akar menni, csak azok közül, és csakis akkor szanálj!
  • lally
    #11052
    Nálam, mintegy 8-10perc alatt zajlott le az:"5.2.9.12."
  • Fenrir
    #11051
    Köszi, most már jó. Az elején lesz gondolom egy kis tökölés amíg minden egyes programot kézileg hozzáadom a listához, de utána már remélem jó lesz.
  • 7alvoo
    #11050
    igen, a torrent kliensnek muszáj szabadon kommunikálnia
  • moonster
    #11049
    A képet a kép beszúrása gombbal tedd ki, nem kell oda az anonym előtag.
  • Lac99
    #11048
    Bocs a flame miatt, mi ez az atom bonyolult rendszer itt?! kép
    Ha most sem jó, feladom...
  • Lac99
    #11047
    A kép meg nem látszódik nálam, tehát link: kép
  • Lac99
    #11046
    Srácok, az 5.2 mennyi idő alatt telepítődik? Délben elindítottam, 5 perc alatt eljutott idáig, azóta semmi:
  • Fenrir
    #11045
    Nekem fut mellette torrent is és az minden egyes kapcsolatra rákérdez, azokat is végig engedjem?
  • 7alvoo
    #11044
    A hálózati védelmi mód legyen megosztott, és "interaktív szűrési üzemmód" -ban rá fog kérdezni a médiaszerveredre és akkor be tudod állítani, hogy kiengedje.
  • Fenrir
    #11043
    Azt nem tudja valaki, hogy Eset Smart Security 5-ben hogyan lehet bizonyos portokat kinyitni vagy egy programot átengedni a tűzfalon?

    Van egy smart tv-m és egy dlna szoftveren keresztül szoktam wifi-vel filmet nézni és ha be van kapcsolva a tűzfal akkor nem jön létre a kapcsolat, amint kikapcsolom megint jó.

    Nem igazán találtam meg a beállításokban azt a helyet ahol ki lehetne engedni ezt a szoftvert a blokkolás alól.
  • 7alvoo
    #11042
    7186
  • #11041
    Az adatbázisra kérnék.
  • lally
    #11040
    -magára a programra, avagy csak(!) egy "Offline" adatbázisra ?
  • #11039
    Sziasztok Nod 32 frissítést szeretnék kérni.
  • 7alvoo
    #11038