15640
  • peti178
    #11117
    Köszönöm!
  • z1980
    #11116
    Köszi
  • MaxM
    #11115
    Köszönöm!
  • Zsolt01
    #11114
    Köszi!
  • Gary
    #11113
    CH1P 2012/07

    h55d94

    Regisztráció
    Érvényes: 2012.08.15
  • fekete0012
    #11112
    szívesen
  • Blekk Síp
    #11111
    Basszus és tényleg, a Facebook Disconnect votl a hibás. Ezer hála!
  • fekete0012
    #11110
    nem a nod hanem valami bövitmény a chrome ban
  • Fenrir
    #11109
    Nálam a Nod és a Chrome szereti egymást, nincs gondom velük, az FB is úgy megy ahogyan kell.
  • Blekk Síp
    #11108
    Facebookon nem igazán akarnak betöltődni Chrome-ban a flash játékok, illetva van amelyik betölt de csak félig, sok elem hiányzik. Forognak kis jelek a hiányzó elemek helyén, mintha töltené, de nem sikerül neki soha.
    Firefoxban hibátlanul működik, de nekem mégis kényelmesebb lenne a Chrome.
    Gondolom a Nod nincs kébékülve a Chrome-al. Tudnátok vmi tanácsot adni?
  • Fenrir
    #11107
    Csak 2, a harmadik a router-ben van. A Windows tűzfalával meg sokat nem lehet csinálni.
  • Jakuza001
    #11106
    Tedd a kivetelek koze a programot es akkor nem fogja blokkolni.
    3 szoftveres tuzfal meg egy gepen egyenesen rossz megkozelites, mert csak problemakat okoznak egymasnak.
  • Fenrir
    #11105
    Tudom, de a netes pályafutásom alatt eddig még ilyenbe sohasem futottam bele, vagyok azért annyira óvatos. Előzöleg is évekig csak a Nod32 volt fent és akkor sem volt gond.
  • Narxis
    #11104
    "Mindegy, végülis harmadik tűzfalnak már tényleg nincs értelme, úgysem járok olyan helyre vagy kattintok olyan linkre ami potenciális veszélyforrás."

    Ezt nem tudhatod, az interneten minden potenciális veszélyforrás!
  • Fenrir
    #11103
    Érdekes a Smart Security tűzfala, konkrétan blokkolta a Samsung Allshare-t, Mass Effect 3 Galaxy at War részét és a Star Wars The Old Republic launcher-ét attól függetlenül, hogy automatikus vagy interaktív üzemmódban van-e vagy ki van-e kapcsolva.

    A Samsung progi csak úgy volt hajlandó felmenni wifi-re, hogy ha előtte a tűzfalat kikapcsoltam mert hiába csináltam neki szabályt interaktív módban, akkor sem ment.

    Most töröltem a Smart Security-t és csak a Nod32 Antivirus-t raktam fel és kapásból működik a ME3 és az SWToR launchere gond nélkül.

    Lehet, hogy én nem tudtam rendesen beállítani, de próbáltam manuálisan csinálni rá szabályt amivel nem ment, aztán automatikusan is, de azzal sem ment. Sajnos úgy tűnik, hogy ez volt számomra az egyetlen megoldás. Mindegy, végülis harmadik tűzfalnak már tényleg nincs értelme, úgysem járok olyan helyre vagy kattintok olyan linkre ami potenciális veszélyforrás.
  • lally
    #11102
    Lett nekem korábban, egy sokkal "cikibb" üzenetem is (-ráadásul, pont éppen az:
    LLF-re való "mélyformázás"i próbálkozásomkor). -valahogy így szólt:

    "Az FAT nem jo forma "
  • Jakuza001
    #11101
    Szerintem meg ne tanacsolj rossz peldakat neki.
    Kikapcsolni a tuzfalat aktiv internet kapcsolatnal = FAIL.
  • vgyuri
    #11100
    További beállítások -> Web és e-mail -> Webhozzáférés... -> URL-címek kezelése -> Ellenőrzésből kizárt... - szerintem itt tudod hozzáadni a szerinted megbízható oldalakat. Egyszerűbb módszer a jobb klikk -> tűzfal ideiglenes kikapcsolása arra a pár másodpercre, amíg megnyitod az oldalt. A torrent letöltésénél már nem lesz gond.

    Ha valamelyik oldal nem tetszik a nod-nak, akkor azt érdemesebb lenne elkerülni. Próbálj bekerülni privát torrent oldalakra.
  • moonster
    #11099
    Nem fogja szerintem, mert másik portot használ, talán.
  • gabo91
    #11098
    Helo.

    Olyan kérdésem lenne, hogy néhány (jó sok) weboldalt letilt az ESET Smart S.
    Főként torrent oldalakról van szó.
    Ilyen szöveget kapok:

    ESET Smart Security figyelmeztetés
    Hozzáférés megtagadva !

    Részletek:


    Leírás:
    Az ESET Smart Security letiltotta a weboldalhoz való hozzáférést.
    A weboldal szerepel az ártó kódokat tartalmazó weboldalak listáján.


    Alapból nem zavar, ha óvatos, viszont van olyan amit meg használnák...
    lehet valahogy kivételnek betenni egy egy oldalt?
    Tiltás akkor jön mikor letölteném a torrent filét. Ha beteszem kivételnek (már ha lehet) és le is töltöm, utána blokkolni fogja utorrent-ben is?
    Valakinek volt már ilyen esete, mit lehetne tenni?

    Köszönöm előre is.
  • Jakuza001
    #11097
    Sajnos meg az adott verzion beluli programfrissiteseket se csinalja meg magatol, tehat az 5.0-rol nem fog 5.2-re frissulni.
  • Nekem
    #11096
    USB-s HDD problémát nem tpasztaltam, de...
    Az 5.2.9-es verzióban is van probléma. Csupán egyetlen gond adódott, hogy amikor TrueCrypt-tel titkosított file-t csatlakoztatok, akkor lefagy a TrueCrypt, és nyomhatom a Reset gombot. 4-es verziónál nincs ilyen. WinXP SP3 alatt.
  • csaba53
    #11095
    Ma de. megjavult a 4.2 verzióm , de valószinű az 5-ös lesz belőle !!
    Köszönöm mindenkinek a segítséget ! csaba53
  • moonster
    #11094
    Xp-n volt csak, úgy tudom a külső hdd gubanc.
  • Narxis
    #11093
    Elvileg meg, legutóbbi programfrissítés elég sok hibajavítást tartalmazott.
  • Zsolt01
    #11092
    #11087

    Ha már javaslód az 5-öst.

    - Megoldották már a külső USB-s HDD fagyási problémáját !?
    ezt azoktól is kérdezem akik 5-öst használnak és külső USB-s HDD-t
  • Fenrir
    #11091
    Az, hogy nem vált az egy dolog, de feldobhatna egy üzenetet, hogy megjelent új verzió és ha akarom akkor itt meg itt letölthetem.

    Millió másik program képes erre, a 4-es verzió miért nem tudta vajon?
  • moonster
    #11090
    Tuti, h nem vált automatikusan 4-ről 5-re.
    Kisebb frissítések lehetnek
  • Fenrir
    #11089
    Egyáltalán frissül a program automatikusan? Mert nálam kb 2 héttel ezelőttig 4-es verzió volt fent és sohasem szólt, hogy van újabb, én meg magamtól nem néztem meg a honlapján.
  • Narxis
    #11088
    Upsz, ez a kérdezőnek szólt volna, bocsi.
  • Narxis
    #11087
    De tanácsos frissíteni az 5-ös verzióra!
  • moonster
    #11086
    Levélből idézek:

    Ezzel a licenccel Ön 1 számítógépen jogosult használni az ESET otthoni felhasználásra szánt termékeinek valamelyikét:
    ESET Smart Security
    ESET NOD32 Antivirus
    ESET Cybersecurity for Mac
    ESET NOD32 Antivirus for Linux Desktop
    A licenc teljes időtartama alatt Ön minden vírusadatbázis- és programfrissítés letöltésére jogosult.


    Jó a 4.2-es verzióhoz is.
  • csaba53
    #11085
    Tisztelettel köszöntök mindenkit !
    Kérdésem : -a PC GURU ( 08.01-ig érvényes) kódja jó a ESS.4.2.40.23 verzióhoz is még ?
    Köszönettel !!
  • wicked
    #11084
  • 7alvoo
    #11083
    Azon a nézőponton is el lehet mélázni, hogy egy részben felhő alapú (ThreatSense) rendszert lehet-e egy aktív bázis nélkűl ill. kizárólag laborra alapozottan fentarthatóan, életszerüen üzemeltetni. A gyártó maga is elismeri, hogy a felhasználókkal való eggyütműködés a hatékonységuk "sarokköve".

    De lássuk, miképp vélekedik erről a cég:

    "A ThreatSense.Net működéséről
    Az elkészült toplista a ThreatSense.Net által gyűjtött adatokra épül. A NOD32 antivírus rendszer nemzetközileg is elismert kiváló teljesítményének egyik sarokköve a proaktív védelmet biztosító ThreatSense technológia, melynek analitikus képességeit hasznosítja a ThreatSense.Net. A korai vírus-előrejelző rendszerként működő megoldás a gyanúsnak ítélt kódokból anonim mintát küld az Eset laboratóriumába, ahol a szakemberek így egyrészt ki tudják dolgozni a kórokozók elleni hatékony védelmet, másrészt hasznos információkat kapnak a kutatók a különböző fertőzések terjedéséről. A NOD32 által védett számítógépeket érő fenyegetésekről naponta 80 millió jelentés érkezik a ThreatSense.Net rendszerbe. Az elemzések eredménye valós időben nyomon követhető a www.virusradar.com címen."
    http://www.eset.hu/node/211
  • Zsolt01
    #11082
    Köszönöm!
  • z1980
    #11081
    Sziasztok! ESS 5.2 nem ad ki hangjelzést újabban. Hol lehet beállítani?
  • Gary
    #11080
    Neked címzem, de másnak is szól. Nincs mögötte semmi, az egész csak szubjektív vélemény tőlem:

    30 éves kor fölött, az ember már ki tudja gazdálkodni egy vírusirtó licenc éves díját. (Tekintsünk el a router mögötti gépek egy kóddal való üzemeltetésétől és a több éves licenckedvezményektől.)
    Ha nincs ideje az embernek, az itt a közölt infók, lehetőségek alapján a másfél havi pár perces procedúrára, az azt jelenti, hogy abban az időben éppen pénzt keres vagy pénzt költ. Ezt nem bontanám tovább, inkább a saját példámat hozom föl:
    Előfizetek egy lapot, ami úgy honorálja a az én pénzemet, hogy korlátok között ugyan, de lehetőséget ad ingyenes vírusvédelemre. Esetemben a lap éves díja ugyan túlmutat a vírusirtó licence éves díján, de egyéb ismeretekkel is gazdagodom, valamint egy csomó színes papír és DVD gazdája is lehetek.

    A #11064 a többiek megelégedését szolgálja. Az utána lévő hozzászólások pedig az enyémet!
  • Mr O
    #11079
    Köszi!Ez érdekelt :)
  • farkasbora
    #11078
    Köszönöm !