15637
  • Narxis
    #11395
    Egy idő után frissít, de valamiért később kerül az automatikus frissítésbe.
  • 7alvoo
    #11394
    HIPS

    Mi értelme a HIPS -nek ha nem készítenek hozzá az ismert és népszerű alkalmazásokhoz szabálylistát. Az volna a természetes ha már egyszer beintegrálták, a felinstallát programokat felismerve letölti a hozzájuk tartozó szabályokat amit az eset laborban a szakik az adott program elemzése során hoztak létre. Nem? Ehelyett széen leírják a manual -ba, hogy csak hozzá értő áljon neki szerkesztgetni a szabályokat, namost ha a tanuló üzemmód be van kapcsolva akkor épp ráeröltetik az end user -re, hogy hips ruls -t szerkesztgessen. Kifforatlan logika. Egyébként már 5 éve is volt hips csak akkor még még az agnitum eröltette de ott legalább később lett improvenet adatbázis ahonnan letöltötte a szabályokat. Érdekelne átlag user modjuk egy CS6 csomagra mennyi idő alatt unná meg a hips ruls wizad ablakokat. Életszerűtlen?! Keresgéltem előre kreált hips ruls konfigokat és a leg bővebbet oroszok hozták öszze előre tört nod telepítőkhöz. A wilde security fórumán is csak egy nagyon zsengécske volt vagy én hűlyülök a kereséshez.
  • HJ
    #11393
    Őszintén szólva: azt sose értettem, hogy miért nem frissíti magát automatikusan a legújabb verzióra? Vagy legalább ajánlaná fel a verzió frissítést. Nem hiszem hogy technikai akadálya lenne.
    Egyébként az 5.2.9.12-ben a Frissítés fülön az Eset Smart Security elérhető verziója még mindig 5.2.9.12
  • szoltang
    #11392
    Új programverzió érhető el! Nem, nem a 6-os, hanem 5.2.15.1

    Én most vettem észre
  • MaxM
    #11391
    Köszönöm a kódokat !
  • laca133
    #11390
    Nekem is ez volt a hiba. Az orvoslása pedig, a jelszó kézi beírása lesz. :)
  • farkasbora
    #11389
    Köszönöm a kódokat !
  • moonster
    #11388
    PC GVRV 2012/13

    Kód: X7H32W
    Regisztráció
    Lejárat: 2013.01.15

    Sajnos visszaálltak a hónap közepére valami okból, így addig jó mint a Ch1p
  • kemszi2
    #11387
    tegnap este meguntam a szórakozást vele,adtam neki egy emailcímet egy "próbaidős" licencért. Majd 29 nap múlva kiderül mi a pisztoly van amikor az lejár
    Köszönöm a válaszokat
  • moonster
    #11386
    Írj bátran az ESET-nek. Segítenek. Írd nekik, hogy magazinos kódod van. Annyi jogod van vele, mint egy olyan felhasználónak, aki éves licencet vásárol. Lehet, h hibás, csak azért. Leellenőrzik.
  • tototto
    #11385
    Próbáld kézzel beírni, lehet egy space vagy tab bezavar
  • kemszi2
    #11384
    Szasiztok! Először is köszönöm én is folyamatosan a kódokat!
    Most viszont problémába ütköztem. Friss win7 telepítés,friss nod 5.2(már 2x is újraraktam) Igényeltem kódot mert az előző rendszeren lévő már rég volt frissítve kaptam is kódot,próbáltam aktiválni,és nem fogadja el a kódot (már próbáltam másikkal is ugyanaz a helyzet) ezt az üzenetet kapom mindig:
    a licensz aktiválása hibával fejeződött be Hiba 0008, érvénytelen felhasználó név ill jelszó.
    Lehetséges ,hogy rossz kódokat dobál az oldal?
  • f3lhasznaloinev
    #11383
    G4M3ST4R 2012/11

    Kód: DYD72S

    Regisztráció:

    Érvényes: 2012.12.31
  • Gary
    #11382
    Hónap vége felé. 20-30 között.
  • TIBCSI1966
    #11381
    Mikor jelenik meg havonta a CHIP magazin (hónap közepe,vége...)?
  • farkasbora
    #11380
    Köszönöm az infót én is !
  • moonster
    #11379
    Hali!

    Váltottam egy levelet a supporttal, amiben megerősítették sajnos a hírt, amit z1980 is írt.

    A program 6-os magyar nyelvű verziójának megjelenése jövő év januárjának második felében várható.


    Nem értem, h miért telik ennyi időbe, de biztosan jó okuk van rá
  • z1980
    #11378
    Szia! Állítólag januárban. Már megjelent egyébként ukrán nyelven is.
  • asanyass
    #11377
    Hello!

    Nem tudjátok mikor jelenik meg magyarul a 6-os verzió? Mert mint már olvashattuk itt is, Szlovák és Cseh nyelven már van...
  • moonster
    #11376
    Köszi a kódot. A fejlécben már átírtam, csak a hsz maradt el.
  • wicked
    #11375
  • Narxis
    #11374
    Ha van a közeledben Tesco akkor ott mindig van egy kibontott példány pc world-ből és chip-ből de még pc guru és gamestar-ból is. Én ma voltam de elfelejtettem megnézni. Másik lehetőség a könyvtár de sztem nem mindegyikben van.
  • farkasbora
    #11373
    Köszönöm !
  • MaxM
    #11372
    Kösz a kódot!
  • Gary
    #11371
    CH1P 2012/12

    h73qvt
    Regisztráció
    Érvényes: 2013.01.15
  • Wreck86
    #11370
    Brumm!

    Köszönöm, meglesem. :)
  • moonster
    #11369
    ESS4 port open...segitseggel 3. találat

    vagy

    Közvetlen link

  • Wreck86
    #11368
    Hali!
    Eset Smart Sec.4-em van és szeretnék kiengedni egy portot a gépről.
    Merre tudom ezt beállítani?
  • moonster
    #11367
    köszönjük :)
  • Csirke4
    #11366
    Érthető, mindenesetre ez a topic nagyon jól meg van csinálva!

    Valakitől viszont kérhetek priviben egy Agnitum Securitys kódot? (Már ha nem probléma, hogy ezt ebben a topicban teszem meg. :))
  • MaxM
    #11365
    Köszönöm a három hónapos ingyenes kódot!
  • moonster
    #11364
    Kedves vagy, de mivel nem használom azt a terméket, így nem hiszem, hogy hiteles lennék egy olyan fórumot moderálni.
  • Csirke4
    #11363
    Csinálj Agnitumosat is! :p
  • moonster
    #11362
    Ez a fórum csak az Eset termékekkel foglalkozik. Talán néha hsz-okabn megjelenik másfajta kód, de a fejlécben nem.
  • 7alvoo
    #11361

    csehül és szlovákúl már van végleges:
    ESET NOD32 Antivirus 6.0.302.4
  • Mbenyo97
    #11360
    És ezek a termék kulcsok mindig frissülnek itt a fórumon??
    Gondolom hogy igen!!
  • Csirke4
    #11359
    Szia Agnitum security suite kódot tudsz berakni? :D
  • Evin
    #11358
    Azért egy RC már nem egy alfa/béta verzió. De persze, míg nincs kész, fenntartásokkal kell kezelni, de a korábbi RC-kel sem volt soha gondom.
  • gergely1991
    #11357
    1.Nem jársz jól a crackeléssel(itt ÖRÖKRE felejtsd el)!!!!!
    2.Van egy jó alternatíva...(lásd fejléc).
  • moonster
    #11356
    RC verziókkal óvatosan kell bánni szerintem.