15637
  • Narxis
    #11435
    Írj nekik, hogy ahhoz is jó legyen a kód.
  • zolimajster
    #11434
    Köszönöm a választ.
    Valami ötlet?
  • moonster
    #11433
    Elméletileg nem...:(
    Idézet a licences levélből:
    Ezzel a licenccel Ön 1 számítógépen jogosult használni az ESET otthoni felhasználásra szánt termékeinek valamelyikét:

    ESET Smart Security
    ESET NOD32 Antivirus
    ESET Cybersecurity for Mac
    ESET NOD32 Antivirus for Linux Desktop
  • nbs86
    #11432
    sorry, most látom, hogy már kint van. :)
  • nbs86
    #11431
    CHIP 2013/01

    Kód:8kd7u4

    Regisztráció:

    Érvényes: 2013.02.15.
  • zolimajster
    #11430
    Sziasztok!
    Kérdés:ezek a kódok az Eset Mobile Security programhoz is jók?
  • móni76
    #11429
    Nagyon szépen köszönöm a kódot!!!!!Boldog Új évet!!!!!!
  • farkasbora
    #11428
    Szövegközi kép 1

    Hát ezt is megértük ! Nagyon Boldog és Áldástól Gazdag Új évet kívánok Nektek, magam és a családom nevében !


    Farkas Bóra
  • italove
    #11427
    Köszi a kódot!
  • z1980
    #11426
    Köszi!!!
  • f3lhasznaloinev
    #11425
    Elnézést ha már valaki berakta de én nem látom a fönti listában a javítást!

    Pc World 2012/12

    Kód:04lv69

    Regisztráció:

    Érvényes: 2013.01.31

    B.U.É.K 2013 !!!


  • gergely1991
    #11424
    ESET Smart Security 6 (RC) - Version: 6.0.115.0
    ESET NOD32 Anrivirus 6 (RC) - Version: 6.0.115.0
  • Narxis
    #11423
    Általában érdemes mindig a legújabbat használni.
  • Nerus
    #11422
    Akkor érdeklődnék még, hogy érdemes lecserélni a 4-es verziót az 5-re, nyújt valamivel többet ha én csak az antivirus részét használom?
    Már kb. 2 éve használom a Nod-ot és eddig nem volt vírusokkal gondom(persze használok mellé még Spybot-ot és néha átnézetem a gépet az Emsi emergency kit-el és MBAM-el), de a olvasgattam a mostani antivirus teszteket és hát az ESET termékek nem nagyon tündökölnek rajtuk, erről mi a véleményetek?
  • Narxis
    #11421
    Az 5-ös már rég stabil.
  • Nerus
    #11420
    Érdeklődnék, hogy a sima Nod32 antivirus(amiben nincs tűzfal) 5-ös verziója még mindig bugos WinXP alatt? Jelenleg én a 4-es verziót használom és olvastam, hogy nemsokára kiadják belőle a 6-os verziót és ha ez így van akkor gondolom az 5-ös már viszonylag stabil.
  • Gary
    #11419
    Én a Malwarebytes Anti-Malware Free-t használtam. A vinyót kivettem és másik gépben leirtottam.
    Viszont a németeknek is van ilyen terméke a GEMA. Azt a videón látható parancssori csökkentett módban indítva, Antimalware telepítve, futtatva.

    Kétségtelen, hogy ez egyszerűbb! :Ð

    Boldog és Vírusmentes Ünnepeket és Új Évet!
  • Narxis
    #11418
    Egy tiszta gépre felteszed a HitmanPro-t, bedugsz egy üres pendrive-ot, katt a HitmanPro-ban a kickstarter-re és felteszi pendrive-ra a bootolható cuccost, bedugod a fertőzött gépbe, bios-ban beállítod, hogy arról bootoljon és onnantól pofonegyszerű. Ha nem tud pendrive-ról bootolni akkor lehet CD-re is írni. Sztem az le fogja szedni.
  • 7alvoo
    #11417
  • moonster
    #11416
    Mit tudtok erről a "rendőrségi vírusról"? Hogyan lehet jól írtani, reinstall nélkül?
  • moonster
    #11415
    köszi
  • f3lhasznaloinev
    #11414
    G4M3ST4R 2012/12

    Kód:E3E068

    Regisztráció:

    Érvényes:2013.01.31
  • Fenrir
    #11413
    Szerintem volt valami gond a rendszerükkel mert utána megjött vagy 3 regisztráció egyszerre.

    Btw ez az ESS 5 már megint szopat. Ha be van kapcsolva a tűzfal akkor a DLNA-t teljesen letíltja, ha kikapcsolom jó. Hol lehet hozzáadni az Allshare programot a kívételekhez ESS-ben? Meg kell adni portot is?
  • moonster
    #11412
    Magyar hostról kell lenned, akkor működik, szerintem és egy e-mailről csak egyszer enged regisztrálni. Van valami IP korlátozás is, azaz hiába más az e-mail, akkor sem enged ugyanarról a gépről több regisztrációt.
    Ha ezek valamelyike fenn áll, akkor egyszerű a dolgod. Egy ismerőst megkérsz, h regeljen neked. Ha nem, akkor van valami gubanc.
  • wicked
    #11411
    Köszi.
  • Fenrir
    #11410
    Ti tudtok regisztrálni bármilyen kulcsot az Eset oldalán? Nálam mindegyikre ezt dobja vissza:

    "A regisztráció feldolgozása során technikai probléma merült fel. Kérjük, próbálja meg újra később! Amennyiben később sem sikerül, keresse fel kollégáinkat a hiba elhárítása érdekében. Köszönjük."
  • Dzsabba
    #11409
    Már többféle vírus,trójai,mailware és féreg keresőt lefuttattam,de egyik sem talált semmit.
    Ezt az echo kérések/üzenetek fogadását,merre találom az eset-ben?
    Szerintem már átnéztem az egészet és nem lelem sehol sem.
  • gergely1991
    #11408
    Mondjuk tűzfalon a bejövő echo kérések/üzenetek fogadását tiltsd le.
  • gergely1991
    #11407
    Az adott ipcímről támadás történhetett.Lehet egy "Backdoor" alkalmazás.
  • Dzsabba
    #11406
    Sziasztok.

    Az mit jelenet,hogy fedett csatornás támadás az ICMP csomagban.

    IP cím:87.248.***.**

    A segítséget előre is köszönöm.
  • farkasbora
    #11405
    Köszi !
  • Lysandus
    #11404
  • Zsolt01
    #11403
    Köszönöm!
  • moonster
    #11402
    Köszönjük!
  • f3lhasznaloinev
    #11401
    CH1P 2013/01

    8kd7u4

    Regisztráció:

    Érvényes: 2013.02.15

  • moonster
    #11400
    Minden programverzióval működnie kell, hiszen hivatalos, korlátos ideig érvényes licencet kaptál.
  • Narxis
    #11399
    Egyébként nem sok különbség van, szól, hogy van új programverzió, elindítod a frissítést és onnantól olyan mint a sima telepítés, ezért is lehet simán rátelepíteni, nincs értelme várni, hogy ő szóljon. A magyar weblap pedig a hazai forgalmazó sara, dobj nekik egy e-mailt erről. :)
  • Gary
    #11398
    Illene, én úgy használom.
  • italove
    #11397
    Sziasztok! Az lenne a kérdésem, a chip magazin-os kulcs a 64 bites win7-re felpakolt nod32 64 bit alá nem működik? Eddig 32 bites op.rendszert használtam, az alatt gond nélkül ment.
  • HJ
    #11396
    Lehetséges, majd meglátjuk mikor frissít 5.2.15.1-re. A magyar weblapon az 5.2.15.1 letöltésnél a Changelog-ban a legutolsó bejegyzés 2009-es :) Ezt persze lehet "szőrszálhasogatásnak" nevezni, de egy ilyen kaliberű biztonságtechnikai cégnél ez elég nagy hiba. Mondom ezt attól függetlenül, hogy a 3.x óta ESS-t használok és meg is vagyok vele elégedve. A központi weblapon persze stimmel a Changelog!