15637
  • howarju
    #11475
    Szia Abatman!
    Indíts csökkentett üzemmódban! (F8-al)
    A Futtatás menübe írd be regedit
    A keresésbe ESET
    F3-al lépkedve töröld a maradék bejegyzéseket!

    Újraindítás után futtasd az új telepítő msi fájlt.
  • abatman
    #11474
    Folytatom. Újra leszedtem a 6-os telepítőt, újra elindítottam. Hiba: ellenőrizzem a jogosultságomat, a régebbi egyik összetevő törléséhez. Rendszergazdai jogosultsággal nincs mit tenni. A piszkokat átlag(l)user törölni a regisztrációs adatbázisban nem tudja. Húzathatom újra a gépet.
    Most már tényleg óvatosan a 6-os rátöltésekkel!!!
  • abatman
    #11473
    ESET Smart Security 5-ös volt win7 (64 bit)-en. Eredeti, újságos kóddal aktivált. Letöltöttem a 6-ost, majd simán telepített....volna. Törölte a régit, majd telepítési hiba. Felajánlotta, hogy a számítógép újraindításával elindul majd a telepítés. Nem indult, úgyhogy sehol a régi, sehol az új. Nem tudom milyen nyom maradt, hozzá nemértőként még nem tudom hogyan tovább, de azért óvatosan a rátelepítésekkel, szerintem várjátok meg a sok-sok pozitív visszajelzést. Nálam most ez van...
  • Narxis
    #11472
    Ennek nagyon örülök, szívesen máskor is!
  • howarju
    #11471
    Kedves Narxis!
    Mivel több kísérletre sem sikerült az új 6.0.306.3-as verzsönre frissíteni, - keresett egy nemlétező ei_F3B4.msi programot is - követve a leírást, un-installáltam csökkentett üm.-ban az ESS 5-ös programját.A Regisztrációs adatbázisból kiszedtem kézzel a maradékot, töröltem a megmaradt fájlokat, mappákat, majd újraindítás után telepítettem a 6-ost.
    Most már kiválóan működik! Köszönöm segítségedet!
  • nikics97
    #11470
    köszi!
  • pirobi
    #11469
    nem hibás semmi. Tökéletesen működik....Felajánlotta a Nod hogy frissitsem vagy sem...gond nélkül felment az uj verzió és már 2 x frissitette magát.
  • Narxis
    #11468
    Szívesen howarju!
  • howarju
    #11467
    Köszönöm Narxis!
  • Narxis
    #11466
    Igen de nem mindenkinél lehet hibátlan.

    Ezt a hivatalos fórumon írták:

    Installation:
    Installation over an older version (v3, v4 or v5) is supported. In case of problems with installation, uninstall the previous version and install v6 from scratch.
  • Jakuza001
    #11465
    Siman ratelepitettem az elozore, megkerdezte, hogy megtartsa e a regi beallitasokat, majd minden hiba nelkul mukodik nalam es frissit.
  • Narxis
    #11464
    Próbáld meg az előző verziót először eltávolítani aztán újraindítani a gépet és úgy telepíteni. Rátelepíteni mindig lehet de ha problémába ütközöl akkor mindig a tiszta telepítés az ajánlott, a beállításokat exportálhatod és az új verzióba pedig importálhatod ha ez tart vissza.
  • móni76
    #11463
    Nagyon szépen köszönöm a kódot!!!!
  • vik29
    #11462
    "Sziasztok!
    Kár, hogy ez a 6-os verzió hibás!
    Üdv: howarju"
    Nemazért howarju,ha becstelen vagy,hanem mindenesetre nagy faxság kiírni egy progiról,hogy hibás azért mert nálad valami nem gebasz van vele!Béláim az úrban,ezt a szégyent!
  • howarju
    #11461
    Na, bakker! Ez a képfeltöltés se' sikerült!
  • howarju
    #11460
    Miért vádolsz becstelenséggel(?), hisz' nem is ismersz!
    Legális havi újságkódos regisztrációm van, legalább 5 éve!

    [img]https://media.sg.hu/forum/posts/2013_01/nem_sikerült.GIF[/IMG
  • szoltang
    #11459
    Fixelve használod? Mert akkor nem csodálkoznék a helyedben...

    Egyébként nekem gond nélkül frissített két gépen is, legális licencel.
  • howarju
    #11458
    Mert többszöri próbálkozásra sem települt, a vírusdefiníciós adatbázis frissítési hibájára hivatkozva.
  • Narxis
    #11457
    Miért hibás?
  • howarju
    #11456
    Sziasztok!
    Kár, hogy ez a 6-os verzió hibás!
    Üdv: howarju
  • szoltang
    #11455
    Igen, és maga az 5-ös verzió figyelmeztetett, így orvosolták azt a problémát is.
  • Laczyi
    #11454
    Megjelent a magyar Eset Smart Security és Antivírus 6.
  • hbela113
    #11453
    Pc World 2013/01

    Kód:decxyjhy

    anonym.to/?http://www.eset.hu/pcworld

    Érvényes: 2013.02.28
  • howarju
    #11452
    Milyen OP rendszert használsz? A Pendrive - hoz nem kaptál telepítőt?
    Másik számítógépbe bedugva működik? Formázott a pendrive?
  • moonster
    #11451
    A pendriveval lesz a gond, sztem.
  • pirobi
    #11450
    ha visszarakom a régi Prndrivet akkor a Nod rögtön feldobja a kis ablakot hogy " Cserélhető adathordozók " . Az újat ha bedugom akkor ilyet nem csinál
  • pirobi
    #11449
    szia
    nem látom a meghajtót
  • Shiwo
    #11448
    elvileg nem lehet a nod miatt, ott más gondok lesznek..

    milyen szinten nem ismeri fel a gép? egyáltalán nem reagál, mikor bedugod? vagy ha bedugod, akkor el kezdi felismerni, majd közli, hogy nem felismerhető az eszköz? vagy látszólag felismeri a windows, de nem látod, mint meghajtót? vagy látod mint meghajtót, csak nem engedi beolvasni a tartalmát?
  • pirobi
    #11447
    sziasztok

    A PC -be egy másik PENdrive-t akartam helyezni. A korábbi gond nélkül működött. A mostani ( Kingstone ) nem ismeri fel. Kérdésem : ez lehet a Nod hibája ,be kell konfigurálni ?
  • moonster
    #11446
    hbela:
    Köszönjük a kódot.
    Ha megírod újra a hozzászólást, működő linkkel, akkor betudom tenni a fejlécbe.
  • moonster
    #11445
    SZia!

    Ez a fórum kizárólag az ESET vírusirtó családjával foglalkozik. Néha felkerül - főleg kérésre - egy-egy másik AV programhoz használható kód, de rendszeresen nem.
  • Teva
    #11444
    Sziasztok!
    Szükségem lenne a PC World havi számában megjelenő F-Secure Internet Security 2013 és F-Secure Mobile Security havi kódjára. Ha megoldható havonta fel tudnátok tenni? Mint az ESET kódokat köszönöm.
  • peti178
    #11443
    Előző hozzászólásokba itt találsz kódokat ha lejebb tekersz. :)
  • Patrik1995
    #11442
    Sziasztok tud valaki érvényes kódot és felhasználó nevet adni erre a hónapra Előre is köszönöm szépen
  • hbela113
    #11441
    No mind1, a kód és az érvényesség jó!! :)
  • hbela113
    #11440
    Pc World 2013/01

    Kód:decxyjhy

    Regisztráció:

    Érvényes: 2013.02.28
  • vik29
    #11439
    Na megoldódott irtam a supportnak ők küldtek Eset removert azzal csökkentett módban kikelett pucolni a gépről az ESS uninstall utáni maradványait,ujrarakni az ESS-t,és azóta nincs gond a WU használatával!No ezt csak azért irtam ki ha mással is előfordul ilyesmi ne görcsöljön vele mint én!üdv!
  • vik29
    #11438
    ESS 5 használok,valamiért interaktiv szűrési módban nem engedi a windows 7 updetet,automatikus szűrésnél nincs ilyen probléma akkor simán megy a wu!Aki tudja mit kell állítani a tűzfalon hogy működjön a windows frissítés írja már ki!köszi!üdv!
  • zolimajster
    #11437
    Köszi a segìtséget!
  • Teva
    #11436
    Üdv!

    E-mail címedre kérhetsz 30 napos próba kódot a Eset Mobile Security programhoz, ha lejár másik e-mailre és így tovább és legális is.