15637
  • pirobi
    #11515
    Megjelent egy új verzió külföldi oldalakon :


    Changes in 6.0.308.0:
    Fix: Outlook plugin crashed in specific situations
    Fix: SSL scanning issue with certain type of data
  • Laczyi
    #11514
    Köszi
  • moonster
    #11513
    koszi
  • farkasbora
    #11512
    Köszönöm!
  • f3lhasznaloinev
    #11511
    Eset Mobil védelemhez elírtam az érvényességet bocs!

    Érvényes:2013.03.15-ig

    Ezzel a licenccel Ön 2013.03.15-ig 1 okostelefonon, PDA-n vagy androidos táblagépen jogosult használni a terméket.

  • Narxis
    #11510
  • f3lhasznaloinev
    #11509
    Pc World 2013/02 Eset Mobil védelem

    Kód: azx7u4

    Regisztráció:

    Érvényes:2013.03.31
  • f3lhasznaloinev
    #11508
    Pc World 2013/02

    Kód: cwbtpu6t

    Regisztráció:

    Érvényes:2013.03.31
  • moonster
    #11507
    Thx
  • KaBuTo666
    #11506
    Sikerült, de érdekesen úgy hogy pár nap pihenő után ismét futtattam az uninstallert és talált AV-t aztán törölte, újraindítottam a rendszert és már települt is a nod. :)
  • f3lhasznaloinev
    #11505
    G4M3ST4R 2013/01

    Kód: vxcbypsw

    Regisztráció:

    Érvényes: 2013.03.04
  • pasla09
    #11504
    Csak nálam van úgy,hogy a 6-os NOD-nak nem minden indításnál jelenik meg a tray ikonja, vagy más is látott már ilyet?
    W7 x64
  • HJ
    #11503
    A spanyol az nagyon tuti kis akció volt! :) Tényleg jó lenne valami hasonló :)
  • abatman
    #11502
    Sziasztok.
    Újra húztuk a gépet,(win7). Töröltem az AVG-t felkerült az ESET Smart 5. A PS3-al létrehozott korábbi média szerver viszont megszűnt, a gépen kijelölt manuálisan "megosztás engedélyezése" után sem talál a PS3 médiaszervert. Amit eddig csináltam:
    - otthoni hálózat kialakítása, mindkét gép látja egymást, és hálózatba nyomtatnak az egy nyomtatómon
    - a PS3 látja a netet, "media server" bekapcsolva, beállítások végigfutott, de a hálózaton mégsem látja a PS3 a gépeken lévő média tartalmakat, pedig megjelenik a "search for media server" és wan wifin neta PS3-on.
    - ESET beállítások hálózati beállítások-->előre definiált szabályok alapján szűri a hálózati forgalmat.
    Ötlet valakinél? Elcseszheti a megosztást otthoni hálózattal az ESET nekem?
  • moonster
    #11501
    Nem tudtok valami nagyszabású 3-6 hónapos Eset licenc akciót? Lassan lejár a spanyol 6 hónapos, amit még szeptemberben regeltem :)
  • Mr O
    #11500
    Sziasztok!

    Virtual CloneDrive progival van valakinek tapasztalata?
    Daemon Tool helyett használom.Nekem nem ugrott rá a 6-os.
    Köszi!
  • Zsolt01
    #11499
    Csak tipp:
    5.3 vissza teszed:
    - Próbálod telepíteni "rá" 6
    vagy
    - eset uninstaller és 6 egyből
  • peti178
    #11498
    Köszönöm szépen a kódot! :)
  • KaBuTo666
    #11497
    Nálam olyan probléma van, hogy felszeretném telepíteni az új 6-os nodot, így uninstalláltam az előző 5.3 vagy hányas verziót, csináltam egy rendszertisztítást ccleanerrel + regeditben is megnéztem hogy maradt e valami eset nyom de nem maradt így végezhettem a tiszta telepítést. Szóval telepíti a nodot, majd látom hogy túl sokáig telepíti, pedig SSD van. Írja hogy visszaállítás...majd ezt az ablakot dobja a pofámba. Letöltöttem az eset uninstallert, de azt írta hogy nem talált antivírust a gépen. Párszor elvégeztem a telepítést de ugyan úgy ezt az ablakot dobja ki. Rendszer-visszaállítás ki van kapcsolva, így azt nem vethetem be. Egyelőre nem tudom hogy telepítsem fel az új verziójú nodot, ötletem sincs. Pedig szeretném. Egyéb ötlet?
  • moonster
    #11496
    KÖszi..:)
  • MaxM
    #11495
    Köszönöm!
  • farkasbora
    #11494
    Köszönöm ezt is !
  • wicked
    #11493
  • f3lhasznaloinev
    #11492
    CH1P 2013/02

    Kód: uyr52wf5

    Regisztráció:

    Érvényes: 2013.03.15
  • farkasbora
    #11491
    Köszönöm !
  • howarju
    #11490
    Hi!

    Vezérlőpult\Hardver és hang\Energiagazdálkodási lehetőségek\Sémabeállítások szerkesztése

    Az alsó mezőt állítsd be!: "soha"
  • Narxis
    #11489
    Ez a Windows energiagazdálkodásának a hibája, állítsd át teljesítmény centrikusra.
  • szoltang
    #11488
    Sziasztok!

    Nekem az a problémám az ESET-tel (nem csak a 6-ossal) hogy ellenőrzés futtatása közben, "elalszik" a Windows. "Felébresztem" és folytatja az ellenőrzés... Lenne valami ötletek erre?
  • gergely1991
    #11487
    LOL,rég nem használtam nod-ot.:DDD
  • mf47
    #11486
    Köszönet a feltöltésért!A 6-os tökéletesen működik!
  • f3lhasznaloinev
    #11485
    Köszönöm !
  • moonster
    #11484
    Szívesen :)
  • Waterhorse
    #11483
    Köszönöm a fáradozást, igazán sokat segítettél, így már nem lesz gond, mi tagadás jól el vannak rejtve a különböző beállítások :)
  • moonster
    #11482
    PCGVRV 2013/01

    Kód: CXCRFA8M
    Regisztráció:
    Érvényes: 2013.03.01
  • perko
    #11481
    Nem akarlak rábeszélni, csak ajánlanám, hogy beszélj az ESET supportjával, biztosan segítenek.
    Technikai segítségnyújtás telefonon: +36 (1) 346 7048
  • moonster
    #11480
    Beállítások / További beállítások ... Számítógép - Vírus és kémprogramvédelem - Kivételek -> Hozzáadás
    Vizuális segítség:
  • Waterhorse
    #11479
    Halihó!
    Még csak most ismerkedem a programmal. Rögtön egy problémába ütköztem, van egy indítófájlom amit folamatosan bejelez, és karanténba helyez, onnan visszahelyezem, de ugyanaz csinálja 5 perc múlva. Gondolom a programnak meg lehet adni kivételeket. Jobb gomb a karanténban lévő féjlra és elő is jön egy olyan lehetőség a legördülőben, hogy "viszahelyezés és ellenőrzés mellőzése" vagy ilyesmi, de az az opció nem él. Minden alaphelyzetben van, mert 1 órája raktam fel, hol lehetne azt a gombot élővé varázsolni, vagy tudok megadni a proginak kivételeket?
  • howarju
    #11478
    O.K. :-)
  • abatman
    #11477
    Köszönöm.
    - nem csökkentett módban, de lefuttattam egy valamilyen fórum bejegyzésből kiolvasott linkről de ugyan ezt az uninstaller programot. .log fileban megkaptam az eredményt.
    - megkerestem manuálisan van-e eset mappa (volt???), mi a tartalma (számomra értelmezhetetlen). Újra indítottam a gépet,és most figyelj!!! - ahogy ígérte telepítette a 6.ost, (szuper tényleg láttam egy pillanatra) de kritikus hiba az állandó védelemben, telepítsem újra. na ezt már nem mertem harmadszor.
    - ismét húztam egy merészet, visszaállítás egy korábbi állapotra,és a win.7 a semmiből a gyári uninstallal törölt 5-ös smart securityt simán visszaállította.
    - újra kód megadása és mindenhol zöld pipa, naprakész...stb

    Alap felhasználóként már ez is csoda, de többet nem merek 6-ra frissíteni az tuti. Kicsit elcseszett az egész. Amatőrők szigorúan hagyják a régit ne nézegessék használják szerintem, oszt jónapot...
  • howarju
    #11476
    Hi!

    Eset Uninstaller letöltési link:
    http://kb.eset.com/esetkb/index?page=content&id=soln2289