15637
  • szoltang
    #11555
    Elérhető már magyar nyelven is a 6.0.308.1-es verzió!

    Letöltés
  • howarju
    #11554
    O.K. Rendben!
  • moonster
    #11553
    howarju: csak linket adj az eredeti kódot tartalmazó hsz-ra:
    pl.: [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1111644056&no=11541]#11541[/URL]
    Az újságok nevét pedig azért írjuk máshogy, hogy a keresők nehezebben találjanak rá a fórumra. valamint ezért használjuk az anonym.to szolgáltatást a linkeknél is
  • vik29
    #11552
    victory0512 ne szerencsétlenkedj olvasd már el a fejlécbe a kód használata részt,és ottvannak a fejlécbe mellette a kódok!
  • victory0512
    #11551
    Sziasztok.Az gondom,hogy nekem a 6-os eset smart sec.-hez kellene friss jelszó és felhasználónév.Eddigigekben csak jelszót találtam,de felhasználónév is kellene.:)
  • moonster
    #11550
  • ruski921
    #11549
    Koszonom szepen a segitseget! :) mukodik zokkenomentesen.
  • moonster
    #11548
    Frissítési gyorsítótárat ürítsd ki.
    Beállítások / További beállítások / frissítés / frissítés / Ürítés gomb
  • ruski921
    #11547
    Sziasztok, van egy problemam, megpedig, h amikor a virusirtom frissit (monster kodjat hasznalom). Veget er a frissites es kiirja, h "A virusdeffinicio adatbazis frissitese hibaval fejezodott be!". Elozo kodnal is ezt csinalta, csak most vartam egy ujat, hatha az a baj. Nem tudom mit csinaljak, Help! (eredeti a win7 64bit, rendszeresen frissitem)
  • Laczyi
    #11546
  • moonster
    #11545
    Mindenkinek szívesen :)
  • zolfond
    #11544
    moonster úr! Köszönjük ! ! !
  • f3lhasznaloinev
    #11543
    Köszönöm!
  • howarju
    #11542
    Köszönöm! :-)
  • moonster
    #11541
    PCGVRV 2013/02

    Kód: KFZK43NH
    Regisztráció:
    Érvényes: 2013.04.01 (nem vicc )
  • f3lhasznaloinev
    #11540
    Találtam egy 3-havi regisztrációs lehetőséget Ecuadori proxyt nem lelek.Ha valakinek sikerülne írja má le . Köszi.

    Regisztráció
  • howarju
    #11539
    Segítségül felettem Neked az ESET Uninstaller programját a Mammutmélre.
    Innen letöltheted!:
    http://www.mammutmail.hu/hu/mail/download/6e77230a00ede592d2dd4c09ddc3c7d7
  • moonster
    #11538
    Csak csatlakozni tudok howarju véleményéhez.
    Uninstall - Ccleaner - install segített, no meg egy Malware irtót le lehetne futtatni, esetleg az automatikusan induló alkalmazásokat, szolgáltatásokat kiegyelni.

    Bár mostanában hanyatlott a NOD csillaga, a teszteken, nekem jó szolgálatot tesz. Úgy gondolom, hogy a legtöbb vírus/ártó kód a meggondolatlan internethasználat eredménye, saját magunk engedjük be őket.. Ld: Ingyen filmek, ingyen iphone, stb :)
  • howarju
    #11537
    Szia Waterhorse.

    Szuverén jogod más víruskeresőt használni, ha beletartozol abba a cca. 1%-ba akinek valamiért nem vált be az ESET terméke.
    Nekem is volt már gondom a hosszú évek során, de amennyiben nem sikerült azt orvosolni egyszerűen, a visszavonás és újratelepítés mindig segített!
    Természetesen, soha nem crackeltem, hiszen szabadon regisztrálhattam felhasználói név - jelszó párost, legálisan!
    Sz.V.Sz. ez Nálad is működne!
  • Waterhorse
    #11536
    "A vírusvédelem le van tiltva
    A víruskereső inicializálása nem sikerült. Az ESET NOD32 Antivirus moduljainak
    többsége nem fog megfelelően működni"

    Ez mi? Második alkalommal írja ezt, 2-3 hete használom, és semmi baja nem volt, most már a héten ez a második ilyen eset. Valós ídejűre nem engedi visszaálítani. általában minden előjel nélkül érkezik, tehát nem nyitok megy gyanús levelet vagy oldalt. Teljes gép restrat megoldja, de nem szeretném ha egyre gyakoribbá válna, és ezért mindig újra kéne indítgatni. Viszont utána kerestem, általános hiba volt ez régebbi verzióknál. Senki nem nagyon tudott konkrét okokat mondani, frissítésre hivatkoztak, de nálam mindenből a legfrissebb van, meg hogy a crackelt verziókat letiltja a kínai szerv vasgy muttudomén. Lehet hogy nem is olyan jó kis program ez mint gondoltam :(
  • howarju
    #11535
    O.K. :-)
  • bajgunar
    #11534
    Chrome, IE, Firefox
  • Blum
    #11533
    Mar megoldottam.

    Letoroltem a 'csaba :D
  • Jakuza001
    #11532
    Nalam is gaz van vele, a youtubes integralt videoknal iszonyat belassul.
    Megy-megy egy darabig aztan az oldal, azutan szinte megall, nem lehet masodpercekig scrollozni, semmit se csinalni, mintha lefagyna az oldal.
  • Jakuza001
    #11531
    Pontosabban az nem 3.ho 15.-ig szol, hanem 3.ho 31.-ig.
  • Fenrir
    #11530
    Köszi
  • Narxis
    #11529
    Há hogy anonymek maradjunk. :p
  • gergely1991
    #11528
    Amúgy meg minek az?
  • Narxis
    #11527
    Mert az anonym.to szar már napok óta.
  • farkasbora
    #11526
    A Chromeot már kétszer sikáltam le ! Csak rossz tapasztalataim vannak. Más keresőkkel pld. Firefoxal nem volt ilyen gondom.
  • Blum
    #11525
    Udv!

    Felraktam probakepp az ESET Smart Security 6-os verziojat teljesen szuz WinXP ala. A problema annyi,hogy rohadtul belassitotta a netet,mozilla es IE egyarant tetulassan nyitja meg az oldalakat,utorrentet is lefogja rendesen. 80/25-os netem van,nincs router.

    Win7 alatt a sima Antivirus van fent,azzal semmi ilyen gondom nincs.

    Mit kene beallitani?
  • Fenrir
    #11524
    Remek, már megint kezdi:

    Hoppá! A Google Chrome nem tudott csatlakozni a anonym.to webhelyhez
  • howarju
    #11523
    ♥SN!:)
  • móni76
    #11522
    Nagyon szépen köszönöm a segítséget!
  • howarju
    #11521
    Fenn a fejlécben klikkelj az aláhúzott címkére!
  • howarju
    #11520
    Szia Móni76!

    Pc World 2013/02

    Kód: cwbtpu6t

    Regisztráció: www.eset.hu/pcworld

    Érvényes:2013.03.15
  • móni76
    #11519
    Sziasztok! Most PC-re melyik a legújabb érvényesség hosszabító kód?
  • Narxis
    #11518
    Ja az jó lenne.
  • TIBCSI1966
    #11517
    Falrakjátok-e az Eset Mobile kódját is minden hónapban?
  • xxx007
    #11516
    Egyenlőre csak angolul , magyar majd fél év múlva :D ...