15637
  • tommygear
    #11637
    sikerült köszi
  • tommygear
    #11636
    nem jó a proxy
  • Kecskoss
    #11635
    Köszike!!
  • moonster
    #11634
    Szia!

    Amint lesz mobil kód felkerül, addig türelmet kérünk.
  • f3lhasznaloinev
    #11633
    90-napos regisztrációs lehetőség

    Kód: CH35-p2x2yzat

    Lengyel proxy:

    Regisztrációs oldal:


    Értelemszerűen kitöltöd valami név ,e-mail cím stb,stb


    Az oldal alján vannak kérdések a számok utáni részt másoljátok be !!

    Mindig más oldal kérdés jön be!!!

    A számok utáni részt másold be!!!


    Podaj imiê autora tekstu ze str. 24- Hieronim
    Podaj nazwisko autora tekstu ze str. 20- Czerwiñski
    Podaj nazwisko autora tekstu ze str. 71- Wolañski
    Podaj nazwisko autora recenzji ze str. 42- M³ynarczyk
    Podaj nazwisko autora tekstu ze str. 131- Suraj
    Podaj nazwisko autora tekstu ze str. 98- Bziuk
    Podaj nazwê dzia³u ze str. 10- Aktualno¶ci
    Uzupe³nij tytu³ tekstu ze str. 20 – ” … na celowniku” CYBERPRZESTÊPCY
    podaj imie autora artykulu na stronie 90 - Jakub
    Dokoñcz tytu³ ze str. 18- “Telewizor od…” IKEA
  • Arkonis
    #11632
    Katt legfelül a fehér sávban 'fórum'-ra majd utána a baloldalt a 'Főmenü' és ott a 'Kijelentkezés'
  • victory0512
    #11631
    Üdv mindenkinek!
    Hol tudok kijelentkezni az oldalról???? Nem találok ilyet!!!
  • TIBCSI1966
    #11630
    Az egyik fórumtárs már kérte, légy szíves rakjátok be a mobilos kódot is! Előre is köszönjük szépen!
  • móni76
    #11629
    Nagyon szépen köszönöm!!!!!!!
  • moonster
    #11628
    Írj a helpdesknek, tuti segítenek.
    Licenc újraküldés
  • peti178
    #11627
    Köszönöm!
  • szomszid
    #11626
    Sziasztok az az én problémám,hogy van vásárolt licenszem és a jelszót nemtudom megnézni azt hogy lehet láthatóvá tenni mert eltünt a papirom amin volt hol lehet a gépen megnézni előre is köszönöm az infót
  • Janes76
    #11625
    A mobilost nem tudná valaki felrakni? Már ha van belőle új. Előre is köszönöm! :)
  • vg
    #11624
    köszi
  • z1980
    #11623
    Köszönöm!!!
  • farkasbora
    #11622
    Köszi szépen !
  • wicked
    #11621
  • moonster
    #11620
    koszi
  • f3lhasznaloinev
    #11619
    CH1P 2013/04

    Kód: wmmead7s

    Regisztráció:

    Érvényes: 2013.05.15
  • farkasbora
    #11618
    Nem jó a legújabb? Fent a letöltésnél megtalálod.
  • howarju
    #11617
    Szia Zolfond! :-)
    Google a barátod!
    http://download.chip.eu/hu/ESET-Smart-Security_935249.html
  • zolfond
    #11616
    ESET Smart Security 5.2.9 honnan tudnám letölteni,a magyar verziót,ha tud valaki linket adni,kérem segítsen.
  • getya
    #11615
    Korábbi hozzászólásomnál nem megfelelően jelent meg a link.Eset vírusvédő
  • BoneDragon
    #11614
    Érdekes, ma már rendesen működik. De köszi a tippet, ha megint elfordul ezt fogom tenni. :)
  • farkasbora
    #11613
    Szia! Én egy régi esetből tanulva ezt teszem:start-minden program-eset-eltávolítás.Újraindít-telepít-NEM AKTIVÁL!-újraindít-és ekkor aktiválom a licencet. Lehet hogy nem kell minden, de nekem így minden azonnal működik. (win 7-em van) Sok sikert!
  • BoneDragon
    #11612
    Nekem ma ezt a hibát dobta fel, és el se indul: Hiba történt a kernelszolgáltatással való kommunikáció során.
    Esetleg valami megoldás? Vagy telepítsem újra?
  • farkasbora
    #11611
    Köszönöm ! Már le is cseréltem.
  • szoltang
    #11610
    Köszi! Érdemes frissíteni, több javítást hoz mint előde:


    -Fix: Resolved issue with Anti-Theft not sending screenshots in specific cases
    -Fix: Better error handling during during Anti-Theft configuration
    -Fix: More Outlook 2013 fixes which address crashes of the plugin
    -Fix: Improved experience after upgrade from Windows 7 to Windows 8
    -New: SysRescue supports Windows 8
  • peti178
    #11609
    Letölthető az új Eset Smart Security verzió 6.0.314
  • LordEVon
    #11608
    Heló! Szerintetek a fájlszerver esetében is működik ez a kódolós dolog? Vagy valami lehetőség van arra is, hogy így kódokkal lehessen használni?
    Köszi
  • tommygear
    #11607
    közben úgy néz ki megoldódott, de köszi a tippeket
  • moonster
    #11606
    Szerintem tévedsz. Nem regisztráltam trialt az ESETnél, mégis megjön a licence, bármelyik újságkódot használom. Amit tudok a kizáró okokról:
    - Ugyanarra a kódra, ugyanarra az email címre nem küld több licencet az Eset.
    - Nem lehet regisztrálni ugyanazt a kódot, másik email címről sem ugyanarról a gépról (IP).

    Ha valaki tud még hasonlót, vagy ezek kiegészítését, akkor írjon!

    Ezek valamelyike nem állt fenn a te esetedben, Ákos?
  • xxx007
    #11605
    Igen,vírusirtó,kémprogramok,tűzfal ... ESS esetén ...
  • TIBCSI1966
    #11604
    A Műveletközpontban a vírusírtó-ra gomdolsz?
  • xxx007
    #11603
    Nálam is jelentkezett ez a hiba , ha kikapcsolod a figyelést megszűnik , én áttértem az új avast!-ra azzal nincs ez a probléma.
  • Ákos90
    #11602
    Én voltam a balga. Szóval a helyzet az, hogy csak és kizárólag létező lejárt regisztrációra tudod rárakni ezt a kódot. Én pedig olyan e-mailt adtam meg és nevet ami nincs regisztrálva a nod-hoz, de attól függetlenül bármit írsz be azt írja a honlap, hogy 1 órán belül megküldik a felhasználó nevet és jelszót. Szóval ha ne adj isten valaki ilyennel küszködik csináljon a honlapon egy 30 napos próba verziót (ami ugye regisztrációval jár) és utána azt a nevet és email címet kéri itt a kódhoz amit már egyszer regisztráltál a trialhoz. :)
  • TIBCSI1966
    #11601
    Sziasztok!
    WIN8 alatt 2-szer telepítettem már újra a NOD6-ot.Néhány napig minden rendben van, majd a műveletközpont elkezd ablakot felvillantani kb. 10 másodpercenként. Igazán nem lehet elolvasni, hogy mit ír, mert néhány tized másodpercre jelenik csak meg, de más fórumokon is olvastam erről a hibáról.Mintha a védelem ki-be kapcsolna.
    Állítólag a fejlesztő már régóta tud a hibáról, de még nem javította.
    Találkoztatok-e ezzel a jelenséggel?
    Használjam-e nyugodtan ennek ellenére, bár egy kicsit zavar a műveletközpontnak a villogása.
  • Arkonis
    #11600
    Hát nekem is csak tippem van. Egy teljes ESS újra telepítés, de előtte egy alapos tisztogatás is, lehetőleg minden maradék bejegyzését próbáld meg kitörölni. Töltsd le eztés keress rá.
    Nem volt esetleg előtte fent egy olyan antivírus aminek volt tűzfala is? Hátha abból maradt valami és az kavar be. Ilyenkor - amikor a tűzfal konfiguráció nem olvasható be hibaüzenetnél - az szokott lenni, hogy valami blokkolja az ekrn.exe-t (ESET Kernel) Ezt kell engedélyeznie a NOD32/ESS könyvtárából.
  • moonster
    #11599
    Olvasgattam utána és arra jutottam, hogy valószínűleg valami hozzáférési/jogosultsági probléma lehet.
    A teljes újratelepítés javasolt, persze uninstall és tisztítás után. Sajnos valakinek ez sem oldotta meg, csakis a teljes OS reinstall. :(
    Megemlíti még, hogy az OS legyen teljesen update-elt, valamint a legfrissebb ESS-t tedd fel.
    Ha sikerül, akkor várom a visszajelzésed.
  • italove
    #11598
    Köszi!