41
Garfield
  • Grievous
    #41
    Hello ! Nem tudja valaki hogy a Garfield 1,2-ben milyen fajta kutya játsza Odie(Ubul)-t ???
  • Prometheus
    #40
    Garfield ReLoad játékról tud vki vmit?
    Nagyon kéne hozzá a végigjátszás....
  • subidu
    #39
    Nem. Hanem Millenium.
  • Carlos
    #38
    A kernel32.dll álltalában akkor nyikorog, ha nem jó az oprencer neki!
    Win 2000?
  • subidu
    #37
    Az a gáz hogy kevés a ramjuk (leírtam hogy nem az enyém a gép), igy az Xp kilőve.Más ötlet?
  • Carlos
    #36
    Millenium szerintem az egyik legbénább windows!
    Szerintem XP-vel próbálkozz, ha teheted.
    Egyébként nincs ötletem, sry.
  • subidu
    #35
    Sziasztok!
    Tudna valaki segíteni?Az lenne a gondom, hogy feltettem unokahugaim gépére a Garfieldot (a gép paraméterei épp hogy megfelelnek), és indításkor a következőket írja ki:
    Garfield.exe fájl
    hiányzó exporthoz van csatolva KERNEL32.DLL:RestoreLastError

    Ekkor ok-t nyomok és jön a köv. üzenet:

    Egy rendszerhez csatlakoztatott eszköz nem müködik.

    Szerintetek mi lehet a gond?A gépen Windows Millenium van.(P3 800Mhz, 128Mb ram, Gefo2 64Mb Vga)
  • ricky
    #34
    ???
  • ricky
    #33
    Hogyan lehet menteni a játékban?
  • sd54321
    #32
    Feladom!
    Ahogy bepakolom a kisautókat, egyből kifagy a játék.
    2szer is megcsináltam, minden alakalommal ugyanúgy kifagyott. Vagy elcseszték a feltörést, vagy alapból xar a játék.
    Még jó, hogy nem írtam ki cd-re...

    Uninstall... kell a hely a Snowblind-nek ;)

    Részemrőll ennyi volt ez a topic.
    Caine! Köszi mégegyszer a segítséget!
    Remélem Neked több sikered lesz :)

    Hi All!
  • sd54321
    #31
    Hát!
    Kiprobáltam egy rakás progit, de az időt nem sikerült lestoppolni.
    Közben meg végignyomtam egy másik játékot (Cold Fear) így nem sok türelmem volt a zombik gyilkolászása után Garfielddal ügyetlenkedni a padláson :)
    Majd talán most ujult erővel...

    Nincs hozzá cheat? Mert update az nincs. Amugy, ha már megemlítettem a CF-t, annak is ilyen elcseszett irányítása van (konzolos átirat a drága) de mégis játszhatóbb volt.

    Ennyit a konzolos átiratokról, csak az a szomorú, hogy manapság szinte minden játék elöbb jelen ik meg vmilyen konzolra, s csak azt írják át késöbb PC-re. :(

    Lehet, hogy át kellene térni konzolra? Az Intel már amúgy is elérte a procik fizikai teljesítőképességét, a 4 Ghz-s Pentit már nem is dobta piacra. Ha jól tom' a M$-tal karonöltve beerősítenek a konzolok piacán.

    Sebaj, elmondhatjuk, hogy láttuk a PC diadalutját, s bukását :) Ejjj, amikor én még a C64 Return-jét nyomkodtam egy LOAD "*" ,8,1 parancs után :) És mekkorát néztem, mikor az első PC-men egy 486-oson elindult a Doom :) Most meg azért nézek nagyokat mert a kis 8x-os AGP-s Geforce MX440-esem nem támogatja a pixel shadert, s így egy rakás játék vagy el sem indul, vagy olyan elb*szott grafkát produkál, hogy erőssen meggondolom, hogy próbáljak-e játszani egyáltalán vele.

    Sebaj, a konzoloknál már nincs ilyen félig működik, félig men nem. Ami már nem megy az mehet a kukába... legyen az akár a játék, vagy akár a gép.

    Szal' a Garfield még kap egy-két esélyt, aztán uninstall...
  • Caine
    #30
    Nekem is pont ezt csinálja, de csak a robotos résznél azt hiszem. Lehet ha azt hagynám utoljára, akkor sikerülne is, de már nincs türelmem. Nincs még patch? Néha meg beszorul az egyik autó az egyik doboz alá és utána lehetetlen kiszedni onnan. Nem divat manapság a tesztelés kiadás előtt???
    Trainer? Az jöhet, hátha úgy sikerül.
  • sd54321
    #29
    Na pont ott vagyok...
    Azt hiszem (így a 20. nekirugaszkodás után) kicsit bepörögtem, mert lehetetlen megcsinálni. Nagy nehezen betuszkolom a kisautókat, be is csukódik a szekrény üvegajtaja, s ekkor mi történik? Nyomom a q-t és nem szív a porszívója! Valamit rosszul csináltam volna? Vagy most aktiválta a másolásvédelmet? vagy egyszerűen nem mindegy, hogy milyen sorrendben szeded össze őket????
    Szal' ez negyon durva! És ennek a játéknak a dobozára írják rá, hogy 7 éves kortol...
    Van 5letede?

    ui.:
    Aszem összedobok egy trainert az idő kiiktatásához ;) Bár a fentiek után nem látom értelmét...
  • Caine
    #28
    Szívesen . Ha elhutsz a padlásra, kíváncsi vagyok mire jutsz a felhúzós játékok összeszedésével, ugyanis nekem már csak az hiányzik, de ez a rész bugzik mit az állat ...
  • sd54321
    #27
    Mint írtam, tényleg ez volt a bibi. A hülye mexikói kalap :)
    Köszi.
  • sd54321
    #26
    Szuper vagy!

    Szerintem ez lesza megoldás!

    Köszi! :)
  • Caine
    #25
    PC. Szerintem nézz körül rendesen a házban, a polcok tetején és a szekrényekben is! Gyűts össze minden mozdítható tárgyat az előszobában lévő ládába és már lehet is őket szortírozni. Érdemes figyelni amikor felveszed a tárgyakat, mert Garfield mindíg megjegyzi, hogy hova való. Ha még így is el vagy akadva, igazítsd meg a képeket a falon, mert az kell a szobák teljesítéséhez és ugyebár minden komplett helyiség után jár egy kulcs. Azt próbáld meg még esetleg, hogy porszívózd meg a mexikói kalapokat az emeleti kis hálószobában (ahol a távcső is van) mert nekem csak akkor adta meg a kulcsot, ha azokat megigazítottam, ha jól emlékszem.
  • sd54321
    #24
    Neked a pc-s vagy a ps2-s verzió van meg?
    Én azon túl, hogy lejutottam a pincébe, az emeleten lévő 3 szobába, meg a fürdőkonyhából nyiló garázsba már egyszerűen nem találok olyan felvehető dolgot ami jó volna valamely helyiségbe!
    A képeket egynesbe állítottam. Olyan ideg voltam, hogy szegény Ubult kergettem az utsó 3 percben :) Aztán John megjött és jött a leb*szás... mega játék visszatöltése. Most megint ott vagyok, hogy nem tom' mit hová, de még mindig van vagy 5-6 órám a játékból.
    Van egy csomó dolog ami pl. a kertbe való, de oda még nem kaptam kulcsot. Van ami a fürdőbe való de oda sincs kulcsom. Össze vissza fujtam, szívtam mindent, hátha csak én nem vettem észre valamit, de semmi. Van pl. egy narancsárga kalap ami nem is tom' már, hogy hová való...
    Ez a játék jobban megizzaszt, mint egy nyavalyás Doom3 vagy HL2 :)

    5let?
  • Caine
    #23
    A lasagne-hez kell még tészta - Nermaltól lehet megnyerni egy futóversenyen az előkertben - és a szósz - Adele (vagy ki, a macskalány) adja, itt kell neki összeszedni a virágokat.
    Szerintem a labda csak poén.
  • Caine
    #22
    A vécépumpa a fürdőbe való. Nekem is csak egy váza van ott, de a végigjátszás szempontjából nincs jelentősége.
  • sd54321
    #21
    bocsi...
    az elöbbi nem musha válasza volt... csak félrenyomtam.
  • sd54321
    #20


    most látom!

    a fenti kép az offical site-ról való.
    garfield háta mögött ott a kamra. a bal oldali felsó polcon ott a wc pumpa. csakhogy a nekem meglévő játékban nincs ott semmi! illetve nincs ott a wc pumpa üresen villogó helye! pedig a pumpa már megvan (ládában) de hiába próbáltam oda tenni, nem megy. de az is lehet, hogy onnét vettem el? már nem emlékszem...

    ugyanott van 2 db virágcserp is, holott a játékban nálam csak egy db van azona polcon...

    akkor most mivan?????
  • sd54321
    #19
    a párom nyomul vele...
    szerintem aki nem vágyik (vagy épp' kifejezetten hányni tud) a rohangászós, agyonlövős, átgázólós, stb, fps-ektől és tps-ektől azoknak pont megfelelő eza game :)
    de meg kell hagyni néha jót tesz egy kis gondolkodás is az egérrángatós fps-ek adrenalin növelő játékai közt :)

    íg aztán még én is (vén doom-okon, quake-eken és ut-ken felnött veterán) egész jól elvoltam ezzel az amugy hardcore-nak nem nevezhető játékkal:)

    ám a ménkű nálam is bejött:
    - már járrtam földszinti helyeken: előszoba, dolgozószoba, nappali (tv, hifi stb) konyha, mosókonyha, onnan jobbra a kamra (polcok, autogumi, stb)
    - a konyhából nyiló pincében is mászkáltam
    - az emeleten eddig 3 szobába jutottam be (ezekhez 2-höz volt szükség kulcsra): a játékszoba, a hálószoba és van egy szoba ahol a távcső is áll

    az összes többi ajtóhoz még nincs kulcsom

    annyit rohangásztam, probálkoztam, hogy a végén elfogyott az időm és John hazaérve rámförmedt..

    kérdéseim: (van egy pár:) )

    - a lasagne-hoz csak a sajtot, meg a husszeltet találtam meg, a többit honnét kell előszedni?
    - a pincében lévő 2 db labda mi célt szolgál???
    - fentebb elsoroltam, hogy hová tudok már bejutni, a többi ajtó kulcsot hogy lehet öszeszedni?

    jó volna valami leírás, vagy hint, mert a játék cd-n egy nyavalyás súgó sincs...

    jah! az egyik gombbal elő lehet hívni, hogy mit kell még összeszedned a lasagne-hoz 8egy pipát rak ahhoz ami már megvan) ua ezzel a gombbal lehet egy olyat is előhívni amin vmi virágszerűségek vannak, de ezek a játék kezdete óta nem nagyon változtak, vagy csak nekem nem tünt fel... ezek mik?

    huh! 1000 kérdésem volna még... :)

    amúgy a játék egy komplett ps2 átirat. ez látszik a grafikán és az irányításon is. tényleg elég fárasztó az irányítás, de hozzá lehet szokni. a bugok annál inkább zavaróbbak. pl. ha a hűtő melletti fiókot kihúzod, majd arra annak bal oldaláról akarsz ráugrani, akkor igen gyakran elkezedi betölteni a pincét (holott még nem is volt meg annak a kulcsa:) )

    ha valaki tud segíteni vagy esetleg segítség kellene neki akkor dobjon meg egyx e-maillel:

    [email protected]

    minden segítő szándékú hozzászólást és e-mailt örömmel fogadok! :)

    ui.:
    a játék offical site-n nincs semmi használható... :(
    http://www.hip-games.com/games.php?id=67
  • Caine
    #18
    Játszik még vele valaki?

    A képet úgy tudod megszerezni, hogy megfelelő szögből szippantod fel. Próbálkozz, ha mozog az már jó. A kupához meg állj a hi-fi elé az asztalra és irányítsd felfelé a porszívó csövét (mire én rájöttem, hogy lehet fel-és lefelé is porszívózni ...)
  • Andie
    #17
    Sziasztok!

    Énis elakadtam. Már a dolgozószobában fullra rend van, ki is nyilt az emeleten egy új szoba. Egy csomó dolgot a helyére raktam, de most elakadtam, nemtom hogyan tovább.
    Nincs valami walkthrough ?
  • maki
    #16
    HI!
    Ha valaki játszik ezzel a játékkal kérem mondja meg a kandallós szobában hogyan kell felszippantani a képet az asztal alól, illetve a kupát a hi-fi tetejéről, mert az istennek sem sikerül és kezdek begurulni.
  • Voltan
    #15
    Böehh...
  • CéZé
    #14
    Ilyesmi
  • musha
    #13
    ez a játék igen gyenge. még gyerekeknek is szerintem.
  • BomBa
    #12
    Nem lehet hogy kell hozzá patch ami ezeket javítja?
    Amúgy valaki adjon má' linket, hogy lássak róla képeket.
  • BomBa
    #11
    Melyiken?
  • tbundy
    #10
    kipróbáltam.
    a graf sztem elég jó ilyen gyerek játékhoz mérten.
    maga a játék nem rossz ötlet, h Garfielddal rendet rax a lakásban. Viszont sok helyen elakadtam a kivitelezésben, nem engedelmeskedtek egyes tárgyak a szívó v fújó erőknek, v olyan helyen volt, h nehéz volt ott irányítani ott a karaktert.
    amúgy nálam semmi játékindítási probléma nem volt
  • tehen_m
    #9
    Mert ezt már DBoy próbálta.
    Válasz1:"de ő csak egy kérdést akart feltenni, nem minket informálni!"
    Válasz2:"ott a pont"válasz1

    Innentől kezdve szerintem sokan le is sz*rják a témaindító problémáját.
  • Duddits
    #8
    Miért?? Akár a játékról is beszélhetnénk. Én kiváncsi vok milyen. Esetleg aki próbálta írhatna róla.
  • báttyó02
    #7
    töccsed le gabberö,nákád valo
    am torrenten fennvan.
  • gabber_saviola
    #6
    Ezér fontos volt egy topikot nyitni ....
  • rezsofiz
    #5
    ott a pont
  • koro1234
    #4
    Hát feltelepítettem,be mountoltam meg crackeltem és ennyi. Amúgy egy gyerekjáték tegnap jött ki.Még mit mondjak ha nem játszottál vele?
  • sapkafej
    #3
    de ő csak egy kérdést akart feltenni, nem minket informálni!
  • DBoy
    #2
    Értelem, akkor legalább írnál kis infot a gameről + képek..