654
Hogy is telepítsük kedvenc játékunkat
  • kigyi
    #654
    A sima GTR reloaded nem rld-ként kering a neten hanem valami furcsa nevet adtak neki ha jól emléxem, de az nfo-ban már reloaded van.
  • Zsolt01
    #653
    Sziasztok.

    Ha valaki találkozott GTR Reloaded verzióval, kérem ossza meg velem, hogy hol akadt rá !
    Én eddig nem akadtam rá :-(

    Köszi !
  • Csiaki
    #652
    Annyi, 1,5GB!
  • Zsolt01
    #651
    Körülnéztem, de nem akadtam GTR reloaded -re.
    Találtam GTR2 reloaded -et, csakhogy kb.: 1,5 Gigás - ez nem a teljes még, vagy nem!
  • Zsolt01
    #650
    Van már reloaded verzió !!!! ...azzal megy gond nélkül !!!!
    Komoly !
    Köszi az infót !
  • kigyi
    #649
    Van már reloaded verzió!
    ha nem akarsz bajlódni a védelemmel, azzal megy gond nélkül!
    Szerezd be valahonnan.
    Nahát jó látni hogy még él a topicom :)
  • z0ty4
    #648
    vedd meg

    már nem olyan drága
  • Csabikakirály
    #647
    helló

    Felrakom, addig jó.
    Aztán SF Nightmare-el disable cd disable node és aztán démonba a mini image és mégis kéri a CD. Hogy lehet kiiktatni vagy hol van crack?
  • Gili
    #646
    Valaki segítsen plz! Régebben futott nekem ez a játék simán, de most amikor elindítom a menüben lefagy. Próbálkoztam már hogy újraraktam. Raktam fel más videokártya drivert, először omega 3.8.205 volt fenn aztán felraktam egy 3.8.252, azzal is ugyanez, majd egy régebbivel próbálkoztam ami egy 2.6.42 volt de mindegyikkel lefagyott!!! Tanácstalan vagyok
  • Turboraider
    #645
    Nem tudja vki h mikorra várható a GTR-hez crack??? Már jó lenne
  • kaljoco
    #644
    sziotok megtuná valaki mondani hogyan kell uj autot berakni a gtr-be????mert nekem nem jött össze
  • DarkCruiser
    #643
    ha vkinek van megúnt gtr je max féláron megvenném! (székesfehérvár :S )
  • DarkCruiser
    #642
    nekem a sf nightmare el semmi nemtörtént :S hiába nyomtam neki kb 2mp ig tartott amig eltünt a semmibe aztan ugyanugy nemindult el, tegyem másik meghajtoba a lemezt, illetve hiba a cd olvasásakor, tegyek be egy legal correct cd t amin jo a key meg nem romlott a minősége

    ezeket tudja kiirni
  • Csiaki
    #641
    Figy!
    Olvass már vissza 1 kicsit pl.: a 629-es hsz! Vagy mondjuk a 620ast!
  • DarkCruiser
    #640
    már elszurtam rá 3cd t meg 480 pénzt, asszem a demoját letöltöm, aztan ha nem akad meg megy jol meg tényleg olyan jo mint mondják és monjátok akkor megveszem 8000forint ehh :( mind1, még sose vettem csak kaptam eredeti játékot, itt az idő, bár szivesebben költöm a SAJÁT pénzem a modellvasutamra de ez más tészta:P

    nagyon comoju lettem h nemmegy :(
  • DarkCruiser
    #639
  • DarkCruiser
    #638
    sziasztok

    sms es magyar izérol töttötem a gtr t es marhára nembirom elinditani

    feltelepitettem bemuntoltam a miniimage t azt aztirja h tegyem máshová a cd t, meg ugyis csinaltam h a kiirt egyes cd t betettem a normal meghajtoba es ugymeg elkezdte ellennőrizni de aztirta hogy tegyem be a legálisat, probalkoztam olyannal hogy hide olja a hülyeséget, ahver ajánlotta, de arra meg aztirja folyton hogy nothing to hide, segitsetek pls
  • kaszacska
    #637
    Udv! Nem eredeti GTL-re rakhatok patchet? Menni fog ugy is?
  • Yulcsa
    #636
    hát nekem sehogysem ment:S

    szóval megvettem eredetibe, és kiru!
  • berci206
    #635
    Sziasztok!
    sikerült elindítani, de kis idő után vagy lefagy a játék, vagy újraindítja a gépet! Gondolom most is a videó kártyám lesz a hibás mint a F1 challenge 99-02- nél, mivel nVidia GeForce 6600GT karim van és ez jó pár autószimes játékkal összeakasztja a bajszát! Amúgy a segítséget, mert az itt fent lévő mini fájljait töltöttem le és úgy indult el a játék, a sajátjával ami melette volt nem akart menni! Csá
  • Mozes
    #634
    Sziasztok!

    Hol lehet All Version image-et találni? Vagy alapból is fel lehet rá installálni a patch-eket és kiegészítéseket?

    Köszi
  • berci206
    #633
    Újra próba indítás, kijön error ezzel a szöveggel: Több mint egy terméklemezt található a meghajtóidon. Távolíts el egyet és próbáld újra! daemon-ba be van mountolva a cd1 cd2 és a mini image is! ha kiveszem a mini-t lefagy, ha meg a cd1 és cd2-t veszem ki kiírja hogy rakd be a játék lemezt egy másik meghajtóba! most akkor döntse már el mit akar!!!
  • berci206
    #632
    Mitől van az hogy bemountolom a mini-t, előtte disable cd és node, majd megvan a 3d config, jön a gtr indítása, beírom neki a kódot és lefagy???
  • berci206
    #631
    Sziasztok!

    Úgy nem lehet játszani vele hogy nem csináljuk meg ezt a mini gecizést meg kódolás meg checking disc-elést? tehát hogy bemountolva marad a cd-je oszt jó van?
  • kaszacska
    #630
    Az osszes patchet fel lehet mar rakni a jatekra es fog menni?? En csak az 1.23-ig tudtam, mert csak addig tudtam elinditani.

    A GT Legends-re lehet patchet rakni? El fog indulni?
  • Shadi
    #629
    gtr inditás: mini imagéval ( GTR_FIA_GT_Racing_All_Versions_MI!rar)
    megy. Ezt a kódat használom F84GX-WK9MB-VDBG3-S9VSH-Q6D3N. Daemon Tools v.3.47.

    Lépéseim (bemountolva már a mini image, SFNightmare 1.12 (http://www.project-starfuck.tk/))
    1. disable cd
    2. disable node

    Játék, majd a kilépés után:

    3. enable node
    4. enable cd
  • Shadi
    #628
    sziasztok gt legends inditásban tud vki segiteni?
  • rallyeati
    #627
    Gyári CD-vel felraktam elindult vele, de vissza kéne adnom a Cd-ket. Mit csináljak hogy elinduljon másolt, vagy CD-nélkül??

    lécci segítsetek
  • rallyeati
    #626
    Hogy kell a másolásvédelmet kiiktatni?
  • Lacika 79
    #625
    akkor nemtom
  • rallyeati
    #624
    az egyik az
  • Lacika 79
    #623
    miért nem a gyári lemezen lévő kódot használod?
  • rallyeati
    #622
    helo segítséget kérnék!
    1.gyári lemezről lett átmásolva
    2.felinstalláltam
    3.el akarnám indítani de kéri a kódot
    kipróbáltam: F84GX-WK9MB-VDBG3-S9VSH-Q6D3N nem jó
    meg ezt: 59QMA-96P4J-QMPQ6-LXW3C-F3M9R nem jó
    Vagyis elfogadja mert ha átírok egy betűt/számot akkor egyből error
  • Tomievo
    #621
    Felrakod szimplán majd rá a peccsek, akár 1.5-ig. Ezután vagy lehúzod az optikai meghajtókat, vagy SFnightmare-l kiiktatod(disable cd), majd bemountolod a daemon tools 4-be(fontos, hogy a 4-es verzióba), a mini image-t és kész. Ja meg ha kér serialt elsőre, akkor beírod neki amit találsz, mondjuk a GTR topic FAQ-jában.

    Valaki nem tud megoldást, hogy az 1.4-es verzióval is lehessen minimum direct ip-vel nyomni neten?
  • Breex
    #620
    Hy!

    Nekem csak megvan az 1cd 2cd meg a mini image fileok.Valaki légyszives leírná hogyan kell elindítani a játékot?
  • Tomievo
    #619
    Ja és nem kell semmi registry buher sem.
  • Tomievo
    #618
    Kijött a Deamon Tools 4-es verziója, szal a GTR-re fel lehet tenni az összes peccset, majd meghajtókat kilövöd, mini image-t bemountolod és már megy is.
  • Mozes
    #617
    Sziasztok!

    Regisztráltam magam a magyar GTR bajnoság oldalán, de nem tudom mi a szerver címe ahol lehetne péntekente ingyen körözgetni. Nem tudja valaki?

  • ALCATELGOD
    #616
    Sziasztok!


    Nekem is a GTR 1.3-as Itwins verziója van meg,de baszottul nem jövök rá,hogy indul el. Próbáltam án már mindent,kérnék egy szájbarágós verziót ha lehet
  • macleod2005
    #615
    levannak húzva a meghajtók úgy csinálja ezt.star.bat ot is elinditom de semmi.