20430


F.A.Q

WAREZ-RULEZ ügyeket privátban intézzétek! Frissített FAQ!
  • sznek1975
    #20269
    K- Litte codeck pack van fent , tudtomal az kell a géphez nem ?
  • sznek1975
    #20268
    Leszedtem teljesen a zenét de még mindig hallani hogy súg a hang.
  • Cobra.
    #20267
    Ha jól rémlik a Windowsos hangkodekekkel akad össze a játék. Ha van fent valami extra hangkodek, akkor töröld le, illetve ha máshogy nem megy, tiltsd le a játékban a zenét, úgy jó.
  • TokraFan
    #20266
    Ezt így látatlanban lehetetlen megmondani. Lehet driver probléma -elsősorban valószínűleg az-, lehet hardver probléma, windows zűrje, akármi...
    Viszont egy okos google keresés az esetek 98%-ában segít, bizonyára másnak is volt már ilyen gondja és legtöbbször megoldás is van. Fórumokat érdemes végignézni, pl. Egosoft fórumot, de bárhol máshol is meglelheted a megoldást.
    Én szinte minden problémára találtam gyógyírt, akár eldugott fórumokon is.
  • sznek1975
    #20265
    Hello. nem értem mitöl sistereg a hnag. mi lehet az oka ? Xbeyond The frontiertől egészen a Reunion ig bár szerintem a Albion és Terranál is ez lenne. kérdés hogy miért ? mi hiányozhat ?
  • RJoco
    #20264
    Az újratelepítés mindenképp hasznos. XTM-et is lehet rátenni, de annál nagyon kell figyelni a sorrendre, az XTM kompatibilis script-ekre, mert a bugok lehetőségét rendesen megsokszorozza. Viszont, ha egyszer jó, akkor megérte a fáradtságot. Miután kipróbáltam, nélküle már nem tudtam játszani.

    A te játékod bugos. Nem kizárt, hogy már az elejétől, csak mivel nem találkoztál eddig ezzel a hajóval, így nem derült ki.

    A mentett állásokat el kell felejteni ilyenkor. Minden bugot tartalmaznak. Csak az újrakezdés segíthet.
  • csongi3
    #20263
    Koszi a valaszt. Megprobalom letorolni a jatekot es ujra install, megorizve a save-eket, hatha ugy mukodni fog. Ha meg nem, akkor restart elolrol es kezdem ujra buster-ral :-)
  • Cobra.
    #20262
    Én nem találkoztam ilyenekkel a story után, lehet az XTM kavart be nálad valamit.
  • csongi3
    #20261
    Ezek a hajok egytol egyik kalozok es olyan szektorban is feltunnek, ahol a sztori elott nyomuk sem volt: pl Menelaos Paradise, Ocean Of Fantasy, vagy a Paranid belso szektorok.
    Ja, es a M7-esem vegsebessege 131, es a keptelen vagyok utolerni a 121-es vegsebessegu Eclipse-t. Probaltam raketakkal is, minden letezovel a Wasp-tol a Typhoon-ig, egyik sem artott neki....
    Normal dolog ez a sztory befejezese utan vagy egy ujabb Egosoft bug?
    Script-ekbol a Station manager, Combat pilot, Jumpdrive & transporter in EQ, Jumpdrive KIT, Auto harvest debris, BIER Scanner van fent. Mod nincs, mivel nem mukodott az XTM mod es leszedtem.
  • csongi3
    #20260
    Sziasztok! Nem tdoany Nehm, el-e meg ez a forum. Nehany kerdesem lenne.
    Nemreg fedeztem fel a Reunion-t, egybol kedvencemme lett. Kb. 15 nan jatek utan ugy gondoltam, vegigviszem a storyt. Viszonylag gyorsan vegeztem is vele, de utana jott a meglepetes:
    1. Megjelentek uj hajok a kalozoknal: elitt-ek, eclipse-k, claw-k. Gondolom ez a terranok megjelenesenek az eredmenye. Ez nem is lenne problema, az igazi problema ezutan jon
    2. Ezek a hajok olyan erosek, hogy keptelen vagyok oket leloni! Bejelez a rendszer, hogy megtamadtak egyik kereskedom. Ugras oda, harc a kalozokal, Es itt leesett az allam. EGY M7-ESSEL KEPTELEN VAGYOK KILONI EGY ECLIPSE-T!!!! 5BHEPT, 2 Mass Drive, 6 BPAC, 3 AHEPT, 1 GPSG. Ezzel a kombinacioval epp csak megporkolom Eclipse-unk 4x25 Mj-os pajzsat!!!! MIG OKELME AZ EN 3X1 gJ-OS PAJZSOMAT ROHOGVE LESZEDI!!!! 121-es vegsebesseggel ugy ropkod korulottem, mintha legalabbis Harrier Rider lenne 420-as vegsebessegel, EGYSZERUEN KEPTELEN VAGYOK BEFOGNI A FO AGYUIMMAL!!!! Es a tornyok sem talaljak el auto laser aim-mel! Kb 15 perc csata utan az o pajzsa 95 Mj, az enyem 250 Mj, holott o 4x25 Mj-vel indult en pedig 3x1 GJ-al!!! Na, itt durrant el az agyam, mivel rajta kivul meg 2 Eclipse, 1 Claw, es 2 Falcon volt meg a rendszerben. Szerencsere ok nem lottek. Meg....
    Itt abba is hagytam a jatekot, mivel igy lehetetlen tovabb jatszani. Kb 2 ora leforgas alatt kivegeznek mind a 20 UT/met, az ossze komplexemet, vadaszomat es M!, M2-eseimet es nem tudnek tenni semmit. Folyamatosan jonnek a uzenetek, hogy a jarorozo TL-jeim (Albatros, Hercules, Elefant)> destroyed in sector x, a jarorozo M1, M2, M6-osaim folyamatos tamadas alatt, pajzsaik minimumom, egy hajszal es oket is kilovik. IGY NEM LEJET JATSZANI A JATEKOT!!!

    Kerdesem: normal ez? A sztory utan nektek is megjelentek ezek a hajok es ugyanigy viselkednek, vagy valami hatalmas nagy bug ez??? Mert akkor itt es most hagyom abba a jatekot es ujrakezdem custom modban. Ezt igy, ezekkel a feltetelekkel nem lehet tovabb jatszani. Meghofy egy 100 Mj-s Eclipse egyedul kilo egy 3 Gj-os M7 Hyperiont es meg csak meg sem porkolodik a pajzsa ekkora ossztuz alatt.......

    Koszi elore is a valaszt!
  • TokraFan
    #20259
    köszi, akkor csak az újabbat teszem fel.
  • RJoco
    #20258
    Csak véletlen, szerintem.
  • TokraFan
    #20257
    Leszedtem. 2db Station Manager verzió van benne, ez szándékos vagy véletlen?
    Egyébként köszi a válogatást, most kedvet kaptam egy kis nosztalgiázásra. Valójában sosem volt türelmem végignézni, hogy mely modok kompatibilisek az XTM-el. :-)
  • RJoco
    #20256
    Oldalamra felkerült az általam használt vagy kipróbált és hasznosnak vélt script-ek gyűjteménye XTM-hez. Ez 33 script-et tartalmaz.
  • sznek1975
    #20255
    ujabb érdekesség
  • sznek1975
    #20254
    valami idegen

    ennek mi értelme mit csinál?
  • TokraFan
    #20253
    TC-s nem jó
  • sznek1975
    #20252
    van jó pár amit találtam, az orosztól kezdve az egosoft forumáig de nem találtam a keresett Sprict vagy módot, ezért kértem hogy küld el az oldal címét. vagy netán Terran conflictos mód is jó a Reunionhoz?
  • TokraFan
    #20251
  • sznek1975
    #20250
    melyik az a oldal? most hirtelen nem találom hogy miről van szó éppen
  • RJoco
    #20249
    Még te linkelted az oldalt, onnan le is lehet szedni.
  • sznek1975
    #20248
    honnan szeded le ezeket? keresek keresek de mindid Terran conflict os tartalomba botlok de az nem jó a X3 Reunion hoz gondolom ?
  • RJoco
    #20247
    A legtöbb szintén ott van az oldalon, amit le is szedhetsz egyben. Azon kívűl a Debris Rapair/Utilisation-t érdemes még leszedni, ami szintén az oldalon van.
    Ha jól telepítetted az XTM-et, akkor egy eléggé lélegző világot kell hogy kapj, rengeteg hajóval az űrben. Érdemes megnézni a játékot XTM nélkül, akkor van viszonyítási alapod, hogy mennyit is számít.
    Realitás? Ez egy játék. És mint minden játék, egyik sem lesz teljesen reális, mert soha nem fogod érezni fizikai valóját. De elég közel áll hozzá. Főleg a bugok tekintetében :D
  • sznek1975
    #20246
    mi kell ahoz hogy élő lélegző legyen a játék és reális? át tudod küldeni Sprict e idet van jó pár amit nem találtam.
  • sznek1975
    #20245
    köszönöm a bemutatót.
  • RJoco
    #20244
    A Plugin Manager-rel tudod a scripteket feltenni. Ez gondolom azért érthető. Nekem 31 van fenn.
    A menete miután a játék már fenn van:
    a)
    1. Elindítod az XTM exe-s telepítőjét és feltelepíted.
    2. Felteszed a Plugin Manager-rel azokat a scripteket, amiket használni akarsz.
    3. A Plugin Manager-rel felteszed az XTM scriptjét. Ez legyen az utolsó.
    Indítani a játék ikonjával kell. Ha felraktad Ashleys Fab modját is, akkor a Launcher-ben a Select Mod-nál ki kell választani. Ha van olyan is ebben a menüben, hogy Plugin Manager, akkor lehet, hogy azt kell kiválasztani. Nekem az utóbbival megy, az előbbivel el sem indul a játék.

    b)
    1. Felteszed a scripteket a Plugin Manager-rel.
    2. Feltelepíted az XTM-et az exe telepítőjével.
    3. A Plugin Manager-rel felteszed az XTM scriptjét.
    Indítás úgy mint az a) pontban le van írva.

    Valamelyik módszerrel mennie kell rendesen a játéknak. Az oldalamon elvileg már csak az XTM kompatibilis scriptek vannak fenn, de ha még elérhető az eredeti fórum, akkor érdemes ott megnézni, hogy tényleg megy XTM-mel vagy nem.

    Nekem ezek vannak fenn. Ellenőrizd a verziószámokat. Ha mást is felteszel, akkor annak nézz előbb utána, mert lehet nem fog menni.
  • sznek1975
    #20243
    és ami oldalon voltak a Sprict ek ez úgy kell be instalálni vagy felrakni ahogy ott van ugye?
    kiegészítők
    erről van szó ugyebár? van valami lista hogy hogyan mi alapján kell sorba rakni a módokat ha lenne másmilyen is amit máshól találok?
  • sznek1975
    #20242
    azt Írta nekem a játék hogy launchert inditsam el nem is tudtam hogy létezik olyan, én maxx a Plugin Manager alján a run game nevü menüt indítottam azt hittem az a Launcher megfelelője.
    gép irta át vagy az egyik mód nem tudom.
  • RJoco
    #20241
    Egyrészt nem értem, mi értelme a szektorok nevét átíratni számokra.
    Másrészt pl írja is üzenetben, hogy az XXL Fab nincs helyesen telepítve. Nem kizárt, hogy más sincs helyesen telepítve. Ezért a ReadText sorok.
  • sznek1975
    #20240
    Jobb minőségü videó

    Bocsánat az alábbi rosszabb minőségért.
  • sznek1975
    #20239
    játékban

    Itt látszik és a ismeretlen readtext üzenetnek sem értem az okát.
  • sznek1975
    #20238
    találkoztam egy módósítással ami a sector nevét írja át számozásra és mikor megnyitnám ahol épp tartózkodok nem mutatja a helyi térképet. van ijenfajta módoító a mód packbam?
    Módok
  • sznek1975
    #20237
    ha saját gyáram van és a station managar is fent van akkor bízhatom a gépre ugyebár?
  • RJoco
    #20236
    "Viszont azt nem tudom, hogy a Station Manager a játék része, a bonus pack-é vagy plusz egy script."
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hogy miért kell saját magamat idézni?


    Mint az az oldalakon is láthatod, ahonnan letöltötted a scripteket, a Station Manager egy script. Ha ez nincs fenn, akkor neked kell beszerezned az alapanyagot és utána eladni a készterméket. Mellesleg, ha saját céged van, ott is mindent te irányítasz és közben nem mész el harcolni Irakba, mert akkor csődbe megy a céged. Jelen esetben leáll a gyár és nem termel, viszont nem viszi el az adott faj.
    Utoljára szerkesztette: RJoco, 2015.05.24. 21:15:07
  • sznek1975
    #20235
    az a sorrend követendő ami ott meg van adva ? ha igen akkor valami nem jó nálam mert próbáltam úgy anno de mindent nem engedett csak párat belőlük.
  • sznek1975
    #20234
    mert ha mindig nekem kell irányítani az néha megterhelő számomra mikor épp máshol vagyok és mással foglalkozok azt hittem ha van saját állomásom akkor simán hozzá lehet adni a hajót de tévedtem, nálam olyanra nem volt lehetőség mint látható az álábbi 2 linkem is elneveztűekre rá kattintva.

    ami nálam van.


    Sprictek amim van
  • RJoco
    #20233
    itt van benne minden csak tudni kell olvasni a sorok között
    és itt is van, de itt is tudni kel olvasni a sorok között
    miért akarsz az állomáshoz hajót rendelni?
  • sznek1975
    #20232
    mi kellhet a hajó állomáshoz való hozzá adáshoz ? amiket linkeltem hogy miket használok azokban lehet a hiba?
  • RJoco
    #20231
    Jártam már ott, de az angol jobban megy, mint az orosz.
    Viszont, ha ennyire nem figyelsz a lentebb írtakra és a kirakóst sem tudod összerakni a darabkákból, akkor szerintem hagyd ezt a játékot. Vannak ennél sokkal egyszerűbb játékok is, amiknél nem kell kérdezned sem.
    Rengeteg vesződséget megspórolsz vele.
  • sznek1975
    #20230
    Sziasztok ezt az oldalt menyire ismeritek ? nem szedtem le semmit sem csak nézegettem a tartalmat
    más oldal