81525

7rsdjd5n.jpg

Free counters!

  • siplace2
    #81395
    Köszönöm!
  • Zoolee1976
    #81394
    Mindenki számára, aki fehér ablakot és exe crash-ot kap: telepítsen egy Windows Update csomagot a Microsoft webhelyéről: Windows6.1-KB2670838-x64. Megoldja az exe összeomlását, mert telepíti a Direct3D fájlt, amellyel az exe-nek megfelelően működnie kell!
  • AdaKiller
    #81393
    köszi be is reggeltem :)
  • Gugornya
    #81392
    AdaKiller:
    Nekünk van egy PC-s közösségünk itt: http://www.pesklub.com
    Bajnokságaink is vannak, de barira is tuti elérsz valakiket!
  • AdaKiller
    #81391
    van aki tolna neten? :) steam-en ugyanezzel a nick-el megtalálható vagyok :)
  • Gugornya
    #81390
    Sziasztok!

    Szerintem a gép Super Staron igen erős. ML-ben 4 meccs után 1 győzelmem van (Zaragozával vagyok spanyol 2-ben), mondjuk a challenge módot is benyomtam. De barin is nehezen ment az elején a gép ellen. Amellett viszont, hogy erős, néha elég idegesítő. Online érdekesebb a játék sokkal, a 2v2, 3v3 kifejezetten nagyon jól meg lett oldva. De 11v11-ben is végre nem kell laggos meccseket játszani, és játszhatunk végre esti körülmények között is. több stadionban. :)
    Egyelőre még csalóval sem találkoztam, semelyik játékmódban, ami külön öröm. Sőt, még ki sem lépett senki, akkor sem, ha 5-0 volt a félidő. :) Nagyon jó ez a rész egyelőre, reméljük a patch-ekkel csak javulni fog, nem rosszabbodni! :)
    Én PC-s vagyok PS4-en még nem láttam élesben a játékot, de nem hiszem, hogy túl sok különbség lehet végre.
  • yamato41
    #81389
    A következőket ellenőrizd:
    - a géped megfelel-e a minimum követelményeknek?
    - a legújabb driverek vannak-e fent, különösen a videókártyához?
    - rendben van az oprendszered?
    Próbáld rendszergazdaként futtatni a settings.exe-t.
  • siplace2
    #81388
    Pro Evolution Soccer 2018 settings működése leállt. Keressek megoldást a neten vagy zárjam be a programot. Steamról szedtem le a demo-t,hogy kipróbáljam fut-e egyáltalán a gépen,addig nem akarom megvenni,de ez miatt a hiba miatt el sem indul.
  • yamato41
    #81387
    Eddig Pro fokozaton toltam, teszteltem. A Pro egyelőre nem túl nagy kihívás, volt 14:2-es meccsem is. A PES3 óta vagyok PESes, de az első rész sok év óta, amivel három meccset játszottam egymás után 15 perces félidővel. Azért ez sokat elmond. Javítanak még rajta kisebb hibákat, de már így is bőven az utóbbi évek messze legjobb része lett - szerintem. Kisebb tankeffektus van még benne, főleg a széleken, de kezelhető. A területvédekezés és a letámaadás nem mindig működik jól, mindig kiugrálnak a védők, mögöttük meg lesz hely.
    Úgy tűnik, hogy a videokártyám (GT 740) kevés neki, 40-es fps-t alig tudok kicsiholni belőle, de még így is szaggat egy kicsit, bár már játszható. A grafika tényleg nagyon jó, a mozgásokban is kevesebb a csalás, folyamatosabb.
    A bírókkal túl nagy gond nincs, a kapusok jobbak, olykor túl jók 1:1-ben.
    Nem tudom, hogy ki az a hülye, aki 40+€-t kiad érte, amikor bőven 30 alatt lehetett venni key-t.
    Így gyorsan ennyi, teszt on.
  • Zoolee1976
    #81386
    Most jön a virágboltból csak valamilyen oknál fogva nagyon lassan.Azt már láttam a kapusok jobbak lettek meg a grafika is és pár új fícsör még lesz,de az idióta bíróval és a csaló mesterséges intelligenciával top playeren és Superstaron remélem csináltak valamit különben csak annak lesz érdemes megvennie aki a haverjaival tudja tolni.Gondolom a my clubban az első héten már világválogatottakkal fognak játszani meg szuper edzőkkel ami akkor felejtős is lesz.Mekkora biznisz ez a konaminak már,sok user az első héten már rákölt 40-50 eurót a játékra hogy megfelelő kerettel tudja baszni az olyan nézeteket mint én is,aki még nem hajlandó fizetni pluszban ezekért.A 2017 és rész beszél belőlem,de úgy érzem mivel vadkapitalista a konaminak is a pay tó win "world of tankos"magasságokban lesz idén!!! Bár ne legyen mindig igazam.Valakinek van tapasztalata a MI tőle és a bírókról kérem ossza meg velünk!Üdv minden epében fortyogó PES ismernek!
  • yamato41
    #81385
    Milyen hiba?
  • siplace2
    #81384
    Üdv! Olyan gondom lenne a 2018-as verzióval,hogy settings.exe hiba miatt nem indul el. Tudna valaki valami tanácsot adni? Minden fórumon jártam már,de nem oldotta meg a problémát. Előre is köszi!
  • yamato41
    #81383
    Amnt látom, új árú érkezett a virágboltba...
  • tobias88
    #81382
    2016ban ha alt tabot nyomtál akkor kikaptál, 2017ben már ilyenkor is döntetlent tol?
  • AdaKiller
    #81381
    2017-ben elég volt az alt+tab 2 mp-ig és már bontott
  • tobias88
    #81380
    A csalást kijavították már? Mert 2016ban ha elindítottad a torrentet vagy bármit ami fogta a netet, szétkapcsolt a játék. Milliószor léptek így ki ellenem a 90. perc után
  • daver88
    #81379
    17-el semmi baj nem volt, 1000 meccs fölött voltam, két kezemen meg tudom számolni, hányszor akadt...
  • AdaKiller
    #81378
    pes6 óta minden évben megveszem, bátyámmal toljuk neten, de a 2017 nagyon nem volt az igazi az online terén.
  • DaemoonHunter
    #81377
    Nálam nem akad az online. Pöccre ment, gond nélkül. Ez volt az első alkalom, hogy megvettem.

    Szerk.: reagálás késés előfordult már, 2 meccsen 1 alkalommal.
    Utoljára szerkesztette: DaemoonHunter, 2017.09.18. 18:40:25
  • tobias88
    #81376
    Pár napja még egyáltalán nem működött tudtommal, azóta lehet javítottak rajta. Én még nem vettem meg, majd ha ki tudom próbálni a teljeset akkor talán
  • AdaKiller
    #81375
    én csak az online miatt venném meg ezt is; egy kérdésem van: mennyire játszható az online?
    2017 esetén sokszor akadt, illetve nem azonnal reagált a játék(os). ez maradt a 2018-ban is?
  • yamato41
    #81374
    Bármit csinálok, szaggat. A gépem nem a legújabb, de azért nem is low-end (i5-4460, GT740, 8GB RAM, 24"). Próbálgattam az ajánlott beállításokat, vsyncet adaptívra, kikapcsolni, de bármit csináltam, szaggat, az irányítás latency pedig elviselhetetlen. Nagyon nem értem.
  • DaemoonHunter
    #81373
    Sajnos az animációk rettentő darabosak sokszor. Távolról jó, meg közeliben is lassítottan, de néha replay nél olyan mintha robotok lennének. Elképesztő kettősség. Egyébként még mindig tartom, hogy sok helyen szép, de 2017 ben illene NBA2K szintű scripteket berakni...
  • tobias88
    #81372
    Ami engem kicsit zavar az a labda lassulása a füvön. Kb akkor normális állítom vizesre és hosszúra állítom a füvet, különben nevetségesen gurul tovább
  • DaemoonHunter
    #81371
    Két meccs után reálisan csak annyit tudok mondani, hogy szép. Most azt kaptuk, amit PS4-en kapnak, és még szebb lesz ezután. Egy 3 éve felső közép gépen maxon egész szépen eldöcög fullhd-ben, ritkán vehető észre lassulás. Játékmenetben nem tudok sok mindent mondani, mert az szerintem tavalyhoz képest nem változott sokat (bár azzal se toltam annyit), ami észrevehető, hogy folyamatosabb, sokkal élethűbb, több az animáció, az ütközések élethűbbek, a kapusok bravúrosak. Mérgezettegér effektus eddig nem volt, ami viszont előjött, hogy 1 ütemmel később passzolt a játékosom, mint kellene, így pont szerelik. Tipikus, de nem vészes. Online egész élvezetes meccset toltam semmi gond nem adódott se szaggatás se kilépés semmi. Igaz kikaptam. lol.
  • Balázs 17
    #81370
    max pest fogjak feltorni:D
  • tobias88
    #81369
    A 60%os negatív steam értékelést ne nézzétek, mert csalóka. Valamiért nem megy az online és kapják rendesen az ívet
  • tobias88
    #81368
    Játszottam mindkét demóval és mindkettő tetszik. Eddig Pes 2016oztam, mert a 2017es nagyon nem tetszett de őszintén szólva nem játszottam már azzal sem 3-4 hónapja. Lehet hogy csak megváltoztak az elvárásaim, nem tudom. Mindkét játék nagyon szép lett (főleg a pes javult sokat) és élvezetes is. Pesben a kapusok mozgása hatalmasat fejlődött. Gondolom gyorsan feltörik mindkettőt, aztán a teljes játék kipróbálása után el lehet dönteni melyiket veszi meg az ember
  • tobias88
    #81367
    Eddig talán egy meccset játszottam, az alapján nem tudok nyilatkozni a játékmenetről, de mivel most családi körben vagyok így a régi gépen néztem a játékot. Az azért érdekes, hogy a tavalyi még maximumon ment rajta (már amíg vissza nem váltottam a 2016osra), ez meg minimumon is kicsit szaggat. Értem én, hogy javítottak a grafikán, de ezt lehetett volna ezerszer normálisabban is csinálni

    Ami még vicces, új gép meg simán vinné vagy 200 fps-el de nem lehet kikapcsolni a v-syncet. LOL. Egyből ott van egy 1/60ad késleltetés az amúgy is lassan reagáló játékosok mellé
    Utoljára szerkesztette: tobias88, 2017.09.14. 22:46:56
  • DaemoonHunter
    #81366
    Én most szedem Steam-ről, előrendeltem. Kíváncsi leszek :)
    Youtube videókat látva eddig senkinek semmi problémája vele, no de majd kiderül a valóság.
  • Balázs 17
    #81365
    ez csak PC-n van, konzolon rohadt jó az egész :)

    hiába mondják h uaz mind2 platformon akkor sem az! PC-n 980ti-vel sem éri el a PS4 grafját.... úgyh szerintem maga a játék se ugyan az

    ez az online rész nem működik pc-n mekkora szánalmas és akkor kiírják FB oldalukra, hogy "ez egy jó nap " és 3 vigyorgós smile :DDDDDD
  • yamato41
    #81364
    A demó eddig borzasztó. Taktikailag egyértelműen jelentős visszaesés, alapvető helyezkedési hibák tömkelege, tankeffektus ezerrel, 1:1-ben elvenni/veszteni a labfát lényegében lehetetlen. Csaláshegyek, előre eldöntött szituk bármit nyomkod a játékos, szétscriptelt mozgások, irányítás közben nincs. Remélem, hogy ez még a prealfa gameplay, mert eddig NAGYON felejtős. Az akadozás meg egyszerűen hihetetlen. Hogyan lehet ilyen állapotban kiadni? Mit gondolnak, a demó nyűjgeit látva majd tömegek rohannak, a konami kapját bedöntve követelik, hogy megvehessék? Hány ilyet csinál még ez a csődömeg cég ezzel az idióta battipajtival?
  • yamato41
    #81363
    Indítom, aszongyahogy: does not meet the Minimum Sytem Requirement ... your Video Card does not meet ... (GPU:VRAM 2GB)
    Ja, hogy az NVIDIA GT 740 2GB VRAM-ja nem 2 GB VRAM?
    A játék meg akadozik. Menjenek már a büdös francba...
  • daver88
    #81362
    Fifa demo tükörsimán futott, nem hinném hogy hardvergond...
  • tobias88
    #81361
    Elvileg windows 10nél van ilyen probléma augusztus 23 óta minden játékkal amit majd október 15én javít a microsoft
    Bár lehet hogy neked csak simán szaggat.
  • daver88
    #81360
    Tölthető a DEMO

    nálam valamiért akadozik nvidia kártyával...remélem orvosolják valamivel.

    Szerintem is jó a gameplay, bár még játszani kell párat, hogy érdemlegeset tudjon mondani az ember róla..de sokkal biztatóbb, mint a fifa..
  • daver88
    #81359
    Fifa 18 demót néztétek már? én nem tudom, sose voltam nagy "Fifa rajongó", de szerintem ez most nagyon gyenge lett, és most a gameplayről beszélek...

    pár meccs után uninstall lett, várom a 14-ét...:
  • Balázs 17
    #81358
    meglepoen jo lett a gameplay

    a fu viszont borzalmas szerintem
    kapusok rohadt jok(vegre), inkabb mint h mindent beussenek
    kicsit lassabbnak tunik az egesz jatek, neha viszont olyan mintha nem akarnanak futni a jatekosok

    harom meccs utan ennyi jott le :)
  • DaemoonHunter
    #81357
    Igen, ebben igazad van pontosan a scriptek miatt volt többször is olyan, hogy akár mit nyomtam valahogy csak belőtte a gép mint a mérgezett egér megindul aztán vége van...
  • yamato41
    #81356
    A scriptekkel az a baj, hogy lefagyasztják az irányítást - indokolatlanul. Ha van egy hosszú script, akkor azt ha elindítja, nem lehet megállítani még akkor sem, ha közben változott a szitu. Persze lehet ezt fnomítani, hogy a script közben nyomott gombokra másként érjen véget, de nem látom ezt a törekvést.
    A konzolos demoban sok olyat láttam, hogy adott pozícióban összeérő két jtékos összeakad, nem ütközik, nincsen következmény.
    A cheatek csökkentése nálam is alapkövetelmény lenne.