81525

7rsdjd5n.jpg

Free counters!

  • DaemoonHunter
    #81355
    Én úgy olvasom az eddigi legjobb PES az újak közül. ÉS most a PC a standard, tehát ezen lesz a legszebb. A látvány egy dolog persze. A játékmenet szerintem folytonosabb lett (nyilván több a script 'ala' NBA 2K series) aminek én személy szerint örülök. A válaszidő is javult a tapasztalatok alapján. Az egyetlen dolog ami nálam fontos lesz, hogy kiszedjék a cheatelő ellenfelet. Azaz ne akkor rúgjon már gólt amikor csak akar, és agybajt kapok, hogy potyából is vagy egy levédekezhetetlen szituból akkor is győzzön mert olyan szitut hoz össze teljesen érthetetlenül, a semmiből is akár, és ellenfél szintjétől függetlenül.
    Utoljára szerkesztette: DaemoonHunter, 2017.08.31. 17:22:15
  • yamato41
    #81354
    Őszintén szólva a PC és az XBOX között sem láttam én akkora különbséget, mint amit zengedeztek a neten. A gameplay tökugyanaz, ha meg a grafika kicsit jobb volt a konzolokon, attól a játék lelke megegyezik.
    Ha most annyi történt, hogy a PC grafikáját kicsit tuningolták, a gameplayhez meg lényegileg nem nyúltak, akkor adtak a szarnak egy pofont. Nem mintha meglepne, a konamiból minden rosszat kinézek...
  • tobias88
    #81353
    Tudtommal idén a pc-set fejlesztették ezerrel és a Konaminál csak az egyik platformmal foglalkoznak komolyan egy évben a tapasztalat alapján
  • yamato41
    #81352
    Kipróbáltam a demót XBOX-on. Hát, semmi különös. Sok különbséget nem vettem észre az előzőhöz képest. Az apró különbségek is inkább negatívak az irányítás terén. Több a script.
  • Nagyi2pac
    #81351
  • daver88
    #81350
    És akkor a tavalyi (2017) játékmenet felelevenítése után következzen az idei, 2018-as PC játékmenet...



    Szinkron lehelet fújás is lesz
    Utoljára szerkesztette: daver88, 2017.08.12. 16:44:39
  • daver88
    #81349
    nem is írtam, hogy a 2018

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    valóban, benéztem..

    Utoljára szerkesztette: daver88, 2017.08.12. 15:02:08
  • Nagyi2pac
    #81348
    Ez 2017...
  • daver88
    #81347
    PC gameplay:

  • tobias88
    #81346
    Dx11 végre, de a recommended gpu még mindig nem az igazi. Legalábbis 5 éves kártyákon fut maxon majd...
  • Nagyi2pac
    #81345
    PES 2018 PC rendszerkövetelmény:
  • daver88
    #81344
    tudom, tudom nem konzolos topic, de hátha valaki próbálta és mond véleményt:

    PES 2018 Online Beta Test (PlayStation4 & XboX One)
  • Nagyi2pac
    #81343





  • daver88
    #81342
    én ezt használtam, semmi "csilliviili" dolog, csak ami kell:

    https://laimpes.wordpress.com/
  • Balázs 17
    #81341
    2017-hez nem tud valaki egy szimpla patchet vagy valamit?
    csapatnevekhez meg logokhoz kéne, semmi csilliviili dolog nem kell
  • DaemoonHunter
    #81340
    Akkor nézz utána jobban, mert ezt a fejlesztők nyilatkozták le. A mozgások, fizika ugyan az kb.
  • yamato41
    #81339
    Én próbáltam konzolon is a 2017-et. Semmi különbséget nem láttam a PC és a konzol között a gameplay területén. Ugyanazok a hibák megvoltak ott is, mint PC-n. A gameplay motor szerintem tökugyanaz, esetleg grafika miatt lehet némi módosítás. Ez nem csoda, mert a PES alatt a gameplay motor legalább öt éve ugyanaz, csak a grafikát tuningolják hol jobban, hol kevésbé.
  • tobias88
    #81338
    dehogy ugyan az, a 2017 az a 16os egy minimálisan módosítva, semmi köze a 2017es konzolos verzióhoz
  • DaemoonHunter
    #81337
    Én most toltam egy kört a 2017 demoval, ami fentmaradt a gépen...
    Annak a fizikai motorja elvileg ugyan az mint a konzoloké.
    Hát mit mondjak letöröltem pillanatok alatt. Sajnos a gép akkor rúg gólt, amikor akar. Nem tudod befolyásolni egy szint felett, mert összefutnak a játékosaid, későn vált, nem megfelelő játékosra vált, elesik/elcsúszik, szóval valahogy lemaradsz a labdáról :)) Ezt max csak úgy tudod kompenzálni, hogy több gólt rúgsz nála, ami azért lehetséges és megoldható.
    Remélem itt már dolgoznak rajta, hogy ne legyen ilyen látványos cheat( mert gondolom máshogy nem megoldható, hogy kijátsszon a gép).
  • yamato41
    #81336
    Nekem az tűnt fel, hogy fertelmesen nincs szinkronban a játékos mozgása és a talaj. Modulatlan lábbal talpon csúszik a füvön. Remélem ezt javítják, mert ez engem nagyon zavar. Ugyanez a jelenség, amikor egy passzt nem folyamatos mozgásból indít, hanem megtöri a mozgás és előrerántja a lábat.
    Ezeket leszámítva tényleg bíztató. Az irányítás késleltetése nevű őrületet remélem kivették.
  • daver88
    #81335
    nekem egy kicsit lassúnak tűnik a játékmenet a videók alapján, de kétség kívül így kívülről jól néz ki a dolog...azért az a hálófizika elég érdekes Rakitic fejesgóljánál, mintha gumiról pattanna vissza...
  • Balázs 17
    #81334
    végre idén nem lesz butított pc verzió, minden platform uazt kapja
  • tobias88
    #81333
    Érdekesen mozognak az igaz, viszont nem tudom hogy mennyire lesz új a PC-s verzió a konzolhoz képest. E videó alapján nagyon sok minden fejlődött: grafika, háló mozgása, labda fizikája, kapusok, stb...

  • Balázs 17
    #81332
    lesz valami online béta, utána gondolom még több infó + demó is gondolom már elég korán augusztusban

    eddig látottak alapján, évek óta most várom újra a játékot:)
    igaz a mozgások elég érdekesek, de nem baj, reménykedem, hogy végre észhez térnek
  • daver88
    #81331
    virágbolti verzió nehézkes már tavaly óta, hónapok kellenek, ha egyáltalán lesz belőle valami...
    demót megvárom mindenképpen, de nekem speciel csak az online rész miatt kellene eredetiben, semmi másért...10e-t még adtam volna is érte előrendelve, de 16e kizárt dolog...

  • tobias88
    #81330
    Én megvárnám a virágbolti verziót vagy legalább a demót mielőtt egy fillért is kiadnék érte
  • daver88
    #81329
    már előrendelhető a 2018...érthetetlen módon, legalábbis nekem, hogy csak platinum kiadásban (egyelőre)...16e Ft. na mármost nehogy már akinek nem kellenek az extrák, pl. nekem, azzal is kifizettessék...az órát, amit meg "ajándékba" adnak hozzá, vicc...inkább ne adnának semmit, de lenne "normális" ára, tavaly előrendelve 9.999 Ft-ért vettem.
  • tobias88
    #81328
    PES 2018 bejelentés

    Earlier today, Konami confirmed, following some leaks, that Pro Evolution Soccer 2018 will release on PC and consoles on September 14th.

    PC version to the standard of the leading console iterations


    Persze majd kiderül a végén, hogy mi igaz ebből, de elvileg akkor végre megkapja a PC-s verzió a konzolos újításokat. Az is igaz, hogy hasonlónak írják, lehet hogy a 2017est portolják át, de az is nagy előre lépés lenne
  • Arsenal95
    #81327
    Sziasztok. Nekem xbox 360-ra van meg a PES 17. Tudnátok segiteni abban, hogy honnan és hogyan lehet kiegészitőket leszedni a játékra? pl vb mód, Bundesliga, mezek stb..illettve live szükséges hozzá?
  • Midian82
    #81326
    Sziasztok
    Látom nagyon befagyott ez a topic :)
    Kis problémám akadt patch eléssel Mégpedig hogy csak átigazolások mezek és a logók érdekelnének ,ezeket szeretném változtatni a többi patch tartalom nem érdekelne .Gondoltam megoldom néhány PTE patch el de 4 ig felraktam utána már az istennek nem tudtam lindítani a játék online részét .A játékba is olyan szépen belenyúlt hogy újra kellett raknom Steamről .Tehát egy ilyen egyszerű patch et tudnátok ajánlani ami nem kavar a játékba ,és a mezek átigazolások és a logókat megújítja ?
  • Rudee
    #81325
    Próbáld ki teljesen manuális irányítással, örülhetsz ha félidőnként 1-2 csel bejön. Persze nem amatőr fokozaton.
  • Balázs 17
    #81324
    csak a barati korombol tudnek mondani 10 embert aki aktivan fifazik, es mindegyik 30+ eves...

    semmi baj nincs a fifa gameplayel, az, hogy meg lehet olyan cseleket nyomni amit valosagban nem latsz, az nem jelent semmit, meg is csak egy jatek

    es azokat a cseleket se tudja minden jatekos
  • yamato41
    #81323
    A fifa nem focis játék. Az egy 12 éveseknek való árkád. Kipróbáltam. Kár volt. Minden második passz sarokkal, ollózva, hihetetlen, IRL nem látható cselek, fizika nélkül, stb. Ahhoz képest a PES fényévekkel előrébb tart. Jelenleg nem található normális focis játék a piacon. Piaci rés mégsincs, mert a 12 éveseknek pont jó a tartalmatlan, irreális, de csilivili fifa, az idősebbek pedig nem jelentenek marketingcélpontot. Sajna, ennyi. A PES halála ott volt, hogy nem tudta eldönteni, hogy szimuláció, vagy parasztvakítás. Persze, az előbbi akar lenni, mert az utóbbiban a fifa utolérhetetlen, de a szimulációban elbukott...
  • Balázs 17
    #81322
    hát én pont nem rég szántam el rá magam, hogy kipróbáljam (virágboltból, mert ott ezt is árulják)
    2010-es résznél tértem át a másik játékra (sok-sok idegörlő online játék után, ami gondolom most is uolyan rossz), de valami borzalom volt ez az őrült játékmenet, konkrétan passzokat alig bírtam követni, mert annyira irreálisan mentek a labdák pff
    0 fizika, 0 élvezhetőség

    egész játékban egy értékelhető van, az a master ligában vagy legend módban a sajtó bemutatók és ezzel ki is fújt... 2k9 jöhetne már :)

    FIFA se tökéletes (hála a sok 10 éves siránkozásának), de odaver az egész PES-nek (sajnos)
  • yamato41
    #81321
    Na ja, tetszett, de elég sokat játszva azért kijöttek a hiányosságok...
  • Balázs 17
    #81320
    demó alapján még év focis játéka volt :)
  • yamato41
    #81319
    Azt hiszem, hogy a PES halálát nyugodtan bejelenthetjük. A sokadik lehetőséggel sem éltek, évek óta lényegében nincsen fejlesztés, ugyanazt a szart nyomják le a játékosok torkán. És ezen az Úristen gyepje sem segít... Bugok tömkelege, csaló bíró, csaló ellenfél, grafikai nonszenszek, fizika nulla. Évek óta reménykedem, hogy talán most, de totál felesleges. A legalapvetőbb hibákat sem képesek javítani. menjenek a büdös francba ezzel a mocsokkal.
  • TheGreenDoom
    #81318
    térfél választásnál nyomsz egy edit gombot és ott tudod beállítani.
  • saviola8321
    #81317
    Olyan segítséget szeretnék kérni hogy a saját játékosom neveit hogy tudom kiíratni meccs közben a játékosok fölé? Az ellenfélét már sikerült megoldanom de a saját játékosomét még nem.
  • Zoolee1976
    #81316
    Egyetértek az előttem szólóval,ez a játék a férgek fekáliája!A My Clubban only Aramburu van.Az egy olyan edző h a vele lévő paraszt otthagyja a gépet akkor is minimum döntetlen ha hátul passzolgatsz.Előfizetőké a győzelem,a skill itt már nem számít,egy random ócskavas lett az online részből is.Ja az meg hogy a gép már közepes fokozaton is durvább mint tavaly top palyeren,nem gond,csak az a baj nem játékkal nyer hanem kibaszott csalással!Folyton hozzá pattan minden labda,agyonrúg neki ejnye bejnye nekem ugyanaz piros stb stb.A konami bassza meg a szarját úgy ahogy van!Pont...