PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#65952
"Before you start the game you have to run Miconc Patch selector, if you want to play friendly or cl mode or other cup modes you have to choose the for for offline.
For playing online choose the 3.
For wanna playing Master League or Bal you either have to chose one if you want top play with German Second League in... or two for Championship in... if you want to play with teams out of those league you must chose the number for the team you want to play with... if you don't want to play with a team out of those leagues it is egal which team you choose (you can chose one out of it which you want it doens't effect, it's only for that you get second league right)"


Valószínûleg ezt nem csináltad meg...

Breki33
#65951
Ja megvan, de oda is van írva

"Instructions for playing:
Before you start the game you have to run Miconc Patch selector, if you want to play friendly or cl mode or other cup modes you have to choose the for for offline.
For playing online choose the 3.
For wanna playing Master League or Bal you either have to chose one if you want top play with German Second League in... or two for Championship in... if you want to play with teams out of those league you must chose the number for the team you want to play with... if you don't want to play with a team out of those leagues it is egal which team you choose (you can chose one out of it which you want it doens't effect, it's only for that you get second league right)"
Breki33
#65949
én ilyenrõl sose halottam még
fecoka177
#65948
aha

Real Madrid. Csupán 2 szó, De a világ minden pontján hallható. Annyit jelent: Királyi Gárda,Melynek szerte e bolygón nem akad párja

Breki33
#65947
Miconc patch?
fecoka177
#65946
Hello
Letöltöttem a Miconc patcht és master ligát akarok kezdeni de mikor kiakarom választani a csapatot kidob a windowsba. Ez mért van és mit csináljak???

Real Madrid. Csupán 2 szó, De a világ minden pontján hallható. Annyit jelent: Királyi Gárda,Melynek szerte e bolygón nem akad párja

#65945
bemásolod a kitserver/img (vagy ami a neve, bármi lehet, de a tartalmából kiderül hogy melyik az) és kész is (ha nincs kitservered akkor tölts le. Google
#65944
hi!leszedtem egy ilyet, mert csak ezt sikerült találnom
a játékot nema karom elqrni
hogyan tovább?<#pardon1>
báttyó02
#65943
hát örülni nem örülök neki,de tény hogy ez ami évek óta ment pc-n nem is fog hiányozni

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

gabe paul logan
#65942
De ez ám.

A PES arcaim LETÖLTÉSE: kirpill.webnode.hu/pes/a2013/

#65941
2010 FIFA World Cup

Electronic Arts will celebrate the single largest sporting event on the planet with the only official and exclusively licensed videogame for the 2010 FIFA World Cup South Africa. Now everyone can play in the 2010 FIFA World Cup on the PlayStation 3 computer entertainment system, Xbox 360 videogame and entertainment system, Wii, PSP® (PlayStation Portable) and mobile in April 2010 in anticipation of the real-world tournament which begins in June.

As far as we know, and according to our sources, we can confirm that this game will not be released for PC
This is the end of FIFA in PC?

http://www.moddingway.com/news/960.html
http://www.moddingway.com/news/961.html
http://www.moddingway.com/news/955.html

#65940
Hali !

Valaki nem tudna véletlenül belinkelni PES 5-ös mezeket ?

Köszönöm szépen .

A Pes Hungary-ról meg van az összes.

#65939
Sziasztok!

2 kérdésem lenne! Egyik, hogy szerintetek meik a legátfogóbb, illetve legjobb patch ami a játékhoz készült? Másik pedig, hogy Breki mester füveinek van e valami egy nagy patche, vagy külön kell letöltögetni õket?

Köszi elõre is!

Juve
tobias88
#65938
pont ingame sebesség nálam
báttyó02
#65937
most kivételesen gyorsítottam a gifeket,nemtom melyik a jobb így,vagy a régiek..

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#65936
<#vigyor1>

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Breki33
#65935
Csak nálam nagyon gyorsak ezek?
#65934
amatõr szinten én is tudok ilyeneket csinálni
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
😛
báttyó02
#65933
néhánmy gif <#wink>










Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Terminátor14
#65932
Thx Breki.

CSAK a Fradi

#65931
Szóval nem mûködik plugin-al...
Közben asszem már megoldottam a dolgot, van egy DXTBmp nevû progim, azzal megtudom nyitni a DDS-eket aztán azzal lementem a képet, PS-el szerkesztem aztán visszarakom DDS-be!😊

Breki33
#65930
daver88
#65929
úgyvan

#65928
Ennek mûködnie kéne 64 bit-es CS4-el? Mert ezt már próbáltam felrakni de így sem nyitja meg a DDS-eket! Vagy be kell valamit állítani?

Breki33
#65927
http://developer.nvidia.com/object/photoshop_dds_plugins.html

Én most XP alól vagyok a kormány ffb miatt
#65926
Breki, honnan lehetne leszedni 64bit-es PS CS4-hez DDS plugin-t?

Múltkor még amikor CS2-t használtam akkor fent volt, de már CS4-em van én nem tudom megnyitni a DDS-eket...

Különben megjelent a DDS Ripper v1.5.1
http://www.multiupload.com/ZHCOQVF6BQ

báttyó02
#65925
aztakurva,tegnap MAJDNEM olyan gólt lõttem,hogy beszarás (oxiból)
de sajna kicsit vicces vége lett a dolognak..majd feltolom gifbe

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Breki33
#65924
mármint hogy az a módosító gomb

gondolom akkor bal analóg-al cseleztél lenyomva az LB-t
daver88
#65923
hát nekem LB-n van a cselezés, de amúgy igen, azzal történt...

Breki33
#65922
a galeriben :-)
#65921
HEllo, az elmentett replay-eket hol lehet megnézzni?

MSI P35 NEO-F, Intel&#174; P35 Express/4 GB DDR2 Ram/Intel Core 2 Duo 2.8 GHz/ HD 4870 512 mb....

Pethy23
#65920
Jah, rendben.
Breki33
#65919
sehogyse állítottam alapon van csak a lövés cseréltem iveléssel
Pethy23
#65918
Breki tudnál küldeni screent hogy pontosan hogy te hogy állítottad be hogy jobb analóg legyen a cselezés?
Breki33
#65917
<#eljen> Ezek jobb analógos cselek?
Breki33
#65916
Termi-nek Boldog Szülinapot !
daver88
#65915
mostanában kicsit hanyagoltam a játékot, de most újra elkezdtem kicsit játszani...úgyhogy jelenleg mindennek tudok örülni...😄 😄

Top playeren eddig nem sok ilyet rúgtam, inkább csak messzirõl ment...:

Breki33
#65914
Egy kicsit off csak mivel korábban sok boltos írt ide
fõleg az õ véleményüket várnám ez esetben a vásárlói jogaimról
Nem szeretném annyiban hagyni, de jó lenne pontosan tudni mivel érvelhetek

Válaszok jöhetnek privátba, elõre is köszi.

http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1177692042&no=51280
Terminátor14
#65913
Nem egészen sajnos...

Az unassisted beállíátsnál ugyanis teljesne manuális lesz a voltás, de annyira, hogy ha passzolsz egyik játékossal a másiknak, akkor át kell váltanod a másik emberkére, különben a gép fogja irányítani. (magyarán hiába kapja meg a labdát, nem vált rá a gép)

A semi assisted pedig már túl sokat vált, sokszor belenyúl nagyon rosszul és fölöslesgesen a dolgokba.

CSAK a Fradi

#65912
2010ben az unassist az a pes6ban a manual emberváltás megfelelõje v nem?

majd haverral akarunk nyomulni egy csapatban, csak nemtom itt mi lenne majd jó

ha vki játszík így írhatna róla
#65911
kormánnyal akarsz peselni?😄
kaposi1
#65910
Akkor mondok ennél hihetetlenebbet is.
Van nekem egy Logitech Driving Force Pro kormányom.
Nos ha hiszed ha nem a menüben csak akkor tudok navigálni(lépkedni ) ha félig benyomom a gázpedált.
Egyébként mindig lemegy a menüben lista legaljára a választási lehetõség.<#wilting>
De ez csak akkor van ha ketten akarunk játszani.
Ha szólóban játszik gyermekem semmi gond.
És ez már a PES 09-nél is így volt.
Azért érthetetlen a dolog mert soha semmi gondom játékkal még nem volt.<#fejvakaras>
Na erre varjatok gombot!<#wow3>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#65909
csak egy ötlet:
lehet hogy az irányítás megvan cserélve ezzel a manual passzos dologgal vagy mi ez és ezért mozgás helyett passzolni akar?
de hogyha csak a gamepadot használod 1vpc ellen és ott jó akkor érthetetlen 😊
#65908
Az meg hogy lehet?😊
A játékosok mozgását tudod irányítani?

Ha csak úgy magától kirúgja a labdát akkor valószínûleg hibás a játék, bár azt nem tudom hogy milyen verziód van eredeti vagy letöltött, de ilyennek nem szabadna történnie...valami hiba lehet szerintem!

Különben nekem ilyen gamepad-om van:
http://www.ardsoft.pl/images/GP-3000.jpg

Nálam a 11-es gomb az ha a jobb analógot lenyomom, mint egy gombot. Én ezt a gombot használom gampadon arra hogy elõhozzam meccs közben a menüt, átlépjem az ismétlések...

Breki33
#65907
Szerintem ez kell hozzá



6. 6.Ez egy igen fontos beállítás. Különösen akkor, ha szeretünk barátokkal együtt, offline focizni. Mivel ez a beállítás engedélyezi, hogy Kupa módban, az egyes meccseken a billentyûzetes játékos át tudjon menni az egyik félrõl a másikra, így lehetõvé téve a játékosok nekünk megfelelõ csapatainak kiválasztását...

Forrás:
http://peshelp.blogspot.com/
kaposi1
#65906
Bocsi illetve neked van a legalsóba a 11-es gomb.
Nekem egyel felette van jelenleg.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#65905
Szia!
Nagyon köszi hogy segíteni próbálsz.
Nem nyomok meg semmilyen gombot, ahogy a játékoshoz kerül a labda magától rúgja ki.

Próbálom teljesen ugyan úgy beállítani a dolgokat mint nálad van.
2 képen:"Gamepad gombkiosztás (controller 2-re kell tenni és alatta ki kell választani a gamepad-ot):"

Nekem a Gomb 11 a legalsó rublikában van.
Szeretném oda tenni ahol a tied van de azt sem tudom melyik a 11-es?<#nemtudom>
Pedig elméletileg már végignyomkodtam az összeset.<#fejvakaras>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#65904
Tehát így van beállítva nálam a billentyûzet:
Q = emberváltás
W = sprint
E = kiugratás
A = magas passz
S = lapos passz
D = rálövés

A = becsúszás
D = labdaelvétel
E = kapus kihozatal

#65903
Ezt nem egészen értem kirúgja a labdát? Mármint odakerül a játékoshoz a labda megnyomsz egy gombot és kirúgja? Mert akkor valószínûleg nem lett beállítva hogy melyik gombbal mit csináljon.

Én tesómmal szoktam offline játszani, billentyûzet vs gamepad és minden jól mûködik.

Itt vannak az én beállításaim képekben, hátha segít:

setting.exe:
Billentyûzet gombkiosztás:


Gamepad gombkiosztás (controller 2-re kell tenni és alatta ki kell választani a gamepad-ot):


System Settings/Controller Settings/Controller1/Button Configuration



- System Settings/Controller Settings/Controller1 = billentyûzet
- System Settings/Controller Settings/Controller2 = gamepad