PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
For playing online choose the 3.
For wanna playing Master League or Bal you either have to chose one if you want top play with German Second League in... or two for Championship in... if you want to play with teams out of those league you must chose the number for the team you want to play with... if you don't want to play with a team out of those leagues it is egal which team you choose (you can chose one out of it which you want it doens't effect, it's only for that you get second league right)"
Valószínûleg ezt nem csináltad meg...
"Instructions for playing:
Before you start the game you have to run Miconc Patch selector, if you want to play friendly or cl mode or other cup modes you have to choose the for for offline.
For playing online choose the 3.
For wanna playing Master League or Bal you either have to chose one if you want top play with German Second League in... or two for Championship in... if you want to play with teams out of those league you must chose the number for the team you want to play with... if you don't want to play with a team out of those leagues it is egal which team you choose (you can chose one out of it which you want it doens't effect, it's only for that you get second league right)"
Real Madrid. Csupán 2 szó, De a világ minden pontján hallható. Annyit jelent: Királyi Gárda,Melynek szerte e bolygón nem akad párja
Letöltöttem a Miconc patcht és master ligát akarok kezdeni de mikor kiakarom választani a csapatot kidob a windowsba. Ez mért van és mit csináljak???
Real Madrid. Csupán 2 szó, De a világ minden pontján hallható. Annyit jelent: Királyi Gárda,Melynek szerte e bolygón nem akad párja
a játékot nema karom elqrni
hogyan tovább?<#pardon1>#pardon1>

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
Electronic Arts will celebrate the single largest sporting event on the planet with the only official and exclusively licensed videogame for the 2010 FIFA World Cup South Africa. Now everyone can play in the 2010 FIFA World Cup on the PlayStation 3 computer entertainment system, Xbox 360 videogame and entertainment system, Wii, PSP® (PlayStation Portable) and mobile in April 2010 in anticipation of the real-world tournament which begins in June.
As far as we know, and according to our sources, we can confirm that this game will not be released for PC
This is the end of FIFA in PC?
http://www.moddingway.com/news/960.html
http://www.moddingway.com/news/961.html
http://www.moddingway.com/news/955.html
Valaki nem tudna véletlenül belinkelni PES 5-ös mezeket ?
Köszönöm szépen .
A Pes Hungary-ról meg van az összes.
2 kérdésem lenne! Egyik, hogy szerintetek meik a legátfogóbb, illetve legjobb patch ami a játékhoz készült? Másik pedig, hogy Breki mester füveinek van e valami egy nagy patche, vagy külön kell letöltögetni õket?
Köszi elõre is!
Juve
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Közben asszem már megoldottam a dolgot, van egy DXTBmp nevû progim, azzal megtudom nyitni a DDS-eket aztán azzal lementem a képet, PS-el szerkesztem aztán visszarakom DDS-be!😊
Én most XP alól vagyok a kormány ffb miatt
Múltkor még amikor CS2-t használtam akkor fent volt, de már CS4-em van én nem tudom megnyitni a DDS-eket...
Különben megjelent a DDS Ripper v1.5.1
http://www.multiupload.com/ZHCOQVF6BQ
de sajna kicsit vicces vége lett a dolognak..majd feltolom gifbe
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
MSI P35 NEO-F, Intel® P35 Express/4 GB DDR2 Ram/Intel Core 2 Duo 2.8 GHz/ HD 4870 512 mb....
Top playeren eddig nem sok ilyet rúgtam, inkább csak messzirõl ment...:

fõleg az õ véleményüket várnám ez esetben a vásárlói jogaimról
Nem szeretném annyiban hagyni, de jó lenne pontosan tudni mivel érvelhetek
Válaszok jöhetnek privátba, elõre is köszi.
http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1177692042&no=51280
Az unassisted beállíátsnál ugyanis teljesne manuális lesz a voltás, de annyira, hogy ha passzolsz egyik játékossal a másiknak, akkor át kell váltanod a másik emberkére, különben a gép fogja irányítani. (magyarán hiába kapja meg a labdát, nem vált rá a gép)
A semi assisted pedig már túl sokat vált, sokszor belenyúl nagyon rosszul és fölöslesgesen a dolgokba.
CSAK a Fradi
majd haverral akarunk nyomulni egy csapatban, csak nemtom itt mi lenne majd jó
ha vki játszík így írhatna róla
Van nekem egy Logitech Driving Force Pro kormányom.
Nos ha hiszed ha nem a menüben csak akkor tudok navigálni(lépkedni ) ha félig benyomom a gázpedált.
Egyébként mindig lemegy a menüben lista legaljára a választási lehetõség.<#wilting>#wilting>
De ez csak akkor van ha ketten akarunk játszani.
Ha szólóban játszik gyermekem semmi gond.
És ez már a PES 09-nél is így volt.
Azért érthetetlen a dolog mert soha semmi gondom játékkal még nem volt.<#fejvakaras>#fejvakaras>
Na erre varjatok gombot!<#wow3>#wow3>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
lehet hogy az irányítás megvan cserélve ezzel a manual passzos dologgal vagy mi ez és ezért mozgás helyett passzolni akar?
de hogyha csak a gamepadot használod 1vpc ellen és ott jó akkor érthetetlen 😊
A játékosok mozgását tudod irányítani?
Ha csak úgy magától kirúgja a labdát akkor valószínûleg hibás a játék, bár azt nem tudom hogy milyen verziód van eredeti vagy letöltött, de ilyennek nem szabadna történnie...valami hiba lehet szerintem!
Különben nekem ilyen gamepad-om van:
http://www.ardsoft.pl/images/GP-3000.jpg
Nálam a 11-es gomb az ha a jobb analógot lenyomom, mint egy gombot. Én ezt a gombot használom gampadon arra hogy elõhozzam meccs közben a menüt, átlépjem az ismétlések...
6. 6.Ez egy igen fontos beállítás. Különösen akkor, ha szeretünk barátokkal együtt, offline focizni. Mivel ez a beállítás engedélyezi, hogy Kupa módban, az egyes meccseken a billentyûzetes játékos át tudjon menni az egyik félrõl a másikra, így lehetõvé téve a játékosok nekünk megfelelõ csapatainak kiválasztását...
Forrás:
http://peshelp.blogspot.com/
Nekem egyel felette van jelenleg.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Nagyon köszi hogy segíteni próbálsz.
Nem nyomok meg semmilyen gombot, ahogy a játékoshoz kerül a labda magától rúgja ki.
Próbálom teljesen ugyan úgy beállítani a dolgokat mint nálad van.
2 képen:"Gamepad gombkiosztás (controller 2-re kell tenni és alatta ki kell választani a gamepad-ot):"
Nekem a Gomb 11 a legalsó rublikában van.
Szeretném oda tenni ahol a tied van de azt sem tudom melyik a 11-es?<#nemtudom>#nemtudom>
Pedig elméletileg már végignyomkodtam az összeset.<#fejvakaras>#fejvakaras>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Q = emberváltás
W = sprint
E = kiugratás
A = magas passz
S = lapos passz
D = rálövés
A = becsúszás
D = labdaelvétel
E = kapus kihozatal
Én tesómmal szoktam offline játszani, billentyûzet vs gamepad és minden jól mûködik.
Itt vannak az én beállításaim képekben, hátha segít:
setting.exe:
Billentyûzet gombkiosztás:
Gamepad gombkiosztás (controller 2-re kell tenni és alatta ki kell választani a gamepad-ot):
System Settings/Controller Settings/Controller1/Button Configuration
- System Settings/Controller Settings/Controller1 = billentyûzet
- System Settings/Controller Settings/Controller2 = gamepad
