PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Breki33
#66002
gondolom van readme hozzá


elvileg kitserveres patch
zsolt515
#66001
Letöltöttem az 1.6.5-ös patchet azt csak fel kell telepíteni és annyi?

Konzol: PlayStation 3 Slim 320 GB TV: Sharp LC-32LE220E

Breki33
#66000
Ki adja kevesebbért? 😛
horpeti
#65999
Az én PESem is eladó. De Billdm-é lehet az elõeladási jog. 😊

#65998
Köszi közben megoldottam fel raktam a Pesedit 1.6-t

#65997
Szerintem is!<#papakacsint>

Breki33
#65996
attól függ milyen patchet

ajánlott pl a pes editing blog-ot nézni

a második kérdésre szintén attól függ milyen patchet adatbázist módoító új csapatokat berakó patcheknél biztosan kell sztem új
zsolt515
#65995
Ha patchet akarok felrakni akkor honnét tudom letölteni? Ha felrakom akk nem kell új szezont kezdeni?

Konzol: PlayStation 3 Slim 320 GB TV: Sharp LC-32LE220E

eZo
#65994
értem, de xbox360-on semmi patch nincs csak a hivatalosak... közben több fórumon írják, hogy sajnos mind pc-n, mind xbox live rendszeren gond van a multival !

Te vagy az egyetlen kivétel...

NOTEBOOK: HP PAVILION ( Intel i5 2410M; 8GB RAM; HD6490; A-DATA 128GB SSD ) KONZOL: XBOX360 Slim [Fifa 12] [Forza 4]

#65993
Nos..én annyi mondok erre ha valaki akar játszani online szívesen eladom neki az enyémet,Én befejeztem a Pes-t...
#65992
jah és 1 hete írta kb konami, hogy teljesen megoldották proci ütközést
#65991
ja
nekem akkor szakadt meg amikor fent volt pes edit peccs
de amióta nincs fent, azóta nem volt semmi
eZo
#65990
pc-n ?

NOTEBOOK: HP PAVILION ( Intel i5 2410M; 8GB RAM; HD6490; A-DATA 128GB SSD ) KONZOL: XBOX360 Slim [Fifa 12] [Forza 4]

#65989
nem tudom mitõl függ de nekem tökéletes nem szakad meg
eZo
#65988
pedig jól indult 😞

NOTEBOOK: HP PAVILION ( Intel i5 2410M; 8GB RAM; HD6490; A-DATA 128GB SSD ) KONZOL: XBOX360 Slim [Fifa 12] [Forza 4]

#65987
Árulom.....akkor sejted.
eZo
#65986
sziasztok !
pc-n milyen az online, mert mielõtt xbox360-ra váltottam volna jó volt!
xboxon sem volt gond egészen kb. januárig azóta egy f@s a multi, rengetegszer megszakad pl. rúgok 1-2 gólt és nem disconnectel az ellenfél hanem megszakad a meccs és mint ha nem is játszottunk volna nyoma sincs a statba a kislabda meg szinte minden játékosnak lapos már akivel játszottam 😞
10bõl 3 meccs ha végigmegy akkor jó !
Azért is érthetetlen a dolog mert meccs közben mindenki zöld vagy sárga és nincs lag, akadás semmi...

NOTEBOOK: HP PAVILION ( Intel i5 2410M; 8GB RAM; HD6490; A-DATA 128GB SSD ) KONZOL: XBOX360 Slim [Fifa 12] [Forza 4]

#65985
Ha valakit érdekel eredeti Pes..jelezze priviben!
Árban megegyezünk.
Bulykin
#65984

A nyúl egy igazi jellem. Ott ül a fűben és mégsem szívja. &#12385;&#12403; Kicsi

#65983
Tudom...<#vigyor>

daver88
#65982
jah, mármint pc-re gondoltam...😄

#65981
FIFA 11 lesz, de valószínûleg csak konzolra!<#papakacsint>

#65980
Jó hangzik! Remélem lesz belõle valami, kíváncsi lennék rá!

daver88
#65979
hát igen, kellene valami, ami újdonságokra ösztönözné a készítõket, és nehogy az legyen, mint a fifával...

amúgy fifa...lehet, hogy idén nem is lesz fifa 11???

Breki33
#65978
Nem bánnám a Pes-nek PC-n lenne végre valami jó kis vetélytársa.
Breki33
#65977
Saját focis játékot fejleszt a Ubisoft?

A pletykák szerint a Ubisoft is saját focis játékot fejleszt, mely a FIFA és a Pro Evolution Soccer évek óta tartó háborújának lehetne a harmadik résztvevõje.

A francia cég állítólag több angol focicsapat, köztük a Liverpool és kapitányuk, Steven Gerrard közremûködésével dolgozik elsõ focijátékán, mellyel reményei szerint borsot törhet a FIFA és a Pro Evolution Soccer orra alá. A Ubisoft ugyan nem volt hajlandó kommentálni a pletykákat, viszont a kiadó vezérigazgatója, Yves Guillemot korábban nyilatkozott arról, hogy a sportjátékok lehetnének az új irányvonal cége számára, elsõsorban az óriási közönségük miatt.
Breki33
#65976
hol kint?

disszidálni akarsz? 😛
#65975
hy all!

nem tudja vki hogy hogy lehet a master league csapatomat átimportálni úgy hogy tudjak vele kint játszani egy meccset? (exibithion)

köszi
#65974
Ez nagyon szép gól!<#eljen>

#65973
Az SM patch-nek a 3.9-es a legújabb verziója, már régóta nem csináltak hozzá semmit..

#65972
Patch nélküli roster-t nem valószínû hogy fogsz találni olyat hogy az neked jó is legyen!
Szerintem várd meg hivatalos téli átigazolásos patch-et! Viszont az fogalmam sincs hogy mikor fog kijönni, talán még ebben a hónapban vagy márciusban..

daver88
#65971
rakd fel a Pesedit 1.6.5-öt, sztem ebben már javították:

1.6.5

Renato ráfordult 18-ról kapásra:



#65970
Sziasztok!
Nekem a PESEdit 1.6 patchel nem jó a Porto meze.másnak is van ilyen problémája?

lacinkacinka89
#65969
Hi! Olyan kérdésem lenne, hogy az SM patch-nek nincs olyan frissitése amibe több csuka van mint az alapok és a téli igazolásokat tartalmazza?

#65968
game plannél (ahol van felállás, taktika stb)
#65967
Balázs17
"assist settingsnél nézd emg nincs e elállítva akkor szokta ezt csinálni"

Köszi a választ! Bocsi de nem volt teljesen tiszta...bevallom nem játszom órákat a Pes-sel: Hol van ez az assist settings?? Köszi
#65966
Aki a PESEdit.com 2010 Patch 1.6 -ot használja, ahhoz lenne egy kérdésem. Legend módba mikor kiválasztod, meik ligából jelentkezzen érted csapat, azt most ligán belül miért nem lehet megváltoztatni? PL: A Spanyol bajnokságot sose teszi oda, de még kicserélni sem engedi a csapatokat....Valakinek ötlete mi lehet a gond?
daver88
#65965
mi van feltelepítve az alap patch mellé???

#65964
sziasztok tudtok egy legújabb rostert vagy linket csak erre lenne szükségem patch nem kell mert korlát alatt van a netem

#65963
assist settingsnél nézd emg nincs e elállítva akkor szokta ezt csinálni
#65962
Hello.
Tudna valaki segíteni?
Kreált klubbal játszom a ML-t.
Van a csapatnak egy alap felállása, de ez nem tetszik nekem(1 csatáros felállás)Mindent be tudok állítani, taktikát felállást stb. De MINDENmeccs elõtt VISSZAÁLL az alap formációra(1 csatár) és van hogy meccs közben is visszaáll a defaultra mikör cserélek.Nagyon idegesítõ hogy hiába állítok be más formációt nem tartja meg és visszaáll.Mit lehetne tenni hogy az én általam megadott formációt NE "felejtse" el a game ???

KÖSZI
#65961
Sziasztok!

2 kérdésem lenne! Egyik, hogy szerintetek meik a legátfogóbb, illetve legjobb patch ami a játékhoz készült? Másik pedig, hogy Breki mester füveinek van e valami egy nagy patche, vagy külön kell letöltögetni õket?

Köszi elõre is!

Laci
fecoka177
#65960
hát kipróbáltam de kidob akkor is:S master league-nél.... nem értem..

Real Madrid. Csupán 2 szó, De a világ minden pontján hallható. Annyit jelent: Királyi Gárda,Melynek szerte e bolygón nem akad párja

fecoka177
#65959
köszi köszi megpróbálom😊

Real Madrid. Csupán 2 szó, De a világ minden pontján hallható. Annyit jelent: Királyi Gárda,Melynek szerte e bolygón nem akad párja

#65958
Mielõtt elindítod a játékot futtassad a Miconc Patch selector-t, ha barátságos, BL vagy egyéb kupa móddal akarsz játszani akkor offline-ra kell váltanod.
Ha online akarsz játszani válaszd a 3-ast.
Ha Master League-t vagy BAL-t akarsz játszani akkor válaszd az 1-est ha a német másodosztályt akarsz, vagy válaszd a 2-est ha angol másodosztályt akarsz.
Ha bajnokságokon kívüli csapatokkal akarsz játszani (gondolom amik az Other-ben vannak) akkor ki kell választani a csapat számát.

A végét azt nem értem...

fecoka177
#65957
nem vágom az angolt. Nem tudnád röviden leírni h mit kéne csinálnom

Real Madrid. Csupán 2 szó, De a világ minden pontján hallható. Annyit jelent: Királyi Gárda,Melynek szerte e bolygón nem akad párja

#65956
<#vigyor>

Breki33
#65955
igen ez a Rallyból jön :-)
Breki33
#65954
jólvan, mióta Rallyzok nem követem 😛
#65953
Megelõztél...<#vigyor2>