PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Nagyon köszi ezt az infót is.
Ha valamit bénázok priviben kereshetlek?
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
A hivatalos patch-eket itt találod:
http://peshungary.hu/letoltesek.php?letid=1199
A hivatalos patch-ek telepítésénél több percig kell várni amíg elindul a telepítés!
Érdemes felrakni 1.01-tõl 1.03-ig mindet, de lehet az is elég ha csak az 1.03-ast telepíted, ezt pontosan nem tudom..
De majd nekiveselkedem mert mindent a gyermekért!
Mindössze ennyi van hozzárendelve idáig a játékhoz semmi más!
PESEdit.com 2010 Patch 0.3
PESEdit.com 2010 Patch 0.8.1.exe ( Debrecen miatt)
Nagyon köszönöm hogy válaszoltál!<#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Gondolom a PESEdit patch-re gondolsz, ha igen akkor elõször fel kell raknod a PESEdit patch 1.5-ös verzióját mivel az a full verzió és azóta csak frissítések készülnek hozzá! Az 1.5-ös patch-hez meg fel kell raknod az 1.03-as hivatalos patch-et + asszem a DLC (játékon belül System Settings/Download-al tölthetõ le, ez egy hivatalos frissítés) is kell hozzá!
Szóval:
1) hivatalos patch-ek telepítése
2) DLC letöltése
3) PESEdit patch 1.5-ös verzió telepítése
4) PESEdit patch frissítéseinek telepítése sorrendben
Az össze eddig kiadott PESEdit patch-et + a frissítéseit itt megtalálod:
http://pes2008editing.blogspot.com/search/label/PESEdit.com?max-results=4
Lehetséges hogy a ma kiadott 1.5-ös DLC miatt még nem fog rendesen mûködni a PESEdit patch, mivel a készítõnek kompatibilissé kell tennie az adatbázist az 1.5-ös DLC-vel, de szerintem még ma vagy holnap jön egy új verzió amiben ezt a problémát megoldják!
pedig együtt szokott kijönni minden platformra
NOTEBOOK: HP PAVILION ( Intel i5 2410M; 8GB RAM; HD6490; A-DATA 128GB SSD ) KONZOL: XBOX360 Slim [Fifa 12] [Forza 4]
NOTEBOOK: HP PAVILION ( Intel i5 2410M; 8GB RAM; HD6490; A-DATA 128GB SSD ) KONZOL: XBOX360 Slim [Fifa 12] [Forza 4]
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Konami released their new update for PES 2010. You can download it from your PES 2010 game ( Go to System Settings / Downloads ). To implement this new update, you would need to have installed the previous ones. The new features are :
* Updated Squad data reflecting transfers made during the January Transfer Window. ( they may not be 100% accurate) .
* Some of the latest football boots (Adidas adiPure III TRX )
When implementing the new Download Contents, please be made aware of the following:
While all save data created before the update can be used, certain Edit Data will revert to default. Please see below:
* Player Data: Will remain edited.
* Team Data: Will remain edited.
* Player Registration: Will revert to Default.
* Formation Data: Will revert to Default.
Please note that deleting the Download contents from the system menu will invalidate any save data created after its implementation.
ez itt a gond
PC-n egyértelmû a PES fölénye !
NOTEBOOK: HP PAVILION ( Intel i5 2410M; 8GB RAM; HD6490; A-DATA 128GB SSD ) KONZOL: XBOX360 Slim [Fifa 12] [Forza 4]
én fifával csak max Xboxon játszok 😄 pc-rõl le is töröltem ezt a fost 😄😄
PC-én csak a PES 😄 nah meg xboxon is de ott mindkettõ jó 😄
GGMU
(sokat játszok mind 2 játékkal)
NOTEBOOK: HP PAVILION ( Intel i5 2410M; 8GB RAM; HD6490; A-DATA 128GB SSD ) KONZOL: XBOX360 Slim [Fifa 12] [Forza 4]
NOTEBOOK: HP PAVILION ( Intel i5 2410M; 8GB RAM; HD6490; A-DATA 128GB SSD ) KONZOL: XBOX360 Slim [Fifa 12] [Forza 4]
a telepítés helye pedig alapból az
még arra tudok gondolni, hogy esetleg a windows nincs felfrissítve és hiányzik belõle 1-2dolog, ami akár be is zavarhat a telepítésbe
így kéne kinéznie a telepítõnek:

nekem pl: ez C:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2010
lehet ezért nem találja a patch a játékot
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
Nem tudom felrakni a hivatalos patcheket
Ezt irja
Windows installer
A windows installer nem tudja telepiteni a frissitést,mert hiányzik a frissitendõ program,vagy mert a program egy másik verziojához készült.Ellenörizze,hogy megtalálható a számitógépen a frissitendõ program,valamint hogy a program verziójának megfelelõ-e a frissités.
Pedig fenn van a játék,eredeti.
Kérek valakit magyarázza el mit kell csinálni
tegnap ota van meg a játék. semmilyen patch nem volt rajta.
Ahhoz hogy az 1.7-es Patch-et feltegyem és mûködjön ahhoz az elõzõknek is fel kell lennie?
Nem nagyon követem a dolgokat csak a kisfiam nyúz a téli átigazolások miatt.
<#szomoru1>#szomoru1><#help>#help>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Konami Digital Entertainment GmbH has confirmed details of more free update content for PES 2010 for PLAYSTATION®3, Xbox 360 and PC-DVD.
Due for download mid-February, the latest update files will bring every club team roster in line with all changes and transfers made up to January 15th. Some player parameters will also be updated in line with their performance in the first half of the season and a new boot design will even be included!
The latest download demonstrates Konami's continuing commitment to fans of PES 2010. Further exciting downloadable content are scheduled for release over the coming months.
legend módban benneteket is lecserél a 65-70 perc környékén? kicsit zavaró, ha már fogy a stamina legyen az 90 perc 😄
2.: lövés pillanata elõtt nem sokkal iránygomb, ez megadja, hogy mennyire szélre mennyen
Valakinek nincs meg az idei Vidi mez? Ha igen akkor légyszi linkelje be.
\"A seb beforr a fájdalom elmúlik, a dicsőség örökre megmarad.\" http://endurancehirek.blog.hu/
Gooner Forever! \"Az okos ember megoldja a problémákat, a zseni megelőzi őket.\" \"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...\"
Nincs mit!<#papakacsint>#papakacsint>
nagyon köszi<#eljen>#eljen>
A nyúl egy igazi jellem. Ott ül a fűben és mégsem szívja. ちび Kicsi
Patch include :
-All the original PES2010 game data
-Eredivise in Other A with others UEFA clubs
-Extras teams in Other B
-ML hide players,Classic teams
-Real names for players and teams
-ML hide players on clubs (Ono,Takahara,...)
-Other A renamed FIFA Leagues (for UEFA and world teams)
-Other B renamed AFC Leagues (for extra Asian teams)
-Full 18 J-League Division 1 2009 in original league (Eredivisie in Other A)
-All J-League kits + full rosters + stars faces
-News J-League second division clubs in first division ready for 2010 season
-Nabisco cup replace Netherlands Cup
-Japanese commentary by Jon Kabira San
-Real supporter chant for all J-league clubs (j1+J2)
-Real teams names by Kabira san (ex he say Kashima if you use in game)
-5 J-League second division clubs in Other B
-New Jabulani ball 2010 J-league version
-Retro and special kits in gdb for old battles from legend of J-league seasons
-ACL kits like in Asian Champion's League cup
-K-League first division in Other B
-All 15 Korean first division 2009
-All K-League kits (fixed for PES2010) + full rosters + stars faces
-Somes actual and classics Korean faces by Koreans facemakers (Libero...)
-Legends teams with real kits and most faces:
-Japan Legend Classic 98
-Korea Legend Classic 98
-Croatia Legend Classic 98
-Holland Legend Classic 98
-France Legend Classic 98
-Argentina Legend Classic 98
-Brazil Legend Classic 98
-Japan Legend Classic 2002
-Korea Legend Classic 2002
-Classics faces
-New Ball Fevernova 2002
-New intro on J-league theme
-Official nippon tv song "Sarah Brightman - A Question Of Honour" replace replay song
-2 Menu news song "ORANGE RANGE - Champione (Soccer Theme)" and "Tha Blue Herb - Mainline"
Download Link PES2010 V 1.0:
Torrent: http://www.filefront.com/15477649/patch-j-league-pes2010-V1.0.torrent/
Download Link PES2010 V 1.2:
Torrent: http://www.filefront.com/15443143/patch-j-league-pes2010-V1.2.torrent/
Hiányoznak a szép gyepek a játékból...
Mindig csak ilyen szörnyûségeket tudnak csinálni...
http://forums.evo-web.co.uk/showthread.php?t=57215
http://downloads.moddingway.com/file/2351.html
After EA Sports confirmed that FIFA 2010 World Cup game will be available just for consoles and with the announcement of FIFA Online for PC, we start wondering if FIFA 11 would be released for PC. In an earnings report issued today ( they reported 82$ Millon loss during October - December! ) they announced their release schedule for this year. Finally EA Sports today confirmed that there will be a FIFA 11 PC Version. Unfortunately there won´t be a PC version for NBA Live.
Megnyugodhatnak a FIFA rajongók!
http://downloads.moddingway.com/file/2427.html#top
Végre az SM Patch-et is felfrissítették...amúgy sztem jó lett 😊
Konzol: PlayStation 3 Slim 320 GB TV: Sharp LC-32LE220E
Elindítom a legenda módot, aztán lekreálom a játékost, és ott választanom kell Ligát...Azzal nincs is gond, de régen lehetett olyat, hogy ha nem jó úgy ahogy van, akkor kicserélhetsz csapatokat...Na most ezt nem engedi...Megvan a 4 nagy Liga aztán már kezdõdik is...Igy viszont elég gáz...Én szeretnék más csapatokkal is játszani, nem csak az elõre megadotakkal.
Konzol: PlayStation 3 Slim 320 GB TV: Sharp LC-32LE220E
