PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

eZo
#66102
na én mind 2 játékkal játszok xbox360-on és tudom mi a különbség 😊

PES sokkal realisztikusabb a fizika terén
grafikailag egyik sem tökéletes, mind kettõbe vannak dolgok ami a másikba hiányzik pl. a játékosok sokkal szebbek a pes-be, de a játék többi része a fifába jobb pl. van hóesés és nem csak havas pálya


a játékmenetbe mind 2 játéknak vannak hibái és erényei is.. ezért ebbe nem megyek bele

az online multiplayer viszont egyértelmûen jobb a fifában... mondjuk ég és föld a két játék itt !

és még egy dolog amiben nem lehet egy lapon emlegeti a két játékot, azok pedig a hangok és a kommentátor ( a zene elég szubjektív dolog, így azt nem is említem )

még mindig az lenne a tuti, ha a kettõbõl lenne egy összegyúrva, de összességében mind 2 játék nagyon jó, de most már a fifával többet játszok és nem csak a multi miatt !

NOTEBOOK: HP PAVILION ( Intel i5 2410M; 8GB RAM; HD6490; A-DATA 128GB SSD ) KONZOL: XBOX360 Slim [Fifa 12] [Forza 4]

Breki33
#66101
De hogy konkrét példát is mutassak google által talált két elsõ fifa gól

Tényleg ilyen a valódi foci?








Breki33
#66100
Én meg egyáltalán nem hiszem
ugyanúgy ha 10 gólt megnézek tipikusan 8-fifás belõle öt nem valós és három
ilyen félpályáról ollózós hülyeség.

Persze ha hozzám vágnának egy xbox360-at játszanék vele de ezért fizetni szerintem hülyeség.

Ja és ezt ugye korábban konkrét példákkal igazoltam és nem úgy hogy a bugos dolgokat szedtem direkt ki csak simán a fifa hivatalos fórumon a nagy gólokat néztem és linkeltem ki, eredménye simán látható volt.

Szóval egyértelmû hogy a pc-snél jobb konzolon grafikában, de egyáltalán nem jobb, még grafikában sem (erre korábban szintén mutattam példákat)

egyben jobb talán az az online (ezt nem próbáltam)

persze aki konzolt vett ezzel úgysem fog egyetérteni saját megelégedett önképét rombolná le ezt pszihoból tanítják is 😛
horpeti
#66099
Hát el is hiszem, bár még nem láttam konzolon a FIFAt.

tobias88
#66098
Amúgy tényleg isteni boxon a fifa, jobb mint a pes <#vigyor2>
#66097
lol<#worship>

fekete0012
#66096
azt szeretném kérdezni hogy hol a fenébe találhato ez a mappa Kitserver / img

windows 10 hom 64 bit ,Intel I7 7800,Gigabyte nVIDIA g1 GAMING 1070 8gb Gddr5,16gb KINGSTON Hiperx predator ddr4 3200 memoria,logitech g29,alaplap Gigabyte aorus gaming ultra z370 ,

fekete0012
#66095
hali hogy lehet ebbe a játékba tv-s eredményjelzöt rakni?

windows 10 hom 64 bit ,Intel I7 7800,Gigabyte nVIDIA g1 GAMING 1070 8gb Gddr5,16gb KINGSTON Hiperx predator ddr4 3200 memoria,logitech g29,alaplap Gigabyte aorus gaming ultra z370 ,

Gnome
#66094
Ez nem a fifa street véletlenül?😛P

\"...reggel szeretem a napalm illatát...\"

horpeti
#66093
Fú de valósághû játék. 😄DD

horpeti
#66092
Helló, tudtok linkelni egy egyszerûen telepíthetõ adatbázis frissítést offlinera?
Nem kell nagy patch, elég egy EDIt fájl is.. 😊

#66091
Vki?:S😄
#66090
még annyi,h angol tudás hiányában nem igazán boldogulok ezekkel a kártyákkal,kaphatnék egy kis segítséget,hogy hogyan érem el azt a kártyát amivel megcsinálom azt a csel?köszi
#66089
köszi,és olyan kérdésem van,hogy van vmi olyan módszer,program amivel legend modban tudom a nehézséget állítani? (pl nba 2k10hez a tsearch)
tobias88
#66088
vannak külön skill kártyák, amiket meg kell neki adni, hogy meg tudja csinálni
#66087
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne,hogy Zlatannal megtudom csinálni a C.Roni cselt (3 bicikli majd a sarkával a másik lába mögött megpöccintve irányt vált),de legend módban az emberemmel nem sikerül,hiába rakok fel mindenét 99esre még így sem sikerül.Ötlet?:S Elõre is köszi
#66086
ez de fos!

én azt vártam, hogy egy jó kis focist összehoznak, hátha lesz ellenfele pesnek. erre kiakarnak adni ilyet, fõleg ilyen graffal?<#wow3><#wow2>
RemX
#66085
Óóóóó bassszus nagyon láma vagyok! Köszi Breki! Be volt nyomva a fore resolution! Köszke 😊

RemX
#66084
Szia Breki! Ha nekem írtad akkor a PESedit 1.5-ös peccse van fenn és az ahhoz levõ Kitserver.

#66083
Nah....az "i" betû lemaradt az elejérõl...<#vigyor>

#66082
Pure Futbol bejelentés képekkel és videóval

gazak voltak a korábbi pletykák, a francia Ubisoft tényleg focijátékot fejleszt, azonban az új program stílusában leginkább a FIFA Streetre hajaz.

http://www.gamekapocs.hu/hir/18170/Pure+Futbol+bejelentes+kepekkel+es+videoval
http://www.moddingway.com/news/1192.html

Kár hogy nem valósághû focis játékot csinálnak...viszont legalább már lesz ilyen FIFA street szerû PC-re is! Ez ilyen lazítós kis játék lesz (a FIFA street-bõl kiindulva), néha kell az is...lehet majd kipróbálom ha megjelenik!😊

Breki33
#66081
kitserver? loadmixer?
RemX
#66080
Srácok! HELP! 😊

Vettem egy új wide monitort. és hiába rakom fullHD-ba a settingsben egyszerûen nem változik a felbontása, sõt 4:3 arányban jelenik meg a monitoron is... tehát levábja a szélét.... mit rontok el? Más játéknál nincs ilyen gond...

valami ötlet?

#66079
OO
Ez igen<#eljen>

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

Breki33
#66078
Tudtommal még nem lehet, de nem követem mostanában annyira a történéseket.

Viszont gondolom ha lehetne vki biztosan beírta volna már ide.
Breki33
#66077
Ezt a blogot minden idejáró ismeri felesleges kirakni fõleg mivel ez csak az egyik oldal és attól hogy kiraknám a visszaolvasni nem tudók úgyis megkérdeznék sokadszorra ugyanazt + hogy melyik a jobb hogy kell felrakni miért nem indul stb.
Bulykin
#66076
nem szeretnék okoskodni, de mi lenne ha ezt a blogot ahol minden megtalálható kitennénk a bannerba mondjuk a buékos szöveg helyére? szerintem nem kérdezné meg minden 3. hozzászóló, hogy van e peccs meg hol vannak a mezek 😊

A nyúl egy igazi jellem. Ott ül a fűben és mégsem szívja. &#12385;&#12403; Kicsi

#66075
CSÁ

Valaki tud adni egy olyat patch-et ahol az eredeti mezek találhatok hogy be lehessen rakni a játékba.

&#9829; &#9658; I.Love Inter &#9668; &#9829;

#66074
Sziasztok!
Tudom nem itt kéne feltennem a kérdést, de nem találtam megfelelõ topic-ot.
Lehet valahogy multizni tört Pes 2010-el?
tobias88
#66073
Kitservert öld meg, mielõtt új master league-t kezdel! Utána visszakapcsolhatod már
Firerock
#66072
új master league-t kezdtél igaz!?
a peseditingblogon oda van írva hogy mit kell csinálni ha ml-t kezdesz

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

#66071
eddig is fenn voltak a patchek és ment simán. :S

Firerock
#66070
editing blogos patch gondolom és nem csináltad meg a switch fileokat amikor master league-et kezdtél😊

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

#66069
Sziasztok ezzel mi történhetett? :S


http://imagerz.com/QENOWktvAwINUA0ZEwVR

Köszi elõre is!!!!!

zsolt515
#66068
Miért nem tudok errõl az oldalról tölteni?

Konzol: PlayStation 3 Slim 320 GB TV: Sharp LC-32LE220E

#66067
Hali srácok valaki betudna linkelni egy Logo patch-et? elõre is köszi.

&#9829; &#9658; I.Love Inter &#9668; &#9829;

Breki33
#66066
Nekem a klasszikus csapatos
Firerock
#66065
ez
legalábbis nekem ez jött be a legjobban
olvasd el a telepítési útmutatót
jelenleg 1.8nál tart,de 1.5tõl kezdve kell telepíteni õket

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

fecoka177
#66064
amugy már megoldottuk. kösz a választ😊

Real Madrid. Csupán 2 szó, De a világ minden pontján hallható. Annyit jelent: Királyi Gárda,Melynek szerte e bolygón nem akad párja

fecoka177
#66063
szted lesz válasz?😊

Real Madrid. Csupán 2 szó, De a világ minden pontján hallható. Annyit jelent: Királyi Gárda,Melynek szerte e bolygón nem akad párja

Forza Italia
#66062
Srácok melyik a eddig kiadott legjobb patch a játékhoz??

Forza Juve! Solo la JUVE e GRANDE! 30 Scudetto, 9 Olasz Kupa, 5 Olasz Szuperkupa, 2 Bajnokok Ligája, 1 Kupagyőztesek Európa Kupája, 3 UEFA Kupa, 2 Európai Szuperkupa, 2 Világkupa, 1 Intertotó Kupa

fecoka177
#66061
hello
Miconc patchben masterligat mért nem tom elindítani??
Csapatválasztásnál windows hibával kidob

Real Madrid. Csupán 2 szó, De a világ minden pontján hallható. Annyit jelent: Királyi Gárda,Melynek szerte e bolygón nem akad párja

tobias88
#66060
lol <#vigyor2>

Breki33
#66059
neve fölött a neve? 😛
#66058
Hogy lehet beállitanni, hogy a játékos neve fölött legyen a neve?

MSI P35 NEO-F, Intel&#174; P35 Express/4 GB DDR2 Ram/Intel Core 2 Duo 2.8 GHz/ HD 4870 512 mb....

Palinko
#66057
köszi, sokat futok valszeg akkor azért cserél 😊
Terminátor14
#66056
Ne fáradj el a végére.

Ha jók az értékeid, akkor majd veled rúgatja, vagy ha esetleg belõsz párat, bár ez utóbbit még nem tapasztaltam legenben 😛

CSAK a Fradi

Palinko
#66055
legend módban megoldható hogy ne cseréljen le 70. percnél? és az hogy én rúgjam a szabadrúgásokat? 😊
kaposi1
#66054
<#eljen>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#66053
Nincs mit!
Persze!<#papakacsint>