PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#66202
Aha.A másik b..ös bunkó aki még ráadásul primitív hangnemben is irogatott azt nem ban-olták.Azért ez érdekes.
Aki ért a focihoz azt ban-olják aki meg nem azt békén hagyják.
A majom bobo gyerektõl indult minden és semmit nem szólt hozzá a dolgokhoz miután behányt bizonyos topic-okba dolgokat és te még dicséred ezt a valakit Breki😞((

★ 汤姆 李

Breki33
#66201
Szerintem nem felesleges, hogy több fórumba beirogatja, hogy ezt egy Juve-s írja közben egy blogból van kiemelve.

És aztán még neki áll feljebb, de hagyjuk.
#66200
Köszönöm szépen az információt!

Szép napot mindenkinek!

Béke
horpeti
#66199
Egyébként tényleg feleslegesnek tartottam azt az egész vitát megint ilyen bagatel dologról... szóval csak ez váltotta ki belõlem ezt a mentalitást. 😊

horpeti
#66198
Felejtsd el, bunkóság volt. Sry.

Breki33
#66197
én meg téged kezdelek úgy ismerni

csak azt nem tudom, hogy roszindulat vagy simán bunkóság amit odaát mûvelsz..
horpeti
#66196
Nem, csak már úgy ismerem, mint a tenyeremet, minden gameplay bugjával együtt. Így meg nem az igazi.
Bár kis csapatokkal szoktunk játszani és így jobb.

Szerdán játszottunk Barca-Intert a meccs elõtt, mindketten szakadtunk, mekkora gáz, és mennyire kijönnek a bugok nagycsapatnál.

De hát tény, hogy nincs egyelõre jobb ennél. Ill. konzolon nem próbáltam még a FIFA-t. De majd jövõre kiderül.

kaposi1
#66195
Ilyet én szoktam régen kérdezni!
És az én fiam is jobb mint én vagyok az biztos!<#nevetes1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Breki33
#66194
Hm egy idõben sokat játszottam egy mukival online 4-5 mecs után mindig megkérdezte nem baj-e ha most a fiával játszom.

Mondom nem és volt amikor jobb volta mint az apuka.

Bár az azt hiszem még Fifa volt.
kaposi1
#66193
Szerintem sem szar.
Gyermekem egész nap ezt nyüstöli egyenlõre.
Mert még nem tudja hogy már megvan a World Cup 2010-is!<#nevetes1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Breki33
#66192
Szerintem nem xar és a VB-re valószínû elõ fogom venni, csak most a Rally miatt nincs rá idõ, meg lusta vagyok újra felrakni.

Nem letöröltem csak újra kellett raknom az XP-t.
#66191
Havonta 1× haverral mi is beleölünk pár órát 1v1-be.Ennyi😄

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

horpeti
#66190
Valaki még játszik ezzel a xarral? 😄DDD
Mondjuk heti 1x szoktunk 1v1ezni haverral, de mindig megbánjuk a végén, akkora ratyi, csak felidegesítjük magunkat. 😊 De nincs jobb.

kaposi1
#66189
Nekem is sikerült!
De valamit nagyon nem értek!<#fejvakaras>
Minek kellett a "pes2010_Hun_kommentator.part2.rar.html"-t letöltenem ha a part 1-be már megvolt az összes file.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

danny94
#66188
a dt00_e.img mappát bemásolod a Kitserver mappába!
de benne van az OLVASS EL txt-be!
nekem sikerült, de néha nagyon minimálisan szaggat tõle a játék... :/

Breki33
#66187
Énse tudtam itt senkise írta, csak mentek ezek a hülye kérdések ugyanarról
Fyrex
#66186
beállítani hogy lehet?

Avanti Crociati!

danny94
#66185
köszi, nem is tudtam, h van magyar kommentátor...

kaposi1
#66184
Ilyen nagy???<#wow1><#csodalk>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Carloska
#66183
http://hotfile.com/dl/36360261/20646dd/pes2010_Hun_kommentator.part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/36360260/5ee0131/pes2010_Hun_kommentator.part2.rar.html

#66182
teljesen kész van már kb 1hónapja
peshungary.hu
#66181
Hedgehog Úrtól szeretnék érdeklõdni a magyar kommentátor pes2010-be ágyazásának állásáról. Él még a project, illetve milyen stádiumban leledzik? Választ elõre is köszönöm, béke
Carloska
#66180
Friss ollózásom 😄

Carloska
#66179
felraktam ide lehet tölteni torrentrõl most már 😄

PESEdit.com_2010_Patch_3.0

Carloska
#66178
valakinek megvan már a PESEdit.com 2010 Patch - Version 3.0??

ha igen töltse már fel piratebay re vagy megaupload ra 😄

#66177
sziasztok!
az lenne a problémám hogy leszedtem össes pesedites patchet és felraktam öket de mezek és csapatok cimerei nem jok és mindig kifagy. nem tudja valaki hogy ez miért lehet?
#66176
Sziasztok!

Nem tudom betölteni a master league-s mentésem miért van?

Miscrosoft visual runtime error abnormal program terminaton cimszóval kilép

Segítsetek köszi

danny94
#66175
Miért lehet az Master Ligában, h nem tudok senkit sem igazolni?
1.szezon véget ért, megkezdõdött az átigazolási idõszak, de mindenki megszakítja a tárgyalást...

bakkerman
#66174
engem is érdekelne 😊 köszi!

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

danny94
#66173
Megkerülõs cselt melyik bill.kombinációval lehet csinálni?
Légyszíves ne a ti bill.beállításotokhoz mérjétek, hanem az alaphoz! (LB, LT, RT, R😎
Elõre is köszi!

#66172
láttam Immobile arcot de én nem találom a játékban, vki tudna linket adni 1 megcsinált Immobilere? szükségem lenne rá a Juveben :] elõre is köszi
tobias88
#66171
Nekem most olyan problémám van, hogy a játék megakad 3-5 percenként 8-10 másodpercre! A hang megy tovább, de a kép teljesen megfagy, majd gondol 1et, és újra megy! Akár menüben vagyok akár játék közben, ez a probléma fent áll! Találkozott már valaki ilyennel? Más alkalmazások tökéletesen mennek...
Csabesz6
#66170
Köszi.

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

#66169
hozzáteszem patch nélkül meg enged spanyol sõt holland bajnokságba is szerzõdni:S
#66168
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne,hogy felrakok egy patchet,akármilyet,barátságosnál megnézem minden csapat a helyén,rendesen,tök jó minden,de amikor bal modban választok h melyik szériában szeretnék kezdeni,összevissza van,spanyol ligában van német csapat, akkor bundesligába bekerül az udinese,és a spanyol csapatok teljesen eltûnnek,és ezt eljátsza a pesedit patchnél meg a sonnie patch-nél is.vkinek vmi ötlete?
Breki33
#66167
nemjó bármilyen az exe miatt olyan kell ami ahhoz jó
Csabesz6
#66166
Üdv!
A napokban frissítettem a játékot online (játékon belül).
Az lenne a kérdésem, hogy létezik olyan kitserver, ami mûködik ezzel?Vagy semmi köze a frissítésnek ehhez, bármelyik verzió jó?

Köszi elõre is.

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

#66165
sziasztok!
két kérdésem lenne.
Nézegettem hogy kell különbözõ cseleket trükköket csinálni a pes-be de nekem nem akar összejönni a become the legendbe a karakteremmel, vagy el kell érnie egy bizonyos szintet hogy tudjon csinálni trükköket?ha nem akkor hogy kell milyen kombinációkkal?
a másik kérdésem hogy a become the legendbe irtátok vannak valamilyen kártyák amiket megtudsz szerezni hogy ezzel is erõsítsd az embered ezeket mikor és hol tudom a játék során megszerezni?
+ ha pár trükköt írnátok ezzel kapcsolatba az nagy segítség lenne.
elõre is köszönöm!

üdv egy kezdõ!
danny94
#66164
köszi!

#66163
azért cserél le mert elfáradsz
belehet kapcsolni a settingsnél hogy mutassa a stamina csíkot

focus pointnokkal pedig a különbözõ értéketeket lehet fejleszteni, magyarul az az edzésed
célszerû az elsõ 2évben a staminát bent hagyni a többit pedig változtatni..
Csabesz6
#66162
Üdv!

A v. 1.03. patch óta milyen hivatalos frissítések jöttek ki?Illetve van kitserver a legutóbbi verzióhoz?1-2 linket nagyon megköszönnék.

Üdv

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

danny94
#66161
azt szeretném kérdezni, h become a legend módban miért cserél le mindig a 70.perc körül? (visszaolvastam, de nem találtam rá választ...)
és mi az a focus point?
elõre is köszi!

Maldini
#66160
Honnan lehet letölteni a patchet?

tobias88
#66159
pes editing
Maldini
#66158
Sziasztok!
Melyik a most legjobb patch a PES2010-be amit érdemes letölteni.Köszi

Breki33
#66157
nem használom rég ezt a patchet de gondolom le van írva a readme-jében mi kell hozzá

all in one elõtt szerintem nem kell semelyik másik például, és szerintem a hivatalos patch felrakása után játékon belül le kell tölteni az update-t is, gondolom a legújabbak azt is használják
penészthozópára
#66156
Csak az 1.3 hivatalos patchet rakom fel utána jön a 2.3, 2.4, esetleg itt rontottam el? Ha még kéne a 2.3 vagy az 1.3 elõtt rakni valamit, leírnád hogy mit? Köszi, üdv.

/bocs a káromkodásért, ideges lettem/

One Love, One United!

Breki33
#66155
rendesen felrakod az alap patcheket update-t is letöltõd?
penészthozópára
#66154
Így se jó, mostmár a fasz kivan hihetetlen.

One Love, One United!

penészthozópára
#66153
fúú ez kicsit értelmetlen lett. Tehát felraktam az 1.1-et, minden jó tudok játszani is. Felrakom az 2.3-mat (all-in-one) és szar lesz. De, ha jó is, akkor utána a 2.4 bassza el. Megpróbálom 1.1 nélkül.

One Love, One United!