PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Breki33
#66853
Nem tudom miért csinálja

Jó volt ez a 82-es VB döntõ nemsemmi volt az az OLasz csapat <#eljen><#wave>
Terminátor14
#66852
Tegnap nekem is írta egyszer-kétszer.

Dánok se voltak rosszak, van esélyük továbblépni.

CSAK a Fradi

Breki33
#66851
hát csak tudom :-)

ha nem ítva volna ki négyszer ötször másik üzenetnél nem raktam volna be
Breki33
#66850
én másként látom szerintem a Dánok nagyot játszottak sajnos nem volt szerencséjük, de remélem a többi meccsen nyernek
#66849
Mindegyiknél mégsem

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Breki33
#66848
francba ezzel az sg-vel minden üzenetemnél ezt írja ki

Terminátor14
#66847
Nem az a lényeg, hogy mennyire volt sima, hanem az, hogy a dánok nem lõttek gólt, nem volt óriási helyzetük, a hollandok lõttek kettõt, volt mellette kapufa meg gólvonalról kivágott laszti 😊

Emelett pedig 2 góllal többet lõttek 😄 Mondom, nálam ezért sima.
Nyílván az elsõ félidõ alakulhatott volna másképpen, akkor azért para lett volna.

CSAK a Fradi

Breki33
#66846
teis tudod, hogy nem volt ez olyan sima
Terminátor14
#66845
Az elsõ félidõ elmúlt 😄DD
2.-ban meg nekik nem volt 😊 Lényeg, hogy a gólkülönbséget megint eltaláltam 😛

2 gólós gyõzelem nálam már sima.

CSAK a Fradi

Breki33
#66844
Nem nagyon volt?

Hát szerintem elsõ félidõben nekik nagyobb helyzeteik voltak, meg a kommentátor is megjegyezte.
Terminátor14
#66843
Hát, a dánoknak nem nagyon volt helyzetük, Hollandoknál a 2 gólon kívül volt még kapufa, meg gólvonal elõttrõl kivágott labda 😄 És Van Persie két nagy helyzetett rontott az elején.

De mind1, lényeg, hogy megvan a pénz 😛

CSAK a Fradi

Breki33
#66842
Most megy az Olasz-NSZK döntõ !
Breki33
#66841
Már korábban is akartam ajánlani a Duna TV-n minden hétfõn megy egy remek sorozat

A labdarúgó világbajnokságok története

A mai rész címe:


1982 - Spanyolország
( G'olé!)

Az aktuális rész ismertetõje: A Spanyolországban rendezett világbajnokságról nagy meglepetésre nem jutott be az elõzõ két alkalommal döntõt játszó holland válogatott, miként a hasonlóan erõs múlttal rendelkezõ mexikóiak és svédek is hiányoztak. Voltak viszont nagy visszatérõk is: Anglia, Csehszlovákia, Belgium és a Szovjetunió egyformán 12 év után tértek vissza a világbajnoki tornára. A döntõt Olaszország és a Német Szövetségi Köztársaság válogatottja vívta.
Breki33
#66840
van hozzá egy fix kiis linkeltem korábban
Breki33
#66839
Szerintem egyáltalán nem volt sima majdnem bejött amit mondtam, ha nincs az az öngól holland csapat egyáltalán nem volt meggyõzõ.

Viszont a Dánok játéka nagyon szimpi volt remélem továbbjutnak 😛
Terminátor14
#66838
Mondtam, hogy sima lesz 😊)

Laza meccs volt, bár az elsõ félidõben azért aggódtam kicsit.

CSAK a Fradi

#66837
Milyen fixet ?
Terminátor14
#66836
Én azt mondom, hogy a Hollandok nyernek 3-1-re. Következõ meccsen remélek egy japán gyõzelmet, az estit meglátjuk 😊 1-1, vagy 2-1-es olasz gyõzelem, remélem 😊

CSAK a Fradi

Terminátor14
#66835
Olasz meccs minden lehez, de könnyû nem. Sztem döntetlen lesz 😞
Bár remélem azért szoros meccsen gyõznek az olaszok!

CSAK a Fradi

Breki33
#66834
Majd kiderül.

Én az sem értem olasz drukkerként akik este 3-0 gyõzelmet várnak.
Szerintem küzdelmes nem könnyû mecs lesz az esti.
Terminátor14
#66833
Nagyon rossz a szimatod, sima liba lesz 😄

CSAK a Fradi

Breki33
#66832
Végre van kezdõcsapat.

Meglepetést szimatolok 😛

Breki33
#66831
De lehet az SM patchez van is külön video

http://www.multiupload.com/L8J7WR8GX4
Krisz018
#66830
Hát igen a fû nem valami jó :S gondolom azt sokkal nehezebb kicserélni.

A logót a Google-ba találtam és Photoshop-al kivágtam😊

Az intro videót hogy tudom kicserélni? vagy az nem lehet?

Breki33
#66829
Mármint függõlegesen
Breki33
#66828
Szuper :-)

Márcsak a füvet kellene cserélni

A logót honnan vetted? Talán picit lehetne nagyobb vagy nyújtottabb.
Krisz018
#66827

Breki33
#66826




Breki33
#66825
A kijelzõ bin-jét tudod elvileg megnyitni graphic studióval

és vele tudsz módosítani azután általad készített grafikai dolgokon.

Egy már kész kijelzõt nézz meg vele, de nem olyan egyszerû van olyan bin amiben az elhelyezkedés van benne azokat nem tudod módosítani vele.
Krisz018
#66824
Bocsi h megint zavarok de hogy tudom bele tenni az én kijelzõmet a Graphic Studioba? Photoshop al már megvan a score_02.png de a Graphic Studioba nem tudom beletenni. PLS segíts

Köszi elõre is.

Breki33
#66823




Breki33
#66822
Ezek már elõre tudták mennyit kapnak 😛

Breki33
#66821
Dán Holland mecs csapatainak mezei.

Dánoké elég érdekes nem a megszokott hagyományos Hummel szerelés



Breki33
#66820
A vuvuzela is hibás a szerb zakó miatt, a bûnbak összetört


Több mindent is említettek a szerb játékosok a Ghána ellen elszenvedett 1-0-s vereség okai között. Marko Pantelic szerint a vuvuzelák elnyomták az õket buzdító drukkerek hangját, Nemanja Vidic pedig amondó, a levegõben nagyon nehéz kiszámítani az új labdát, ez is közrejátszott a büntetõnél. A 11-est okozó Zdravko Kuzmanovic valósággal összetört.

A meccset egy hajrában megítélt 11-es döntötte el Ghána javára. Egy beadás után Zdravko Kuzmanovic kezére pattant a labda. A vétkes futballistát valósággal összetörték a történtek:

– Nagyon remélem, hogy a csapattársaim meg tudnak bocsátani. Nem beszéltem még senkivel, átgondolom a történteket. Súlyos hibát követtem el, de nem az volt szándékom, hogy kezezzek. El akartam fejelni a labdát, de sajnos nem sikerült elérnem, és a kezemre pattant. Egyértelmûen az én hibám, elnézést is kérek a csapattól. Legalább egy pontot megérdemeltünk volna, de sajnos emiatt egyet sem szereztünk – nyilatkozta a középpályás a lefújás után.

Nemanja Vidicet, a Manchester United védõjét is megkérdezték az esetrõl. A bekk így foglalta össze véleményét:

– Nem egyszerû ezt a labdát kiszámítani, ha száll a levegõben. Nagyon gyors, leginkább a levegõben, nem is annyira a földön. Ha már a földön van, nincs gond, ráadásul minden csapat ezzel játszik, szóval ez elvileg azért nem lehet kifogás – mondta.

Marko Pantelic egy másik külsõ körülményt is megemlített, egyben megveregette szóban a drukkerek vállát:

– A vuvuzelák miatt nem hallottuk a szerb szurkolók buzdítását. Õk mindent megtettek, kiabáltak, drukkoltak nekünk, de csak a zümmögést hallottuk.

A csapatkapitány, Dejan Stankovic azt ecsetelte, saját maga miért tûnt haloványabbnak a vártnál:

– Természetesen ez egy nagyon negatív nyitány számunkra. Megvoltak a lehetõségeink, de nem tudtuk õket kihasználni. Most meg kell mutatnunk, hogy úrrá tudunk lenni a nehézségeken. Abban a rendszerben, amit játszunk, több védekezõ feladat jut rám az optimálisnál, de ez kényszer, hiszen nagyon sok a remek támadónk.
Krisz018
#66819
Köszi 😊

Breki33
#66818
photoshop, graphic studio
Krisz018
#66817
Helló!!

Érdeklõdnék h milyen programok kellenek a kijelzõ készítéshez? Meg akarok próbálkozni eggyel 😊

Elõre is köszi.

Breki33
#66816
Ezek állatok

"Vb2010: Nézték a foci-vb-t - brutálisan meggyilkolták õket!

Állig felfegyverzett katonák két embert szitává lõttek, tízet pedig letartóztattak Szomália iszlám szélsõségesek által irányított régiójában. Az ok: merték nézni a televízióban az Argentína-Nigéria vb-meccset…


Döbbenetes hír érkezett Szomáliából, amely némileg sajnos árnyékot vet a jelenleg is zajló labdarúgó-világbajnokságra. Egy iszlám milicista szervezet tagjai rajtaütöttek egy társaságon a fõvárostól, Mogadisutól északnyugatra, Huruwaa közelében. A kompánia tagjai éppen a vb egyik rangadóját, az Argentína-Nigéria összecsapást nézték, és ez volt a bûnük: kettejüket a fegyveresek szitává lõtték, tíz embert pedig letartóztattak.



Az afrikai államban nincs központi kormányzat, a területek egy részét muszlim szélsõséges csoportok irányítják. Az õ sajátos törvényeik értelmében 2006 óta tilos nézni a világbajnokságot, amely szerintük keresztény gyökerekkel rendelkezik, és a sátán mûve. Még abban az évben a hatóságok mészárlást rendeztek egy moziban, ahol titokban szintén a világ legjobb focistáit figyelték. Mohamed Abu Abdalla sejk, a milicisták vezére közölte: ez volt az utolsó figyelmeztetés azoknak, akik megszegik a törvényt."
Breki33
#66815
Amikor nem a Jabulani, akkor a vuvuzela - mindig van valami, amire hivatkozni lehet, ha nem úgy sülnek el a dolgok, ahogyan azt a játékosok szeretnék. Most Cristiano Ronaldo állt be azok táborába, akik a darázskürtöt kritizálják.
- Nagyon nehéz összpontosítani ebben a pokoli zajban - mondta a portugál csatár -, nem sok olyan játékost ismerek, akinek tetszik a vuvuzela. Mindegy, most úgy tûnik, hogy hozzá kell szoknunk, annak ellenére, hogy mindegyik csapat csak panaszkodik miatta. Ha azonban a szurkolók szeretik fújni, nincs mit tennünk, el kell fogadnunk ezt.
Breki33
#66814
Breki33
#66813
A World Cup-osnál?

Én csak VB-t játszottam vele de nem tûnt fel, de majd megnézem.

A fix-et is felraktad?
#66812
Sziasztok
A játékban nálam az új pesedit patch óta ,meccs indítás elõtt az ellenfél és az én felállásomat is 3 5 2 nek mutatja <#confused>
Néztem Training nél is bekavar, ott csak az egyikünk felállása ez.
Más(ok)nál is volt van ilyen hiba?
Terminátor14
#66811
Igen, azért mondom, hogy telibe 😊

CSAK a Fradi

Breki33
#66810
úgy telibe, hogy az eredményt is?
Terminátor14
#66809
Ezt a meccset telibe találtam ,csak épp késtem 10 percet, már nem volt nyitva a lottózó 😞((

CSAK a Fradi

Breki33
#66808
Az ausztrálok tiszta magyarul játszanak...
Breki33
#66807
Breki33
#66806
Breki33
#66805
Na olaszokkal megnyertem, jönnek az atgentínok

Breki33
#66804