PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Nem egészen értem miért jó ha régebbi sm patchet raksz fel
Cípõknél én komplett pacokat szoktam berakni pl ilyesmit

Cípõknél én komplett pacokat szoktam berakni pl ilyesmit

Köszönöm a válaszodat Breki. Akkor felteszem a régebbi sm patch-et. :S Még annyi kérdésem lenne, hogy az sm patch-hez hogy lehet uj cipõket betenni? Van ugye egy számozás unnamed5200-5200 vmeddig. Ezek az alap cipõk. De azóta a frissitések letöltésével már majdnem 50 cipõvé bõvült a játék. Azokat amikre a játékban NEW van irva, azokat hogyan lehet lecserélni?
Nem bánnám ha a koreaik meglepetést okoznának, megnézném pár brazik drivatdrukker fejét.
Mondjuk m.unokatesóm Brazil úgyhogy remélem ez most nem hallja meg mikor mondtam neki, hogy Argentínának szurkolok úgy nézett rá mintha itt valaki azt mondaná, hogy a románoknak 😛
Mondjuk m.unokatesóm Brazil úgyhogy remélem ez most nem hallja meg mikor mondtam neki, hogy Argentínának szurkolok úgy nézett rá mintha itt valaki azt mondaná, hogy a románoknak 😛
Eddig eszembe se jutott World Cup-os patch-al klubcsapatokkal játszani, hisz arra ott a másik patch, de most direkt kipróbáltam, nálam is így van.
Erre van egy tippem, hogy miért lehet, de nem biztos, hogy így van csak tipp.
Ez a patch a legújabb DLC elõtt készült és úgy vettem észre, hogy a legújabb DLC-t letöltve és telepítve egyes játékosok neve nagybetûs lett.
Na most itt megnézve azok a csapatnevek nem stimmmelnek amik nagybetûsek
szerintem ez a DLC miatt lehet.
Szerintem célszerû a World Cup patchet VB meccsek lejátszására használni hisz erre is készült, de ha zavar szerintem valamelyik adatbázis editorral simán átírhatóak ezek a csapatnevek
Erre van egy tippem, hogy miért lehet, de nem biztos, hogy így van csak tipp.
Ez a patch a legújabb DLC elõtt készült és úgy vettem észre, hogy a legújabb DLC-t letöltve és telepítve egyes játékosok neve nagybetûs lett.
Na most itt megnézve azok a csapatnevek nem stimmmelnek amik nagybetûsek
szerintem ez a DLC miatt lehet.
Szerintem célszerû a World Cup patchet VB meccsek lejátszására használni hisz erre is készült, de ha zavar szerintem valamelyik adatbázis editorral simán átírhatóak ezek a csapatnevek
Sziasztok! Akadt egy kis gondom az sm patch world cup editionnal.
- Feltelepítem a játékot
- Felteszem a patch-eket 1.01, 1.02, 1.03
- Belépek a játékba és letöltöm a legújabb frissítést
- Ezután feltelepítem az SM Patch WC Editiont
- Ha kész, belépek a játékba és mikor loadingol az elején és kérdezi, hogy felül akarom e írni a filet, akkor okét nyomok.
A baj az, hogy mikor belépek a csapatokhoz, akkor pl az Arsenal helyén North London van, nem pedig Arsenal. Ezt, hogy lehet megoldani, hogy normális csapatnevek legyenek??
Válaszokat elõre is köszönöm!
- Feltelepítem a játékot
- Felteszem a patch-eket 1.01, 1.02, 1.03
- Belépek a játékba és letöltöm a legújabb frissítést
- Ezután feltelepítem az SM Patch WC Editiont
- Ha kész, belépek a játékba és mikor loadingol az elején és kérdezi, hogy felül akarom e írni a filet, akkor okét nyomok.
A baj az, hogy mikor belépek a csapatokhoz, akkor pl az Arsenal helyén North London van, nem pedig Arsenal. Ezt, hogy lehet megoldani, hogy normális csapatnevek legyenek??
Válaszokat elõre is köszönöm!
Ezeken a meccseken bealudtam, viszont a focilistán volt ma egy jó duma 😛
> Ez a portugál csapat nagyon halvány volt ma.
>
> A végén meg majdnem ki is kaptak ....
>
> Elefántcsontpart - Portugália 0-0
>
> Hunyi
>
Kulonosen a kislany volt halovany az elvarasokhoz kepest.
De legalabb volt egy meccs, amit mind a ket csapat szeretett volna
megnyerni.
> Ez a portugál csapat nagyon halvány volt ma.
>
> A végén meg majdnem ki is kaptak ....
>
> Elefántcsontpart - Portugália 0-0
>
> Hunyi
>
Kulonosen a kislany volt halovany az elvarasokhoz kepest.
De legalabb volt egy meccs, amit mind a ket csapat szeretett volna
megnyerni.
"Kiprics legenda, Zuzák fantasztikus, Koeman nem jó edzõ" - hollandok a magyar fociról Dél-Afrikában
A hollandok jöttek, láttak és gyõztek, még ha ehhez elég komoly dán segítség is kellett, ami persze semmit nem számít, kevesebb pont legalábbis nem jár érte. A mindig mindenhová nagy tömegben utazó hollandok félig-meddig hazai pályán vannak Dél-Afrikában, és közülük páran még Dzsudzsák Balázst is ismerik, van, aki egyenesen fantasztikus játékosnak tartja, igaz, olyan is akad, aki szerint magasabb szinten már nem biztos, hogy megállná a helyét. A vb-n szakkommentátorként dolgozó Erwin Koemant nem tartják olyan kapitánynak, aki naggyá tehetne egy csapatot.
http://www.origo.hu/foci-vb-2010/20100614-kiprich-legenda-dzsudzsak-fantasztikus-a-holland-drukkerek-szerint.html
A hollandok jöttek, láttak és gyõztek, még ha ehhez elég komoly dán segítség is kellett, ami persze semmit nem számít, kevesebb pont legalábbis nem jár érte. A mindig mindenhová nagy tömegben utazó hollandok félig-meddig hazai pályán vannak Dél-Afrikában, és közülük páran még Dzsudzsák Balázst is ismerik, van, aki egyenesen fantasztikus játékosnak tartja, igaz, olyan is akad, aki szerint magasabb szinten már nem biztos, hogy megállná a helyét. A vb-n szakkommentátorként dolgozó Erwin Koemant nem tartják olyan kapitánynak, aki naggyá tehetne egy csapatot.
http://www.origo.hu/foci-vb-2010/20100614-kiprich-legenda-dzsudzsak-fantasztikus-a-holland-drukkerek-szerint.html
Általános információk:
Formátum : AVI
Fájlméret : 1.09 GiB
Játékidö : 1h 51mn 29s 416ms
Video információk:
Kódek : XviD
Adatsebesség : 1253 Kbps
Képsebesség : 29.970 fps
Méret : 624x352
Képarány : 16/9
Audio információk:
Kódek : MPEG-1 Audio layer 3
Adatsebesség : 128 Kbps
Mintavételezés : 48 KHz
Csatornák száma : 2
2010-england.vs.usa
http://hotfile.com/dl/48023180/1945956/Fifa.wc.2010-england.vs.usa.hd.001
http://hotfile.com/dl/48023181/a3ab8f0/Fifa.wc.2010-england.vs.usa.hd.002
http://hotfile.com/dl/48023182/4e90ed6/Fifa.wc.2010-england.vs.usa.hd.003
http://hotfile.com/dl/48023183/63e67fd/Fifa.wc.2010-england.vs.usa.hd.004
http://hotfile.com/dl/48023184/9fcb92c/Fifa.wc.2010-england.vs.usa.hd.005
http://hotfile.com/dl/48023185/4a97a7d/Fifa.wc.2010-england.vs.usa.hd.006
http://hotfile.com/dl/48023186/2625823/Fifa.wc.2010-england.vs.usa.hd.007
http://hotfile.com/dl/48023187/f5fc572/Fifa.wc.2010-england.vs.usa.hd.crc
#66883
<#worship>#worship>
★ 汤姆 李
A paraguayiak gólja az én hibám volt - De Rossi
Az olaszok egyenlítõ gólját szerzõ Daniele De Rossi dühös volt magára a mérkõzés után, ugyanis úgy véli, az õ hibája miatt szerezte meg a vezetést Paraguay a végül 1–1-es döntetlennel záruló mérkõzésen.
„Jól játszottunk, kemények voltunk, nagyon kevés teret engedtünk Paraguaynak. Az én hibám volt az ellenfél vezetõ gólja – értékelte a mérkõzést az AS Roma középpályása. – Az én emberem volt a gólszerzõ a szabadrúgásnál, nekem kellett volna õriznem.”
De Rossi arról is beszélt, miben kell javulnia a világbajnoki címvédõnek: „Fejlõdnünk kell az ellenfél kapuja elõtti játékban, és sikerülniük kell a büntetõterületre belõtt utolsó passzoknak is. Ez az, ami egy világbajnokságon számít.”
Az olaszok egyenlítõ gólját szerzõ Daniele De Rossi dühös volt magára a mérkõzés után, ugyanis úgy véli, az õ hibája miatt szerezte meg a vezetést Paraguay a végül 1–1-es döntetlennel záruló mérkõzésen.
„Jól játszottunk, kemények voltunk, nagyon kevés teret engedtünk Paraguaynak. Az én hibám volt az ellenfél vezetõ gólja – értékelte a mérkõzést az AS Roma középpályása. – Az én emberem volt a gólszerzõ a szabadrúgásnál, nekem kellett volna õriznem.”
De Rossi arról is beszélt, miben kell javulnia a világbajnoki címvédõnek: „Fejlõdnünk kell az ellenfél kapuja elõtti játékban, és sikerülniük kell a büntetõterületre belõtt utolsó passzoknak is. Ez az, ami egy világbajnokságon számít.”
ja csak nem értem miért van ez
na mindegy a végére már egész jól keztünk összeállni
Persze nem nagyok az elvárásaim.
Mondjuk egy ilyen Olasz-Hollandot elviselnék újra :-)
na mindegy a végére már egész jól keztünk összeállni
Persze nem nagyok az elvárásaim.
Mondjuk egy ilyen Olasz-Hollandot elviselnék újra :-)
Inkább olyan középsõ védõ kéne, aki mindent megold vmilyen szinten, akár úgy, hogy kivágja a labdát favágóként...
Oké, hogy vannak nagyon értékes momentumai, de egy hiba-egy gól párosítás is összejöhet simán, ami nem túl menõ.
Oké, hogy vannak nagyon értékes momentumai, de egy hiba-egy gól párosítás is összejöhet simán, ami nem túl menõ.
CSAK a Fradi
Én Canna-t nem értem tisztára olyan mint Király nagy mentések aztán nagy baki.
Oké hogy négy év eltelt, de ezek pont rutinból megoldható dolgok lennének ugye.
Oké hogy négy év eltelt, de ezek pont rutinból megoldható dolgok lennének ugye.
A bíró szar volt, az olaszok nem voltak nagoyn szarok, ez oké.
Viszont G semmit nem csinált egész meccsen, mikor jött a két csere, onnantól lett tûrhetõ az olasz támadójáték.
Chiellini 0 volt sajnos. Azzal együtt, hogy a gól elõtt tényleg nem volt szabálytalan, de rengeteg eladott labdája volt.
Camoranesi meg minden jó labdát elkúrt, próbált cselezni, de legtöbbször szerelték vagy max lett belõle egy bedobás...
Viszont G semmit nem csinált egész meccsen, mikor jött a két csere, onnantól lett tûrhetõ az olasz támadójáték.
Chiellini 0 volt sajnos. Azzal együtt, hogy a gól elõtt tényleg nem volt szabálytalan, de rengeteg eladott labdája volt.
Camoranesi meg minden jó labdát elkúrt, próbált cselezni, de legtöbbször szerelték vagy max lett belõle egy bedobás...
CSAK a Fradi
??? Gilardino - sajnos - az egyetlen világklasszis olasz csatár jelenleg. Camo meg lesz még jobb is, de szerintem felpörgette a játékot a jobb szélen, jó húzás volt beküldeni.
Amúgy meg nem kell rögtön temetni az olaszokat, elsõ meccsnek a meglehetõsen masszív Paraguay ellen ez bõven elfogadható volt. Fõleg, hogy helyzet nélkül rúgtak gólt kb. Hozzáteszem Chiellini egyáltalán nem volt szabálytalan a gólt eredményezõ szabadrúgás elõtt, de mondjuk a bíró végig eléggé össze-vissza fújt.
Amúgy meg nem kell rögtön temetni az olaszokat, elsõ meccsnek a meglehetõsen masszív Paraguay ellen ez bõven elfogadható volt. Fõleg, hogy helyzet nélkül rúgtak gólt kb. Hozzáteszem Chiellini egyáltalán nem volt szabálytalan a gólt eredményezõ szabadrúgás elõtt, de mondjuk a bíró végig eléggé össze-vissza fújt.
Amici di nessuno...
Nahh, ennyi volt 😞
Amíg Gilardino meg Camoranesi pályára léphet, addig ez a csapat is eléggé 0 😞((
Én hülye meg elfogult voltam.
Amíg Gilardino meg Camoranesi pályára léphet, addig ez a csapat is eléggé 0 😞((
Én hülye meg elfogult voltam.
CSAK a Fradi
Kell a gól, különben mínusz 5k 😄D
De legalább már támadnak 😊
Kár, hogy Camoranesi ekkora nagy 0 😞
De legalább már támadnak 😊
Kár, hogy Camoranesi ekkora nagy 0 😞
CSAK a Fradi
Lol, írtam havernak msnen, hogy elõbb-utóbb bemákol egy gólt paraguay, erre azonnal gól 😞
Félidõben rendbe kell õket rakni, különben tényleg nehéz lesz nagyon 😞
Félidõben rendbe kell õket rakni, különben tényleg nehéz lesz nagyon 😞
CSAK a Fradi
"Mindez nem feltétlenül jelenti azt, hogy a Fiorentina befejezõcsatára, Alberto Gilardino a kispadra szorul, a hírek szerint Lippi listáján ugyanis még mindig megelõzi Pazzinit. Pepe és Iaquinta már inkább aggódhat, de csak abban az esetben, ha változtat a 4-3-3-as formáción a kapitány."
Pazzini játszhatna egy kicsit elõl...😞
Amúgy nem rossz, végül megraktam az olasz gyõzelmet 😊
Amúgy nem rossz, végül megraktam az olasz gyõzelmet 😊
CSAK a Fradi
#66859
Köszönöm szépen
<#worship>#worship>
Már minden ok
<#worship>#worship>
Már minden ok
hibajavításra 😛
Features list (fix 1.01):
Fixed stadiums for World Cup mode - now all the real stadiums for the matches
Fixed a little start menu error
Features list (fix 1.01):
Fixed stadiums for World Cup mode - now all the real stadiums for the matches
Fixed a little start menu error
#66857
Ez a fix mire jó egyébként?













