PRO EVOLUTION SOCCER kiegészítők

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Breki33
#66903
Nem egészen értem miért jó ha régebbi sm patchet raksz fel

Cípõknél én komplett pacokat szoktam berakni pl ilyesmit

lacinkacinka89
#66902
Köszönöm a válaszodat Breki. Akkor felteszem a régebbi sm patch-et. :S Még annyi kérdésem lenne, hogy az sm patch-hez hogy lehet uj cipõket betenni? Van ugye egy számozás unnamed5200-5200 vmeddig. Ezek az alap cipõk. De azóta a frissitések letöltésével már majdnem 50 cipõvé bõvült a játék. Azokat amikre a játékban NEW van irva, azokat hogyan lehet lecserélni?

Breki33
#66901
Érdekes felállások.

HAJRÁ VIKTOR !
Breki33
#66900
Megvannak a kezdõk

Breki33
#66899
Nem bánnám ha a koreaik meglepetést okoznának, megnézném pár brazik drivatdrukker fejét.

Mondjuk m.unokatesóm Brazil úgyhogy remélem ez most nem hallja meg mikor mondtam neki, hogy Argentínának szurkolok úgy nézett rá mintha itt valaki azt mondaná, hogy a románoknak 😛
Breki33
#66898
Breki33
#66897
Eddig eszembe se jutott World Cup-os patch-al klubcsapatokkal játszani, hisz arra ott a másik patch, de most direkt kipróbáltam, nálam is így van.



Erre van egy tippem, hogy miért lehet, de nem biztos, hogy így van csak tipp.

Ez a patch a legújabb DLC elõtt készült és úgy vettem észre, hogy a legújabb DLC-t letöltve és telepítve egyes játékosok neve nagybetûs lett.

Na most itt megnézve azok a csapatnevek nem stimmmelnek amik nagybetûsek
szerintem ez a DLC miatt lehet.

Szerintem célszerû a World Cup patchet VB meccsek lejátszására használni hisz erre is készült, de ha zavar szerintem valamelyik adatbázis editorral simán átírhatóak ezek a csapatnevek
lacinkacinka89
#66896
Sziasztok! Akadt egy kis gondom az sm patch world cup editionnal.
- Feltelepítem a játékot
- Felteszem a patch-eket 1.01, 1.02, 1.03
- Belépek a játékba és letöltöm a legújabb frissítést
- Ezután feltelepítem az SM Patch WC Editiont
- Ha kész, belépek a játékba és mikor loadingol az elején és kérdezi, hogy felül akarom e írni a filet, akkor okét nyomok.

A baj az, hogy mikor belépek a csapatokhoz, akkor pl az Arsenal helyén North London van, nem pedig Arsenal. Ezt, hogy lehet megoldani, hogy normális csapatnevek legyenek??
Válaszokat elõre is köszönöm!

Breki33
#66895
Ezeken a meccseken bealudtam, viszont a focilistán volt ma egy jó duma 😛

> Ez a portugál csapat nagyon halvány volt ma.
>
> A végén meg majdnem ki is kaptak ....
>
> Elefántcsontpart - Portugália 0-0
>
> Hunyi
>
Kulonosen a kislany volt halovany az elvarasokhoz kepest.
De legalabb volt egy meccs, amit mind a ket csapat szeretett volna
megnyerni.
Breki33
#66894
Na megvannak a kezdõk

Pethy23
#66893
Köszi.
Breki33
#66892
Pethy23
#66890
link 😛 ?
Breki33
#66889






Breki33
#66888



Breki33
#66887




Breki33
#66886
Breki33
#66885
"Kiprics legenda, Zuzák fantasztikus, Koeman nem jó edzõ" - hollandok a magyar fociról Dél-Afrikában

A hollandok jöttek, láttak és gyõztek, még ha ehhez elég komoly dán segítség is kellett, ami persze semmit nem számít, kevesebb pont legalábbis nem jár érte. A mindig mindenhová nagy tömegben utazó hollandok félig-meddig hazai pályán vannak Dél-Afrikában, és közülük páran még Dzsudzsák Balázst is ismerik, van, aki egyenesen fantasztikus játékosnak tartja, igaz, olyan is akad, aki szerint magasabb szinten már nem biztos, hogy megállná a helyét. A vb-n szakkommentátorként dolgozó Erwin Koemant nem tartják olyan kapitánynak, aki naggyá tehetne egy csapatot.

http://www.origo.hu/foci-vb-2010/20100614-kiprich-legenda-dzsudzsak-fantasztikus-a-holland-drukkerek-szerint.html
Breki33
#66884


Általános információk:
Formátum : AVI
Fájlméret : 1.09 GiB
Játékidö : 1h 51mn 29s 416ms

Video információk:
Kódek : XviD
Adatsebesség : 1253 Kbps
Képsebesség : 29.970 fps
Méret : 624x352
Képarány : 16/9

Audio információk:
Kódek : MPEG-1 Audio layer 3
Adatsebesség : 128 Kbps
Mintavételezés : 48 KHz
Csatornák száma : 2

2010-england.vs.usa

http://hotfile.com/dl/48023180/1945956/Fifa.wc.2010-england.vs.usa.hd.001
http://hotfile.com/dl/48023181/a3ab8f0/Fifa.wc.2010-england.vs.usa.hd.002
http://hotfile.com/dl/48023182/4e90ed6/Fifa.wc.2010-england.vs.usa.hd.003
http://hotfile.com/dl/48023183/63e67fd/Fifa.wc.2010-england.vs.usa.hd.004
http://hotfile.com/dl/48023184/9fcb92c/Fifa.wc.2010-england.vs.usa.hd.005
http://hotfile.com/dl/48023185/4a97a7d/Fifa.wc.2010-england.vs.usa.hd.006
http://hotfile.com/dl/48023186/2625823/Fifa.wc.2010-england.vs.usa.hd.007
http://hotfile.com/dl/48023187/f5fc572/Fifa.wc.2010-england.vs.usa.hd.crc
#66883
<#worship>

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

Breki33
#66882
A paraguayiak gólja az én hibám volt - De Rossi

Az olaszok egyenlítõ gólját szerzõ Daniele De Rossi dühös volt magára a mérkõzés után, ugyanis úgy véli, az õ hibája miatt szerezte meg a vezetést Paraguay a végül 1–1-es döntetlennel záruló mérkõzésen.

„Jól játszottunk, kemények voltunk, nagyon kevés teret engedtünk Paraguaynak. Az én hibám volt az ellenfél vezetõ gólja – értékelte a mérkõzést az AS Roma középpályása. – Az én emberem volt a gólszerzõ a szabadrúgásnál, nekem kellett volna õriznem.”

De Rossi arról is beszélt, miben kell javulnia a világbajnoki címvédõnek: „Fejlõdnünk kell az ellenfél kapuja elõtti játékban, és sikerülniük kell a büntetõterületre belõtt utolsó passzoknak is. Ez az, ami egy világbajnokságon számít.”
Breki33
#66881


Breki33
#66880


Breki33
#66879
Breki33
#66878
ja csak nem értem miért van ez

na mindegy a végére már egész jól keztünk összeállni

Persze nem nagyok az elvárásaim.

Mondjuk egy ilyen Olasz-Hollandot elviselnék újra :-)

Terminátor14
#66877
Inkább olyan középsõ védõ kéne, aki mindent megold vmilyen szinten, akár úgy, hogy kivágja a labdát favágóként...
Oké, hogy vannak nagyon értékes momentumai, de egy hiba-egy gól párosítás is összejöhet simán, ami nem túl menõ.

CSAK a Fradi

Breki33
#66876
De eztán utánna tanárian oldja meg a sokszor nehezebb dolgokat.
Terminátor14
#66875
Õt én se értem, tényleg nagyon "érdekes", hogy néha mit múvel 😞

CSAK a Fradi

Breki33
#66874
Én Canna-t nem értem tisztára olyan mint Király nagy mentések aztán nagy baki.

Oké hogy négy év eltelt, de ezek pont rutinból megoldható dolgok lennének ugye.
Terminátor14
#66873
A bíró szar volt, az olaszok nem voltak nagoyn szarok, ez oké.

Viszont G semmit nem csinált egész meccsen, mikor jött a két csere, onnantól lett tûrhetõ az olasz támadójáték.
Chiellini 0 volt sajnos. Azzal együtt, hogy a gól elõtt tényleg nem volt szabálytalan, de rengeteg eladott labdája volt.

Camoranesi meg minden jó labdát elkúrt, próbált cselezni, de legtöbbször szerelték vagy max lett belõle egy bedobás...

CSAK a Fradi

Trunks
#66872
??? Gilardino - sajnos - az egyetlen világklasszis olasz csatár jelenleg. Camo meg lesz még jobb is, de szerintem felpörgette a játékot a jobb szélen, jó húzás volt beküldeni.

Amúgy meg nem kell rögtön temetni az olaszokat, elsõ meccsnek a meglehetõsen masszív Paraguay ellen ez bõven elfogadható volt. Fõleg, hogy helyzet nélkül rúgtak gólt kb. Hozzáteszem Chiellini egyáltalán nem volt szabálytalan a gólt eredményezõ szabadrúgás elõtt, de mondjuk a bíró végig eléggé össze-vissza fújt.

Amici di nessuno...

Terminátor14
#66871
Nahh, ennyi volt 😞

Amíg Gilardino meg Camoranesi pályára léphet, addig ez a csapat is eléggé 0 😞((

Én hülye meg elfogult voltam.

CSAK a Fradi

Terminátor14
#66870
Kell a gól, különben mínusz 5k 😄D

De legalább már támadnak 😊

Kár, hogy Camoranesi ekkora nagy 0 😞

CSAK a Fradi

Breki33
#66869
ezazzzzzzzzzz még egyet
Terminátor14
#66868
Mind1, nem rajta fog eldõlni.

CSAK a Fradi

Breki33
#66867
fasza Buffont le kellett cserélni
Breki33
#66866
A szokásos kezdés...
Breki33
#66865
Terminátor14
#66864
Lol, írtam havernak msnen, hogy elõbb-utóbb bemákol egy gólt paraguay, erre azonnal gól 😞

Félidõben rendbe kell õket rakni, különben tényleg nehéz lesz nagyon 😞

CSAK a Fradi

Terminátor14
#66863
Hol a piros? :S

CSAK a Fradi

Breki33
#66862
"Mindez nem feltétlenül jelenti azt, hogy a Fiorentina befejezõcsatára, Alberto Gilardino a kispadra szorul, a hírek szerint Lippi listáján ugyanis még mindig megelõzi Pazzinit. Pepe és Iaquinta már inkább aggódhat, de csak abban az esetben, ha változtat a 4-3-3-as formáción a kapitány."

Terminátor14
#66861
Pazzini játszhatna egy kicsit elõl...😞
Amúgy nem rossz, végül megraktam az olasz gyõzelmet 😊

CSAK a Fradi

Breki33
#66860
Kezdõcsapatok

FORZA ITALY !!!

#66859
Köszönöm szépen
<#worship>
Már minden ok
Breki33
#66858
hibajavításra 😛

Features list (fix 1.01):

Fixed stadiums for World Cup mode - now all the real stadiums for the matches
Fixed a little start menu error
#66857
Ez a fix mire jó egyébként?
Terminátor14
#66856
Még jó, hogy a japánokra tettem 😊 Kár, hogy csak párszáz ft-ot.

CSAK a Fradi

Breki33
#66855




Breki33
#66854
Na beindult a Honda :-)